Citadela Pro 5.0.3 - en to he translation catalogue (554 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
he: חוסר תאימות של תוסף %s ו-PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
he: חוסר תאימות של תוסף %s ו- WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
he: התוסף %s הושבת

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
he: חוסר תאימות של הפלאגין של %s

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
he: (תוכל להוריד אותם מחשבון AitThemes שלך)

en: 100% horizontal
he: 100% אופקי

en: 100% vertical
he: 100% אנכי

en: Accept
he: לְקַבֵּל

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
he: הוסף שטח ריק בין בלוקים שייראה אחרת במחשב שולחני ובמכשירים ניידים.

en: Additional text
he: טקסט נוסף

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
he: טקסט נוסף המוצג עם השדה. זה יכול להכיל עיצוב HTML כגון כתובות אתרים לקישור לתנאים או למדיניות הפרטיות שלך.

[ctx: settings]
en: Advanced
he: מִתקַדֵם

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Align Text Center
he: יישר מרכז טקסט

en: Align Text Left
he: יישר טקסט שמאלה

en: Align Text Right
he: יישר טקסט ימינה

en: Align logo section to the left side
he: יישר את קטע הלוגו לצד שמאל

en: All
he: את כל

en: All Special Pages
he: כל הדפים המיוחדים

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
he: כל הבלוקים הועברו לפלאגין %s.

en: Allows you to easily add company services to your website.
he: מאפשר לך להוסיף בקלות שירותי חברה לאתר שלך.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
he: מאפשר לך להוסיף טקסט עם הגדרות וגופן מותאמים אישית.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
he: מאפשר לך לשים את כותרת העמוד בכל מקום שתרצה. למשל אחרי תמונת כותרת.

en: Announcements Bar
he: סרגל הכרזות

en: Announcements bar
he: סרגל הכרזות

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
he: סרגל ההודעות מאפשר לך להציג כל הודעה חשובה בראש כל הדפים שלך.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
he: סרגל ההודעות מוצג לאחר התאריך והשעה שנבחרו.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
he: סרגל ההודעות מוצג עד לתאריך ושעה שנבחרו.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
he: הפוך את כתובת ה-IP לאנונימית של המבקרים באתר שלך.

en: Appearance
he: מראה חיצוני

en: Appearance settings for your website
he: הגדרות מראה עבור האתר שלך

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
he: הוחל עבור סוג פשוט של סרגל הודעות.

en: Ascending
he: עולה

en: Author biographical info
he: מידע ביוגרפי על המחבר

en: Author name
he: שם המחבר

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
he: זמינות הסגנון הנבחר תלויה בגופן שנבחר עבור כותרות.

en: Available range
he: טווח זמין

en: Background Image Overlay
he: שכבת-על של תמונת רקע

en: Background Settings
he: הגדרות רקע

en: Background color
he: צבע רקע

en: Background color type
he: סוג צבע רקע

en: Background gradient
he: שיפוע רקע

en: Background image
he: תמונת רקע

en: Background image repeat
he: חזרה על תמונת רקע

en: Background image size
he: גודל תמונת רקע

en: Background position
he: מיקום רקע

en: Background settings for your website header
he: הגדרות רקע עבור כותרת האתר שלך

en: Bar Background color
he: צבע רקע בר

en: Black
he: שָׁחוֹר

en: Blog Page
he: עמוד הבלוג

en: Blog Posts
he: פוסטים של בלוג

en: Blur radius
he: רדיוס טשטוש

en: Bold
he: נוֹעָז

en: Bold (700)
he: מודגש (700)

en: Border Settings
he: הגדרות גבול

en: Border color
he: צבע גבול

en: Border radius
he: רדיוס גבול

en: Border radius options
he: אפשרויות רדיוס גבול

en: Border width
he: רוחב גבול

en: Borders color
he: צבע גבולות

en: Borders width
he: רוחב גבולות

en: Bottom
he: תַחתִית

[ctx: position]
en: Bottom
he: תַחתִית

en: Bottom Left
he: שמאל תחתון

en: Bottom Right
he: למטה מימין

en: Box layout
he: פריסת תיבה

en: Box width
he: רוחב קופסה

en: Burger menu only
he: תפריט המבורגרים בלבד

en: Button Background color
he: צבע רקע לחצן

en: Button URL
he: כתובת אתר של לחצן

en: Button background
he: רקע לחצן

en: Button link
he: קישור לחצן

en: Button settings
he: הגדרות כפתור

en: Button text
he: טקסט לחצן

en: Buttons Border Radius
he: רדיוס גבול לחצנים

en: Cancel
he: לְבַטֵל

en: Carousel autoplay enabled
he: הפעלה אוטומטית של קרוסלה מופעלת

en: Carousel loop mode enabled
he: מצב לולאה קרוסלה מופעל

en: Categories
he: קטגוריות

en: Category
he: קטגוריה

en: Category description
he: תיאור הקטגוריה

en: Category title
he: כותרת הקטגוריה

en: Category:
he: קטגוריה:

en: Center
he: מֶרְכָּז

[ctx: header layout]
en: Center
he: מֶרְכָּז

en: Change HTML tag
he: שנה תג HTML

en: Change icon
he: שנה סמל

en: Change image
he: שנה תמונה

en: Change image for desktop resolution
he: שנה תמונה לרזולוציית שולחן העבודה

en: Change image for mobile resolution
he: שנה תמונה לרזולוציה ניידת

en: Citadela - Special Pages
he: מצודה - דפים מיוחדים

en: Citadela Blocks
he: מצודה בלוקים

en: Citadela Content Settings
he: הגדרות תוכן של Citadela

en: Citadela Half Layout Settings
he: הגדרות פריסת חצי Citadela

en: Citadela Header Settings
he: הגדרות כותרת Citadela

en: Citadela Service Block image size
he: גודל תמונת בלוק שירות Citadela

en: Citadela Special Pages
he: דפים מיוחדים של מצודה

[ctx: header layout]
en: Classic
he: קלַאסִי

[ctx: theme layout]
en: Classic
he: קלַאסִי

en: Clear
he: ברור

en: Cluster
he: אֶשׁכּוֹל

en: Cluster Block
he: בלוק אשכול

en: Collapse menu to button
he: כווץ תפריט ללחצן

en: Collapsible footer widgets options
he: אפשרויות ווידג&#39;טים של כותרת תחתונה מתקפלת

en: Color settings
he: הגדרות צבע

en: Colors
he: צבעים

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
he: שם מחבר התגובה לא יקושר לכתובת האתר המוכנסת בשדה האתר

en: Comment text field
he: שדה טקסט הערה

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
he: ניתן להשתמש בתוסף הערות כדי להוסיף טקסט עזרה לכל קלט בודד בטופס הערות וורדפרס.

en: Comments extension
he: תוסף הערות

en: Comments links settings
he: הגדרות קישורי הערות

en: Confirm
he: לְאַשֵׁר

en: Contain
he: לְהַכִיל

en: Content
he: תוֹכֶן

en: Content size
he: גודל תוכן

en: Content size width
he: רוחב גודל התוכן

en: Content width
he: רוחב תוכן

en: Content width sizes
he: גדלי רוחב תוכן

en: Cookies expiration
he: תפוגת קובצי Cookie

en: Cover
he: כיסוי

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
he: כיסוי

en: Cover column height
he: גובה עמוד כיסוי

en: Current block view
he: תצוגת בלוק נוכחית

en: Current page title
he: כותרת העמוד הנוכחית

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
he: כותרת מותאמת אישית מופעלת. ייתכן שהאפשרויות הבאות לא ישפיעו על דף זה.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
he: כותרת מותאמת אישית עם לוגו מותאם אישית מופעלת עבור דף זה. ייתכן שהשינוי בתמונת הלוגו לא יהיה גלוי בתצוגה המקדימה.

en: Custom Page Title
he: כותרת עמוד מותאמת אישית

en: Custom codes
he: קודים מותאמים אישית

en: Custom image
he: תמונה מותאמת אישית

en: Custom logo
he: לוגו מותאם אישית

en: Custom logo image
he: תמונת לוגו מותאמת אישית

en: Customize colors
he: התאם אישית צבעים

en: Customized options for mobile screen width.
he: אפשרויות מותאמות אישית לרוחב מסך נייד.

en: Date
he: תַאֲרִיך

en: Date color
he: צבע תאריך

en: Date from
he: תאריך מ

en: Date to
he: תאריך ל

en: Day hours color
he: צבע שעות היום

en: Day title color
he: צבע כותרת היום

en: Days without defined time will be hidden.
he: ימים ללא זמן מוגדר יוסתרו.

en: Decoration Color
he: צבע קישוט

en: Decoration color
he: צבע קישוט

en: Default
he: בְּרִירַת מֶחדָל

[ctx: theme design]
en: Default
he: בְּרִירַת מֶחדָל

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
he: גודל ברירת מחדל

en: Define border radius for different parts of design.
he: הגדר רדיוס גבול עבור חלקים שונים של עיצוב.

en: Delete row
he: מחק שורה

en: Descending
he: יורד

en: Design Options
he: אפשרויות עיצוב

en: Desktop
he: שולחן עבודה

en: Desktop settings
he: הגדרות שולחן העבודה

en: Desktop size
he: גודל שולחן העבודה

en: Disable author name link
he: השבת את קישור שם המחבר

en: Disable default margins
he: השבת את שולי ברירת המחדל

en: Disable editor comment links
he: השבת את קישורי הערות עורך

en: Disable featured table
he: השבת טבלה מוצגת

en: Disable guest comment links
he: השבת את קישורי הערות אורחים

en: Disable image
he: השבת תמונה

en: Disable import/export
he: השבת את הייבוא/ייצוא

en: Disable link to featured image in blog post
he: השבת את הקישור לתמונה מוצגת בפוסט בבלוג

en: Disable non-editor comment links
he: השבת קישורי הערות שאינם עורכים

en: Disable separator
he: השבת את המפריד

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
he: הצג הצעות מוצרים, שירות או חבילות בטבלה. קבע את העסקה הטובה ביותר, הצג מחיר מוזל וכתוב תכונות חשובות להשוואה.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
he: מציג רשימה של פוסטים המבוססים על מסננים. למשל פוסטים רק מקטגוריה ספציפית.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
he: מציג רשימה מעומדת של פוסטים בדף הבלוג של וורדפרס.

en: Do not use float numbers, please.
he: אל תשתמש במספרים צפים, בבקשה.

en: Downloading&#8230;
he: מוריד...

en: Drop Layout package here
he: שחרר את חבילת ה-Layout כאן

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
he: צור ונהל בקלות יומן אירועים עם הפלאגין החינמי של %1$sThe Events Calendar%2$s.

en: Edit Special Page
he: ערוך דף מיוחד

en: Edit or update the image
he: ערוך או עדכן את התמונה

en: Email field
he: שדה אימייל

en: Enable
he: לְאַפשֵׁר

en: Enable collapsible footer wigets area
he: אפשר את אזור הוויגטס של כותרת תחתונה מתקפלת

en: Enable featured table
he: אפשר טבלה מוצגת

en: Error
he: שְׁגִיאָה

en: Events
he: אירועים

en: Expiration of saved cookies in days.
he: תפוגה של עוגיות שנשמרו בעוד ימים.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
he: ייצא פריסת %s

en: Extra Bold (900)
he: מודגש במיוחד (900)

en: Extra-bold
he: מודגש במיוחד

en: Extra-light
he: קל במיוחד

en: Featured
he: מומלצים

en: Featured image link
he: קישור לתמונה מוצגת

en: Field label
he: תווית שדה

en: Filter special pages list
he: סנן רשימת דפים מיוחדים

en: Filters
he: מסננים

en: Fixed background image
he: תמונת רקע מתוקנת

en: Fixed image
he: תמונה קבועה

en: Font size
he: גודל גופן

en: Font size unit
he: יחידת גודל גופן

en: Footer Color
he: צבע כותרת תחתונה

en: Footer code
he: קוד כותרת תחתונה

en: Forced inside space
he: מאולץ בתוך החלל

en: Friday
he: יוֹם שִׁישִׁי

en: From AitThemes:
he: מתוך AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
he: מ-AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
he: מתוך WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
he: מתוך WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
he: כותרת דביקה מלאה

en: Full size
he: גודל מלא

en: Full size width
he: רוחב בגודל מלא

en: Fullwidth
he: רוחב מלא

en: Fullwidth header
he: כותרת ברוחב מלא

en: Fullwidth size
he: גודל ברוחב מלא

en: General Border Radius
he: רדיוס גבול כללי

en: General Layout
he: פריסה כללית

en: General options for desktop.
he: אפשרויות כלליות לשולחן העבודה.

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Google Analytics
he: גוגל ניתוח נתונים

en: Google Analytics tracking ID.
he: מזהה מעקב של Google Analytics.

en: Google font
he: גופן גוגל

en: Gradient
he: מִדרוֹן

en: Gradient degree
he: תואר שיפוע

en: Gradient overlay
he: שכבת שיפוע

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
he: שיפוע מתחת לתמונה, שימושי עבור תמונות .png ברקע.

en: HTML tag
he: תג HTML

en: Half layout page
he: חצי עמוד פריסה

en: Header Background
he: רקע כותרת

en: Header Color
he: צבע כותרת

en: Header Color Overlay
he: שכבת על צבע כותרת

en: Header Image
he: תמונת כותרת

en: Header Image Position
he: מיקום תמונת כותרת

en: Header Image Repeat
he: חזור על תמונת כותרת

en: Header Image Size
he: גודל תמונת כותרת

en: Header Layout
he: פריסת כותרת

en: Header background
he: רקע כותרת

en: Header code
he: קוד כותרת

en: Header text
he: טקסט כותרת

en: Height Settings
he: הגדרות גובה

en: Height unit
he: יחידת גובה

en: Hidden on desktop
he: מוסתר על שולחן העבודה

en: Hidden on mobile
he: מוסתר בנייד

en: Hidden title in full sticky header on desktop
he: כותרת נסתרת בכותרת דביקה מלאה על שולחן העבודה

en: Hidden title in full sticky header on mobile
he: כותרת נסתרת בכותרת דביקה מלאה בנייד

en: Hide Site title
he: הסתר את כותרת האתר

en: Hide button with link
he: כפתור הסתר עם קישור

en: Hide discount price
he: הסתר מחיר הנחה

en: Hide empty days
he: הסתר ימים ריקים

en: Hide only on mobile
he: הסתר רק בנייד

en: Hide site title
he: הסתר את כותרת האתר

en: Hide site title and tagline
he: הסתר את כותרת האתר ואת שורת התיוג

en: Hide tagline only
he: הסתר שורת תיוג בלבד

en: Horizontal offset
he: היסט אופקי

en: Icon color
he: צבע סמל

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
he: אם מופעל, פוסטים דביקים יוצגו בראש הפוסטים הרשומים.

en: Image
he: תמונה

en: Image overlay color
he: צבע שכבת-על תמונה

en: Image position
he: מיקום תמונה

en: Image repeat
he: חזרה על התמונה

en: Image size
he: גודל תמונה

en: Images
he: תמונות

en: Import Layout
he: פריסת ייבוא

en: Import and export layout settings pages will be disabled
he: ייבוא וייצוא של הגדרות פריסה יושבתו

en: Import done!
he: הייבוא נעשה!

en: Import layout from file
he: ייבא פריסה מהקובץ

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
he: ייבוא של חבילת פריסה <strong>ימחק את כל התוכן שלך</strong> - כל הפוסטים, הדפים, המדיה, התגים והקטגוריות.

en: In "em" unit
he: ביחידת &quot;הם&quot;.

en: Infobar
he: סרגל מידע

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
he: ניתן להשתמש בסרגל המידע להצגת הודעות עוגיות באתר האינטרנט שלך. זה מוצג לכל המבקרים החדשים שמגיעים לאתר שלך. הם יכולים ללחוץ על הכפתור כדי להסתיר אותו. לאחר מכן, סרגל המידע מוסתר למשך מספר הימים. הגדר אותו בשדה &quot;תפוגה של קובצי Cookie&quot;.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
he: הוסף כתובת אתר עבור כפתור. השאר ריק כדי להסתיר את הכפתור.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
he: הוסף מספר גדול מ-%1$s, או השאר ריק לערך ברירת המחדל.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
he: הוסף מספר גדול מ-%1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
he: הוסף מספר קטן מ-%1$s, או השאר ריק לערך ברירת המחדל.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
he: הוסף מספר קטן מ-%1$s.

en: Insert row after
he: הכנס שורה אחרי

en: Insert text
he: הוסף טקסט

en: Insert valid number, please.
he: הכנס מספר חוקי בבקשה.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
he: הכנס את מזהה המעקב שלך ב-Google Analytics. קוד המעקב של Google Analytics יתווסף לאתר שלך.

en: Inset shadow
he: צל משובץ

en: Install required plugins
he: התקן תוספים נדרשים

en: Installing and activating plugins&#8230;
he: התקנה והפעלה של תוספים...

en: It's not Citadela Layout package
he: זו לא חבילת פריסת Citadela

en: Item subtitle
he: כותרת המשנה של הפריט

en: Item title
he: כותרת פריט

en: Large
he: גָדוֹל

en: Large size
he: מידה גדולה

en: Layout Exporter
he: יצואן פריסה

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
he: תכונת ייצוא פריסה מייצאת דפי וורדפרס, פוסטים וכל האפשרויות וההגדרות של Citadela. אתה יכול להשתמש ב-Layout Exporter כדי ליצור פריסת Citadela שתוכל להתקין בקלות באתר אחר של Citadela.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
he: לייבא פריסה צריך להתקין את תוסף ה-PHP ZIP. אנא התקן אותו או פנה לספק האירוח שלך.

en: Layout import/export settings
he: הגדרות ייבוא/ייצוא פריסה

en: Layouts
he: פריסות

en: Layouts import and export is disabled
he: ייבוא וייצוא של פריסות מושבתים

en: Left
he: שמאלה

en: Left align logo
he: לוגו יישור לשמאל

en: Left side
he: צד שמאל

en: Letter spacing
he: ריווח אותיות

en: Light
he: אוֹר

en: Light (100)
he: אור (100)

en: Line height
he: גובה קו

en: Lines color
he: צבע קווים

en: Link
he: קישור

en: List layout
he: פריסת רשימה

en: Location
he: מקום

en: Location description
he: תיאור מיקום

en: Location title
he: כותרת המיקום

en: Location:
he: מקום:

en: Logo font size
he: גודל גופן לוגו

en: Logo image in custom header.
he: תמונת לוגו בכותרת מותאמת אישית.

en: Logo image max width
he: רוחב מקסימלי של תמונת לוגו

en: Logo space max width
he: רוחב מקסימלי של חלל לוגו

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Medium
he: בינוני

en: Medium size
he: מידה מדיום

en: Membership
he: חֲבֵרוּת

en: Menu button color
he: צבע לחצן תפריט

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
he: ערך מינימלי 1500px, השאר ריק לרוחב בלתי מוגבל.

en: Mininum height
he: מינימום גובה

en: Mobile
he: נייד

en: Mobile Settings
he: הגדרות נייד

en: Mobile settings
he: הגדרות נייד

en: Mobile size
he: גודל נייד

en: Mobile width breakpoint
he: נקודת עצירה ברוחב נייד

[ctx: theme layout]
en: Modern
he: מוֹדֶרנִי

en: Monday
he: יוֹם שֵׁנִי

en: Move down
he: לרדת

en: Move up
he: לזוז למעלה

en: Name field
he: שדה שם

en: Next
he: הַבָּא

en: No Repeat
he: אין חזרה

en: No borders
he: אין גבולות

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
he: אין חזרה

en: No results found.
he: לא נמצאו תוצאות.

en: No special pages found.
he: לא נמצאו דפים מיוחדים.

en: None
he: אף אחד

en: Normal (400)
he: רגיל (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
he: הערה: כותרת העמוד הרגילה תהיה מוסתרת.

en: Number of items
he: מספר פריטים

en: OK
he: בסדר

en: Oops! That page can't be found.
he: אופס! לא ניתן למצוא את הדף הזה.

en: Open in new window
he: פתח בחלון חדש

en: Open link in new tab
he: פתח קישור בלשונית חדשה

en: Opened footer wigets area
he: אזור פתיח של כותרת תחתונה נפתחת

en: Opening Hours
he: שעות פתיחה

en: Opening Hours settings
he: הגדרות שעות פתיחה

en: Order Options
he: אפשרויות הזמנה

en: Order by
he: מיין לפי

en: Original
he: מְקוֹרִי

en: Overlay color
he: צבע שכבת-על

en: Overlay gradient
he: שיפוע שכבת-על

en: Overlay opacity
he: אטימות שכבת-על

en: PHP ZIP extension not found
he: סיומת PHP ZIP לא נמצאה

en: Page Color
he: צבע עמוד

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
he: נא לא לסגור את חלון הדפדפן הזה עד שהחבילת Layout תיובא לחלוטין.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
he: אנא הבינו ש-Layout Exporter לא מייצא הכל מוורדפרס, כגון חשבוניות WooCommerce או נתונים מתוספי צד שלישי אחרים. ישנם תוספים רבים אחרים זמינים למטרות העברה.

en: Position
he: עמדה

en: Position on website
he: תפקיד באתר

en: Post Details
he: פרטי פוסט

en: Posts
he: פוסטים

en: Posts navigation
he: ניווט פוסטים

en: Posts settings
he: הגדרות פוסטים

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
he: תצוגה מקדימה מוצגת רק במסך Customizer.

en: Previous
he: קודם

en: Price Table
he: טבלת מחירים

en: Price table alignment
he: יישור טבלת מחירים

en: Radial gradient
he: שיפוע רדיאלי

en: Random
he: אַקרַאִי

en: Read more link
he: קרא עוד קישור

en: Ready to use Citadela layouts
he: פריסות Citadela מוכנות לשימוש

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
he: מוכנים לשימוש בפריסות ובלוקים עבור Citadela עם אפשרויות התאמה אישית רבות

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
he: ערכת הנושא שהופעלה לאחרונה אינה תואמת לפלאגין %s, לכן הפלאגין הושבת.

en: Regular
he: רגיל

en: Remove image
he: הסר תמונה

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
he: חזור

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
he: חזור אופקית

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
he: חזור אנכית

en: Replace default label of the field.
he: החלף את תווית ברירת המחדל של השדה.

en: Replace image
he: החלף תמונה

en: Required plugins
he: תוספים נדרשים

en: Reset
he: אִתחוּל

en: Responsive Spacer
he: Spacer רספונסיבי

en: Responsive Text
he: טקסט רספונסיבי

en: Responsive options applied under screen width
he: אפשרויות רספונסיביות הוחלו תחת רוחב המסך

en: Reusable Blocks
he: בלוקים לשימוש חוזר

en: Reusable blocks settings
he: הגדרות בלוקים לשימוש חוזר

en: Right
he: ימין

en: Right side
he: צד ימין

en: Saturday
he: יום שבת

en: Save Settings
he: שמור הגדרות

en: Search Special ages
he: חפש גילאים מיוחדים

en: Search results for:
he: תוצאות חיפוש עבור:

en: Select Google Font for your website
he: בחר גופן גוגל עבור האתר שלך

en: Select Layout package
he: בחר חבילת פריסה

en: Select alignment
he: בחר יישור

en: Select alignment on mobile design
he: בחר יישור בעיצוב נייד

en: Select background type
he: בחר סוג רקע

en: Select color combinations for your website
he: בחר שילובי צבעים עבור האתר שלך

en: Select font weight
he: בחר משקל גופן

en: Select image
he: בחר תמונה

en: Select layout
he: בחר פריסה

en: Select layout for website header
he: בחר פריסה עבור כותרת האתר

en: Select layout for your website
he: בחר פריסה עבור האתר שלך

en: Select size
he: בחר מידה

en: Semi-bold
he: חצי מודגש

en: Service
he: שֵׁרוּת

en: Service Image
he: תמונת שירות

en: Service description text
he: טקסט תיאור השירות

en: Service header
he: כותרת שירות

en: Set background image
he: הגדר תמונת רקע

en: Set custom image
he: הגדר תמונה מותאמת אישית

en: Set custom logo image
he: הגדר תמונת לוגו מותאמת אישית

en: Set header color as background image overlay
he: הגדר צבע כותרת כשכבת-על לתמונת רקע

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
he: מגדיר אם ווידג&#39;טים בכותרת התחתונה נפתחים או נסגרים כברירת מחדל בנייד לאחר טעינת העמוד. ישים אם ווידג&#39;טים מתקפלים מופעלים.

en: Settings
he: הגדרות

en: Settings Saved
he: הגדרות נשמרו

en: Settings for main menu in header
he: הגדרות לתפריט הראשי בכותרת

en: Settings for site header
he: הגדרות עבור כותרת האתר

en: Shadow Settings
he: הגדרות צל

en: Shadow color
he: צבע צל

en: Show always
he: הצג תמיד

en: Show button with link
he: הצג כפתור עם קישור

en: Show categories
he: הצג קטגוריות

en: Show date
he: הצג תאריך

en: Show description
he: הצג תיאור

en: Show discount price
he: הצג מחיר הנחה

en: Show featured image
he: הצג תמונה מוצגת

en: Show header over content
he: הצג כותרת מעל תוכן

en: Show icon
he: הצג סמל

en: Show image
he: הצג תמונה

en: Show image as icon
he: הצג תמונה כסמל

en: Show in menu
he: הצג בתפריט

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
he: הצג קישור לניהול בלוקים לשימוש חוזר בתפריט הניהול

en: Show locations
he: הצג מיקומים

en: Show only on mobile
he: הצג רק בנייד

en: Show opening hours on your website.
he: הצג שעות פתיחה באתר שלך.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
he: הצג או הסתר בלוק אשכול רק בגודל מסך נייד.

en: Show preview of Announcement Bar
he: הצג תצוגה מקדימה של סרגל ההודעות

en: Show transparent header without additional background settings.
he: הצג כותרת שקופה ללא הגדרות רקע נוספות.

en: Show website
he: הצג אתר

[ctx: settings]
en: Simple
he: פָּשׁוּט

en: Simple layout
he: פריסה פשוטה

en: Simple settings
he: הגדרות פשוטות

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
he: הגדרות פשוטות מאפשרות לך להציג טקסט פשוט וכפתור בסרגל ההודעות שלך. ניתן להתאים צבעים באמצעות התאמה אישית של וורדפרס.

en: Simple text styles
he: סגנונות טקסט פשוטים

en: Simplified typography styles for blog posts pages
he: סגנונות טיפוגרפיה פשוטים עבור דפי פוסטים בבלוג

en: Single color
he: צבע יחיד

en: Single color overlay
he: שכבת-על בצבע יחיד

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
he: גדלים עבור סוגי פריסה תוכן, רחב ורוחב מלא המשמשים בעיצוב.

en: Skip number of posts from start
he: דלג על מספר הפוסטים מההתחלה

en: Small
he: קָטָן

en: Small size
he: מידה קטנה

en: Space around logo
he: רווח סביב הלוגו

en: Space around menu button
he: כפתור רווח מסביב לתפריט

en: Spacer height in
he: גובה מרווח פנימה

en: Spacer settings
he: הגדרות מרווח

en: Spacing Settings
he: הגדרות ריווח

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
he: עמוד מיוחד

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
he: דפים מיוחדים

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
he: דפים מיוחדים

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
he: מיכל מיוחד שתמיד נמצא ברוחב מלא אם אין סרגל צד או עמודות. אתה יכול להכניס שם בלוקים אחרים ולהגדיר רקע של מיכל.

en: Special page updated.
he: עמוד מיוחד עודכן.

en: Special pages list
he: רשימת דפים מיוחדים

en: Special pages list navigation
he: ניווט ברשימת דפים מיוחדים

en: Spread radius
he: רדיוס התפשטות

en: Sticky header on desktop
he: כותרת דביקה בשולחן העבודה

en: Sticky header on mobile
he: כותרת דביקה בנייד

en: Sticky header settings
he: הגדרות כותרות דביקות

en: Sticky posts first
he: תחילה פוסטים דביקים

en: Styles
he: סגנונות

en: Subtitle
he: כתוביות

en: Subtitle color
he: צבע כתוביות

en: Sunday
he: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Table subtitle
he: כתובית שולחן

en: Table title
he: כותרת הטבלה

en: Tag description
he: תיאור תג

en: Tag name
he: תג שם

en: Tehre was an error with downloading layout
he: Tehre אירעה שגיאה בהורדת פריסה

en: Text
he: טֶקסט

en: Text Font
he: גופן טקסט

en: Text alignment
he: יישור טקסט

en: Text color
he: צבע טקסט

en: Text color in custom header.
he: צבע טקסט בכותרת מותאמת אישית.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
he: טקסט המוצג בסרגל המידע. זה יכול להכיל עיצוב HTML כגון כתובות אתרים לקישור לתנאים או למדיניות הפרטיות שלך.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
he: טקסט המוצג על הכפתור בסרגל ההודעות. השאר ריק כדי להסתיר את הכפתור.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
he: טקסט המוצג על הכפתור. אם לא צוין טקסט, סימן X ישמש לסגירת סרגל המידע.

en: Text of announcement
he: טקסט הודעה

en: Thank you for activating Citadela Pro.
he: תודה שהפעלת את Citadela Pro.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
he: לא ניתן היה להפעיל את הפלאגין %s. זה לא תואם לנושא הפעיל הנוכחי.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
he: פריסת Citadela דורשת תוספים אלה. התוספים הנדרשים יותקנו ויופעלו אוטומטית. במקרה שאין לך גישה לאחד התוספים, ייתכן שחלק מהדפים אינם שלמים.

en: The content could not be imported.
he: לא ניתן לייבא את התוכן.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
he: התהליך יכול לקחת בין 30 שניות ל-30 דקות תלוי בגודל חבילת ה-Layout ומהירות החיבור (בעיקר עקב הורדת תמונות הדגמה).

en: Theme Layout
he: פריסת ערכת נושא

en: There was an error with installing plugins
he: אירעה שגיאה בהתקנת תוספים

en: Thick borders
he: גבולות עבים

en: Thin
he: רזה

en: Thin borders
he: גבולות דקים

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
he: הגדרה זו מגדירה אם להשתמש בסגנונות Citadela שלנו בתוסף %1$sThe Events Calendar%2$s או להשתמש בסגנונות של הפלאגין.

en: Thursday
he: יוֹם חֲמִישִׁי

en: Tile
he: אָרִיחַ

en: Tile Horizontally
he: אריח אופקית

en: Tile Vertically
he: אריח אנכית

en: Title
he: כותרת

en: Title color
he: צבע הכותרת

en: Titles Font
he: גופן כותרות

en: Titles Style
he: סגנון כותרות

en: To edit the image, you need permission to upload media.
he: כדי לערוך את התמונה, אתה צריך הרשאה להעלות מדיה.

en: Top
he: חלק עליון

[ctx: position]
en: Top
he: חלק עליון

en: Top Left
he: שמאלי עליון

en: Top Right
he: למעלה מימין

en: Tracking ID
he: מזהה מעקב

en: Tracking privacy
he: מעקב אחר פרטיות

en: Transparent header
he: כותרת שקופה

en: Tueasday
he: יום שלישי

en: Tuesday
he: יוֹם שְׁלִישִׁי

en: Turn on Announcements bar functionality
he: הפעל את הפונקציונליות של סרגל ההודעות

en: Turn on Comments extension functionality
he: הפעל את הפונקציונליות של תוסף הערות

en: Type
he: סוּג

en: Type for search...
he: הקלד לחיפוש...

en: Typography
he: טיפוגרפיה

en: Upload an image file or pick one from your media library.
he: העלה קובץ תמונה או בחר אחד מספריית המדיה שלך.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
he: קובץ ZIP שהועלה אינו חבילת פריסת Citadela או שהוא חבילת פריסה ישנה שאינה תואמת. אנא הורד את החבילה החדשה ביותר מחשבון AitThemes שלך.

en: Uploading&#8230;
he: מעלה...

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
he: כתובות אתרים מטקסט הערות העורך יוסרו. הוחל על תפקידי משתמש עם יכולת עריכה של פוסטים כמו Contributor ומעלה.

en: Urls from guest comment text will be removed
he: כתובות אתרים מטקסט הערות אורח יוסרו

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
he: כתובות אתרים מטקסט תגובה שאינו עורך יוסרו. הוחל על תפקידי משתמש ללא יכולת עריכה של פוסטים כמו מנוי.

en: Use Citadela styles
he: השתמש בסגנונות Citadela

en: Use Infobar on your website
he: השתמש בסרגל המידע באתר שלך

en: Use custom header
he: השתמש בכותרת מותאמת אישית

en: Use custom width settings
he: השתמש בהגדרות רוחב מותאמות אישית

en: Use default font
he: השתמש בגופן ברירת המחדל

en: Use default font weight
he: השתמש במשקל גופן ברירת מחדל

en: Use responsive options
he: השתמש באפשרויות רספונסיביות

en: Using font size from theme design.
he: שימוש בגודל גופן מעיצוב ערכת נושא.

en: Using letter spacing from theme design.
he: שימוש במרווח אותיות מעיצוב ערכת נושא.

en: Using line height from theme design.
he: שימוש בגובה קו מעיצוב נושא.

en: Vertical offset
he: היסט אנכי

en: View Demo
he: צפה בהדגמה

en: View layouts
he: הצג פריסות

en: View more
he: ראה עוד

en: Visibility on mobile
he: נראות בנייד

en: WP Button Block
he: חסימת כפתור WP

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
he: אנו שומרים את הדוא&quot;ל שלך כדי שנוכל לתקשר איתך לגבי המוצר והשירותים שלנו. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
he: אנו שומרים על שמך כדי שנוכל לתקשר איתך לגבי המוצר והשירותים שלנו. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
he: אנו שומרים על כתובת האתר שלך כדי שנוכל לתקשר איתך לגבי המוצר והשירותים שלנו. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: We're importing the Layout package...
he: אנו מייבאים את חבילת ה-Layout...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
he: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של PHP שאינה נתמכת עוד, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מהיר ומאובטח, על ידי <a href='%1$s'>שדרוג PHP לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
he: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של וורדפרס, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מאובטח ומעודכן, על ידי <a href='%1$s'>עדכון וורדפרס לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>וורדפרס 5.2</strong> .

en: Website URL field
he: שדה כתובת אתר

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Wide
he: רָחָב

en: Wide size
he: גודל רחב

en: Wide size width
he: רוחב גודל רחב

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
he: ניתן לפתוח או לסגור את אזור הווידג&#39;טים בכותרת התחתונה בנייד.

en: Width Settings
he: הגדרות רוחב

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
he: עם הגדרות מתקדמות יש לך שליטה מלאה על html וסגנונות עבור שורת ההכרזות שלך.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
he: אתה יכול לייבא כל אחד מהפריסות הזמינות של Citadela.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
he: ההערות שלך עוזרות לנו לשפר את המוצרים והשירותים שלנו ולכן אנחנו ממשיכים לתעד אותם. אנו משתמשים בהערה גם לעיון עתידי. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: Your current content will be deleted
he: התוכן הנוכחי שלך יימחק

en: ZIP files
he: קבצי ZIP

en: button text
he: טקסט לחצן

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
he: אוֹ

en: read more text
he: קרא עוד טקסט

en: row text...
he: טקסט שורה...
