Citadela Pro 5.0.3 - en to af translation catalogue (546 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
af: %s-inprop en PHP-onversoenbaarheid

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
af: %s-inprop en WordPress-onversoenbaarheid

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
af: %s inprop is gedeaktiveer

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
af: %s-inproponversoenbaarheid

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
af: (Jy kan dit van jou AitThemes-rekening aflaai)

en: 100% horizontal
af: 100% horisontaal

en: 100% vertical
af: 100% vertikaal

en: Accept
af: Aanvaar

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
af: Voeg leë spasie tussen blokke by wat anders sal lyk op rekenaar en op mobiele toestelle.

en: Additional text
af: Bykomende teks

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
af: Bykomende teks wat saam met die veld vertoon word. Dit kan HTML-formatering bevat soos URL&#39;s om na jou bepalings of privaatheidsbeleid te skakel.

[ctx: settings]
en: Advanced
af: Gevorderd

en: Advanced settings
af: Gevorderde instellings

note: Author of the plugin
en: AitThemes
af: AitTemas

en: Align Text Center
af: Belyn tekssentrum

en: Align Text Left
af: Belyn teks links

en: Align Text Right
af: Belyn teks regs

en: Align logo section to the left side
af: Belyn die logo-afdeling na die linkerkant

en: All
af: Almal

en: All Special Pages
af: Alle spesiale bladsye

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
af: Alle blokke is na %s-inprop geskuif.

en: Allows you to easily add company services to your website.
af: Laat jou toe om maklik maatskappydienste by jou webwerf te voeg.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
af: Laat jou toe om teks in te voeg met gepasmaakte instellings en lettertipe.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
af: Laat jou toe om bladsytitel te plaas waar jy wil. Byvoorbeeld na kopskrif.

en: Announcements Bar
af: Aankondigingsbalk

en: Announcements bar
af: Aankondigingsbalk

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
af: Aankondigingsbalk laat jou toe om enige belangrike aankondigings bo-aan al jou bladsye aan te bied.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
af: Aankondigingsbalk word na geselekteerde datum en tyd vertoon.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
af: Aankondigingsbalk word vertoon tot gekose datum en tyd.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
af: Anoniem die IP-adres van u webwerfbesoekers.

en: Appearance
af: Voorkoms

en: Appearance settings for your website
af: Voorkomsinstellings vir jou webwerf

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
af: Toegepas vir Eenvoudige tipe aankondigingsbalk.

en: Ascending
af: Stygend

en: Author biographical info
af: Skrywer biografiese inligting

en: Author name
af: Skrywer naam

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
af: Beskikbaarheid van geselekteerde styl hang af van geselekteerde lettertipe vir titels.

en: Available range
af: Beskikbare reeks

en: Background Image Overlay
af: Agtergrondprent-oorleg

en: Background Settings
af: Agtergrond instellings

en: Background color
af: Agtergrondkleur

en: Background color type
af: Tipe agtergrondkleur

en: Background gradient
af: Agtergrond gradiënt

en: Background image
af: Agtergrondprent

en: Background image repeat
af: Agtergrond beeld herhaal

en: Background image size
af: Agtergrond beeld grootte

en: Background position
af: Agtergrond posisie

en: Background settings for your website header
af: Agtergrondinstellings vir jou webwerfkopskrif

en: Bar Background color
af: Bar agtergrond kleur

en: Black
af: Swart

en: Blog Page
af: Blogbladsy

en: Blog Posts
af: Blogplasings

en: Blur radius
af: Vervaag radius

en: Bold
af: Vet

en: Bold (700)
af: Vet (700)

en: Border Settings
af: Grensinstellings

en: Border color
af: Rand kleur

en: Border radius
af: Grens radius

en: Border radius options
af: Grens radius opsies

en: Border width
af: Grens breedte

en: Borders color
af: Rande kleur

en: Borders width
af: Grense breedte

en: Bottom
af: Onderkant

[ctx: position]
en: Bottom
af: Onderkant

en: Bottom Left
af: Links onder

en: Bottom Right
af: Onder regs

en: Box layout
af: Boks uitleg

en: Box width
af: Box breedte

en: Burger menu only
af: Slegs Burger spyskaart

en: Button Background color
af: Knoppie agtergrondkleur

en: Button URL
af: Knoppie URL

en: Button background
af: Knoppie agtergrond

en: Button link
af: Knoppie skakel

en: Button settings
af: Knoppie instellings

en: Button text
af: Knoppie teks

en: Buttons Border Radius
af: Knoppies Rand Radius

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Carousel autoplay enabled
af: Karrousel-outospeel geaktiveer

en: Carousel loop mode enabled
af: Karrousellusmodus is geaktiveer

en: Categories
af: Kategorieë

en: Category
af: Kategorie

en: Category description
af: Kategorie beskrywing

en: Category title
af: Kategorie titel

en: Category:
af: Kategorie:

en: Center
af: Sentrum

[ctx: header layout]
en: Center
af: Sentrum

en: Change HTML tag
af: Verander HTML-merker

en: Change icon
af: Verander ikoon

en: Change image
af: Verander beeld

en: Change image for desktop resolution
af: Verander prent vir rekenaarresolusie

en: Change image for mobile resolution
af: Verander beeld vir mobiele resolusie

en: Citadela - Special Pages
af: Citadela - Spesiale Bladsye

en: Citadela Blocks
af: Citadela-blokke

en: Citadela Content Settings
af: Citadela-inhoudinstellings

en: Citadela Half Layout Settings
af: Citadela Half Uitleg-instellings

en: Citadela Header Settings
af: Citadela-kopinstellings

en: Citadela Posts Blocks
af: Citadela Posts Blokke

en: Citadela Service Block image size
af: Citadela Service Blok beeld grootte

en: Citadela Special Pages
af: Citadela Spesiale Bladsye

[ctx: header layout]
en: Classic
af: Klassiek

[ctx: theme layout]
en: Classic
af: Klassiek

en: Clear
af: Duidelik

en: Cluster
af: Groepering

en: Cluster Block
af: Trosblok

en: Collapse menu to button
af: Vou kieslys in na knoppie

en: Collapsible footer widgets options
af: Opvoubare voetskrif-legstukke opsies

en: Color settings
af: Kleur instellings

en: Colors
af: Kleure

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
af: Opmerking outeur naam sal nie gekoppel word aan url ingevoeg in webwerf veld

en: Comment text field
af: Opmerking teksveld

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
af: Opmerkings-uitbreiding kan gebruik word om hulpteks by elke enkele invoer in WordPress-kommentaarvorm te voeg.

en: Comments extension
af: Opmerkings uitbreiding

en: Comments links settings
af: Kommentaar skakel instellings

en: Confirm
af: Bevestig

en: Contain
af: Bevat

en: Content
af: Inhoud

en: Content size
af: Inhoudgrootte

en: Content size width
af: Inhoudgrootte breedte

en: Content width
af: Inhoud breedte

en: Content width sizes
af: Inhoud breedte groottes

en: Cookies expiration
af: Koekies verval

en: Cover
af: Bedekking

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
af: Bedekking

en: Cover column height
af: Dekkolomhoogte

en: Current block view
af: Huidige blokaansig

en: Current page title
af: Huidige bladsytitel

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
af: Gepasmaakte kopskrif is geaktiveer. Die volgende opsies het dalk nie effek vir hierdie bladsy nie.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
af: Gepasmaakte kopskrif met gepasmaakte logo is vir hierdie bladsy geaktiveer. Verandering van logo-prent sal dalk nie in voorskou sigbaar wees nie.

en: Custom Page Title
af: Gepasmaakte bladsytitel

en: Custom codes
af: Pasgemaakte kodes

en: Custom image
af: Gepasmaakte beeld

en: Custom logo
af: Pasgemaakte logo

en: Custom logo image
af: Pasgemaakte logo-beeld

en: Customize colors
af: Pas kleure aan

en: Customized options for mobile screen width.
af: Pasgemaakte opsies vir mobiele skermwydte.

en: Date
af: Datum

en: Date color
af: Datum kleur

en: Date from
af: Dateer vanaf

en: Date to
af: Datum tot

en: Day hours color
af: Dag ure kleur

en: Day title color
af: Dag titel kleur

en: Days without defined time will be hidden.
af: Dae sonder gedefinieerde tyd sal versteek word.

en: Decoration Color
af: Versieringskleur

en: Decoration color
af: Versiering kleur

en: Default
af: Verstek

[ctx: theme design]
en: Default
af: Verstek

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
af: Verstek grootte

en: Define border radius for different parts of design.
af: Definieer grensradius vir verskillende dele van ontwerp.

en: Delete row
af: Vee ry uit

en: Descending
af: Neerdaal

en: Design Options
af: Ontwerpopsies

en: Desktop settings
af: Werkskerm instellings

en: Desktop size
af: Desktop grootte

en: Disable author name link
af: Deaktiveer skrywernaamskakel

en: Disable default margins
af: Deaktiveer verstekmarges

en: Disable editor comment links
af: Deaktiveer redakteur-kommentaarskakels

en: Disable featured table
af: Deaktiveer uitstaltabel

en: Disable guest comment links
af: Deaktiveer gaskommentaarskakels

en: Disable image
af: Deaktiveer prent

en: Disable import/export
af: Deaktiveer invoer/uitvoer

en: Disable link to featured image in blog post
af: Deaktiveer skakel na uitgestalde prent in blogplasing

en: Disable non-editor comment links
af: Deaktiveer nie-redakteur kommentaar skakels

en: Disable separator
af: Deaktiveer skeier

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
af: Vertoon produk-, diens- of pakketaanbiedinge in die tabel. Stel die beste transaksie, wys afslagprys en skryf belangrike kenmerke vir vergelyking.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
af: Wys lys plasings gebaseer op filters. Byvoorbeeld plasings slegs uit spesifieke kategorie.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
af: Vertoon gepaggineerde lys plasings op WordPress Blog-bladsy.

en: Do not use float numbers, please.
af: Moenie dryfnommers gebruik nie, asseblief.

en: Downloading&#8230;
af: Laai tans af …

en: Drop Layout package here
af: Los uitlegpakket hier

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
af: Skep en bestuur maklik &#39;n gebeurteniskalender met %1$sThe Events Calendar%2$s gratis inprop.

en: Edit Special Page
af: Wysig Spesiale Bladsy

en: Edit or update the image
af: Wysig of werk die prent op

en: Email field
af: E-pos veld

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enable collapsible footer wigets area
af: Aktiveer opvoubare voetskrif wigets area

en: Enable featured table
af: Aktiveer uitstaltabel

en: Error
af: Fout

en: Events
af: Gebeurtenisse

en: Expiration of saved cookies in days.
af: Verval van gestoorde koekies in dae.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
af: Voer %s-uitleg uit

en: Extra Bold (900)
af: Ekstra vet (900)

en: Extra-bold
af: Ekstra-vet

en: Extra-light
af: Ekstra-lig

en: Featured
af: Uitgestalte

en: Featured image link
af: Uitgestalde prentskakel

en: Field label
af: Veld etiket

en: Filter special pages list
af: Filter spesiale bladsye lys

en: Fixed background image
af: Vaste agtergrondprent

en: Fixed image
af: Vaste beeld

en: Font size
af: Skrifgrootte

en: Font size unit
af: Lettergrootte-eenheid

en: Footer Color
af: Voetskrif kleur

en: Footer code
af: Voetskrif kode

en: Forced inside space
af: Geforseer binneruimte

en: Friday
af: Vrydag

en: From AitThemes:
af: Van AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
af: Van AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
af: Van WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
af: Van WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
af: Volle klewerige kopskrif

en: Full size
af: Volle grootte

en: Full size width
af: Volle grootte breedte

en: Fullwidth
af: Volle breedte

en: Fullwidth header
af: Volwydte kopskrif

en: Fullwidth size
af: Volle breedte grootte

en: General Border Radius
af: Algemene grensradius

en: General Layout
af: Algemene uitleg

en: General options for desktop.
af: Algemene opsies vir lessenaar.

en: General settings
af: Algemene instellings

en: Google Analytics tracking ID.
af: Google Analytics-nasporings-ID.

en: Gradient
af: Gradiënt

en: Gradient degree
af: Gradiëntgraad

en: Gradient overlay
af: Gradiënt-oorleg

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
af: Gradiënt onder beeld, nuttig vir .png beelde in agtergrond.

en: Half layout page
af: Halwe uitlegbladsy

en: Header Background
af: Opskrif agtergrond

en: Header Color
af: Kopkop kleur

en: Header Color Overlay
af: Kopkleur-oorleg

en: Header Image
af: Opskrif prent

en: Header Image Position
af: Kopskrif-beeldposisie

en: Header Image Repeat
af: Kopskrif Herhaal

en: Header Image Size
af: Kop-beeldgrootte

en: Header Layout
af: Kop uitleg

en: Header background
af: Opskrif agtergrond

en: Header code
af: Kopkode

en: Header text
af: Kopteks

en: Height Settings
af: Hoogte instellings

en: Height unit
af: Hoogte eenheid

en: Hidden on desktop
af: Versteek op lessenaar

en: Hidden on mobile
af: Versteek op selfoon

en: Hidden title in full sticky header on desktop
af: Versteekte titel in volle taai kopskrif op lessenaar

en: Hidden title in full sticky header on mobile
af: Versteekte titel in volle taai kop op selfoon

en: Hide Site title
af: Versteek werftitel

en: Hide button with link
af: Versteek knoppie met skakel

en: Hide discount price
af: Versteek afslagprys

en: Hide empty days
af: Versteek leë dae

en: Hide only on mobile
af: Versteek net op selfoon

en: Hide site title
af: Versteek werftitel

en: Hide site title and tagline
af: Versteek werftitel en byskrif

en: Hide tagline only
af: Versteek slegs byskrif

en: Horizontal offset
af: Horisontale offset

en: Icon color
af: Ikoon kleur

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
af: As dit geaktiveer is, sal taai plasings bo-aan gelyste plasings vertoon word.

en: Image
af: Beeld

en: Image overlay color
af: Beeld-oorlegkleur

en: Image position
af: Beeld posisie

en: Image repeat
af: Beeld herhaal

en: Image size
af: Beeld grootte

en: Images
af: Beelde

en: Import Layout
af: Voer uitleg in

en: Import and export layout settings pages will be disabled
af: In- en uitvoer-uitleginstellingsbladsye sal gedeaktiveer word

en: Import done!
af: Invoer gedoen!

en: Import layout from file
af: Voer uitleg vanaf lêer in

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
af: Invoer van uitlegpakket sal <strong>al jou inhoud uitvee</strong> - alle plasings, bladsye, media, etikette en kategorieë.

en: In "em" unit
af: In &quot;em&quot; eenheid

en: Infobar
af: Inligtingsbalk

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
af: Infobalk kan gebruik word om koekieskennisgewing op jou webwerf te vertoon. Dit word vertoon aan alle nuwe besoekers wat na jou webwerf kom. Hulle kan op die knoppie klik om dit weg te steek. Inligtingsbalk word dan versteek vir die aantal dae, stel dit &quot;Koekie verval&quot; veld.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
af: Voeg URL vir knoppie in. Laat leeg om die knoppie te versteek.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
af: Voeg nommer groter as %1$s in, of laat leeg vir verstekwaarde.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
af: Voeg nommer groter as %1$s in.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
af: Voeg getal kleiner as %1$s in, of laat leeg vir verstekwaarde.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
af: Voeg nommer kleiner as %1$s in.

en: Insert row after
af: Voeg ry agterna in

en: Insert text
af: Voeg teks in

en: Insert valid number, please.
af: Voeg &#39;n geldige nommer in, asseblief.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
af: Voeg jou Google Analytics-nasporings-ID in. Google Analytics-nasporingskode sal by jou webwerf gevoeg word.

en: Inset shadow
af: Ingeboude skaduwee

en: Install required plugins
af: Installeer vereiste plugins

en: Installing and activating plugins&#8230;
af: Installeer en aktiveer tans plugins …

en: It's not Citadela Layout package
af: Dit is nie Citadela Layout-pakket nie

en: Item subtitle
af: Item subtitel

en: Item title
af: Item titel

en: Large
af: Groot

en: Large size
af: Groot grootte

en: Layout Exporter
af: Uitleg uitvoerder

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
af: Uitleg-uitvoerder-funksie voer WordPress-bladsye, plasings en alle Citadela-opsies en -instellings uit. Jy kan Layout Exporter gebruik om &#39;n Citadela-uitleg te skep wat jy maklik op &#39;n ander Citadela-webwerf kan installeer.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
af: Layout Importer moet die PHP ZIP-uitbreiding geïnstalleer hê. Installeer dit asseblief of kontak jou gasheerverskaffer.

en: Layout import/export settings
af: Uitleg invoer/uitvoer instellings

en: Layouts
af: Uitlegte

en: Layouts import and export is disabled
af: Invoer en uitvoer van uitlegte is gedeaktiveer

en: Left
af: Links

en: Left align logo
af: Linksbelyn-logo

en: Left side
af: Linkerkant

en: Letter spacing
af: Letterspasiëring

en: Light
af: Lig

en: Light (100)
af: Lig (100)

en: Line height
af: Lyn hoogte

en: Lines color
af: Lyne kleur

en: Link
af: Skakel

en: List layout
af: Lys uitleg

en: Location
af: Ligging

en: Location description
af: Ligging beskrywing

en: Location title
af: Ligging titel

en: Location:
af: Ligging:

en: Logo font size
af: Logo lettergrootte

en: Logo image in custom header.
af: Logo-prent in pasgemaakte kopskrif.

en: Logo image max width
af: Logo-beeld maksimum breedte

en: Logo space max width
af: Logo spasie maksimum breedte

en: Main Menu
af: Hoof spyskaart

en: Medium size
af: Mediumgrootte

en: Membership
af: Lidmaatskap

en: Menu button color
af: Kieslys knoppie kleur

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
af: Minimum waarde 1500px, laat leeg vir onbeperkte breedte.

en: Mininum height
af: Minimum hoogte

en: Mobile
af: Selfoon

en: Mobile Settings
af: Mobiele instellings

en: Mobile settings
af: Mobiele instellings

en: Mobile size
af: Mobiele grootte

en: Mobile width breakpoint
af: Mobiele breedte breekpunt

[ctx: theme layout]
en: Modern
af: Moderne

en: Monday
af: Maandag

en: Move down
af: Af beweeg

en: Move up
af: Skuif op

en: Name field
af: Naam veld

en: Next
af: Volgende

en: No Repeat
af: Geen Herhaling

en: No borders
af: Geen grense nie

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
af: Geen herhaling nie

en: No results found.
af: Geen resultate gevind.

en: No special pages found.
af: Geen spesiale bladsye gevind nie.

en: None
af: Geen

en: Normal (400)
af: Normaal (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
af: Let wel: standaard bladsytitel sal versteek word.

en: Number of items
af: Aantal items

en: Oops! That page can't be found.
af: Oeps! Daardie bladsy kan nie gevind word nie.

en: Open in new window
af: Maak oop in nuwe venster

en: Open link in new tab
af: Maak skakel oop in nuwe oortjie

en: Opened footer wigets area
af: Geopende footer wigets area

en: Opening Hours
af: Openingsure

en: Opening Hours settings
af: Openingsure-instellings

en: Order Options
af: Bestel Opsies

en: Order by
af: Bestel by

en: Original
af: Oorspronklik

en: Overlay color
af: Oortrek kleur

en: Overlay gradient
af: Oorleggradiënt

en: Overlay opacity
af: Oorleg ondeursigtigheid

en: PHP ZIP extension not found
af: PHP zip-uitbreiding nie gevind nie

en: Page Color
af: Bladsy kleur

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
af: Moet asseblief nie hierdie blaaiervenster toemaak voordat die uitlegpakket heeltemal ingevoer is nie.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
af: Verstaan asseblief dat Layout Exporter nie alles vanaf WordPress uitvoer nie, soos WooCommerce-fakture of data van ander derdeparty-inproppe. Daar is baie ander inproppe beskikbaar vir migrasiedoeleindes.

en: Position
af: Posisie

en: Position on website
af: Posisie op webwerf

en: Post Details
af: Plaas Besonderhede

en: Posts
af: Plasings

en: Posts navigation
af: Posts navigasie

en: Posts settings
af: Poste instellings

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
af: Voorskou word slegs in die Pasmaakskerm vertoon.

en: Previous
af: Vorige

en: Price Table
af: Prys Tabel

en: Price table alignment
af: Prys tabel belyning

en: Radial gradient
af: Radiale gradiënt

en: Random
af: Willekeurig

en: Read more link
af: Lees meer skakel

en: Ready to use Citadela layouts
af: Gereed om Citadela-uitlegte te gebruik

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
af: Gereed om uitlegte en blokke vir Citadela te gebruik met baie aanpassingsopsies

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
af: Onlangs geaktiveerde tema is nie versoenbaar met %s inprop nie, daarom is die inprop gedeaktiveer.

en: Regular
af: Gereelde

en: Remove image
af: Verwyder prent

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
af: Herhaal

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
af: Herhaal horisontaal

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
af: Herhaal vertikaal

en: Replace default label of the field.
af: Vervang verstek etiket van die veld.

en: Replace image
af: Vervang prent

en: Required plugins
af: Vereiste inproppe

en: Reset
af: Stel terug

en: Responsive Spacer
af: Responsiewe spasieerder

en: Responsive Text
af: Responsiewe teks

en: Responsive options applied under screen width
af: Responsiewe opsies toegepas onder skermwydte

en: Reusable Blocks
af: Herbruikbare blokke

en: Reusable blocks settings
af: Herbruikbare blokke-instellings

en: Right
af: Reg

en: Right side
af: Regter kant

en: Saturday
af: Saterdag

en: Save Settings
af: Stoor instellings

en: Search Special ages
af: Soek Spesiale ouderdomme

en: Search results for:
af: Soek resultate vir:

en: Select Google Font for your website
af: Kies Google Font vir jou webwerf

en: Select Layout package
af: Kies uitlegpakket

en: Select alignment
af: Kies belyning

en: Select alignment on mobile design
af: Kies belyning op mobiele ontwerp

en: Select background type
af: Kies agtergrondtipe

en: Select color combinations for your website
af: Kies kleurkombinasies vir jou webwerf

en: Select font weight
af: Kies lettertipe gewig

en: Select image
af: Kies prent

en: Select layout
af: Kies uitleg

en: Select layout for website header
af: Kies uitleg vir webwerfkop

en: Select layout for your website
af: Kies uitleg vir jou webwerf

en: Select size
af: Kies grootte

en: Semi-bold
af: Half-vet

en: Service
af: Diens

en: Service Image
af: Diensbeeld

en: Service description text
af: Diensbeskrywingteks

en: Service header
af: Diensopskrif

en: Set background image
af: Stel agtergrondprent

en: Set custom image
af: Stel pasgemaakte prent

en: Set custom logo image
af: Stel pasgemaakte logo-beeld in

en: Set header color as background image overlay
af: Stel kopkopkleur as agtergrondprentoorleg

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
af: Stel of legstukke in voetskrif by verstek oop of toegemaak word op selfoon na bladsy gelaai word. Van toepassing as opvoubare legstukke geaktiveer is.

en: Settings
af: Instellings

en: Settings Saved
af: Instellings gestoor

en: Settings for main menu in header
af: Instellings vir hoofkieslys in kop

en: Settings for site header
af: Instellings vir werfopskrif

en: Shadow Settings
af: Skadu-instellings

en: Shadow color
af: Skadu kleur

en: Show always
af: Wys altyd

en: Show button with link
af: Wys knoppie met skakel

en: Show categories
af: Wys kategorieë

en: Show date
af: Wys datum

en: Show description
af: Wys beskrywing

en: Show discount price
af: Wys afslagprys

en: Show featured image
af: Wys uitgestalde prent

en: Show header over content
af: Wys kop bo inhoud

en: Show icon
af: Wys ikoon

en: Show image
af: Wys prent

en: Show image as icon
af: Wys prent as ikoon

en: Show in menu
af: Wys in spyskaart

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
af: Wys skakel om herbruikbare blokke in admin-kieslys te bestuur

en: Show locations
af: Wys liggings

en: Show only on mobile
af: Wys net op selfoon

en: Show opening hours on your website.
af: Wys openingstye op jou webwerf.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
af: Wys of versteek Cluster-blok slegs op mobiele skermgrootte.

en: Show preview of Announcement Bar
af: Wys voorskou van aankondigingbalk

en: Show transparent header without additional background settings.
af: Wys deursigtige kopskrif sonder bykomende agtergrondinstellings.

en: Show website
af: Wys webwerf

[ctx: settings]
en: Simple
af: Eenvoudig

en: Simple layout
af: Eenvoudige uitleg

en: Simple settings
af: Eenvoudige instellings

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
af: Eenvoudige instellings laat jou toe om eenvoudige teks en knoppie in jou aankondigingsbalk te wys. Kleure kan aangepas word via WordPress-aanpassing.

en: Simple text styles
af: Eenvoudige teksstyle

en: Simplified typography styles for blog posts pages
af: Vereenvoudigde tipografiestyle vir blogplasingsbladsye

en: Single color
af: Enkelkleur

en: Single color overlay
af: Enkelkleur oorleg

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
af: Groottes vir inhoud, wye en volle breedte uitleg tipes wat in ontwerp gebruik word.

en: Skip number of posts from start
af: Slaan aantal plasings van begin af

en: Small
af: Klein

en: Small size
af: Klein grootte

en: Space around logo
af: Spasie rondom logo

en: Space around menu button
af: Spasie rondom menu-knoppie

en: Spacer height in
af: Spasieerhoogte in

en: Spacer settings
af: Spasieer instellings

en: Spacing Settings
af: Spasiëring-instellings

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
af: Spesiale Bladsy

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
af: Spesiale bladsye

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
af: Spesiale bladsye

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
af: Spesiale houer wat altyd op volle breedte is as daar geen sybalk of kolomme is nie. Jy kan ander blokke daar invoeg en houer agtergrond stel.

en: Special page updated.
af: Spesiale bladsy opgedateer.

en: Special pages list
af: Spesiale bladsye lys

en: Special pages list navigation
af: Spesiale bladsye lys navigasie

en: Spread radius
af: Versprei radius

en: Sticky header on desktop
af: Plakkerige kopskrif op lessenaar

en: Sticky header on mobile
af: Plakkerige kopskrif op selfoon

en: Sticky header settings
af: Kleefkop-instellings

en: Sticky posts first
af: Sticky posts eerste

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Subtitle color
af: Onderskrif kleur

en: Sunday
af: Sondag

en: Table subtitle
af: Tabel subtitel

en: Table title
af: Tabel titel

en: Tag description
af: Merker beskrywing

en: Tag name
af: Merknaam

en: Tehre was an error with downloading layout
af: Dit was &#39;n fout met die aflaai van uitleg

en: Text
af: Teks

en: Text Font
af: Teks Font

en: Text alignment
af: Teksbelyning

en: Text color
af: Teks kleur

en: Text color in custom header.
af: Tekskleur in pasgemaakte kopskrif.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
af: Teks wat in die inligtingbalk vertoon word. Dit kan HTML-formatering bevat soos URL&#39;s om na jou bepalings of privaatheidsbeleid te skakel.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
af: Teks wat op die knoppie in die aankondigingsbalk vertoon word. Laat leeg om die knoppie te versteek.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
af: Teks wat op die knoppie vertoon word. As geen teks gespesifiseer is nie, sal X-teken gebruik word om Infobar toe te maak.

en: Text of announcement
af: Teks van aankondiging

en: Thank you for activating Citadela Pro.
af: Dankie dat jy Citadela Pro geaktiveer het.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
af: Die %s-inprop kon nie geaktiveer word nie. Dit is nie versoenbaar met die huidige aktiewe tema nie.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
af: Die Citadela-uitleg vereis hierdie inproppe. Die vereiste inproppe sal outomaties geïnstalleer en geaktiveer word. As jy nie toegang tot een van die inproppe het nie, kan sommige bladsye onvolledig wees.

en: The content could not be imported.
af: Die inhoud kon nie ingevoer word nie.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
af: Die proses kan enige plek tussen 30 sekondes tot 30 minute neem, afhangende van die grootte van die uitlegpakket en spoed van verbinding (hoofsaaklik as gevolg van die aflaai van demonstrasiebeelde).

en: Theme Layout
af: Tema uitleg

en: There was an error with installing plugins
af: Daar was &#39;n fout met die installering van plugins

en: Thick borders
af: Dik grense

en: Thin
af: Dun

en: Thin borders
af: Dun rande

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
af: Hierdie instelling definieer of ons Citadela-style in %1$sThe Events Calendar%2$s-inprop gebruik of die inprop se style.

en: Thursday
af: Donderdag

en: Tile
af: Teël

en: Tile Horizontally
af: Teël horisontaal

en: Tile Vertically
af: Teël vertikaal

en: Title
af: Titel

en: Title color
af: Titel kleur

en: Titles Font
af: Titel lettertipe

en: Titles Style
af: Titels Styl

en: To edit the image, you need permission to upload media.
af: Om die prent te wysig, het jy toestemming nodig om media op te laai.

en: Top Left
af: Links bo

en: Top Right
af: Regs bo

en: Tracking ID
af: Naspoor ID

en: Tracking privacy
af: Volg privaatheid

en: Transparent header
af: Deursigtige kop

en: Tueasday
af: Dinsdag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Turn on Announcements bar functionality
af: Skakel Aankondigingsbalkfunksionaliteit aan

en: Turn on Comments extension functionality
af: Skakel Opmerkings-uitbreidingsfunksionaliteit aan

en: Type
af: Tik

en: Type for search...
af: Tik vir soektog...

en: Typography
af: Tipografie

en: Upload an image file or pick one from your media library.
af: Laai &#39;n prentlêer op of kies een uit jou mediabiblioteek.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
af: Opgelaaide zip-lêer is nie Citadela-uitlegpakket nie, of dit is &#39;n ou, onversoenbare uitlegpakket. Laai asseblief die nuutste pakket van jou AitThemes-rekening af.

en: Uploading&#8230;
af: Laai tans op …

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
af: URL&#39;e van redakteur se opmerkingteks sal verwyder word. Toegepas vir gebruikersrolle met redigeerplasingsvermoë soos Contributor en hoër.

en: Urls from guest comment text will be removed
af: URL&#39;e van gasopmerkingsteks sal verwyder word

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
af: URL&#39;e van nie-redigeerder se opmerkingteks sal verwyder word. Toegepas vir gebruikersrolle sonder wysigingsvermoë soos intekenaar.

en: Use Citadela styles
af: Gebruik Citadela-style

en: Use Infobar on your website
af: Gebruik Infobar op jou webwerf

en: Use custom header
af: Gebruik gepasmaakte kopskrif

en: Use custom width settings
af: Gebruik persoonlike breedte-instellings

en: Use default font
af: Gebruik versteklettertipe

en: Use default font weight
af: Gebruik verstek lettertipe gewig

en: Use responsive options
af: Gebruik responsiewe opsies

en: Using font size from theme design.
af: Gebruik lettergrootte vanaf tema-ontwerp.

en: Using letter spacing from theme design.
af: Gebruik letterspasiëring vanaf tema-ontwerp.

en: Using line height from theme design.
af: Gebruik lynhoogte vanaf tema-ontwerp.

en: Vertical offset
af: Vertikale offset

en: View Demo
af: Bekyk demo

en: View layouts
af: Bekyk uitlegte

en: View more
af: Sien meer

en: Visibility on mobile
af: Sigbaarheid op selfoon

en: WP Button Block
af: WP-knoppieblok

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
af: Ons hou jou e-pos sodat ons met jou kan kommunikeer oor ons produk en dienste. Sien asseblief <a href="#">ons privaatheidsbeleid</a> vir verdere besonderhede.

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
af: Ons hou jou naam sodat ons met jou kan kommunikeer oor ons produk en dienste. Sien asseblief <a href="#">ons privaatheidsbeleid</a> vir verdere besonderhede.

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
af: Ons hou jou webwerf-URL sodat ons met jou kan kommunikeer oor ons produk en dienste. Sien asseblief <a href="#">ons privaatheidsbeleid</a> vir verdere besonderhede.

en: We're importing the Layout package...
af: Ons voer die uitlegpakket in...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
af: Ons het opgemerk dat jy &#39;n verouderde weergawe van PHP gebruik wat nie meer ondersteun word nie, daarom <em>is die inprop gedeaktiveer</em> . Maak seker dat jou werf vinnig en veilig is deur <a href='%1$s'>PHP op te gradeer na die nuutste weergawe</a> . Minimum vereiste vir %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
af: Ons het opgemerk dat jy &#39;n verouderde weergawe van WordPress gebruik, daarom <em>is die inprop gedeaktiveer</em> . Maak seker dat jou werf veilig en op datum is deur <a href='%1$s'>WordPress op te dateer na die nuutste weergawe</a> . Die minimum vereiste vir %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
af: Webwerf URL-veld

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Wide
af: Wyd

en: Wide size
af: Wye grootte

en: Wide size width
af: Wye grootte breedte

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
af: Widgets-area in voetskrif kan oop of toegemaak word op selfoon.

en: Width Settings
af: Breedte instellings

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
af: Met gevorderde instellings het jy volle beheer oor html en style vir jou aankondigingsbalk.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
af: Jy kan enige van die beskikbare Citadela-uitlegte invoer.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
af: Jou opmerkings help ons om ons produkte en dienste te verbeter, sodat ons dit aanhou aanteken. Ons gebruik die opmerking ook vir toekomstige verwysing. Sien asseblief <a href="#">ons privaatheidsbeleid</a> vir verdere besonderhede.

en: Your current content will be deleted
af: Jou huidige inhoud sal uitgevee word

en: ZIP files
af: zip-lêers

en: button text
af: knoppie teks

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
af: of

en: read more text
af: lees meer teks

en: row text...
af: ry teks...
