Citadela Pro 5.0.3 - en to hy translation catalogue (549 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
hy: %s հավելվածի և PHP-ի անհամատեղելիություն

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
hy: %s հավելվածի և WordPress-ի անհամատեղելիություն

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
hy: %s փլագինը անջատված է

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
hy: %s հավելվածի անհամատեղելիություն

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
hy: (Դուք կարող եք դրանք ներբեռնել ձեր AitThemes հաշվից)

en: 100% horizontal
hy: 100% հորիզոնական

en: 100% vertical
hy: 100% ուղղահայաց

en: Accept
hy: Ընդունել

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
hy: Ավելացրեք դատարկ տարածություն բլոկների միջև, որոնք այլ տեսք կունենան աշխատասեղանի և շարժական սարքերի վրա:

en: Additional text
hy: Լրացուցիչ տեքստ

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
hy: Լրացուցիչ տեքստը ցուցադրվում է դաշտի հետ: Այն կարող է պարունակել HTML ձևաչափում, ինչպիսիք են url-ները՝ ձեր պայմաններին կամ գաղտնիության քաղաքականությանը կապելու համար:

[ctx: settings]
en: Advanced
hy: Ընդլայնված

en: Advanced settings
hy: Առաջադեմ պարամետրերը

en: Align Text Center
hy: Հավասարեցնել տեքստի կենտրոնը

en: Align Text Left
hy: Հավասարեցնել տեքստը ձախից

en: Align Text Right
hy: Հավասարեցնել տեքստը աջ

en: Align logo section to the left side
hy: Հավասարեցնել պատկերանշանի բաժինը ձախ կողմում

en: All
hy: Բոլորը

en: All Special Pages
hy: Բոլոր հատուկ էջերը

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
hy: Բոլոր բլոկները տեղափոխվել են %s հավելված:

en: Allows you to easily add company services to your website.
hy: Թույլ է տալիս հեշտությամբ ավելացնել ընկերության ծառայությունները ձեր կայքում:

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
hy: Թույլ է տալիս զետեղել տեքստ հատուկ կարգավորումներով և տառատեսակով:

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
hy: Թույլ է տալիս էջի անվանումը տեղադրել ցանկացած վայրում, որտեղ ցանկանում եք: Օրինակ վերնագրի պատկերից հետո:

en: Announcements Bar
hy: Հայտարարությունների բար

en: Announcements bar
hy: Հայտարարությունների բար

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
hy: Հայտարարությունների բարը թույլ է տալիս ներկայացնել ցանկացած կարևոր հայտարարություն ձեր բոլոր էջերի վերևում:

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
hy: Հայտարարությունների տողը ցուցադրվում է ընտրված ամսաթվից և ժամից հետո:

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
hy: Հայտարարությունների տողը ցուցադրվում է մինչև ընտրված ամսաթիվը և ժամը:

en: Anonymize IP address of your website visitors.
hy: Անանունացրեք ձեր կայքի այցելուների IP հասցեն:

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Appearance settings for your website
hy: Ձեր կայքի արտաքին տեսքի կարգավորումները

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
hy: Կիրառվել է Հայտարարությունների գծի պարզ տեսակի համար:

en: Ascending
hy: Աճող

en: Author biographical info
hy: Հեղինակի կենսագրական տվյալներ

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
hy: Ընտրված ոճի առկայությունը կախված է վերնագրերի ընտրված տառատեսակից:

en: Available range
hy: Հասանելի տեսականին

en: Background Image Overlay
hy: Ֆոնային պատկերի ծածկույթ

en: Background Settings
hy: Ֆոնային կարգավորումներ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույնը

en: Background color type
hy: Ֆոնի գույնի տեսակը

en: Background gradient
hy: Ֆոնի գրադիենտ

en: Background image
hy: Ֆոնային պատկեր

en: Background image repeat
hy: Ֆոնային պատկերի կրկնություն

en: Background image size
hy: Ֆոնային պատկերի չափը

en: Background position
hy: Ֆոնային դիրքը

en: Background settings for your website header
hy: Ձեր կայքի վերնագրի ֆոնային կարգավորումները

en: Bar Background color
hy: Գոտու ֆոնի գույնը

en: Black
hy: Սեվ

en: Blog Page
hy: Բլոգի էջ

en: Blog Posts
hy: Բլոգի գրառումներ

en: Blur radius
hy: Լղոզման շառավիղ

en: Bold
hy: Համարձակ

en: Bold (700)
hy: Հաստ (700)

en: Border Settings
hy: Սահմանի կարգավորումներ

en: Border color
hy: Սահմանի գույնը

en: Border radius
hy: Սահմանի շառավիղը

en: Border radius options
hy: Սահմանի շառավիղի ընտրանքներ

en: Border width
hy: Սահմանի լայնությունը

en: Borders color
hy: Սահմանների գույնը

en: Borders width
hy: Սահմանների լայնությունը

en: Bottom
hy: Ներքևում

[ctx: position]
en: Bottom
hy: Ներքևում

en: Bottom Left
hy: Ներքևի ձախ

en: Bottom Right
hy: Ներքևի աջ

en: Box layout
hy: Տուփի դասավորությունը

en: Box width
hy: Տուփի լայնությունը

en: Burger menu only
hy: Միայն բուրգերների ճաշացանկ

en: Button Background color
hy: Կոճակի ֆոնի գույնը

en: Button URL
hy: Կոճակի URL

en: Button background
hy: Կոճակի ֆոն

en: Button link
hy: Կոճակի հղում

en: Button settings
hy: Կոճակի կարգավորումներ

en: Button text
hy: Կոճակի տեքստ

en: Buttons Border Radius
hy: Կոճակների սահմանային շառավիղ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Carousel autoplay enabled
hy: Կարուսելի ավտոմատ նվագարկումը միացված է

en: Carousel loop mode enabled
hy: Կարուսելի հանգույցի ռեժիմը միացված է

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Category
hy: Կարգավիճակ

en: Category description
hy: Կատեգորիայի նկարագրություն

en: Category title
hy: Կատեգորիայի անվանումը

en: Category:
hy: Կարգավիճակ:

en: Center
hy: Կենտրոն

[ctx: header layout]
en: Center
hy: Կենտրոն

en: Change HTML tag
hy: Փոխել HTML պիտակը

en: Change icon
hy: Փոխել պատկերակը

en: Change image
hy: Փոխել պատկերը

en: Change image for desktop resolution
hy: Փոխել պատկերը աշխատասեղանի լուծման համար

en: Change image for mobile resolution
hy: Փոխեք պատկերը բջջային լուծաչափի համար

en: Citadela - Special Pages
hy: Citadela - Հատուկ էջեր

en: Citadela Content Settings
hy: Citadela-ի բովանդակության կարգավորումներ

en: Citadela Header Settings
hy: Citadela վերնագրի կարգավորումներ

en: Citadela Service Block image size
hy: Citadela Service Block պատկերի չափը

en: Citadela Special Pages
hy: Ցիտադելայի հատուկ էջեր

[ctx: header layout]
en: Classic
hy: Դասական

[ctx: theme layout]
en: Classic
hy: Դասական

en: Clear
hy: Պարզ

en: Cluster
hy: Կլաստեր

en: Cluster Block
hy: Կլաստերային բլոկ

en: Collapse menu to button
hy: Ծալել ընտրացանկը կոճակին

en: Collapsible footer widgets options
hy: Ծալվող էջատակի վիդջեթների ընտրանքներ

en: Color settings
hy: Գույնի կարգավորումներ

en: Colors
hy: Գույներ

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
hy: Մեկնաբանության հեղինակի անունը չի կապվի Կայքի դաշտում տեղադրված url-ի հետ

en: Comment text field
hy: Մեկնաբանության տեքստային դաշտ

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
hy: Comments Extension-ը կարող է օգտագործվել WordPress-ի Մեկնաբանության ձևի յուրաքանչյուր մուտքագրում օգնության տեքստ ավելացնելու համար:

en: Comments extension
hy: Մեկնաբանությունների ընդլայնում

en: Comments links settings
hy: Մեկնաբանությունների հղումների կարգավորումներ

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Contain
hy: Պարունակում է

en: Content
hy: Բովանդակություն

en: Content size
hy: Բովանդակության չափը

en: Content size width
hy: Բովանդակության չափի լայնությունը

en: Content width
hy: Բովանդակության լայնությունը

en: Content width sizes
hy: Բովանդակության լայնության չափերը

en: Cookies expiration
hy: Թխուկների ժամկետի ավարտը

en: Cover
hy: Ծածկույթ

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
hy: Ծածկույթ

en: Cover column height
hy: Ծածկույթի սյունակի բարձրությունը

en: Current block view
hy: Ընթացիկ բլոկի տեսք

en: Current page title
hy: Ընթացիկ էջի անվանումը

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
hy: Հատուկ վերնագիրն ակտիվացված է: Հետևյալ ընտրանքները կարող են չազդել այս էջի վրա:

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
hy: Այս էջի համար միացված է հատուկ վերնագիր՝ հատուկ պատկերանշանով: Լոգոյի պատկերի փոփոխությունը կարող է տեսանելի չլինել նախադիտման ժամանակ:

en: Custom Page Title
hy: Հատուկ էջի վերնագիր

en: Custom codes
hy: Պատվերով ծածկագրեր

en: Custom image
hy: Պատվերով պատկեր

en: Custom logo
hy: Պատվերով պատկերանշան

en: Custom logo image
hy: Պատվերով պատկերանշանի պատկեր

en: Customize colors
hy: Անհատականացրեք գույները

en: Customized options for mobile screen width.
hy: Անհատականացված ընտրանքներ բջջային էկրանի լայնության համար:

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Date color
hy: Ամսաթվի գույնը

en: Date from
hy: Ամսաթիվ սկսած

en: Date to
hy: Ամսաթիվ մինչև

en: Day hours color
hy: Օրվա ժամերի գույնը

en: Day title color
hy: Օրվա վերնագրի գույնը

en: Days without defined time will be hidden.
hy: Առանց սահմանված ժամանակի օրերը կթաքցվեն։

en: Decoration Color
hy: Հարդարման գույն

en: Decoration color
hy: Հարդարման գույն

en: Default
hy: Կանխադրված

[ctx: theme design]
en: Default
hy: Կանխադրված

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
hy: Կանխադրված չափը

en: Define border radius for different parts of design.
hy: Սահմանել եզրագծի շառավիղը դիզայնի տարբեր մասերի համար:

en: Delete row
hy: Ջնջել տողը

en: Descending
hy: Նվազող

en: Design Options
hy: Դիզայնի ընտրանքներ

en: Desktop
hy: Սեղան

en: Desktop settings
hy: Սեղանի կարգավորումներ

en: Desktop size
hy: Սեղանի չափը

en: Disable author name link
hy: Անջատել հեղինակի անվան հղումը

en: Disable default margins
hy: Անջատել լռելյայն լուսանցքները

en: Disable editor comment links
hy: Անջատել խմբագրի մեկնաբանությունների հղումները

en: Disable featured table
hy: Անջատել ներկայացված աղյուսակը

en: Disable guest comment links
hy: Անջատել հյուրի մեկնաբանությունների հղումները

en: Disable image
hy: Անջատել պատկերը

en: Disable import/export
hy: Անջատել ներմուծումը/արտահանումը

en: Disable link to featured image in blog post
hy: Անջատել բլոգի գրառման մեջ ներկայացված պատկերի հղումը

en: Disable non-editor comment links
hy: Անջատել ոչ խմբագրական մեկնաբանությունների հղումները

en: Disable separator
hy: Անջատել բաժանարարը

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
hy: Ցուցադրել ապրանքների, ծառայությունների կամ փաթեթների առաջարկները աղյուսակում: Սահմանեք լավագույն գործարքը, ցույց տվեք զեղչված գին և գրեք կարևոր հատկանիշներ համեմատության համար:

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
hy: Ցուցադրում է ֆիլտրերի հիման վրա գրառումների ցանկը: Օրինակ՝ միայն կոնկրետ կատեգորիայի գրառումներ:

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
hy: Ցուցադրում է WordPress բլոգի էջում էջանշված գրառումների ցանկը:

en: Do not use float numbers, please.
hy: Խնդրում եմ, մի օգտագործեք լողացող թվեր:

en: Downloading&#8230;
hy: Ներբեռնում…

en: Drop Layout package here
hy: Տեղադրեք Layout փաթեթն այստեղ

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
hy: Հեշտությամբ ստեղծեք և կառավարեք իրադարձությունների օրացույց %1$sThe Events Calendar%2$s անվճար հավելվածով:

en: Edit Special Page
hy: Խմբագրել հատուկ էջը

en: Edit or update the image
hy: Խմբագրել կամ թարմացնել պատկերը

en: Email field
hy: Էլփոստի դաշտ

en: Enable
hy: Միացնել

en: Enable collapsible footer wigets area
hy: Միացնել ծալվող էջատակի wigets տարածքը

en: Enable featured table
hy: Միացնել ցուցադրված աղյուսակը

en: Error
hy: Սխալ

en: Events
hy: Իրադարձություններ

en: Expiration of saved cookies in days.
hy: Պահպանված թխուկների ժամկետի ավարտը օրերի ընթացքում:

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
hy: Արտահանել %s դասավորությունը

en: Extra-bold
hy: Էքստրա-համարձակ

en: Extra-light
hy: Լրացուցիչ թեթև

en: Featured
hy: Առաջարկվող

en: Featured image link
hy: Առաջարկվող պատկերի հղումը

en: Field label
hy: Դաշտի պիտակ

en: Filter special pages list
hy: Զտել հատուկ էջերի ցանկը

en: Filters
hy: Զտիչներ

en: Fixed background image
hy: Ֆիքսված ֆոնային պատկեր

en: Fixed image
hy: Ֆիքսված պատկեր

en: Font size
hy: Տառատեսակի չափը

en: Font size unit
hy: Տառատեսակի չափի միավոր

en: Footer Color
hy: Ստորագրի գույնը

en: Footer code
hy: Ստորագրի կոդը

en: Forced inside space
hy: Ստիպված ներս տարածության մեջ

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: From AitThemes:
hy: AitThemes-ից.

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
hy: AitThemes-ից՝ %s

en: From WordPress.org:
hy: WordPress.org-ից.

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
hy: WordPress.org-ից՝ %s

en: Full Sticky header
hy: Ամբողջական կպչուն վերնագիր

en: Full size
hy: Ամբողջական չափս

en: Full size width
hy: Ամբողջ չափի լայնությունը

en: Fullwidth
hy: Ամբողջ լայնություն

en: Fullwidth header
hy: Ամբողջ լայնությամբ վերնագիր

en: Fullwidth size
hy: Ամբողջ լայնության չափը

en: General Border Radius
hy: Ընդհանուր սահմանային շառավիղ

en: General Layout
hy: Ընդհանուր դասավորություն

en: General options for desktop.
hy: Ընդհանուր ընտրանքներ աշխատասեղանի համար:

en: General settings
hy: Ընդհանուր պարամետրեր

en: Google Analytics tracking ID.
hy: Google Analytics-ի հետագծման ID.

en: Google font
hy: Google տառատեսակ

en: Gradient
hy: Գրադիենտ

en: Gradient degree
hy: Գրադիենտ աստիճան

en: Gradient overlay
hy: Գրադիենտ ծածկույթ

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
hy: Գրադիենտ պատկերի տակ, օգտակար .png պատկերների համար ֆոնի վրա:

en: HTML tag
hy: HTML պիտակ

en: Half layout page
hy: Կես դասավորության էջ

en: Header Background
hy: Վերնագրի նախապատմություն

en: Header Color
hy: Վերնագրի գույնը

en: Header Color Overlay
hy: Վերնագրի գույնի ծածկույթ

en: Header Image
hy: Վերնագրի պատկեր

en: Header Image Position
hy: Վերնագրի պատկերի դիրքը

en: Header Image Repeat
hy: Վերնագրի պատկերի կրկնություն

en: Header Image Size
hy: Վերնագրի պատկերի չափը

en: Header Layout
hy: Վերնագրի դասավորություն

en: Header background
hy: Վերնագրի ֆոն

en: Header code
hy: Վերնագրի կոդը

en: Header text
hy: Վերնագրի տեքստ

en: Height Settings
hy: Բարձրության կարգավորումներ

en: Height unit
hy: Բարձրության միավոր

en: Hidden on desktop
hy: Թաքնված է աշխատասեղանի վրա

en: Hidden on mobile
hy: Թաքնված է բջջայինի վրա

en: Hidden title in full sticky header on desktop
hy: Թաքնված վերնագիրն ամբողջությամբ կպչուն վերնագրում աշխատասեղանի վրա

en: Hidden title in full sticky header on mobile
hy: Թաքնված վերնագիրն ամբողջությամբ կպչուն վերնագրում բջջայինում

en: Hide Site title
hy: Թաքցնել կայքի անվանումը

en: Hide button with link
hy: Թաքցնել կոճակը հղումով

en: Hide discount price
hy: Թաքցնել զեղչի գինը

en: Hide empty days
hy: Թաքցնել դատարկ օրերը

en: Hide only on mobile
hy: Թաքցնել միայն բջջայինով

en: Hide site title
hy: Թաքցնել կայքի անվանումը

en: Hide site title and tagline
hy: Թաքցնել կայքի վերնագիրը և նշանաբանը

en: Hide tagline only
hy: Թաքցնել միայն նշանաբանը

en: Horizontal offset
hy: Հորիզոնական օֆսեթ

en: Icon color
hy: Սրբապատկերի գույնը

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
hy: Եթե միացված է, կպչուն գրառումները կցուցադրվեն նշված գրառումների վերևում:

en: Image
hy: Պատկեր

en: Image overlay color
hy: Պատկերի ծածկույթի գույնը

en: Image position
hy: Պատկերի դիրքը

en: Image repeat
hy: Պատկերի կրկնություն

en: Image size
hy: Նկարի չափսը

en: Images
hy: Պատկերներ

en: Import Layout
hy: Ներմուծման դասավորություն

en: Import and export layout settings pages will be disabled
hy: Ներմուծման և արտահանման դասավորության կարգավորումների էջերը կանջատվեն

en: Import done!
hy: Ներմուծումն ավարտված է:

en: Import layout from file
hy: Ներմուծեք դասավորությունը ֆայլից

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
hy: Layout փաթեթի ներմուծումը <strong>կջնջի ձեր ամբողջ բովանդակությունը</strong> ՝ բոլոր գրառումները, էջերը, լրատվամիջոցները, պիտակները և կատեգորիաները:

en: In "em" unit
hy: «em» միավորում

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
hy: Infobar-ը կարող է օգտագործվել ձեր կայքում թխուկների մասին ծանուցումը ցուցադրելու համար: Այն ցուցադրվում է բոլոր նոր այցելուներին, որոնք գալիս են ձեր կայք: Նրանք կարող են սեղմել կոճակի վրա՝ այն թաքցնելու համար: Այնուհետև տեղեկատախտակը թաքցվում է մի քանի օրով, սահմանեք «Cookie-ի ժամկետի ավարտը» դաշտը:

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
hy: Տեղադրեք URL կոճակի համար: Դատարկ թողեք կոճակը թաքցնելու համար:

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
hy: Տեղադրեք %1$s-ից մեծ թիվ կամ թողեք դատարկ լռելյայն արժեքի համար:

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
hy: Տեղադրեք %1$s-ից մեծ թիվ:

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
hy: Տեղադրեք %1$s-ից փոքր թիվ կամ թողեք դատարկ լռելյայն արժեքի համար:

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
hy: Տեղադրեք %1$s-ից փոքր թիվ:

en: Insert row after
hy: Տեղադրեք տող հետո

en: Insert text
hy: Տեղադրեք տեքստ

en: Insert valid number, please.
hy: Խնդրում եմ, տեղադրեք վավեր համար:

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
hy: Տեղադրեք ձեր Google Analytics-ի հետագծման ID-ն: Google Analytics-ի հետագծման կոդը կավելացվի ձեր կայքում:

en: Inset shadow
hy: Ներդիր ստվեր

en: Install required plugins
hy: Տեղադրեք անհրաժեշտ պլագինները

en: Installing and activating plugins&#8230;
hy: Փլագինների տեղադրում և ակտիվացում…

en: It's not Citadela Layout package
hy: Դա Citadela Layout փաթեթը չէ

en: Item subtitle
hy: Նյութի ենթավերնագիր

en: Item title
hy: Նյութի անվանումը

en: Large
hy: Մեծ

en: Large size
hy: Մեծ չափս

en: Layout Exporter
hy: Դասավորության արտահանող

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
hy: Layout Exporter ֆունկցիան արտահանում է WordPress-ի էջերը, գրառումները և Citadela-ի բոլոր տարբերակներն ու կարգավորումները: Դուք կարող եք օգտագործել Layout Exporter-ը Citadela-ի դասավորություն ստեղծելու համար, որը կարող եք հեշտությամբ տեղադրել Citadela-ի մեկ այլ կայքում:

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
hy: Layout Importer-ը պետք է տեղադրի PHP ZIP ընդլայնումը: Խնդրում ենք տեղադրել այն կամ կապվել ձեր հոսթինգ մատակարարի հետ:

en: Layout import/export settings
hy: Դասավորության ներմուծման/արտահանման կարգավորումներ

en: Layouts
hy: Դասավորություններ

en: Layouts import and export is disabled
hy: Դասավորությունների ներմուծումն ու արտահանումն անջատված է

en: Left
hy: Ձախ

en: Left align logo
hy: Ձախ հարթեցման պատկերանշան

en: Left side
hy: Ձախ կողմ

en: Letter spacing
hy: Տառերի տարածություն

en: Light
hy: Լույս

en: Light (100)
hy: Լույս (100)

en: Line height
hy: Գծի բարձրությունը

en: Lines color
hy: Գծերի գույնը

en: Link
hy: Հղում

en: List layout
hy: Ցանկի դասավորությունը

en: Location
hy: Գտնվելու վայրը

en: Location description
hy: Տեղադրության նկարագրությունը

en: Location title
hy: Տեղադրության անվանումը

en: Location:
hy: Գտնվելու վայրը:

en: Logo font size
hy: Լոգոյի տառատեսակի չափը

en: Logo image in custom header.
hy: Լոգոյի պատկերը հատուկ վերնագրում:

en: Logo image max width
hy: Լոգոյի պատկերի առավելագույն լայնությունը

en: Logo space max width
hy: Լոգոյի տարածության առավելագույն լայնությունը

en: Main Menu
hy: Հիմնական մենյու

en: Medium
hy: Միջին

en: Medium size
hy: Միջին չափ

en: Membership
hy: Անդամակցություն

en: Menu button color
hy: Մենյու կոճակի գույնը

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
hy: Նվազագույն արժեքը 1500px, թողեք դատարկ անսահմանափակ լայնությամբ:

en: Mininum height
hy: Նվազագույն բարձրություն

en: Mobile
hy: Բջջային

en: Mobile Settings
hy: Բջջային կարգավորումներ

en: Mobile settings
hy: Բջջային կարգավորումներ

en: Mobile size
hy: Բջջային չափս

en: Mobile width breakpoint
hy: Շարժական լայնության ընդմիջման կետ

[ctx: theme layout]
en: Modern
hy: Ժամանակակից

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Move down
hy: Իջնել

en: Move up
hy: Շարժվեք վերև

en: Name field
hy: Անվան դաշտ

en: Next
hy: Հաջորդը

en: No Repeat
hy: Ոչ Կրկնել

en: No borders
hy: Սահմաններ չկան

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
hy: Ոչ մի կրկնություն

en: No results found.
hy: Ոչ մի արդյունք չի գտնվել.

en: No special pages found.
hy: Հատուկ էջեր չեն գտնվել:

en: None
hy: Ոչ ոք

en: Normal (400)
hy: Սովորական (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
hy: Նշում. ստանդարտ էջի անվանումը կթաքցվի:

en: Number of items
hy: Նյութերի քանակը

en: OK
hy: լավ

en: Oops! That page can't be found.
hy: Վա՜յ Այդ էջը հնարավոր չէ գտնել:

en: Open in new window
hy: Բացել նոր պատուհանում

en: Open link in new tab
hy: Բացեք հղումը նոր ներդիրում

en: Opened footer wigets area
hy: Բացված էջատակի wigets տարածքը

en: Opening Hours
hy: Բացման ժամեր

en: Opening Hours settings
hy: Բացման ժամերի կարգավորումներ

en: Order Options
hy: Պատվերի ընտրանքներ

en: Order by
hy: Պատվիրել ըստ

en: Original
hy: Օրիգինալ

en: Overlay color
hy: Ծածկույթի գույնը

en: Overlay gradient
hy: Ծածկույթի գրադիենտ

en: Overlay opacity
hy: Ծածկույթի անթափանցիկություն

en: PHP ZIP extension not found
hy: PHP ZIP ընդլայնումը չի գտնվել

en: Page Color
hy: Էջի գույնը

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
hy: Խնդրում ենք չփակել այս դիտարկիչի պատուհանը, քանի դեռ Layout փաթեթը ամբողջությամբ չի ներմուծվել:

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
hy: Խնդրում ենք հասկանալ, որ Layout Exporter-ը ամեն ինչ չի արտահանում WordPress-ից, օրինակ՝ WooCommerce-ի հաշիվ-ապրանքագրերը կամ այլ երրորդ կողմի հավելվածների տվյալները: Կան բազմաթիվ այլ պլագիններ, որոնք հասանելի են միգրացիայի նպատակով:

en: Position
hy: Դիրք

en: Position on website
hy: Պաշտոնը կայքում

en: Post Details
hy: Գրառման մանրամասները

en: Posts
hy: Գրառումներ

en: Posts navigation
hy: Գրառումների նավարկություն

en: Posts settings
hy: Գրառումների կարգավորումներ

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
hy: Նախադիտումը ցուցադրվում է միայն Customizer էկրանում:

en: Previous
hy: Նախորդ

en: Price Table
hy: Գների աղյուսակ

en: Price table alignment
hy: Գների աղյուսակի հավասարեցում

en: Radial gradient
hy: Ճառագայթային գրադիենտ

en: Random
hy: Պատահական

en: Read more link
hy: Կարդալ ավելին հղումը

en: Ready to use Citadela layouts
hy: Պատրաստ է օգտագործել Citadela-ի դասավորությունները

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
hy: Պատրաստ է օգտագործել դասավորություններ և բլոկներ Citadela-ի համար՝ հարմարեցման բազմաթիվ տարբերակներով

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
hy: Վերջերս ակտիվացված թեման համատեղելի չէ %s հավելվածի հետ, հետևաբար փլագինը ապաակտիվացված է:

en: Regular
hy: Կանոնավոր

en: Remove image
hy: Հեռացնել պատկերը

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
hy: Կրկնել

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
hy: Կրկնել հորիզոնական

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
hy: Կրկնել ուղղահայաց

en: Replace default label of the field.
hy: Փոխարինեք դաշտի լռելյայն պիտակը:

en: Replace image
hy: Փոխարինեք պատկերը

en: Required plugins
hy: Պահանջվող պլագիններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Responsive Spacer
hy: Պատասխանատու Spacer

en: Responsive Text
hy: Պատասխանատու տեքստ

en: Responsive options applied under screen width
hy: Էկրանի լայնության տակ կիրառվող արձագանքող ընտրանքներ

en: Reusable Blocks
hy: Կրկնակի օգտագործման բլոկներ

en: Reusable blocks settings
hy: Կրկնակի օգտագործման բլոկների կարգավորումներ

en: Right
hy: Ճիշտ

en: Right side
hy: Աջ կողմ

en: Saturday
hy: շաբաթ օրը

en: Save Settings
hy: Պահպանեք կարգավորումները

en: Search Special ages
hy: Որոնել Հատուկ տարիք

en: Search results for:
hy: Որոնման արդյունքներ՝

en: Select Google Font for your website
hy: Ընտրեք Google տառատեսակը ձեր կայքի համար

en: Select Layout package
hy: Ընտրեք Layout փաթեթը

en: Select alignment
hy: Ընտրեք հավասարեցում

en: Select alignment on mobile design
hy: Ընտրեք հավասարեցում բջջային դիզայնի վրա

en: Select background type
hy: Ընտրեք ֆոնի տեսակը

en: Select color combinations for your website
hy: Ընտրեք գունային համակցություններ ձեր կայքի համար

en: Select font weight
hy: Ընտրեք տառատեսակի քաշը

en: Select image
hy: Ընտրեք պատկեր

en: Select layout
hy: Ընտրեք դասավորությունը

en: Select layout for website header
hy: Ընտրեք դասավորությունը կայքի վերնագրի համար

en: Select layout for your website
hy: Ընտրեք դասավորություն ձեր կայքի համար

en: Select size
hy: Ընտրեք չափը

en: Semi-bold
hy: Կիսահամարձակ

en: Service
hy: Ծառայություն

en: Service Image
hy: Ծառայության պատկեր

en: Service description text
hy: Ծառայության նկարագրության տեքստը

en: Service header
hy: Ծառայության վերնագիր

en: Set background image
hy: Սահմանել ֆոնային պատկեր

en: Set custom image
hy: Սահմանել հատուկ պատկեր

en: Set custom logo image
hy: Սահմանել հատուկ պատկերանշանի պատկեր

en: Set header color as background image overlay
hy: Սահմանեք վերնագրի գույնը որպես ֆոնային պատկերի ծածկույթ

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
hy: Սահմանում է, եթե էջի բեռնումից հետո էջատակի վիջեթները բացվեն կամ փակվեն լռելյայնորեն շարժական սարքերում: Կիրառելի է, եթե ծալվող վիջեթները միացված են:

en: Settings
hy: Կարգավորումներ

en: Settings Saved
hy: Կարգավորումները պահված են

en: Settings for main menu in header
hy: Հիմնական մենյուի կարգավորումները վերնագրում

en: Settings for site header
hy: Կայքի վերնագրի կարգավորումներ

en: Shadow Settings
hy: Ստվերային կարգավորումներ

en: Shadow color
hy: Ստվերային գույն

en: Show always
hy: Ցույց տալ միշտ

en: Show button with link
hy: Ցույց տալ կոճակը հղումով

en: Show categories
hy: Ցույց տալ կատեգորիաները

en: Show date
hy: Ցույց տալ ամսաթիվը

en: Show description
hy: Ցույց տալ նկարագրությունը

en: Show discount price
hy: Ցույց տալ զեղչի գինը

en: Show featured image
hy: Ցույց տալ ցուցադրված պատկերը

en: Show header over content
hy: Ցույց տալ վերնագիրը բովանդակության վրա

en: Show icon
hy: Ցույց տալ պատկերակը

en: Show image
hy: Ցույց տալ պատկերը

en: Show image as icon
hy: Ցույց տալ պատկերը որպես պատկերակ

en: Show in menu
hy: Ցույց տալ մենյուում

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
hy: Ցույց տալ հղումը՝ ադմինիստրատորի ընտրացանկում բազմակի օգտագործման բլոկները կառավարելու համար

en: Show locations
hy: Ցույց տալ վայրերը

en: Show only on mobile
hy: Ցույց տալ միայն բջջայինով

en: Show opening hours on your website.
hy: Ցույց տվեք բացման ժամերը ձեր կայքում:

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
hy: Ցուցադրել կամ թաքցնել Կլաստերի բլոկը միայն բջջային էկրանի չափով:

en: Show preview of Announcement Bar
hy: Ցույց տալ հայտարարությունների տողի նախադիտումը

en: Show transparent header without additional background settings.
hy: Ցույց տալ թափանցիկ վերնագիր առանց ֆոնային լրացուցիչ կարգավորումների:

en: Show website
hy: Ցույց տալ կայքը

[ctx: settings]
en: Simple
hy: Պարզ

en: Simple layout
hy: Պարզ դասավորություն

en: Simple settings
hy: Պարզ կարգավորումներ

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
hy: Պարզ կարգավորումները թույլ են տալիս պարզ տեքստ և կոճակ ցույց տալ ձեր հայտարարությունների տողում: Գույները կարող են հարմարեցվել WordPress-ի հարմարեցման միջոցով:

en: Simple text styles
hy: Պարզ տեքստի ոճեր

en: Simplified typography styles for blog posts pages
hy: Պարզեցված տպագրական ոճեր բլոգի գրառումների էջերի համար

en: Single color
hy: Մեկ գույն

en: Single color overlay
hy: Մեկ գույնի ծածկույթ

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
hy: Դիզայնում օգտագործվող բովանդակության, լայն և ամբողջ լայնության դասավորության տեսակների չափերը:

en: Skip number of posts from start
hy: Բաց թողնել գրառումների քանակը սկզբից

en: Small
hy: Փոքր

en: Small size
hy: Փոքր չափս

en: Space around logo
hy: Տարածություն լոգոյի շուրջ

en: Space around menu button
hy: Տարածություն ցանկի շուրջ կոճակը

en: Spacer height in
hy: Spacer բարձրությունը in

en: Spacer settings
hy: Spacer կարգավորումներ

en: Spacing Settings
hy: Տարածության կարգավորումներ

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
hy: Հատուկ էջ

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
hy: Հատուկ էջեր

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
hy: Հատուկ էջեր

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
hy: Հատուկ կոնտեյներ, որը միշտ ամբողջ լայնությամբ է, եթե չկա կողագոտ կամ սյունակ: Դուք կարող եք այնտեղ տեղադրել այլ բլոկներ և սահմանել կոնտեյների ֆոն:

en: Special page updated.
hy: Հատուկ էջը թարմացվել է:

en: Special pages list
hy: Հատուկ էջերի ցանկ

en: Special pages list navigation
hy: Հատուկ էջերի ցանկի նավարկություն

en: Spread radius
hy: Տարածման շառավիղ

en: Sticky header on desktop
hy: Կպչուն վերնագիր աշխատասեղանի վրա

en: Sticky header on mobile
hy: Կպչուն վերնագիր բջջայինի վրա

en: Sticky header settings
hy: Կպչուն վերնագրի կարգավորումներ

en: Sticky posts first
hy: Առաջինը կպչուն գրառումներ

en: Styles
hy: Ոճեր

en: Subtitle
hy: Ենթագրեր

en: Subtitle color
hy: Ենթագրերի գույնը

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Table subtitle
hy: Սեղանի ենթավերնագիր

en: Table title
hy: Աղյուսակի անվանումը

en: Tag description
hy: Պիտակի նկարագրություն

en: Tag name
hy: Պիտակի անունը

en: Tehre was an error with downloading layout
hy: Դասավորությունը ներբեռնելիս սխալ առաջացավ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Text Font
hy: Տեքստի տառատեսակ

en: Text alignment
hy: Տեքստի հավասարեցում

en: Text color
hy: Տեքստի գույնը

en: Text color in custom header.
hy: Տեքստի գույնը հատուկ վերնագրում:

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
hy: Տեքստը ցուցադրվում է Infobar-ում: Այն կարող է պարունակել HTML ձևաչափում, օրինակ՝ URL-ներ՝ ձեր պայմաններին կամ գաղտնիության քաղաքականությանը կապելու համար:

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
hy: Հայտարարությունների տողում կոճակի վրա ցուցադրվող տեքստը: Դատարկ թողեք կոճակը թաքցնելու համար:

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
hy: Տեքստը ցուցադրվում է կոճակի վրա: Եթե ոչ մի տեքստ նշված չէ, X նշանը կօգտագործվի Infobar-ը փակելու համար:

en: Text of announcement
hy: Հայտարարության տեքստը

en: Thank you for activating Citadela Pro.
hy: Շնորհակալություն Citadela Pro-ն ակտիվացնելու համար:

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
hy: %s հավելվածը չհաջողվեց ակտիվացնել: Այն համատեղելի չէ ընթացիկ ակտիվ թեմայի հետ:

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
hy: Citadela Layout-ը պահանջում է այս հավելվածները: Պահանջվող պլագինները կտեղադրվեն և կակտիվացվեն ավտոմատ կերպով: Եթե դուք մուտք չունեք հավելվածներից որևէ մեկին, որոշ էջեր կարող են թերի լինել:

en: The content could not be imported.
hy: Բովանդակությունը չհաջողվեց ներմուծել:

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
hy: Գործընթացը կարող է տևել 30 վայրկյանից մինչև 30 րոպե՝ կախված Layout փաթեթի չափից և կապի արագությունից (հիմնականում ցուցադրական պատկերների ներբեռնման շնորհիվ):

en: Theme Layout
hy: Թեմայի դասավորություն

en: There was an error with installing plugins
hy: Պլագինների տեղադրման հետ կապված սխալ առաջացավ

en: Thick borders
hy: Հաստ սահմաններ

en: Thin
hy: Նիհար

en: Thin borders
hy: Բարակ սահմաններ

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
hy: Այս պարամետրը սահմանում է՝ օգտագործե՞լ մեր Citadela ոճերը %1$sՄիջոցառումների օրացույց%2$s հավելվածում, թե՞ օգտագործել հավելվածի ոճերը:

en: Thursday
hy: հինգշաբթի

en: Tile
hy: Սալիկ

en: Tile Horizontally
hy: Հորիզոնական կղմինդր

en: Tile Vertically
hy: Սալիկ Ուղղահայաց

en: Title
hy: Կոչում

en: Title color
hy: Վերնագրի գույնը

en: Titles Font
hy: Վերնագրերի տառատեսակ

en: Titles Style
hy: Վերնագրերի ոճ

en: To edit the image, you need permission to upload media.
hy: Պատկերը խմբագրելու համար անհրաժեշտ է մեդիա վերբեռնելու թույլտվություն:

en: Top
hy: Գագաթ

[ctx: position]
en: Top
hy: Գագաթ

en: Top Left
hy: Վերևի ձախ

en: Top Right
hy: Վերևի աջ

en: Tracking ID
hy: Հետևման ID

en: Tracking privacy
hy: Հետևել գաղտնիությանը

en: Transparent header
hy: Թափանցիկ վերնագիր

en: Tueasday
hy: երեքշաբթի

en: Tuesday
hy: երեքշաբթի

en: Turn on Announcements bar functionality
hy: Միացրեք Հայտարարությունների գծի գործառույթը

en: Turn on Comments extension functionality
hy: Միացրեք Մեկնաբանությունների ընդլայնման գործառույթը

en: Type
hy: Տիպ

en: Type for search...
hy: Մուտքագրեք որոնման համար...

en: Typography
hy: Տպագրություն

en: Upload an image file or pick one from your media library.
hy: Վերբեռնեք պատկերի ֆայլ կամ ընտրեք մեկը ձեր մեդիա գրադարանից:

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
hy: Վերբեռնված ZIP ֆայլը Citadela Layout փաթեթ չէ կամ հին անհամատեղելի Layout փաթեթ է: Խնդրում ենք ներբեռնել նորագույն փաթեթը ձեր AitThemes հաշվից:

en: Uploading&#8230;
hy: Վերբեռնվում է…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
hy: Հղումները խմբագրի մեկնաբանության տեքստից կհեռացվեն: Կիրառվել է օգտատերերի դերերի համար, որոնք կարող են խմբագրել գրառումները, օրինակ՝ Contributor և ավելի բարձր:

en: Urls from guest comment text will be removed
hy: Հյուրերի մեկնաբանության տեքստից URL-ները կհեռացվեն

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
hy: Չխմբագիր մեկնաբանության տեքստից URL-ները կհեռացվեն: Կիրառվել է օգտատերերի դերերի համար՝ առանց հաղորդագրությունների խմբագրման հնարավորության, ինչպիսին է Բաժանորդը:

en: Use Citadela styles
hy: Օգտագործեք Citadela ոճերը

en: Use Infobar on your website
hy: Օգտագործեք Infobar ձեր կայքում

en: Use custom header
hy: Օգտագործեք հատուկ վերնագիր

en: Use custom width settings
hy: Օգտագործեք հարմարեցված լայնության կարգավորումները

en: Use default font
hy: Օգտագործեք լռելյայն տառատեսակ

en: Use default font weight
hy: Օգտագործեք լռելյայն տառատեսակի քաշը

en: Use responsive options
hy: Օգտագործեք արձագանքող տարբերակներ

en: Using font size from theme design.
hy: Օգտագործելով տառաչափը թեմայի ձևավորումից:

en: Using letter spacing from theme design.
hy: Օգտագործելով տառերի տարածությունը թեմայի ձևավորումից:

en: Using line height from theme design.
hy: Օգտագործելով գծի բարձրությունը թեմայի ձևավորումից:

en: Vertical offset
hy: Ուղղահայաց օֆսեթ

en: View Demo
hy: Դիտել Դեմո

en: View layouts
hy: Դիտեք դասավորությունները

en: View more
hy: Դիտել ավելին

en: Visibility on mobile
hy: Տեսանելիություն բջջայինով

en: WP Button Block
hy: WP կոճակի բլոկ

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
hy: Մենք պահում ենք ձեր էլ.փոստը, որպեսզի կարողանանք ձեզ հետ հաղորդակցվել մեր արտադրանքի և ծառայությունների մասին: Լրացուցիչ մանրամասների համար խնդրում ենք տեսնել <a href="#">մեր գաղտնիության քաղաքականությունը</a> :

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
hy: Մենք պահպանում ենք ձեր անունը, որպեսզի կարողանանք ձեզ հետ շփվել մեր արտադրանքի և ծառայությունների մասին: Լրացուցիչ մանրամասների համար տեսեք <a href="#">մեր գաղտնիության քաղաքականությունը</a> :

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
hy: Մենք պահպանում ենք ձեր կայքի URL-ը, որպեսզի կարողանանք ձեզ հետ հաղորդակցվել մեր արտադրանքի և ծառայությունների մասին: Լրացուցիչ մանրամասների համար տեսեք <a href="#">մեր գաղտնիության քաղաքականությունը</a> :

en: We're importing the Layout package...
hy: Մենք ներմուծում ենք Layout փաթեթը...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
hy: Մենք նկատեցինք, որ դուք գործարկում եք PHP-ի հնացած տարբերակը, որն այլևս չի աջակցվում, հետևաբար <em>փլագինը ապաակտիվացված է</em> : Համոզվեք, որ ձեր կայքը արագ և անվտանգ է՝ <a href='%1$s'>թարմացնելով PHP-ն վերջին տարբերակին</a> : %2$s-ի նվազագույն պահանջը <strong>PHP 5.6.20</strong> է:

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
hy: Մենք նկատել ենք, որ դուք աշխատում եք WordPress-ի հնացած տարբերակով, հետևաբար <em>հավելվածն ապաակտիվացվել է</em> : Համոզվեք, որ ձեր կայքը ապահով է և արդիական՝ <a href='%1$s'>թարմացնելով WordPress-ը վերջին տարբերակին</a> : %2$s-ի նվազագույն պահանջը <strong>WordPress 5.2</strong> -ն է:

en: Website URL field
hy: Կայքի URL դաշտ

en: Wednesday
hy: չորեքշաբթի

en: Wide
hy: Լայն

en: Wide size
hy: Լայն չափս

en: Wide size width
hy: Լայն չափի լայնություն

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
hy: Էջատակի վիջեթների տարածքը կարող է բացվել կամ փակվել բջջայինով:

en: Width Settings
hy: Լայնության կարգավորումներ

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
hy: Ընդլայնված կարգավորումներով դուք լիովին վերահսկում եք html-ը և ձեր հայտարարությունների տողի ոճերը:

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
hy: Դուք կարող եք ներմուծել Citadela-ի հասանելի դասավորություններից որևէ մեկը:

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
hy: Ձեր մեկնաբանությունները օգնում են մեզ բարելավել մեր ապրանքներն ու ծառայությունները, որպեսզի մենք շարունակենք դրանք գրանցել: Մենք օգտագործում ենք մեկնաբանությունը նաև հետագա հղումների համար: Լրացուցիչ մանրամասների համար տեսեք <a href="#">մեր գաղտնիության քաղաքականությունը</a> :

en: Your current content will be deleted
hy: Ձեր ընթացիկ բովանդակությունը կջնջվի

en: ZIP files
hy: ZIP ֆայլեր

en: button text
hy: կոճակի տեքստը

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
hy: կամ

en: read more text
hy: կարդալ ավելին տեքստ

en: row text...
hy: տողի տեքստ...
