Citadela Pro 5.0.3 - en to et translation catalogue (552 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
et: %s pistikprogramm ja PHP ühildumatus

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
et: %s pistikprogramm ja WordPressi ühildumatus

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
et: %s pistikprogramm on deaktiveeritud

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
et: %s pistikprogrammi kokkusobimatus

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
et: (Saate need alla laadida oma AitThemesi kontolt)

en: 100% horizontal
et: 100% horisontaalne

en: 100% vertical
et: 100% vertikaalne

en: Accept
et: Nõustu

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
et: Lisage plokkide vahele tühi ruum, mis näevad lauaarvutis ja mobiilseadmetes erinevalt välja.

en: Additional text
et: Lisatekst

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
et: Täiendav tekst kuvatakse väljaga. See võib sisaldada HTML-vormingut, näiteks URL-e, mis viitavad teie tingimustele või privaatsuseeskirjadele.

[ctx: settings]
en: Advanced
et: Täpsemalt

en: Advanced settings
et: Täpsemad seaded

en: Align Text Center
et: Joonda tekstikeskus

en: Align Text Left
et: Joonda tekst vasakule

en: Align Text Right
et: Joonda tekst paremale

en: Align logo section to the left side
et: Joondage logo osa vasakule küljele

en: All
et: Kõik

en: All Special Pages
et: Kõik erilehed

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
et: Kõik plokid teisaldati %s pistikprogrammi.

en: Allows you to easily add company services to your website.
et: Võimaldab hõlpsasti ettevõtte teenuseid oma veebisaidile lisada.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
et: Võimaldab sisestada teksti kohandatud sätete ja fondi abil.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
et: Võimaldab teil panna lehe pealkirja kõikjal, kus soovite. Näiteks päisepildi järel.

en: Announcements Bar
et: Teadete riba

en: Announcements bar
et: Teadete riba

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
et: Teadete riba võimaldab teil esitada kõik olulised teadaanded kõigi oma lehtede ülaosas.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
et: Teadete riba kuvatakse pärast valitud kuupäeva ja kellaaega.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
et: Teadete riba kuvatakse kuni valitud kuupäeva ja kellaajani.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
et: Muutke oma veebisaidi külastajate IP-aadress anonüümseks.

en: Appearance
et: Välimus

en: Appearance settings for your website
et: Teie veebisaidi välimuse seaded

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
et: Rakendatud lihtsat tüüpi teadaannete riba jaoks.

en: Ascending
et: Kasvav

en: Author biographical info
et: Autori elulugu

en: Author name
et: Autori nimi

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
et: Valitud stiili saadavus sõltub pealkirjade jaoks valitud fondist.

en: Available range
et: Saadaval vahemik

en: Background Image Overlay
et: Taustapildi ülekate

en: Background Settings
et: Taustaseaded

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background color type
et: Taustavärvi tüüp

en: Background gradient
et: Tausta gradient

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background image repeat
et: Taustapildi kordus

en: Background image size
et: Taustapildi suurus

en: Background position
et: Tausta asend

en: Background settings for your website header
et: Teie veebisaidi päise taustaseaded

en: Bar Background color
et: Riba Taustavärv

en: Black
et: Must

en: Blog Page
et: Blogi leht

en: Blog Posts
et: Blogi postitused

en: Blur radius
et: Hägususe raadius

en: Bold
et: Julge

en: Bold (700)
et: Paks (700)

en: Border Settings
et: Piiri seaded

en: Border color
et: Äärise värv

en: Border radius
et: Piiri raadius

en: Border radius options
et: Piiri raadiuse valikud

en: Border width
et: Piiri laius

en: Borders color
et: Piiride värv

en: Borders width
et: Piiride laius

en: Bottom
et: Altpoolt

[ctx: position]
en: Bottom
et: Altpoolt

en: Bottom Left
et: All vasakul

en: Bottom Right
et: Paremalt alumine

en: Box layout
et: Kasti paigutus

en: Box width
et: Kasti laius

en: Burger menu only
et: Ainult burgeri menüü

en: Button Background color
et: Nupu taustavärv

en: Button URL
et: Nupu URL

en: Button background
et: Nupu taust

en: Button link
et: Nupu link

en: Button settings
et: Nupu seaded

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Buttons Border Radius
et: Nuppude äärise raadius

en: Cancel
et: Tühista

en: Carousel autoplay enabled
et: Karusselli automaatesitus on lubatud

en: Carousel loop mode enabled
et: Karusselli silmusrežiim on lubatud

en: Categories
et: Kategooriad

en: Category
et: Kategooria

en: Category description
et: Kategooria kirjeldus

en: Category title
et: Kategooria pealkiri

en: Category:
et: Kategooria:

en: Center
et: Keskus

[ctx: header layout]
en: Center
et: Keskus

en: Change HTML tag
et: Muutke HTML-i märgendit

en: Change icon
et: Muuda ikooni

en: Change image
et: Muuda pilti

en: Change image for desktop resolution
et: Muutke pilti töölaua eraldusvõime jaoks

en: Change image for mobile resolution
et: Muutke pilti mobiili eraldusvõime jaoks

en: Citadela - Special Pages
et: Citadela – erilehed

en: Citadela Blocks
et: Citadela plokid

en: Citadela Content Settings
et: Citadela sisuseaded

en: Citadela Half Layout Settings
et: Citadela poolpaigutuse seaded

en: Citadela Header Settings
et: Citadela päise seaded

en: Citadela Posts Blocks
et: Citadela postituste plokid

en: Citadela Service Block image size
et: Citadela Service Blocki pildi suurus

en: Citadela Special Pages
et: Citadela erilehed

[ctx: header layout]
en: Classic
et: Klassikaline

[ctx: theme layout]
en: Classic
et: Klassikaline

en: Clear
et: Selge

en: Cluster
et: Klaster

en: Cluster Block
et: Kobarplokk

en: Collapse menu to button
et: Ahenda menüü nuppu

en: Collapsible footer widgets options
et: Kokkupandavate jaluse vidinate valikud

en: Color settings
et: Värvi seaded

en: Colors
et: Värvid

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
et: Kommentaari autori nime ei lingita veebisaidi väljale sisestatud URL-iga

en: Comment text field
et: Kommentaari tekstiväli

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
et: Kommentaaride laiendust saab kasutada abiteksti lisamiseks igale sisendile WordPressi kommentaarivormis.

en: Comments extension
et: Kommentaaride laiendus

en: Comments links settings
et: Kommentaaride linkide seaded

en: Confirm
et: Kinnita

en: Contain
et: Sisaldama

en: Content
et: Sisu

en: Content size
et: Sisu suurus

en: Content size width
et: Sisu suuruse laius

en: Content width
et: Sisu laius

en: Content width sizes
et: Sisu laiuse suurused

en: Cookies expiration
et: Küpsiste aegumine

en: Cover
et: Kaas

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
et: Kaas

en: Cover column height
et: Katte kolonni kõrgus

en: Current block view
et: Praegune ploki vaade

en: Current page title
et: Praeguse lehe pealkiri

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
et: Kohandatud päis on lubatud. Järgmised valikud ei pruugi sellele lehele mõju avaldada.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
et: Kohandatud logoga kohandatud päis on sellel lehel lubatud. Logo kujutise muudatus ei pruugi eelvaates nähtav olla.

en: Custom Page Title
et: Kohandatud lehe pealkiri

en: Custom codes
et: Kohandatud koodid

en: Custom image
et: Kohandatud pilt

en: Custom logo
et: Kohandatud logo

en: Custom logo image
et: Kohandatud logo pilt

en: Customize colors
et: Kohandage värve

en: Customized options for mobile screen width.
et: Kohandatud valikud mobiiliekraani laiuse jaoks.

en: Date
et: Kuupäev

en: Date color
et: Kuupäeva värv

en: Date from
et: Kuupäev alates

en: Date to
et: Kuupäev kuni

en: Day hours color
et: Päevatundide värv

en: Day title color
et: Päeva pealkirja värv

en: Days without defined time will be hidden.
et: Määratlemata ajata päevad peidetakse.

en: Decoration Color
et: Kaunistuse värv

en: Decoration color
et: Kaunistuse värv

en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: theme design]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
et: Vaikimisi suurus

en: Define border radius for different parts of design.
et: Määrake kujunduse erinevate osade piirde raadius.

en: Delete row
et: Kustuta rida

en: Descending
et: Langevad

en: Design Options
et: Disaini valikud

en: Desktop
et: Töölaud

en: Desktop settings
et: Töölaua seaded

en: Desktop size
et: Töölaua suurus

en: Disable author name link
et: Keela autori nime link

en: Disable default margins
et: Keela vaikeveerised

en: Disable editor comment links
et: Keela redaktori kommentaaride lingid

en: Disable featured table
et: Keela esiletõstetud tabel

en: Disable guest comment links
et: Keela külaliste kommentaaride lingid

en: Disable image
et: Keela pilt

en: Disable import/export
et: Keela import/eksport

en: Disable link to featured image in blog post
et: Keela link blogipostituses esiletoodud pildile

en: Disable non-editor comment links
et: Keela redigeerimata kommentaaride lingid

en: Disable separator
et: Keela eraldaja

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
et: Kuva toote-, teenuse- või pakettide pakkumised tabelis. Määrake parim pakkumine, näidake soodushinda ja kirjutage võrdluseks olulised funktsioonid.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
et: Kuvab filtrite alusel postituste loendi. Näiteks postitused ainult kindlast kategooriast.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
et: Kuvab WordPressi ajaveebi lehel olevate postituste leheküljeliste loendi.

en: Do not use float numbers, please.
et: Palun ärge kasutage ujukanumbreid.

en: Downloading&#8230;
et: Allalaadimine…

en: Drop Layout package here
et: Pukseeri paigutuse pakett siia

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
et: Saate hõlpsasti luua ja hallata sündmuste kalendrit %1$sThe Events Calendar%2$s tasuta pistikprogrammiga.

en: Edit Special Page
et: Redigeeri erilehte

en: Edit or update the image
et: Muutke või värskendage pilti

en: Email field
et: Meili väli

en: Enable
et: Luba

en: Enable collapsible footer wigets area
et: Luba kokkupandava jaluse vidinate ala

en: Enable featured table
et: Luba esiletõstetud tabel

en: Error
et: Viga

en: Events
et: Sündmused

en: Expiration of saved cookies in days.
et: Salvestatud küpsiste aegumine päevades.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
et: Ekspordi %s paigutus

en: Extra Bold (900)
et: Eriti paks (900)

en: Extra-bold
et: Eriti julge

en: Extra-light
et: Ekstra kerge

en: Featured
et: Esiletõstetud

en: Featured image link
et: Esiletõstetud pildi link

en: Field label
et: Välja silt

en: Filter special pages list
et: Filtreerige erilehtede loendit

en: Filters
et: Filtrid

en: Fixed background image
et: Fikseeritud taustpilt

en: Fixed image
et: Fikseeritud pilt

en: Font size
et: Fondi suurus

en: Font size unit
et: Fondi suuruse ühik

en: Footer Color
et: Jaluse värv

en: Footer code
et: Jaluse kood

en: Forced inside space
et: Sunnitud ruumi sees

en: Friday
et: reedel

en: From AitThemes:
et: AitThemesist:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
et: AitThemesist: %s

en: From WordPress.org:
et: Saidilt WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
et: Saidilt WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
et: Täielik kleepuv päis

en: Full size
et: Täissuuruses

en: Full size width
et: Täissuuruses laius

en: Fullwidth
et: Täislaiuses

en: Fullwidth header
et: Täislaiusega päis

en: Fullwidth size
et: Täislaiuses suurus

en: General Border Radius
et: Üldine piiriraadius

en: General Layout
et: Üldine paigutus

en: General options for desktop.
et: Töölaua üldised valikud.

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Google Analytics tracking ID.
et: Google Analyticsi jälgimise ID.

en: Google font
et: Google&#39;i font

en: Gradient degree
et: Gradiendi aste

en: Gradient overlay
et: Gradiendi ülekate

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
et: Gradient pildi all, kasulik .png-kujutistele taustal.

en: HTML tag
et: HTML-märgend

en: Half layout page
et: Poole paigutuse leht

en: Header Background
et: Päise taust

en: Header Color
et: Päise värv

en: Header Color Overlay
et: Päise värvi ülekate

en: Header Image
et: Päise pilt

en: Header Image Position
et: Päise kujutise asukoht

en: Header Image Repeat
et: Päise kujutise kordamine

en: Header Image Size
et: Päise pildi suurus

en: Header Layout
et: Päise paigutus

en: Header background
et: Päise taust

en: Header code
et: Päise kood

en: Header text
et: Päise tekst

en: Height Settings
et: Kõrguse seaded

en: Height unit
et: Kõrguse ühik

en: Hidden on desktop
et: Peidetud töölaual

en: Hidden on mobile
et: Mobiilis peidetud

en: Hidden title in full sticky header on desktop
et: Peidetud pealkiri kleepuvas päises töölaual

en: Hidden title in full sticky header on mobile
et: Peidetud pealkiri mobiilis kleepuvas päises

en: Hide Site title
et: Peida saidi pealkiri

en: Hide button with link
et: Peida nupp lingiga

en: Hide discount price
et: Peida soodushind

en: Hide empty days
et: Peida tühjad päevad

en: Hide only on mobile
et: Peida ainult mobiilis

en: Hide site title
et: Peida saidi pealkiri

en: Hide site title and tagline
et: Peida saidi pealkiri ja tunnuslause

en: Hide tagline only
et: Peida ainult tutvustustekst

en: Horizontal offset
et: Horisontaalne nihe

en: Icon color
et: Ikooni värv

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
et: Kui see on lubatud, kuvatakse kleepuvad postitused loetletud postituste ülaosas.

en: Image
et: Pilt

en: Image overlay color
et: Pildi ülekatte värv

en: Image position
et: Pildi asend

en: Image repeat
et: Pildi kordus

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Images
et: Pildid

en: Import Layout
et: Impordi paigutus

en: Import and export layout settings pages will be disabled
et: Paigutuse seadete lehed keelatakse

en: Import done!
et: Import on tehtud!

en: Import layout from file
et: Impordi paigutus failist

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
et: Paigutuse paketi importimine <strong>kustutab kogu teie sisu</strong> – kõik postitused, lehed, meedia, sildid ja kategooriad.

en: In "em" unit
et: Üksuses &quot;em&quot;.

en: Infobar
et: Inforiba

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
et: Teaberiba saab kasutada küpsiste teatise kuvamiseks teie veebisaidil. Seda kuvatakse kõigile uutele külastajatele, kes teie veebisaidile tulevad. Nad saavad selle peitmiseks nupul klõpsata. Teaberiba on seejärel päevade arvuks peidetud. Määrake sellele väli „Küpsise aegumine”.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
et: Sisesta nupu URL. Nupu peitmiseks jätke tühjaks.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
et: Sisestage number, mis on suurem kui %1$s, või jätke vaikeväärtuse jaoks tühjaks.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
et: Sisestage number, mis on suurem kui %1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
et: Sisestage number, mis on väiksem kui %1$s, või jätke vaikeväärtuse jaoks tühjaks.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
et: Sisestage number, mis on väiksem kui %1$s.

en: Insert row after
et: Sisesta rida pärast

en: Insert text
et: Sisestage tekst

en: Insert valid number, please.
et: Palun sisesta kehtiv number.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
et: Sisestage oma Google Analyticsi jälgimise ID. Google Analyticsi jälgimiskood lisatakse teie veebisaidile.

en: Inset shadow
et: Sisestatud vari

en: Install required plugins
et: Installige vajalikud pistikprogrammid

en: Installing and activating plugins&#8230;
et: Pluginate installimine ja aktiveerimine…

en: It's not Citadela Layout package
et: See ei ole Citadela Layouti pakett

en: Item subtitle
et: Üksuse alapealkiri

en: Item title
et: Kauba pealkiri

en: Large
et: Suur

en: Large size
et: Suur suurus

en: Layout Exporter
et: Paigutuse eksportija

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
et: Funktsioon Layout Exporter ekspordib WordPressi lehti, postitusi ning kõiki Citadela valikuid ja sätteid. Saate kasutada Layout Exporterit, et luua Citadela paigutus, mida saate hõlpsalt teisele Citadela veebisaidile installida.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
et: Layout Importeris peab olema installitud PHP ZIP-laiendus. Installige see või võtke ühendust oma hostiteenuse pakkujaga.

en: Layout import/export settings
et: Paigutuse impordi/ekspordi seaded

en: Layouts
et: Paigutused

en: Layouts import and export is disabled
et: Paigutuste import ja eksport on keelatud

en: Left
et: Vasakule

en: Left align logo
et: Vasak joondus logo

en: Left side
et: Vasak pool

en: Letter spacing
et: Tähevahed

en: Light
et: Valgus

en: Light (100)
et: Hele (100)

en: Line height
et: Reakõrgus

en: Lines color
et: Liinide värv

en: List layout
et: Loendi paigutus

en: Location
et: Asukoht

en: Location description
et: Asukoha kirjeldus

en: Location title
et: Asukoha pealkiri

en: Location:
et: Asukoht:

en: Logo font size
et: Logo fondi suurus

en: Logo image in custom header.
et: Logo kujutis kohandatud päises.

en: Logo image max width
et: Logo kujutise maksimaalne laius

en: Logo space max width
et: Logo ruumi maksimaalne laius

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Medium
et: Keskmine

en: Medium size
et: Keskmise suurusega

en: Membership
et: Liikmelisus

en: Menu button color
et: Menüünupu värv

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
et: Minimaalne väärtus 1500 pikslit, piiramatu laiuse jaoks jätke tühjaks.

en: Mininum height
et: Minimaalne kõrgus

en: Mobile
et: Mobiilne

en: Mobile Settings
et: Mobiiliseaded

en: Mobile settings
et: Mobiiliseaded

en: Mobile size
et: Mobiili suurus

en: Mobile width breakpoint
et: Mobiili laiuse murdepunkt

[ctx: theme layout]
en: Modern
et: Kaasaegne

en: Monday
et: esmaspäev

en: Move down
et: Liigu alla

en: Move up
et: Üles liikuma

en: Name field
et: Nimeväli

en: Next
et: Edasi

en: No Repeat
et: Korda ei ole

en: No borders
et: Ei mingeid piire

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
et: Ei mingit kordamist

en: No results found.
et: Tulemusi ei leitud.

en: No special pages found.
et: Erilehti ei leitud.

en: None
et: Mitte ühtegi

en: Normal (400)
et: Tavaline (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
et: Märkus: tavaline lehe pealkiri peidetakse.

en: Number of items
et: Üksuste arv

en: OK
et: Okei

en: Oops! That page can't be found.
et: Oih! Seda lehte ei leitud.

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Open link in new tab
et: Ava link uuel vahelehel

en: Opened footer wigets area
et: Avatud jaluse vidinate ala

en: Opening Hours
et: Lahtiolekuajad

en: Opening Hours settings
et: Lahtiolekuaegade seaded

en: Order Options
et: Tellimisvalikud

en: Order by
et: Telli järgi

en: Original
et: Originaal

en: Overlay color
et: Ülekatte värv

en: Overlay gradient
et: Ülekatte gradient

en: Overlay opacity
et: Katte läbipaistmatus

en: PHP ZIP extension not found
et: PHP ZIP-laiendit ei leitud

en: Page Color
et: Lehekülje värv

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
et: Palun ärge sulgege seda brauseriakent enne, kui pakett Layout on täielikult imporditud.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
et: Pange tähele, et Layout Exporter ei ekspordi WordPressist kõike, näiteks WooCommerce&#39;i arveid või andmeid muudest kolmanda osapoole pistikprogrammidest. Migratsiooni jaoks on saadaval palju muid pistikprogramme.

en: Position
et: positsioon

en: Position on website
et: Positsioon veebisaidil

en: Post Details
et: Postituse üksikasjad

en: Posts
et: Postitused

en: Posts navigation
et: Postituste navigeerimine

en: Posts settings
et: Postituste seaded

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
et: Eelvaadet kuvatakse ainult kohandaja ekraanil.

en: Previous
et: Eelmine

en: Price Table
et: Hinnatabel

en: Price table alignment
et: Hinnatabeli joondamine

en: Radial gradient
et: Radiaalne gradient

en: Random
et: Juhuslik

en: Read more link
et: Loe edasi link

en: Ready to use Citadela layouts
et: Kasutusvalmis Citadela paigutused

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
et: Paljude kohandamisvõimalustega kasutusvalmis Citadela paigutused ja plokid

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
et: Hiljuti aktiveeritud teema ei ühildu %s pistikprogrammiga, mistõttu pistikprogramm deaktiveeriti.

en: Regular
et: Regulaarne

en: Remove image
et: Eemalda pilt

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
et: Korda

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
et: Korda horisontaalselt

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
et: Korrake vertikaalselt

en: Replace default label of the field.
et: Asenda välja vaikesilt.

en: Replace image
et: Asenda pilt

en: Required plugins
et: Nõutavad pistikprogrammid

en: Reset
et: Lähtesta

en: Responsive Spacer
et: Responsive spacecer

en: Responsive Text
et: Vastupidav tekst

en: Responsive options applied under screen width
et: Ekraani laiuse all rakendatud reageerivad valikud

en: Reusable Blocks
et: Korduvkasutatavad plokid

en: Reusable blocks settings
et: Korduvkasutatavate plokkide seaded

en: Right
et: Õige

en: Right side
et: Parem pool

en: Saturday
et: laupäeval

en: Save Settings
et: Salvesta sätted

en: Search Special ages
et: Otsi Erivanused

en: Search results for:
et: Otsi tulemusi:

en: Select Google Font for your website
et: Valige oma veebisaidi jaoks Google&#39;i font

en: Select Layout package
et: Valige Paigutuspakett

en: Select alignment
et: Valige joondus

en: Select alignment on mobile design
et: Valige mobiilikujunduses joondus

en: Select background type
et: Valige tausta tüüp

en: Select color combinations for your website
et: Valige oma veebisaidi jaoks värvikombinatsioonid

en: Select font weight
et: Valige fondi kaal

en: Select image
et: Valige pilt

en: Select layout
et: Valige paigutus

en: Select layout for website header
et: Valige veebisaidi päise paigutus

en: Select layout for your website
et: Valige oma veebisaidi paigutus

en: Select size
et: Valige suurus

en: Semi-bold
et: Pooljulge

en: Service
et: Teenindus

en: Service Image
et: Teenuspilt

en: Service description text
et: Teenuse kirjelduse tekst

en: Service header
et: Teenuse päis

en: Set background image
et: Määra taustpilt

en: Set custom image
et: Määra kohandatud pilt

en: Set custom logo image
et: Määra kohandatud logo kujutis

en: Set header color as background image overlay
et: Määrake päise värv taustapildi ülekatteks

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
et: Määrab, kas jaluses olevad vidinad avatakse või suletakse vaikimisi mobiilis pärast lehe laadimist. Rakendatav, kui kokkupandavad vidinad on lubatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Settings Saved
et: Seaded salvestatud

en: Settings for main menu in header
et: Peamenüü sätted päises

en: Settings for site header
et: Saidi päise seaded

en: Shadow Settings
et: Varju sätted

en: Shadow color
et: Varju värv

en: Show always
et: Näita alati

en: Show button with link
et: Näita nuppu koos lingiga

en: Show categories
et: Näita kategooriaid

en: Show date
et: Näita kuupäeva

en: Show description
et: Kuva kirjeldus

en: Show discount price
et: Näita soodushinda

en: Show featured image
et: Kuva esiletõstetud pilt

en: Show header over content
et: Kuva päis sisu kohal

en: Show icon
et: Näita ikooni

en: Show image
et: Näita pilti

en: Show image as icon
et: Kuva pilt ikoonina

en: Show in menu
et: Kuva menüüs

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
et: Kuva link korduvkasutatavate plokkide haldamiseks administraatorimenüüs

en: Show locations
et: Näita asukohti

en: Show only on mobile
et: Kuva ainult mobiilis

en: Show opening hours on your website.
et: Kuva lahtiolekuajad oma veebisaidil.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
et: Kuva või peida klastriplokk ainult mobiiliekraani suurusel.

en: Show preview of Announcement Bar
et: Kuva teateriba eelvaade

en: Show transparent header without additional background settings.
et: Kuva läbipaistev päis ilma täiendavate taustaseadeteta.

en: Show website
et: Näita veebisaiti

[ctx: settings]
en: Simple
et: Lihtne

en: Simple layout
et: Lihtne paigutus

en: Simple settings
et: Lihtsad seaded

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
et: Lihtsad seaded võimaldavad teil oma teadaannete ribal kuvada lihtsat teksti ja nuppu. Värve saab kohandada WordPressi kohandaja kaudu.

en: Simple text styles
et: Lihtsad tekstistiilid

en: Simplified typography styles for blog posts pages
et: Blogipostituste lehtede lihtsustatud tüpograafiastiilid

en: Single color
et: Ühevärviline

en: Single color overlay
et: Ühevärviline ülekate

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
et: Disainis kasutatud sisu-, lai- ja täislaiuse paigutuse tüüpide suurused.

en: Skip number of posts from start
et: Jäta postituste arv algusest peale vahele

en: Small
et: Väike

en: Small size
et: Väike suurus

en: Space around logo
et: Logo ümber ruum

en: Space around menu button
et: Ruum menüünupu ümber

en: Spacer height in
et: Vahetüki kõrgus sisse

en: Spacer settings
et: Vahetüki seaded

en: Spacing Settings
et: Vahekauguse sätted

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
et: Erileht

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
et: Erilehed

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
et: Erilehed

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
et: Spetsiaalne konteiner, mis on alati täislaiuses, kui külgriba või veerge pole. Saate sinna lisada muid plokke ja määrata konteineri tausta.

en: Special page updated.
et: Erileht uuendatud.

en: Special pages list
et: Erilehtede loend

en: Special pages list navigation
et: Erilehtede loendi navigeerimine

en: Spread radius
et: Levituse raadius

en: Sticky header on desktop
et: Kleepuv päis töölaual

en: Sticky header on mobile
et: Kleepuv päis mobiilis

en: Sticky header settings
et: Kleepuva päise seaded

en: Sticky posts first
et: Kõigepealt kleepuvad postitused

en: Styles
et: Stiilid

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Subtitle color
et: Subtiitrite värv

en: Sunday
et: pühapäev

en: Table subtitle
et: Tabeli alapealkiri

en: Table title
et: Tabeli pealkiri

en: Tag description
et: Sildi kirjeldus

en: Tag name
et: Sildi nimi

en: Tehre was an error with downloading layout
et: Tehre oli küljenduse allalaadimisel viga

en: Text
et: Tekst

en: Text Font
et: Teksti font

en: Text alignment
et: Teksti joondamine

en: Text color
et: Teksti värv

en: Text color in custom header.
et: Teksti värv kohandatud päises.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
et: Inforibal kuvatav tekst. See võib sisaldada HTML-vormingut, näiteks URL-e, mis viitavad teie tingimustele või privaatsuseeskirjadele.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
et: Teadete riba nupul kuvatav tekst. Nupu peitmiseks jätke tühjaks.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
et: Nupul kuvatav tekst. Kui teksti pole määratud, kasutatakse teaberiba sulgemiseks X-märki.

en: Text of announcement
et: Kuulutuse tekst

en: Thank you for activating Citadela Pro.
et: Täname Citadela Pro aktiveerimise eest.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
et: Pluginat %s ei saanud aktiveerida. See ei ühildu praeguse aktiivse teemaga.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
et: Citadela paigutus nõuab neid pistikprogramme. Vajalikud pistikprogrammid installitakse ja aktiveeritakse automaatselt. Kui teil pole mõnele pistikprogrammile juurdepääsu, võivad mõned lehed olla puudulikud.

en: The content could not be imported.
et: Sisu ei saanud importida.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
et: Protsess võib sõltuvalt paigutuspaketi suurusest ja ühenduse kiirusest (peamiselt demopiltide allalaadimise tõttu) kesta 30 sekundit kuni 30 minutit.

en: Theme Layout
et: Teema paigutus

en: There was an error with installing plugins
et: Pluginate installimisel ilmnes viga

en: Thick borders
et: Paksud piirid

en: Thin
et: Õhuke

en: Thin borders
et: Õhukesed piirid

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
et: See säte määrab, kas kasutada meie Citadela stiile pistikprogrammis %1$sThe Events Calendar%2$s või kasutada pistikprogrammi stiile.

en: Thursday
et: neljapäeval

en: Tile
et: Plaat

en: Tile Horizontally
et: Plaat horisontaalselt

en: Tile Vertically
et: Plaat vertikaalselt

en: Title
et: Pealkiri

en: Title color
et: Pealkirja värv

en: Titles Font
et: Pealkirjade font

en: Titles Style
et: Pealkirjade stiil

en: To edit the image, you need permission to upload media.
et: Pildi redigeerimiseks vajate meedia üleslaadimise luba.

en: Top
et: Üles

[ctx: position]
en: Top
et: Üles

en: Top Left
et: Üleval vasakul

en: Top Right
et: Üleval paremal

en: Tracking ID
et: Jälgimis-ID

en: Tracking privacy
et: Privaatsuse jälgimine

en: Transparent header
et: Läbipaistev päis

en: Tueasday
et: teisipäeval

en: Tuesday
et: teisipäeval

en: Turn on Announcements bar functionality
et: Lülitage sisse teadaannete riba funktsioon

en: Turn on Comments extension functionality
et: Lülitage sisse kommentaaride laienduse funktsioon

en: Type
et: Tüüp

en: Type for search...
et: Sisestage otsimiseks...

en: Typography
et: Tüpograafia

en: Upload an image file or pick one from your media library.
et: Laadige üles pildifail või valige see oma meediumiteegist.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
et: Üleslaaditud ZIP-fail ei ole Citadela paigutuse pakett või see on vana ühildumatu paigutuse pakett. Laadige oma AitThemesi kontolt alla uusim pakett.

en: Uploading&#8230;
et: Üleslaadimine…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
et: Redigeerija kommentaariteksti URL-id eemaldatakse. Rakendatud kasutajarollide jaoks koos postituste muutmise võimalusega, nagu Contributor ja uuemad.

en: Urls from guest comment text will be removed
et: Külaliste kommentaariteksti URL-id eemaldatakse

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
et: Redaktorita kommentaariteksti URL-id eemaldatakse. Rakendatud kasutajarollide jaoks ilma postituste redigeerimisvõimaluseta, näiteks tellija.

en: Use Citadela styles
et: Kasutage Citadela stiile

en: Use Infobar on your website
et: Kasutage oma veebisaidil teaberiba

en: Use custom header
et: Kasutage kohandatud päist

en: Use custom width settings
et: Kasutage kohandatud laiuse seadeid

en: Use default font
et: Kasuta vaikefonti

en: Use default font weight
et: Kasuta fondi vaikekaalu

en: Use responsive options
et: Kasutage reageerivaid valikuid

en: Using font size from theme design.
et: Kirjasuuruse kasutamine teemakujundusest.

en: Using letter spacing from theme design.
et: Tähevahe kasutamine teemakujundusest.

en: Using line height from theme design.
et: Rea kõrguse kasutamine teemakujundusest.

en: Vertical offset
et: Vertikaalne nihe

en: View Demo
et: Vaata demo

en: View layouts
et: Kuva paigutused

en: View more
et: Vaata rohkem

en: Visibility on mobile
et: Nähtavus mobiilis

en: WP Button Block
et: WP nupuplokk

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
et: Hoiame teie e-posti, et saaksime teiega oma toodete ja teenuste kohta suhelda. Lisateabe saamiseks vaadake <a href="#">meie privaatsuspoliitikat</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
et: Jätame teie nime alles, et saaksime teiega oma toodete ja teenuste kohta suhelda. Lisateabe saamiseks vaadake <a href="#">meie privaatsuspoliitikat</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
et: Säilitame teie veebisaidi URL-i, et saaksime teiega oma toodete ja teenuste kohta suhelda. Lisateabe saamiseks vaadake <a href="#">meie privaatsuspoliitikat</a> .

en: We're importing the Layout package...
et: Impordime paigutuse paketti...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
et: Märkasime, et kasutate PHP aegunud versiooni, mida enam ei toetata, mistõttu <em>pistikprogramm deaktiveeriti</em> . Veenduge, et teie sait oleks kiire ja turvaline, <a href='%1$s'>uuendades PHP uusimale versioonile</a> . %2$s miinimumnõue on <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
et: Märkasime, et kasutate WordPressi vananenud versiooni, mistõttu <em>pistikprogramm deaktiveeriti</em> . Veenduge, et teie sait on turvaline ja ajakohane, <a href='%1$s'>värskendades WordPressi uusimale versioonile</a> . Minimaalne nõue %2$s jaoks on <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
et: Veebisaidi URL-i väli

en: Wednesday
et: kolmapäeval

en: Wide
et: Lai

en: Wide size
et: Lai suurus

en: Wide size width
et: Lai suurus laius

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
et: Jaluse vidinate ala saab mobiilis avada või sulgeda.

en: Width Settings
et: Laiuse sätted

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
et: Täiustatud seadetega on teil täielik kontroll oma teadaannete riba HTML-i ja stiilide üle.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
et: Saate importida mis tahes saadaolevaid Citadela paigutusi.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
et: Teie kommentaarid aitavad meil oma tooteid ja teenuseid täiustada, nii et me jätkame nende salvestamist. Kasutame kommentaari ka edaspidiseks viitamiseks. Lisateabe saamiseks vaadake <a href="#">meie privaatsuspoliitikat</a> .

en: Your current content will be deleted
et: Teie praegune sisu kustutatakse

en: ZIP files
et: ZIP-failid

en: button text
et: nupu tekst

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
et: või

en: read more text
et: loe rohkem teksti

en: row text...
et: rea tekst...
