Citadela Pro 5.0.3 - en to fa translation catalogue (556 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
fa: ناسازگاری پلاگین %s و PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
fa: ناسازگاری افزونه %s و وردپرس

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
fa: افزونه %s غیرفعال شده است

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
fa: ناسازگاری پلاگین %s

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
fa: (می توانید آنها را از حساب AitThemes خود دانلود کنید)

en: 100% horizontal
fa: 100% افقی

en: 100% vertical
fa: 100% عمودی

en: Accept
fa: تایید کنید

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
fa: فضای خالی بین بلوک‌ها اضافه کنید که در دسک‌تاپ و دستگاه‌های تلفن همراه ظاهر متفاوتی دارند.

en: Additional text
fa: متن اضافی

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
fa: متن اضافی همراه با فیلد نمایش داده می شود. می‌تواند حاوی قالب‌بندی HTML مانند آدرس‌های اینترنتی برای پیوند به شرایط یا خط‌مشی رازداری شما باشد.

[ctx: settings]
en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Align Text Center
fa: مرکز متن را تراز کنید

en: Align Text Left
fa: تراز کردن متن به چپ

en: Align Text Right
fa: متن را به راست تراز کنید

en: Align logo section to the left side
fa: بخش آرم را در سمت چپ تراز کنید

en: All
fa: همه

en: All Special Pages
fa: همه صفحات ویژه

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
fa: همه بلوک ها به پلاگین %s منتقل شدند.

en: Allows you to easily add company services to your website.
fa: به شما امکان می دهد خدمات شرکت را به راحتی به وب سایت خود اضافه کنید.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
fa: به شما امکان می دهد متنی را با تنظیمات و فونت سفارشی وارد کنید.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
fa: به شما امکان می دهد عنوان صفحه را در هر جایی که دوست دارید قرار دهید. به عنوان مثال بعد از تصویر هدر.

en: Announcements Bar
fa: نوار اطلاعیه ها

en: Announcements bar
fa: نوار اطلاعیه ها

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
fa: نوار اطلاعیه ها به شما امکان می دهد هر گونه اطلاعیه مهم را در بالای تمام صفحات خود ارائه دهید.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
fa: نوار اطلاعیه ها پس از تاریخ و زمان انتخاب شده نمایش داده می شود.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
fa: نوار اطلاعیه ها تا تاریخ و زمان انتخابی نمایش داده می شود.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
fa: آدرس IP بازدیدکنندگان وب سایت خود را ناشناس کنید.

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Appearance settings for your website
fa: تنظیمات ظاهری برای وب سایت شما

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
fa: برای نوع ساده نوار اعلانات اعمال شده است.

en: Ascending
fa: صعودی

en: Author biographical info
fa: اطلاعات بیوگرافی نویسنده

en: Author name
fa: نام نویسنده

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
fa: در دسترس بودن سبک انتخابی به فونت انتخاب شده برای عناوین بستگی دارد.

en: Available range
fa: محدوده موجود

en: Background Image Overlay
fa: پوشش تصویر پس زمینه

en: Background Settings
fa: تنظیمات پس زمینه

en: Background color
fa: رنگ پس زمینه

en: Background color type
fa: نوع رنگ پس زمینه

en: Background gradient
fa: گرادیان پس زمینه

en: Background image
fa: تصویر پس زمینه

en: Background image repeat
fa: تکرار تصویر پس زمینه

en: Background image size
fa: اندازه تصویر پس زمینه

en: Background position
fa: موقعیت پس زمینه

en: Background settings for your website header
fa: تنظیمات پس زمینه هدر وب سایت شما

en: Bar Background color
fa: رنگ پس زمینه نوار

en: Black
fa: مشکی

en: Blog Page
fa: صفحه وبلاگ

en: Blog Posts
fa: پست های وبلاگ

en: Blur radius
fa: شعاع تاری

en: Bold
fa: پررنگ

en: Bold (700)
fa: پررنگ (700)

en: Border Settings
fa: تنظیمات حاشیه

en: Border color
fa: رنگ لبه

en: Border radius
fa: شعاع مرزی

en: Border radius options
fa: گزینه های شعاع مرزی

en: Border width
fa: عرض حاشیه

en: Borders color
fa: رنگ حاشیه ها

en: Borders width
fa: عرض مرزها

en: Bottom
fa: پایین

[ctx: position]
en: Bottom
fa: پایین

en: Bottom Left
fa: پایین سمت چپ

en: Bottom Right
fa: سمت راست پایین

en: Box layout
fa: طرح جعبه

en: Box width
fa: عرض جعبه

en: Burger menu only
fa: فقط منوی برگر

en: Button Background color
fa: رنگ پس زمینه دکمه

en: Button URL
fa: URL دکمه

en: Button background
fa: پس زمینه دکمه

en: Button link
fa: لینک دکمه

en: Button settings
fa: تنظیمات دکمه

en: Button text
fa: متن دکمه

en: Buttons Border Radius
fa: شعاع حاشیه دکمه ها

en: Cancel
fa: لغو کنید

en: Carousel autoplay enabled
fa: پخش خودکار چرخ فلک فعال شد

en: Carousel loop mode enabled
fa: حالت حلقه چرخ فلک فعال شد

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Category
fa: دسته بندی

en: Category description
fa: توضیحات دسته

en: Category title
fa: عنوان دسته

en: Category:
fa: دسته بندی:

en: Center
fa: مرکز

[ctx: header layout]
en: Center
fa: مرکز

en: Change HTML tag
fa: تگ HTML را تغییر دهید

en: Change icon
fa: تغییر آیکون

en: Change image
fa: تغییر تصویر

en: Change image for desktop resolution
fa: تغییر تصویر برای وضوح دسکتاپ

en: Change image for mobile resolution
fa: تغییر تصویر برای وضوح تلفن همراه

en: Citadela - Special Pages
fa: Citadela - صفحات ویژه

en: Citadela Blocks
fa: بلوک های سیتادلا

en: Citadela Content Settings
fa: تنظیمات محتوای Citadela

en: Citadela Half Layout Settings
fa: تنظیمات نیمه چیدمان Citadela

en: Citadela Header Settings
fa: تنظیمات هدر Citadela

en: Citadela Posts Blocks
fa: بلوک پست های سیادلا

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Pro
fa: سیادلا پرو

en: Citadela Service Block image size
fa: اندازه تصویر بلوک Citadela Service

en: Citadela Special Pages
fa: صفحات ویژه Citadela

[ctx: header layout]
en: Classic
fa: کلاسیک

[ctx: theme layout]
en: Classic
fa: کلاسیک

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Cluster
fa: خوشه

en: Cluster Block
fa: بلوک خوشه

en: Collapse menu to button
fa: جمع کردن منو به دکمه

en: Collapsible footer widgets options
fa: گزینه های ابزارک پاورقی جمع شونده

en: Color settings
fa: تنظیمات رنگ

en: Colors
fa: رنگ ها

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
fa: نام نویسنده نظر به آدرس درج شده در قسمت وب سایت پیوند داده نخواهد شد

en: Comment text field
fa: قسمت متن نظر

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
fa: پسوند نظرات را می توان برای افزودن متن راهنما به هر ورودی در فرم نظر وردپرس استفاده کرد.

en: Comments extension
fa: پسوند نظرات

en: Comments links settings
fa: تنظیمات پیوند نظرات

en: Confirm
fa: تایید

en: Contain
fa: حاوی

en: Content
fa: محتوا

en: Content size
fa: اندازه محتوا

en: Content size width
fa: عرض اندازه محتوا

en: Content width
fa: عرض محتوا

en: Content width sizes
fa: اندازه های عرض محتوا

en: Cookies expiration
fa: انقضای کوکی ها

en: Cover
fa: پوشش دادن

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
fa: پوشش دادن

en: Cover column height
fa: ارتفاع ستون پوشش

en: Current block view
fa: نمای بلوک فعلی

en: Current page title
fa: عنوان صفحه فعلی

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
fa: هدر سفارشی فعال است. گزینه های زیر ممکن است برای این صفحه تاثیر نداشته باشند.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
fa: سربرگ سفارشی با لوگوی سفارشی برای این صفحه فعال است. تغییر تصویر لوگو ممکن است در پیش نمایش قابل مشاهده نباشد.

en: Custom Page Title
fa: عنوان صفحه سفارشی

en: Custom codes
fa: کدهای سفارشی

en: Custom image
fa: تصویر سفارشی

en: Custom logo
fa: آرم سفارشی

en: Custom logo image
fa: تصویر آرم سفارشی

en: Customize colors
fa: سفارشی کردن رنگ ها

en: Customized options for mobile screen width.
fa: گزینه های سفارشی برای عرض صفحه نمایش تلفن همراه.

en: Date
fa: تاریخ

en: Date color
fa: رنگ خرما

en: Date from
fa: تاریخ از

en: Date to
fa: تاریخ به

en: Day hours color
fa: رنگ ساعت روز

en: Day title color
fa: رنگ عنوان روز

en: Days without defined time will be hidden.
fa: روزهای بدون زمان مشخص پنهان خواهند شد.

en: Decoration Color
fa: رنگ دکوراسیون

en: Decoration color
fa: رنگ دکوراسیون

en: Default
fa: پیش فرض

[ctx: theme design]
en: Default
fa: پیش فرض

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
fa: اندازه پیش فرض

en: Define border radius for different parts of design.
fa: شعاع حاشیه را برای قسمت های مختلف طراحی تعریف کنید.

en: Delete row
fa: حذف ردیف

en: Descending
fa: نزولی

en: Design Options
fa: گزینه های طراحی

en: Desktop
fa: دسکتاپ

en: Desktop settings
fa: تنظیمات دسکتاپ

en: Desktop size
fa: اندازه دسکتاپ

en: Disable author name link
fa: لینک نام نویسنده را غیرفعال کنید

en: Disable default margins
fa: حاشیه های پیش فرض را غیرفعال کنید

en: Disable editor comment links
fa: لینک های نظرات ویرایشگر را غیرفعال کنید

en: Disable featured table
fa: غیرفعال کردن جدول ویژه

en: Disable guest comment links
fa: لینک های نظرات مهمان را غیرفعال کنید

en: Disable image
fa: غیرفعال کردن تصویر

en: Disable import/export
fa: غیرفعال کردن واردات/صادرات

en: Disable link to featured image in blog post
fa: غیرفعال کردن پیوند به تصویر برجسته در پست وبلاگ

en: Disable non-editor comment links
fa: لینک های نظرات غیر ویرایشگر را غیرفعال کنید

en: Disable separator
fa: جداکننده را غیرفعال کنید

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
fa: پیشنهادات محصول، خدمات یا بسته ها را در جدول نمایش دهید. بهترین معامله را تنظیم کنید، قیمت با تخفیف را نشان دهید و ویژگی های مهم را برای مقایسه بنویسید.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
fa: لیست پست ها را بر اساس فیلترها نمایش می دهد. برای مثال پست‌هایی که فقط از دسته‌بندی خاص هستند.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
fa: لیست صفحه بندی شده پست ها را در صفحه وبلاگ وردپرس نمایش می دهد.

en: Do not use float numbers, please.
fa: لطفا از اعداد شناور استفاده نکنید.

en: Downloading&#8230;
fa: در حال دانلود…

en: Drop Layout package here
fa: بسته Layout را اینجا رها کنید

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
fa: با افزونه رایگان %1$sتقویم رویدادها%2$s، به راحتی یک تقویم رویداد ایجاد و مدیریت کنید.

en: Edit Special Page
fa: ویرایش صفحه ویژه

en: Edit or update the image
fa: تصویر را ویرایش یا به روز کنید

en: Email field
fa: فیلد ایمیل

en: Enable
fa: فعال کردن

en: Enable collapsible footer wigets area
fa: منطقه ویجت های پاورقی جمع شونده را فعال کنید

en: Enable featured table
fa: جدول ویژه را فعال کنید

en: Error
fa: خطا

en: Events
fa: مناسبت ها

en: Expiration of saved cookies in days.
fa: منقضی شدن کوکی های ذخیره شده در چند روز

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
fa: صادر کردن طرح‌بندی %s

en: Extra Bold (900)
fa: خیلی پررنگ (900)

en: Extra-bold
fa: فوق العاده جسورانه

en: Extra-light
fa: فوق سبک

en: Featured
fa: ویژه

en: Featured image link
fa: لینک تصویر ویژه

en: Field label
fa: برچسب فیلد

en: Filter special pages list
fa: فیلتر کردن لیست صفحات ویژه

en: Filters
fa: فیلترها

en: Fixed background image
fa: تصویر پس زمینه ثابت

en: Fixed image
fa: تصویر ثابت شده

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Font size unit
fa: واحد اندازه فونت

en: Footer Color
fa: رنگ پاورقی

en: Footer code
fa: کد پاورقی

en: Forced inside space
fa: اجباری در داخل فضا

en: Friday
fa: جمعه

en: From AitThemes:
fa: از AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
fa: از AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
fa: از WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
fa: از WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
fa: هدر کامل چسبنده

en: Full size
fa: اندازه کامل

en: Full size width
fa: عرض اندازه کامل

en: Fullwidth
fa: تمام عرض

en: Fullwidth header
fa: هدر تمام عرض

en: Fullwidth size
fa: اندازه تمام عرض

en: General Border Radius
fa: شعاع مرز عمومی

en: General Layout
fa: طرح کلی

en: General options for desktop.
fa: گزینه های عمومی برای دسکتاپ

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Google Analytics
fa: تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

en: Google Analytics tracking ID.
fa: شناسه ردیابی گوگل آنالیتیکس

en: Google font
fa: فونت گوگل

en: Gradient
fa: شیب

en: Gradient degree
fa: درجه گرادیان

en: Gradient overlay
fa: روکش گرادیان

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
fa: گرادیان زیر تصویر، برای تصاویر png. در پس زمینه مفید است.

en: HTML tag
fa: تگ HTML

en: Half layout page
fa: نیم صفحه چیدمان

en: Header Background
fa: پس زمینه سربرگ

en: Header Color
fa: رنگ هدر

en: Header Color Overlay
fa: پوشش رنگ هدر

en: Header Image
fa: تصویر هدر

en: Header Image Position
fa: موقعیت تصویر هدر

en: Header Image Repeat
fa: تکرار تصویر هدر

en: Header Image Size
fa: اندازه تصویر هدر

en: Header Layout
fa: طرح هدر

en: Header background
fa: پس زمینه سربرگ

en: Header code
fa: کد سربرگ

en: Header text
fa: متن سرصفحه

en: Height Settings
fa: تنظیمات ارتفاع

en: Height unit
fa: واحد ارتفاع

en: Hidden on desktop
fa: روی دسکتاپ مخفی شده است

en: Hidden on mobile
fa: مخفی در موبایل

en: Hidden title in full sticky header on desktop
fa: عنوان پنهان در هدر کاملا چسبنده روی دسکتاپ

en: Hidden title in full sticky header on mobile
fa: عنوان پنهان در هدر کاملاً چسبنده در تلفن همراه

en: Hide Site title
fa: پنهان کردن عنوان سایت

en: Hide button with link
fa: دکمه پنهان با پیوند

en: Hide discount price
fa: مخفی کردن قیمت تخفیف

en: Hide empty days
fa: روزهای خالی را پنهان کنید

en: Hide only on mobile
fa: پنهان کردن فقط در تلفن همراه

en: Hide site title
fa: پنهان کردن عنوان سایت

en: Hide site title and tagline
fa: عنوان و عنوان سایت را مخفی کنید

en: Hide tagline only
fa: فقط برچسب را پنهان کنید

en: Horizontal offset
fa: افست افست

en: Icon color
fa: رنگ آیکون

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
fa: در صورت فعال بودن، پست های چسبنده در بالای پست های لیست شده نمایش داده می شوند.

en: Image
fa: تصویر

en: Image overlay color
fa: رنگ پوشش تصویر

en: Image position
fa: موقعیت تصویر

en: Image repeat
fa: تکرار تصویر

en: Image size
fa: اندازه تصویر

en: Images
fa: تصاویر

en: Import Layout
fa: واردات طرح

en: Import and export layout settings pages will be disabled
fa: صفحات تنظیمات طرح بندی واردات و صادرات غیرفعال خواهد شد

en: Import done!
fa: واردات انجام شد!

en: Import layout from file
fa: وارد کردن طرح از فایل

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
fa: Import of Layout بسته <strong>تمام محتوای شما را حذف</strong> می کند - همه پست ها، صفحات، رسانه ها، برچسب ها و دسته ها.

en: In "em" unit
fa: در واحد &quot;em&quot;.

en: Infobar
fa: نوار اطلاعات

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
fa: از نوار اطلاعات می توان برای نمایش اعلان کوکی ها در وب سایت شما استفاده کرد. برای تمام بازدیدکنندگان جدیدی که به وب سایت شما می آیند نمایش داده می شود. آنها می توانند روی دکمه کلیک کنند تا آن را پنهان کنند. سپس نوار اطلاعات به مدت چند روز پنهان می شود و قسمت &quot;انقضای کوکی&quot; را تنظیم کنید.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
fa: درج URL برای دکمه. برای مخفی کردن دکمه خالی بگذارید.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
fa: عدد بزرگتر از %1$s را درج کنید یا مقدار پیش‌فرض را خالی بگذارید.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
fa: عدد بزرگتر از %1$s را درج کنید.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
fa: عدد کوچکتر از %1$s را درج کنید یا مقدار پیش‌فرض را خالی بگذارید.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
fa: عدد کوچکتر از %1$s را درج کنید.

en: Insert row after
fa: ردیف بعد را درج کنید

en: Insert text
fa: درج متن

en: Insert valid number, please.
fa: لطفا شماره معتبر وارد کنید

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
fa: شناسه ردیابی Google Analytics خود را وارد کنید. کد رهگیری گوگل آنالیتیکس به وب سایت شما اضافه می شود.

en: Inset shadow
fa: سایه درج شده

en: Install required plugins
fa: پلاگین های مورد نیاز را نصب کنید

en: Installing and activating plugins&#8230;
fa: نصب و فعال سازی افزونه ها…

en: It's not Citadela Layout package
fa: این بسته Citadela Layout نیست

en: Item subtitle
fa: زیرنویس مورد

en: Item title
fa: عنوان مورد

en: Large
fa: بزرگ

en: Large size
fa: سایز بزرگ

en: Layout Exporter
fa: صادرکننده چیدمان

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
fa: ویژگی Layout Exporter صفحات، پست ها و تمام گزینه ها و تنظیمات Citadela را صادر می کند. می توانید از Layout Exporter برای ایجاد طرح بندی Citadela استفاده کنید که به راحتی می توانید آن را در وب سایت دیگر Citadela نصب کنید.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
fa: Layout Importer باید پسوند PHP ZIP را نصب کرده باشد. لطفاً آن را نصب کنید یا با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید.

en: Layout import/export settings
fa: تنظیمات واردات/صادرات طرح

en: Layouts
fa: طرح بندی ها

en: Layouts import and export is disabled
fa: واردات و صادرات طرح‌بندی غیرفعال است

en: Left
fa: ترک کرد

en: Left align logo
fa: آرم تراز چپ

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Letter spacing
fa: فاصله بین حروف

en: Light
fa: سبک

en: Light (100)
fa: نور (100)

en: Line height
fa: ارتفاع خط

en: Lines color
fa: رنگ خطوط

en: Link
fa: ارتباط دادن

en: List layout
fa: چیدمان فهرست

en: Location
fa: محل

en: Location description
fa: توضیحات مکان

en: Location title
fa: عنوان مکان

en: Location:
fa: محل:

en: Logo font size
fa: اندازه فونت لوگو

en: Logo image in custom header.
fa: تصویر لوگو در هدر سفارشی.

en: Logo image max width
fa: حداکثر عرض تصویر لوگو

en: Logo space max width
fa: حداکثر عرض لوگو

en: Main Menu
fa: منوی اصلی

en: Medium
fa: متوسط

en: Medium size
fa: سایز متوسط

en: Membership
fa: عضویت

en: Menu button color
fa: رنگ دکمه منو

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
fa: حداقل مقدار 1500 پیکسل، برای عرض نامحدود خالی بگذارید.

en: Mininum height
fa: حداقل ارتفاع

en: Mobile
fa: سیار

en: Mobile Settings
fa: تنظیمات موبایل

en: Mobile settings
fa: تنظیمات موبایل

en: Mobile size
fa: اندازه موبایل

en: Mobile width breakpoint
fa: نقطه شکست عرض موبایل

[ctx: theme layout]
en: Modern
fa: نوین

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Move down
fa: حرکت به پایین

en: Move up
fa: حرکت به بالا

en: Name field
fa: فیلد نام

en: Next
fa: بعد

en: No Repeat
fa: بدون تکرار

en: No borders
fa: بدون مرز

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
fa: بدون تکرار

en: No results found.
fa: نتیجه ای پیدا نشد.

en: No special pages found.
fa: صفحه خاصی پیدا نشد

en: None
fa: هیچ یک

en: Normal (400)
fa: معمولی (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
fa: توجه: عنوان صفحه استاندارد پنهان خواهد شد.

en: Number of items
fa: تعداد اقلام

en: OK
fa: خوب

en: Oops! That page can't be found.
fa: اوه! آن صفحه پیدا نمی شود

en: Open in new window
fa: باز کردن در پنجره جدید

en: Open link in new tab
fa: لینک را در تب جدید باز کنید

en: Opened footer wigets area
fa: ناحیه ویجت پاورقی باز شد

en: Opening Hours
fa: ساعات کار

en: Opening Hours settings
fa: تنظیمات ساعات کار

en: Order Options
fa: گزینه های سفارش

en: Order by
fa: سفارش داده شده توسط

en: Original
fa: اصلی

en: Overlay color
fa: رنگ روکش

en: Overlay gradient
fa: گرادیان پوشش

en: Overlay opacity
fa: کدورت همپوشانی

en: PHP ZIP extension not found
fa: پسوند PHP ZIP پیدا نشد

en: Page Color
fa: رنگ صفحه

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
fa: لطفاً تا زمانی که بسته Layout به طور کامل وارد نشده است، این پنجره مرورگر را نبندید.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
fa: لطفاً توجه داشته باشید که Layout Exporter همه چیز را از وردپرس صادر نمی کند، مانند فاکتورهای WooCommerce یا داده های سایر افزونه های شخص ثالث. بسیاری از افزونه های دیگر برای اهداف مهاجرت در دسترس هستند.

en: Position
fa: موقعیت

en: Position on website
fa: موقعیت در وب سایت

en: Post Details
fa: جزئیات ارسال

en: Posts
fa: نوشته ها

en: Posts navigation
fa: ناوبری پست ها

en: Posts settings
fa: تنظیمات پست ها

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
fa: پیش نمایش فقط در صفحه Customizer نمایش داده می شود.

en: Previous
fa: قبلی

en: Price Table
fa: جدول قیمت

en: Price table alignment
fa: تراز جدول قیمت

en: Radial gradient
fa: گرادیان شعاعی

en: Random
fa: تصادفی

en: Read more link
fa: لینک ادامه مطلب

en: Ready to use Citadela layouts
fa: آماده برای استفاده از طرح بندی های Citadela

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
fa: آماده استفاده از طرح‌بندی‌ها و بلوک‌ها برای Citadela با بسیاری از گزینه‌های سفارشی‌سازی

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
fa: تم اخیراً فعال شده با افزونه %s سازگار نیست، بنابراین افزونه غیرفعال شده است.

en: Regular
fa: منظم

en: Remove image
fa: حذف تصویر

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
fa: تکرار

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
fa: به صورت افقی تکرار کنید

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
fa: به صورت عمودی تکرار کنید

en: Replace default label of the field.
fa: برچسب پیش فرض فیلد را جایگزین کنید.

en: Replace image
fa: تصویر را جایگزین کنید

en: Required plugins
fa: پلاگین های مورد نیاز

en: Reset
fa: بازنشانی کنید

en: Responsive Spacer
fa: اسپیسر پاسخگو

en: Responsive Text
fa: متن پاسخگو

en: Responsive options applied under screen width
fa: گزینه های پاسخگو در زیر عرض صفحه اعمال می شود

en: Reusable Blocks
fa: بلوک های قابل استفاده مجدد

en: Reusable blocks settings
fa: تنظیمات بلوک های قابل استفاده مجدد

en: Right
fa: درست

en: Right side
fa: سمت راست

en: Saturday
fa: شنبه

en: Save Settings
fa: تنظیمات را ذخیره کن

en: Search Special ages
fa: جستجوی سنین خاص

en: Search results for:
fa: نتایج جستجو برای:

en: Select Google Font for your website
fa: فونت گوگل را برای وب سایت خود انتخاب کنید

en: Select Layout package
fa: بسته Layout را انتخاب کنید

en: Select alignment
fa: تراز را انتخاب کنید

en: Select alignment on mobile design
fa: تراز را در طراحی موبایل انتخاب کنید

en: Select background type
fa: نوع پس زمینه را انتخاب کنید

en: Select color combinations for your website
fa: ترکیب رنگ ها را برای وب سایت خود انتخاب کنید

en: Select font weight
fa: وزن فونت را انتخاب کنید

en: Select image
fa: تصویر را انتخاب کنید

en: Select layout
fa: طرح بندی را انتخاب کنید

en: Select layout for website header
fa: طرح بندی برای سربرگ وب سایت را انتخاب کنید

en: Select layout for your website
fa: طرح بندی وب سایت خود را انتخاب کنید

en: Select size
fa: اندازه را انتخاب کنید

en: Semi-bold
fa: نیمه پررنگ

en: Service
fa: سرویس

en: Service Image
fa: تصویر سرویس

en: Service description text
fa: متن توضیحات خدمات

en: Service header
fa: هدر سرویس

en: Set background image
fa: تنظیم تصویر پس زمینه

en: Set custom image
fa: تنظیم تصویر سفارشی

en: Set custom logo image
fa: تنظیم تصویر آرم سفارشی

en: Set header color as background image overlay
fa: رنگ سرصفحه را به عنوان پوشش تصویر پس زمینه تنظیم کنید

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
fa: تنظیم می‌کند که آیا ابزارک‌های موجود در پاورقی به‌طور پیش‌فرض در تلفن همراه پس از بارگیری صفحه باز یا بسته شوند. در صورت فعال بودن ویجت های جمع شونده قابل اجرا است.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings Saved
fa: تنظیمات ذخیره شد

en: Settings for main menu in header
fa: تنظیمات منوی اصلی در هدر

en: Settings for site header
fa: تنظیمات هدر سایت

en: Shadow Settings
fa: تنظیمات سایه

en: Shadow color
fa: رنگ سایه

en: Show always
fa: همیشه نشان دهید

en: Show button with link
fa: نمایش دکمه با پیوند

en: Show categories
fa: نمایش دسته ها

en: Show date
fa: نمایش تاریخ

en: Show description
fa: نمایش توضیحات

en: Show discount price
fa: نمایش قیمت با تخفیف

en: Show featured image
fa: نمایش تصویر برجسته

en: Show header over content
fa: نمایش سرصفحه روی محتوا

en: Show icon
fa: نمایش نماد

en: Show image
fa: نمایش تصویر

en: Show image as icon
fa: نمایش تصویر به عنوان نماد

en: Show in menu
fa: نمایش در منو

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
fa: نمایش پیوند برای مدیریت بلوک های قابل استفاده مجدد در منوی مدیریت

en: Show locations
fa: نمایش مکان ها

en: Show only on mobile
fa: نمایش فقط در موبایل

en: Show opening hours on your website.
fa: ساعات کار را در وب سایت خود نشان دهید.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
fa: نمایش یا پنهان کردن بلوک خوشه فقط در اندازه صفحه نمایش تلفن همراه.

en: Show preview of Announcement Bar
fa: نمایش پیش نمایش نوار اعلامیه

en: Show transparent header without additional background settings.
fa: نمایش هدر شفاف بدون تنظیمات پس زمینه اضافی.

en: Show website
fa: نمایش وب سایت

[ctx: settings]
en: Simple
fa: ساده

en: Simple layout
fa: چیدمان ساده

en: Simple settings
fa: تنظیمات ساده

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
fa: تنظیمات ساده به شما امکان می دهد متن و دکمه ساده را در نوار اعلامیه های خود نشان دهید. رنگ ها را می توان از طریق سفارشی ساز وردپرس سفارشی کرد.

en: Simple text styles
fa: سبک های متن ساده

en: Simplified typography styles for blog posts pages
fa: سبک های تایپوگرافی ساده شده برای صفحات پست های وبلاگ

en: Single color
fa: تک رنگ

en: Single color overlay
fa: روکش تک رنگ

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
fa: اندازه برای انواع چیدمان محتوا، عریض و تمام عرض مورد استفاده در طراحی.

en: Skip number of posts from start
fa: رد شدن از تعداد پست ها از ابتدا

en: Small
fa: کم اهمیت

en: Small size
fa: اندازه کوچک

en: Space around logo
fa: فضای اطراف لوگو

en: Space around menu button
fa: فضای اطراف دکمه منو

en: Spacer height in
fa: ارتفاع اسپیسر در

en: Spacer settings
fa: تنظیمات اسپیسر

en: Spacing Settings
fa: تنظیمات فاصله

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
fa: صفحه ویژه

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
fa: صفحات ویژه

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
fa: صفحات ویژه

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
fa: ظرف مخصوصی که اگر نوار کناری یا ستونی وجود نداشته باشد، همیشه در تمام عرض است. می‌توانید بلوک‌های دیگری را در آنجا وارد کنید و پس‌زمینه ظرف را تنظیم کنید.

en: Special page updated.
fa: صفحه ویژه به روز شد

en: Special pages list
fa: لیست صفحات ویژه

en: Special pages list navigation
fa: پیمایش فهرست صفحات ویژه

en: Spread radius
fa: شعاع گسترش

en: Sticky header on desktop
fa: هدر چسبنده روی دسکتاپ

en: Sticky header on mobile
fa: هدر چسبنده در موبایل

en: Sticky header settings
fa: تنظیمات هدر چسبنده

en: Sticky posts first
fa: ابتدا پست های چسبناک

en: Styles
fa: سبک ها

en: Subtitle
fa: عنوان فرعی

en: Subtitle color
fa: رنگ زیرنویس

en: Sunday
fa: یکشنبه

en: Table subtitle
fa: زیرنویس جدول

en: Table title
fa: عنوان جدول

en: Tag description
fa: توضیحات برچسب

en: Tag name
fa: نام را تگ کنید

en: Tehre was an error with downloading layout
fa: Tehre در بارگیری طرح‌بندی خطایی رخ داد

en: Text
fa: متن

en: Text Font
fa: فونت متن

en: Text alignment
fa: تراز متن

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Text color in custom header.
fa: رنگ متن در هدر سفارشی.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
fa: متن نمایش داده شده در نوار اطلاعات می‌تواند شامل قالب‌بندی HTML مانند URLهایی برای پیوند به شرایط یا خط‌مشی رازداری شما باشد.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
fa: متن روی دکمه در نوار اطلاعیه ها نمایش داده می شود. برای مخفی کردن دکمه خالی بگذارید.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
fa: متن روی دکمه نمایش داده می شود. اگر متنی مشخص نشده باشد، علامت X برای بستن نوار اطلاعات استفاده خواهد شد.

en: Text of announcement
fa: متن اطلاعیه

en: Thank you for activating Citadela Pro.
fa: از فعال کردن سیتادلا پرو متشکریم.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
fa: افزونه %s فعال نشد. با تم فعال فعلی سازگار نیست.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
fa: Citadela Layout به این افزونه ها نیاز دارد. افزونه های مورد نیاز به صورت خودکار نصب و فعال می شوند. در صورتی که به یکی از افزونه ها دسترسی ندارید، ممکن است برخی از صفحات ناقص باشند.

en: The content could not be imported.
fa: محتوا وارد نشد.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
fa: این فرآیند بسته به اندازه بسته Layout و سرعت اتصال (عمدتاً به دلیل بارگیری تصاویر نسخه ی نمایشی) می تواند بین 30 ثانیه تا 30 دقیقه طول بکشد.

en: Theme Layout
fa: طرح تم

en: There was an error with installing plugins
fa: هنگام نصب افزونه ها خطایی وجود داشت

en: Thick borders
fa: حاشیه های ضخیم

en: Thin
fa: لاغر

en: Thin borders
fa: مرزهای نازک

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
fa: این تنظیم تعیین می‌کند که آیا از سبک‌های Citadela در افزونه %1$sتقویم رویدادها%2$s استفاده کنیم یا از سبک‌های افزونه استفاده کنیم.

en: Thursday
fa: پنج شنبه

en: Tile
fa: کاشی

en: Tile Horizontally
fa: کاشی به صورت افقی

en: Tile Vertically
fa: کاشی به صورت عمودی

en: Title
fa: عنوان

en: Title color
fa: رنگ عنوان

en: Titles Font
fa: قلم عنوان

en: Titles Style
fa: سبک عناوین

en: To edit the image, you need permission to upload media.
fa: برای ویرایش تصویر، به اجازه آپلود رسانه نیاز دارید.

en: Top
fa: بالا

[ctx: position]
en: Top
fa: بالا

en: Top Left
fa: بالا سمت چپ

en: Top Right
fa: بالا سمت راست

en: Tracking ID
fa: شناسه پیگیری

en: Tracking privacy
fa: ردیابی حریم خصوصی

en: Transparent header
fa: هدر شفاف

en: Tueasday
fa: سه شنبه

en: Tuesday
fa: سهشنبه

en: Turn on Announcements bar functionality
fa: عملکرد نوار اطلاعیه ها را روشن کنید

en: Turn on Comments extension functionality
fa: قابلیت افزودنی نظرات را روشن کنید

en: Type
fa: تایپ کنید

en: Type for search...
fa: برای جستجو تایپ کنید...

en: Typography
fa: تایپوگرافی

en: Upload an image file or pick one from your media library.
fa: یک فایل تصویری آپلود کنید یا یکی از کتابخانه رسانه خود را انتخاب کنید.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
fa: فایل ZIP آپلود شده بسته Layout Citadela نیست یا بسته Layout ناسازگار قدیمی است. لطفا جدیدترین بسته را از حساب AitThemes خود دانلود کنید.

en: Uploading&#8230;
fa: در حال آپلود…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
fa: آدرس‌های اینترنتی از متن نظر ویرایشگر حذف خواهد شد. برای نقش های کاربری با قابلیت ویرایش پست مانند Contributor و بالاتر اعمال می شود.

en: Urls from guest comment text will be removed
fa: آدرس ها از متن نظر مهمان حذف خواهد شد

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
fa: آدرس‌های اینترنتی از متن نظر بدون ویرایشگر حذف خواهند شد. برای نقش های کاربری بدون قابلیت ویرایش پست مانند مشترک اعمال می شود.

en: Use Citadela styles
fa: از سبک های Citadela استفاده کنید

en: Use Infobar on your website
fa: از نوار اطلاعات در وب سایت خود استفاده کنید

en: Use custom header
fa: از هدر سفارشی استفاده کنید

en: Use custom width settings
fa: از تنظیمات عرض سفارشی استفاده کنید

en: Use default font
fa: از فونت پیش فرض استفاده کنید

en: Use default font weight
fa: از وزن پیش فرض فونت استفاده کنید

en: Use responsive options
fa: از گزینه های واکنش گرا استفاده کنید

en: Using font size from theme design.
fa: استفاده از اندازه فونت از طراحی تم

en: Using letter spacing from theme design.
fa: استفاده از فاصله حروف از طراحی تم

en: Using line height from theme design.
fa: استفاده از ارتفاع خط از طراحی تم

en: Vertical offset
fa: افست عمودی

en: View Demo
fa: نمایش نسخه ی نمایشی

en: View layouts
fa: مشاهده طرح بندی ها

en: View more
fa: بیشتر ببینید

en: Visibility on mobile
fa: قابلیت مشاهده در موبایل

en: WP Button Block
fa: بلوک دکمه WP

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
fa: ما ایمیل شما را نگه می داریم تا بتوانیم در مورد محصول و خدمات خود با شما در ارتباط باشیم. برای جزئیات بیشتر لطفاً به <a href="#">سیاست حفظ حریم خصوصی ما</a> مراجعه کنید.

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
fa: ما نام شما را حفظ می کنیم تا بتوانیم در مورد محصول و خدمات خود با شما در ارتباط باشیم. برای جزئیات بیشتر لطفاً به <a href="#">سیاست حفظ حریم خصوصی ما</a> مراجعه کنید.

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
fa: ما URL وب سایت شما را حفظ می کنیم تا بتوانیم در مورد محصول و خدمات خود با شما ارتباط برقرار کنیم. برای جزئیات بیشتر لطفاً به <a href="#">سیاست حفظ حریم خصوصی ما</a> مراجعه کنید.

en: We're importing the Layout package...
fa: ما در حال وارد کردن بسته Layout هستیم...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
fa: ما متوجه شده ایم که شما یک نسخه قدیمی از PHP را اجرا می کنید که دیگر پشتیبانی نمی شود، بنابراین <em>افزونه غیرفعال شد</em> . با <a href='%1$s'>ارتقاء PHP به آخرین نسخه</a> ، مطمئن شوید که سایت شما سریع و امن است. حداقل نیاز برای %2$s <strong>PHP 5.6.20</strong> است.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
fa: ما متوجه شده‌ایم که شما نسخه قدیمی وردپرس را اجرا می‌کنید، بنابراین <em>افزونه غیرفعال شد</em> . با به <a href='%1$s'>روز رسانی وردپرس به آخرین نسخه</a> ، مطمئن شوید که سایت شما امن و به روز است. حداقل نیاز برای %2$s <strong>وردپرس 5.2</strong> است.

en: Website URL field
fa: فیلد آدرس وب سایت

en: Wednesday
fa: چهار شنبه

en: Wide
fa: وسیع

en: Wide size
fa: اندازه گسترده

en: Wide size width
fa: عرض اندازه گسترده

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
fa: ناحیه ویجت ها در پاورقی را می توان در تلفن همراه باز یا بسته کرد.

en: Width Settings
fa: تنظیمات عرض

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
fa: با تنظیمات پیشرفته، کنترل کاملی بر html و سبک های نوار اعلامیه خود دارید.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
fa: شما می توانید هر یک از طرح بندی های موجود Citadela را وارد کنید.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
fa: نظرات شما به ما کمک می کند تا محصولات و خدمات خود را بهبود بخشیم، بنابراین به ثبت آنها ادامه می دهیم. ما از نظر نیز برای مراجعات بعدی استفاده می کنیم. برای جزئیات بیشتر لطفاً به <a href="#">سیاست حفظ حریم خصوصی ما</a> مراجعه کنید.

en: Your current content will be deleted
fa: محتوای فعلی شما حذف خواهد شد

en: ZIP files
fa: فایل های ZIP

en: button text
fa: متن دکمه

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
fa: یا

en: read more text
fa: ادامه متن

en: row text...
fa: متن ردیف ...
