Citadela Pro 5.0.3 - en to cs translation catalogue (548 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
cs: Nekompatibilita pluginu %s a PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
cs: Nekompatibilita pluginu %s a WordPressu

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
cs: %s plugin byl deaktivován

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
cs: Nekompatibilita pluginu %s

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
cs: (Můžete si je stáhnout ze svého účtu AitThemes)

en: 100% horizontal
cs: 100% horizontální

en: 100% vertical
cs: 100% vertikální

en: Accept
cs: Akceptovat

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
cs: Přidejte prázdné místo mezi bloky, které budou vypadat jinak na počítači a na mobilních zařízeních.

en: Additional text
cs: Doplňkový text

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
cs: Dodatečný text zobrazený u pole. Může obsahovat formátování HTML, jako jsou adresy URL, které odkazují na vaše podmínky nebo zásady ochrany osobních údajů.

[ctx: settings]
en: Advanced
cs: Pokročilý

en: Advanced settings
cs: Pokročilé nastavení

en: Align Text Center
cs: Zarovnat text na střed

en: Align Text Left
cs: Zarovnat text doleva

en: Align Text Right
cs: Zarovnat text vpravo

en: Align logo section to the left side
cs: Zarovnejte část loga na levou stranu

en: All
cs: Všechno

en: All Special Pages
cs: Všechny speciální stránky

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
cs: Všechny bloky byly přesunuty do %s pluginu.

en: Allows you to easily add company services to your website.
cs: Umožňuje snadno přidat firemní služby na váš web.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
cs: Umožňuje vkládat text s vlastním nastavením a písmem.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
cs: Umožňuje umístit název stránky kamkoli chcete. Například po obrázku záhlaví.

en: Announcements Bar
cs: Oznamovací lišta

en: Announcements bar
cs: Panel oznámení

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
cs: Panel oznámení vám umožňuje prezentovat všechna důležitá oznámení v horní části všech vašich stránek.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
cs: Lišta oznámení se zobrazí po zvoleném datu a čase.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
cs: Lišta oznámení se zobrazuje do zvoleného data a času.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
cs: Anonymizace IP adresy návštěvníků vašeho webu.

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Appearance settings for your website
cs: Nastavení vzhledu vašeho webu

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
cs: Použito pro jednoduchý typ panelu oznámení.

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Author biographical info
cs: Životopisné informace autora

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
cs: Dostupnost zvoleného stylu závisí na zvoleném fontu pro nadpisy.

en: Available range
cs: Dostupný rozsah

en: Background Image Overlay
cs: Překryvný obrázek na pozadí

en: Background Settings
cs: Nastavení pozadí

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Background color type
cs: Typ barvy pozadí

en: Background gradient
cs: Přechod na pozadí

en: Background image
cs: Obrázek na pozadí

en: Background image repeat
cs: Opakování obrázku na pozadí

en: Background image size
cs: Velikost obrázku na pozadí

en: Background position
cs: Pozice pozadí

en: Background settings for your website header
cs: Nastavení pozadí pro záhlaví vašeho webu

en: Bar Background color
cs: Bar Barva pozadí

en: Black
cs: Černá

en: Blog Page
cs: Blogová stránka

en: Blog Posts
cs: Příspěvky na blogu

en: Blur radius
cs: Poloměr rozostření

en: Bold
cs: tučně

en: Bold (700)
cs: tučné (700)

en: Border Settings
cs: Nastavení ohraničení

en: Border color
cs: Barva ohraničení

en: Border radius
cs: Poloměr hranice

en: Border radius options
cs: Možnosti poloměru ohraničení

en: Border width
cs: Šířka okraje

en: Borders color
cs: Barva ohraničení

en: Borders width
cs: Šířka okrajů

en: Bottom
cs: Dno

[ctx: position]
en: Bottom
cs: Dno

en: Bottom Left
cs: Vlevo dole

en: Bottom Right
cs: Vpravo dole

en: Box layout
cs: Rozložení krabice

en: Box width
cs: Šířka krabice

en: Burger menu only
cs: Pouze burgerové menu

en: Button Background color
cs: Tlačítko Barva pozadí

en: Button URL
cs: Adresa URL tlačítka

en: Button background
cs: Pozadí tlačítka

en: Button link
cs: Odkaz na tlačítko

en: Button settings
cs: Nastavení tlačítek

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Buttons Border Radius
cs: Poloměr ohraničení tlačítek

en: Cancel
cs: zrušení

en: Carousel autoplay enabled
cs: Automatické přehrávání karuselu povoleno

en: Carousel loop mode enabled
cs: Režim karuselové smyčky povolen

en: Categories
cs: Kategorie

en: Category
cs: Kategorie

en: Category description
cs: Popis kategorie

en: Category title
cs: Název kategorie

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Center
cs: Centrum

[ctx: header layout]
en: Center
cs: Centrum

en: Change HTML tag
cs: Změnit značku HTML

en: Change icon
cs: Změnit ikonu

en: Change image
cs: Změnit obrázek

en: Change image for desktop resolution
cs: Změnit obrázek pro rozlišení plochy

en: Change image for mobile resolution
cs: Změnit obrázek pro mobilní rozlišení

en: Citadela - Special Pages
cs: Citadela - Speciální stránky

en: Citadela Content Settings
cs: Nastavení obsahu Citadely

en: Citadela Half Layout Settings
cs: Nastavení polovičního rozvržení Citadely

en: Citadela Header Settings
cs: Nastavení záhlaví Citadela

en: Citadela Service Block image size
cs: Velikost obrázku Citadela Service Block

en: Citadela Special Pages
cs: Speciální stránky Citadely

[ctx: header layout]
en: Classic
cs: Klasický

[ctx: theme layout]
en: Classic
cs: Klasický

en: Clear
cs: Průhledná

en: Cluster Block
cs: Clusterový blok

en: Collapse menu to button
cs: Sbalit nabídku na tlačítko

en: Collapsible footer widgets options
cs: Možnosti skládacích widgetů zápatí

en: Color settings
cs: Nastavení barev

en: Colors
cs: Barvy

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
cs: Jméno autora komentáře nebude spojeno s adresou URL vloženou do pole Web

en: Comment text field
cs: Textové pole komentáře

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
cs: Rozšíření komentářů lze použít k přidání textu nápovědy ke každému jednotlivému vstupu ve formuláři komentáře WordPress.

en: Comments extension
cs: Rozšíření komentářů

en: Comments links settings
cs: Nastavení odkazů na komentáře

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Contain
cs: Obsahovat

en: Content
cs: Obsah

en: Content size
cs: Velikost obsahu

en: Content size width
cs: Šířka velikosti obsahu

en: Content width
cs: Šířka obsahu

en: Content width sizes
cs: Velikosti šířky obsahu

en: Cookies expiration
cs: Vypršení platnosti cookies

en: Cover
cs: Pokrýt

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
cs: Pokrýt

en: Cover column height
cs: Výška krycího sloupku

en: Current block view
cs: Aktuální blokové zobrazení

en: Current page title
cs: Název aktuální stránky

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
cs: Vlastní záhlaví je povoleno. Následující možnosti nemusí mít pro tuto stránku vliv.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
cs: Pro tuto stránku je povoleno vlastní záhlaví s vlastním logem. Změna obrázku loga nemusí být v náhledu vidět.

en: Custom Page Title
cs: Vlastní název stránky

en: Custom codes
cs: Vlastní kódy

en: Custom image
cs: Vlastní obrázek

en: Custom logo
cs: Vlastní logo

en: Custom logo image
cs: Vlastní obrázek loga

en: Customize colors
cs: Přizpůsobte barvy

en: Customized options for mobile screen width.
cs: Přizpůsobené možnosti pro šířku mobilní obrazovky.

en: Date
cs: datum

en: Date color
cs: Barva data

en: Date from
cs: Datum od

en: Date to
cs: Datum do

en: Day hours color
cs: Den hodin barva

en: Day title color
cs: Barva názvu dne

en: Days without defined time will be hidden.
cs: Dny bez definovaného času budou skryté.

en: Decoration Color
cs: Barva dekorace

en: Decoration color
cs: Barva dekorace

en: Default
cs: Výchozí

[ctx: theme design]
en: Default
cs: Výchozí

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
cs: Výchozí velikost

en: Define border radius for different parts of design.
cs: Definujte poloměr okraje pro různé části návrhu.

en: Delete row
cs: Smazat řádek

en: Descending
cs: Klesající

en: Design Options
cs: Možnosti návrhu

en: Desktop
cs: plocha počítače

en: Desktop settings
cs: Nastavení plochy

en: Desktop size
cs: Velikost plochy

en: Disable author name link
cs: Zakázat odkaz na jméno autora

en: Disable default margins
cs: Zakázat výchozí okraje

en: Disable editor comment links
cs: Zakázat odkazy na komentáře editoru

en: Disable featured table
cs: Zakázat doporučenou tabulku

en: Disable guest comment links
cs: Zakázat odkazy na komentáře hostů

en: Disable image
cs: Zakázat obrázek

en: Disable import/export
cs: Zakázat import/export

en: Disable link to featured image in blog post
cs: Zakázat odkaz na doporučený obrázek v příspěvku na blogu

en: Disable non-editor comment links
cs: Zakázat odkazy na komentáře, které nejsou editorem

en: Disable separator
cs: Zakázat oddělovač

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
cs: Zobrazte v tabulce nabídky produktů, služeb nebo balíčků. Nastavte nejlepší nabídku, ukažte zlevněnou cenu a napište důležité funkce pro srovnání.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
cs: Zobrazí seznam příspěvků na základě filtrů. Například příspěvky pouze z konkrétní kategorie.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
cs: Zobrazuje stránkovaný seznam příspěvků na stránce blogu WordPress.

en: Do not use float numbers, please.
cs: Nepoužívejte plovoucí čísla, prosím.

en: Downloading&#8230;
cs: Stahování…

en: Drop Layout package here
cs: Zde přetáhněte balíček rozložení

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
cs: Pomocí bezplatného pluginu %1$sThe Events Calendar%2$s můžete snadno vytvářet a spravovat kalendář událostí.

en: Edit Special Page
cs: Upravit speciální stránku

en: Edit or update the image
cs: Upravte nebo aktualizujte obrázek

en: Email field
cs: Pole Email

en: Enable
cs: Umožnit

en: Enable collapsible footer wigets area
cs: Povolit oblast widgetů skládací zápatí

en: Enable featured table
cs: Povolit doporučenou tabulku

en: Error
cs: Chyba

en: Events
cs: Události

en: Expiration of saved cookies in days.
cs: Vypršení platnosti uložených souborů cookie ve dnech.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
cs: Exportovat rozložení %s

en: Extra Bold (900)
cs: Extra tučné (900)

en: Extra-bold
cs: Extra odvážné

en: Extra-light
cs: Extra lehké

en: Featured
cs: Nejlepší

en: Featured image link
cs: Odkaz na doporučený obrázek

en: Field label
cs: Polní štítek

en: Filter special pages list
cs: Filtrovat seznam speciálních stránek

en: Filters
cs: Filtry

en: Fixed background image
cs: Opravený obrázek na pozadí

en: Fixed image
cs: Opravený obrázek

en: Font size
cs: Velikost písma

en: Font size unit
cs: Jednotka velikosti písma

en: Footer Color
cs: Barva zápatí

en: Footer code
cs: Kód zápatí

en: Forced inside space
cs: Nucený vnitřní prostor

en: Friday
cs: pátek

en: From AitThemes:
cs: Od AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
cs: Z AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
cs: Z WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
cs: Z WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
cs: Plná lepicí hlavička

en: Full size
cs: Plná velikost

en: Full size width
cs: Šířka plné velikosti

en: Fullwidth
cs: Plná šířka

en: Fullwidth header
cs: Záhlaví v plné šířce

en: Fullwidth size
cs: Velikost na celou šířku

en: General Border Radius
cs: Obecný hraniční poloměr

en: General Layout
cs: Obecné rozložení

en: General options for desktop.
cs: Obecné možnosti pro desktop.

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Google Analytics tracking ID.
cs: ID sledování Google Analytics.

en: Google font
cs: Písmo Google

en: Gradient
cs: Spád

en: Gradient degree
cs: Gradientový stupeň

en: Gradient overlay
cs: Překrytí přechodem

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
cs: Přechod pod obrázkem, užitečný pro obrázky .png na pozadí.

en: Half layout page
cs: Poloviční rozložení stránky

en: Header Background
cs: Pozadí záhlaví

en: Header Color
cs: Barva záhlaví

en: Header Color Overlay
cs: Barevné překrytí záhlaví

en: Header Image
cs: Obrázek záhlaví

en: Header Image Position
cs: Umístění obrázku záhlaví

en: Header Image Repeat
cs: Opakování obrázku záhlaví

en: Header Image Size
cs: Velikost obrázku záhlaví

en: Header Layout
cs: Rozložení záhlaví

en: Header background
cs: Pozadí záhlaví

en: Header code
cs: Kód záhlaví

en: Header text
cs: Text záhlaví

en: Height Settings
cs: Nastavení výšky

en: Height unit
cs: Jednotka výšky

en: Hidden on desktop
cs: Skryté na ploše

en: Hidden on mobile
cs: Skryté v mobilu

en: Hidden title in full sticky header on desktop
cs: Skrytý název v úplném nalepovacím záhlaví na ploše

en: Hidden title in full sticky header on mobile
cs: Skrytý název v úplném nalepovacím záhlaví na mobilu

en: Hide Site title
cs: Skrýt název webu

en: Hide button with link
cs: Skrýt tlačítko s odkazem

en: Hide discount price
cs: Skrýt zlevněnou cenu

en: Hide empty days
cs: Skryjte prázdné dny

en: Hide only on mobile
cs: Skrýt pouze na mobilu

en: Hide site title
cs: Skrýt název webu

en: Hide site title and tagline
cs: Skrýt název webu a slogan

en: Hide tagline only
cs: Skrýt pouze slogan

en: Horizontal offset
cs: Horizontální odsazení

en: Icon color
cs: Barva ikony

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
cs: Je-li povoleno, budou se v horní části uvedených příspěvků zobrazovat pevné příspěvky.

en: Image
cs: obraz

en: Image overlay color
cs: Barva překryvného obrázku

en: Image position
cs: Pozice obrázku

en: Image repeat
cs: Opakování obrazu

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Images
cs: snímky

en: Import Layout
cs: Importovat rozložení

en: Import and export layout settings pages will be disabled
cs: Import a export stránek nastavení rozvržení budou zakázány

en: Import done!
cs: Import dokončen!

en: Import layout from file
cs: Import rozložení ze souboru

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
cs: Import balíčku Layout <strong>smaže veškerý váš obsah</strong> – všechny příspěvky, stránky, média, štítky a kategorie.

en: In "em" unit
cs: V jednotce &quot;em&quot;.

en: Infobar
cs: Informační lišta

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
cs: Informační panel lze použít k zobrazení upozornění na soubory cookie na vašem webu. Zobrazí se všem novým návštěvníkům, kteří přijdou na váš web. Mohou kliknout na tlačítko a skrýt jej. Informační lišta je poté skryta po dobu, po kterou nastavte pole „Vypršení platnosti cookie“.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
cs: Vložit URL pro tlačítko. Chcete-li tlačítko skrýt, ponechte prázdné.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
cs: Vložte číslo větší než %1$s nebo ponechte prázdné pro výchozí hodnotu.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
cs: Vložte číslo větší než %1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
cs: Vložte číslo menší než %1$s nebo ponechte prázdné pro výchozí hodnotu.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
cs: Vložte číslo menší než %1$s.

en: Insert row after
cs: Vložit řádek za

en: Insert text
cs: Vložte text

en: Insert valid number, please.
cs: Vložte prosím platné číslo.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
cs: Vložte své ID sledování Google Analytics. Sledovací kód Google Analytics bude přidán na váš web.

en: Inset shadow
cs: Vložený stín

en: Install required plugins
cs: Nainstalujte požadované pluginy

en: Installing and activating plugins&#8230;
cs: Instalace a aktivace pluginů…

en: It's not Citadela Layout package
cs: Není to balíček Citadela Layout

en: Item subtitle
cs: Podnadpis položky

en: Item title
cs: Název položky

en: Large
cs: Velký

en: Large size
cs: Velká velikost

en: Layout Exporter
cs: Exportér rozložení

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
cs: Funkce Layout Exporter exportuje stránky WordPress, příspěvky a všechny možnosti a nastavení Citadela. Pomocí nástroje Layout Exporter můžete vytvořit rozložení Citadela, které můžete snadno nainstalovat na jiný web Citadela.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
cs: Layout Importer musí mít nainstalované rozšíření PHP ZIP. Nainstalujte jej nebo kontaktujte svého poskytovatele hostingu.

en: Layout import/export settings
cs: Nastavení importu/exportu rozložení

en: Layouts
cs: Rozvržení

en: Layouts import and export is disabled
cs: Import a export rozvržení je zakázán

en: Left
cs: Vlevo, odjet

en: Left align logo
cs: Logo zarovnat doleva

en: Left side
cs: Levá strana

en: Letter spacing
cs: Mezery mezi písmeny

en: Light
cs: Světlo

en: Light (100)
cs: Světlo (100)

en: Line height
cs: Výška řádku

en: Lines color
cs: Barva čar

en: Link
cs: Odkaz

en: List layout
cs: Rozvržení seznamu

en: Location
cs: Umístění

en: Location description
cs: Popis místa

en: Location title
cs: Název místa

en: Location:
cs: Umístění:

en: Logo font size
cs: Velikost písma loga

en: Logo image in custom header.
cs: Obrázek loga ve vlastním záhlaví.

en: Logo image max width
cs: Maximální šířka obrázku loga

en: Logo space max width
cs: Prostor pro logo max. šířka

en: Main Menu
cs: Hlavní menu

en: Medium
cs: Střední

en: Medium size
cs: Střední velikost

en: Membership
cs: Členství

en: Menu button color
cs: Barva tlačítka nabídky

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
cs: Minimální hodnota 1500px, pro neomezenou šířku ponechte prázdné.

en: Mininum height
cs: Minimální výška

en: Mobile
cs: mobilní, pohybliví

en: Mobile Settings
cs: Mobilní nastavení

en: Mobile settings
cs: Mobilní nastavení

en: Mobile size
cs: Mobilní velikost

en: Mobile width breakpoint
cs: Bod přerušení mobilní šířky

[ctx: theme layout]
en: Modern
cs: Moderní

en: Monday
cs: pondělí

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posuňte se nahoru

en: Name field
cs: Název pole

en: Next
cs: další

en: No Repeat
cs: Žádné opakování

en: No borders
cs: Žádné hranice

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
cs: Žádné opakování

en: No results found.
cs: Nebyly nalezeny žádné výsledky.

en: No special pages found.
cs: Nebyly nalezeny žádné speciální stránky.

en: None
cs: Žádný

en: Normal (400)
cs: Normální (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
cs: Poznámka: Název standardní stránky bude skrytý.

en: Number of items
cs: Počet položek

en: Oops! That page can't be found.
cs: Jejda! Ta stránka se nedá najít.

en: Open in new window
cs: Otevři v novém okně

en: Open link in new tab
cs: Otevřít odkaz na nové záložce

en: Opened footer wigets area
cs: Otevřená oblast widgetů zápatí

en: Opening Hours
cs: Otevírací doba

en: Opening Hours settings
cs: Nastavení otevírací doby

en: Order Options
cs: Možnosti objednávky

en: Order by
cs: Seřadit podle

en: Original
cs: Originál

en: Overlay color
cs: Barva překrytí

en: Overlay gradient
cs: Překryvný přechod

en: Overlay opacity
cs: Neprůhlednost překrytí

en: PHP ZIP extension not found
cs: Rozšíření PHP ZIP nebylo nalezeno

en: Page Color
cs: Barva stránky

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
cs: Nezavírejte prosím toto okno prohlížeče, dokud nebude balíček Layout zcela importován.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
cs: Pochopte prosím, že Layout Exporter neexportuje vše z WordPressu, jako jsou faktury WooCommerce nebo data z jiných pluginů třetích stran. Pro účely migrace je k dispozici mnoho dalších pluginů.

en: Position
cs: Pozice

en: Position on website
cs: Pozice na webu

en: Post Details
cs: Podrobnosti příspěvku

en: Posts
cs: Příspěvky

en: Posts navigation
cs: Navigace příspěvků

en: Posts settings
cs: Nastavení příspěvků

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
cs: Náhled se zobrazí pouze na obrazovce Customizer.

en: Previous
cs: Předchozí

en: Price Table
cs: Tabulka cen

en: Price table alignment
cs: Zarovnání cenové tabulky

en: Radial gradient
cs: Radiální gradient

en: Random
cs: Náhodný

en: Read more link
cs: Přečtěte si více odkaz

en: Ready to use Citadela layouts
cs: Připraveno k použití rozvržení Citadela

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
cs: Připraveno k použití rozvržení a bloky pro Citadela s mnoha možnostmi přizpůsobení

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
cs: Nedávno aktivované téma není kompatibilní s %s pluginem, proto byl plugin deaktivován.

en: Regular
cs: Pravidelný

en: Remove image
cs: Odebrat obrázek

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
cs: Opakovat

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
cs: Opakujte vodorovně

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
cs: Opakujte svisle

en: Replace default label of the field.
cs: Nahradit výchozí popisek pole.

en: Replace image
cs: Nahradit obrázek

en: Required plugins
cs: Požadované pluginy

en: Reset
cs: Resetovat

en: Responsive Spacer
cs: Reagující Spacer

en: Responsive Text
cs: Responzivní text

en: Responsive options applied under screen width
cs: Responzivní možnosti použité pod šířkou obrazovky

en: Reusable Blocks
cs: Opakovaně použitelné bloky

en: Reusable blocks settings
cs: Nastavení opakovaně použitelných bloků

en: Right
cs: Že jo

en: Right side
cs: Pravá strana

en: Saturday
cs: sobota

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Search Special ages
cs: Hledat Zvláštní věky

en: Search results for:
cs: Výsledky hledání pro:

en: Select Google Font for your website
cs: Vyberte písmo Google pro svůj web

en: Select Layout package
cs: Vyberte balíček rozložení

en: Select alignment
cs: Vyberte zarovnání

en: Select alignment on mobile design
cs: Vyberte zarovnání v mobilním designu

en: Select background type
cs: Vyberte typ pozadí

en: Select color combinations for your website
cs: Vyberte si barevné kombinace pro svůj web

en: Select font weight
cs: Vyberte tloušťku písma

en: Select image
cs: Vyberte obrázek

en: Select layout
cs: Vyberte rozložení

en: Select layout for website header
cs: Vyberte rozvržení pro záhlaví webu

en: Select layout for your website
cs: Vyberte rozvržení pro svůj web

en: Select size
cs: Vyberte velikost

en: Semi-bold
cs: Polotučné

en: Service
cs: Servis

en: Service Image
cs: Obrázek služby

en: Service description text
cs: Text popisu služby

en: Service header
cs: Záhlaví služby

en: Set background image
cs: Nastavit obrázek na pozadí

en: Set custom image
cs: Nastavit vlastní obrázek

en: Set custom logo image
cs: Nastavit vlastní obrázek loga

en: Set header color as background image overlay
cs: Nastavit barvu záhlaví jako překryvný obrázek na pozadí

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
cs: Nastavuje, zda se widgety v zápatí ve výchozím nastavení otevřou nebo zavřou na mobilu po načtení stránky. Použitelné, pokud jsou povoleny skládací widgety.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings Saved
cs: nastavení uloženo

en: Settings for main menu in header
cs: Nastavení pro hlavní menu v záhlaví

en: Settings for site header
cs: Nastavení záhlaví webu

en: Shadow Settings
cs: Nastavení stínu

en: Shadow color
cs: Barva stínu

en: Show always
cs: Ukaž vždy

en: Show button with link
cs: Zobrazit tlačítko s odkazem

en: Show categories
cs: Zobrazit kategorie

en: Show date
cs: Zobrazit datum

en: Show description
cs: Ukázat popis

en: Show discount price
cs: Zobrazit cenu ve slevě

en: Show featured image
cs: Zobrazit doporučený obrázek

en: Show header over content
cs: Zobrazit záhlaví nad obsahem

en: Show icon
cs: Zobrazit ikonu

en: Show image
cs: Zobrazit obrázek

en: Show image as icon
cs: Zobrazit obrázek jako ikonu

en: Show in menu
cs: Zobrazit v nabídce

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
cs: Zobrazit odkaz pro správu opakovaně použitelných bloků v nabídce správce

en: Show locations
cs: Zobrazit umístění

en: Show only on mobile
cs: Zobrazit pouze na mobilu

en: Show opening hours on your website.
cs: Ukažte otevírací dobu na svém webu.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
cs: Zobrazit nebo skrýt blok clusteru pouze na velikosti mobilní obrazovky.

en: Show preview of Announcement Bar
cs: Zobrazit náhled panelu oznámení

en: Show transparent header without additional background settings.
cs: Zobrazit průhledné záhlaví bez dalších nastavení pozadí.

en: Show website
cs: Zobrazit webovou stránku

[ctx: settings]
en: Simple
cs: Jednoduchý

en: Simple layout
cs: Jednoduché rozložení

en: Simple settings
cs: Jednoduché nastavení

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
cs: Jednoduchá nastavení vám umožní zobrazit jednoduchý text a tlačítko v oznamovací liště. Barvy lze přizpůsobit pomocí přizpůsobení WordPress.

en: Simple text styles
cs: Jednoduché styly textu

en: Simplified typography styles for blog posts pages
cs: Zjednodušené typografické styly pro stránky s blogovými příspěvky

en: Single color
cs: Jednobarevné

en: Single color overlay
cs: Jednobarevné překrytí

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
cs: Velikosti pro typy rozložení Obsah, Široká a Plná šířka používané v návrhu.

en: Skip number of posts from start
cs: Přeskočit počet příspěvků od začátku

en: Small
cs: Malý

en: Small size
cs: Malá velikost

en: Space around logo
cs: Prostor kolem loga

en: Space around menu button
cs: Prostor kolem tlačítka nabídky

en: Spacer height in
cs: Výška distanční vložky v

en: Spacer settings
cs: Nastavení distanční vložky

en: Spacing Settings
cs: Nastavení mezer

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
cs: Speciální stránka

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
cs: Speciální stránky

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
cs: Speciální stránky

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
cs: Speciální kontejner, který je vždy na celou šířku, pokud není žádný postranní panel nebo sloupce. Můžete tam vložit další bloky a nastavit pozadí kontejneru.

en: Special page updated.
cs: Speciální stránka aktualizována.

en: Special pages list
cs: Seznam speciálních stránek

en: Special pages list navigation
cs: Navigace v seznamu speciálních stránek

en: Spread radius
cs: Poloměr rozprostření

en: Sticky header on desktop
cs: Nalepovací záhlaví na ploše

en: Sticky header on mobile
cs: Nalepovací hlavička na mobilu

en: Sticky header settings
cs: Nastavení lepivé hlavičky

en: Sticky posts first
cs: Nejprve lepivé příspěvky

en: Styles
cs: Styly

en: Subtitle
cs: Titulky

en: Subtitle color
cs: Barva titulků

en: Sunday
cs: Neděle

en: Table subtitle
cs: Podtitul tabulky

en: Table title
cs: Název tabulky

en: Tag description
cs: Popis značky

en: Tag name
cs: Název štítku

en: Tehre was an error with downloading layout
cs: Při stahování rozložení došlo k chybě

en: Text Font
cs: Písmo textu

en: Text alignment
cs: Zarovnání textu

en: Text color
cs: Barva textu

en: Text color in custom header.
cs: Barva textu ve vlastním záhlaví.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
cs: Text zobrazený na informačním panelu. Může obsahovat formátování HTML, jako jsou adresy URL, které odkazují na vaše podmínky nebo zásady ochrany osobních údajů.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
cs: Text zobrazený na tlačítku v oznamovací liště. Chcete-li tlačítko skrýt, ponechte prázdné.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
cs: Text zobrazený na tlačítku. Pokud není zadán žádný text, bude k zavření informačního panelu použit znak X.

en: Text of announcement
cs: Text oznámení

en: Thank you for activating Citadela Pro.
cs: Děkujeme za aktivaci Citadela Pro.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
cs: Plugin %s nelze aktivovat. Není kompatibilní s aktuálním aktivním motivem.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
cs: Rozložení Citadela vyžaduje tyto pluginy. Požadované pluginy se nainstalují a aktivují automaticky. V případě, že nemáte přístup k některému z pluginů, některé stránky mohou být neúplné.

en: The content could not be imported.
cs: Obsah nelze importovat.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
cs: Proces může trvat 30 sekund až 30 minut v závislosti na velikosti balíčku Layout a rychlosti připojení (hlavně kvůli stahování demo obrázků).

en: Theme Layout
cs: Rozvržení motivu

en: There was an error with installing plugins
cs: Při instalaci pluginů došlo k chybě

en: Thick borders
cs: Tlusté okraje

en: Thin
cs: Tenký

en: Thin borders
cs: Tenké okraje

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
cs: Toto nastavení definuje, zda použít naše styly Citadela v %1$sKalendáři událostí%2$s pluginu nebo použít styly pluginu.

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Tile
cs: Dlaždice

en: Tile Horizontally
cs: Dlaždice vodorovně

en: Tile Vertically
cs: Dlaždice svisle

en: Title
cs: Titul

en: Title color
cs: Barva názvu

en: Titles Font
cs: Písmo titulů

en: Titles Style
cs: Styl titulků

en: To edit the image, you need permission to upload media.
cs: Chcete-li upravit obrázek, potřebujete oprávnění k nahrání médií.

en: Top
cs: Horní

[ctx: position]
en: Top
cs: Horní

en: Top Left
cs: Vlevo nahoře

en: Top Right
cs: Vpravo nahoře

en: Tracking ID
cs: ID sledování

en: Tracking privacy
cs: Sledování soukromí

en: Transparent header
cs: Průhledná hlavička

en: Tueasday
cs: úterý

en: Tuesday
cs: úterý

en: Turn on Announcements bar functionality
cs: Zapněte funkci panelu oznámení

en: Turn on Comments extension functionality
cs: Zapněte funkci rozšíření Komentáře

en: Type
cs: Typ

en: Type for search...
cs: Zadejte pro vyhledávání...

en: Typography
cs: Typografie

en: Upload an image file or pick one from your media library.
cs: Nahrajte soubor obrázku nebo si jej vyberte z knihovny médií.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
cs: Nahraný soubor ZIP není balíček Citadela Layout nebo je to starý nekompatibilní balíček Layout. Stáhněte si prosím nejnovější balíček ze svého účtu AitThemes.

en: Uploading&#8230;
cs: Nahrávání…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
cs: Adresy URL z textu komentáře editora budou odstraněny. Používá se pro uživatelské role s možností úpravy příspěvků, jako je Přispěvatel a vyšší.

en: Urls from guest comment text will be removed
cs: Adresy URL z textu komentáře hostů budou odstraněny

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
cs: Adresy URL z textu komentáře, který není editorem, budou odstraněny. Používá se pro uživatelské role bez možnosti úpravy příspěvků, jako je odběratel.

en: Use Citadela styles
cs: Použijte styly Citadela

en: Use Infobar on your website
cs: Použijte Infobar na svém webu

en: Use custom header
cs: Použít vlastní záhlaví

en: Use custom width settings
cs: Použijte vlastní nastavení šířky

en: Use default font
cs: Použít výchozí písmo

en: Use default font weight
cs: Použít výchozí tloušťku písma

en: Use responsive options
cs: Použijte responzivní možnosti

en: Using font size from theme design.
cs: Použití velikosti písma z návrhu motivu.

en: Using letter spacing from theme design.
cs: Použití mezer mezi písmeny z návrhu motivu.

en: Using line height from theme design.
cs: Použití výšky řádku z návrhu motivu.

en: Vertical offset
cs: Vertikální posun

en: View Demo
cs: Zobrazit ukázku

en: View layouts
cs: Zobrazit rozvržení

en: View more
cs: Zobrazit více

en: Visibility on mobile
cs: Viditelnost na mobilu

en: WP Button Block
cs: Blok tlačítek WP

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
cs: Uchováváme váš e-mail, abychom s vámi mohli komunikovat o našich produktech a službách. Další podrobnosti naleznete v <a href="#">našich zásadách ochrany osobních údajů</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
cs: Uchováváme vaše jméno, abychom s vámi mohli komunikovat o našich produktech a službách. Další podrobnosti naleznete v <a href="#">našich zásadách ochrany osobních údajů</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
cs: Uchováváme URL vašeho webu, abychom s vámi mohli komunikovat o našich produktech a službách. Další podrobnosti naleznete v <a href="#">našich zásadách ochrany osobních údajů</a> .

en: We're importing the Layout package...
cs: Importujeme balíček Layout...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
cs: Všimli jsme si, že používáte zastaralou verzi PHP, která již není podporována, proto <em>byl plugin deaktivován</em> . <a href='%1$s'>Upgradujte PHP na nejnovější verzi</a> a ujistěte se, že je váš web rychlý a bezpečný. Minimální požadavek na %2$s je <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
cs: Všimli jsme si, že používáte zastaralou verzi WordPressu, proto <em>byl plugin deaktivován</em> . <a href='%1$s'>Aktualizujte WordPress na nejnovější verzi</a> a ujistěte se, že je váš web bezpečný a aktuální. Minimální požadavek na %2$s je <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
cs: Pole URL webu

en: Wednesday
cs: středa

en: Wide
cs: Široký

en: Wide size
cs: Široká velikost

en: Wide size width
cs: Široká velikost šířka

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
cs: Oblast widgetů v zápatí lze otevřít nebo zavřít na mobilu.

en: Width Settings
cs: Nastavení šířky

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
cs: S pokročilým nastavením máte plnou kontrolu nad html a styly pro vaši oznamovací lištu.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
cs: Můžete importovat kterékoli z dostupných rozvržení Citadela.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
cs: Vaše komentáře nám pomáhají zlepšovat naše produkty a služby, takže je neustále zaznamenáváme. Komentář používáme také pro budoucí použití. Další podrobnosti naleznete v <a href="#">našich zásadách ochrany osobních údajů</a> .

en: Your current content will be deleted
cs: Váš aktuální obsah bude smazán

en: ZIP files
cs: ZIP soubory

en: button text
cs: text tlačítka

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
cs: nebo

en: read more text
cs: přečtěte si další text

en: row text...
cs: text řádku...
