Citadela Pro 5.0.3 - en to iw_IL translation catalogue (554 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
iw_IL: חוסר תאימות של תוסף %s ו-PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
iw_IL: חוסר תאימות של תוסף %s ו- WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
iw_IL: התוסף %s הושבת

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
iw_IL: חוסר תאימות של הפלאגין של %s

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
iw_IL: (תוכל להוריד אותם מחשבון AitThemes שלך)

en: 100% horizontal
iw_IL: 100% אופקי

en: 100% vertical
iw_IL: 100% אנכי

en: Accept
iw_IL: לְקַבֵּל

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
iw_IL: הוסף שטח ריק בין בלוקים שייראה אחרת במחשב שולחני ובמכשירים ניידים.

en: Additional text
iw_IL: טקסט נוסף

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
iw_IL: טקסט נוסף המוצג עם השדה. זה יכול להכיל עיצוב HTML כגון כתובות אתרים לקישור לתנאים או למדיניות הפרטיות שלך.

[ctx: settings]
en: Advanced
iw_IL: מִתקַדֵם

en: Advanced settings
iw_IL: הגדרות מתקדמות

en: Align Text Center
iw_IL: יישר מרכז טקסט

en: Align Text Left
iw_IL: יישר טקסט שמאלה

en: Align Text Right
iw_IL: יישר טקסט ימינה

en: Align logo section to the left side
iw_IL: יישר את קטע הלוגו לצד שמאל

en: All
iw_IL: את כל

en: All Special Pages
iw_IL: כל הדפים המיוחדים

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
iw_IL: כל הבלוקים הועברו לפלאגין %s.

en: Allows you to easily add company services to your website.
iw_IL: מאפשר לך להוסיף בקלות שירותי חברה לאתר שלך.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
iw_IL: מאפשר לך להוסיף טקסט עם הגדרות וגופן מותאמים אישית.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
iw_IL: מאפשר לך לשים את כותרת העמוד בכל מקום שתרצה. למשל אחרי תמונת כותרת.

en: Announcements Bar
iw_IL: סרגל הכרזות

en: Announcements bar
iw_IL: סרגל הכרזות

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
iw_IL: סרגל ההודעות מאפשר לך להציג כל הודעה חשובה בראש כל הדפים שלך.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
iw_IL: סרגל ההודעות מוצג לאחר התאריך והשעה שנבחרו.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
iw_IL: סרגל ההודעות מוצג עד לתאריך ושעה שנבחרו.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
iw_IL: הפוך את כתובת ה-IP לאנונימית של המבקרים באתר שלך.

en: Appearance
iw_IL: מראה חיצוני

en: Appearance settings for your website
iw_IL: הגדרות מראה עבור האתר שלך

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
iw_IL: הוחל עבור סוג פשוט של סרגל הודעות.

en: Ascending
iw_IL: עולה

en: Author biographical info
iw_IL: מידע ביוגרפי על המחבר

en: Author name
iw_IL: שם המחבר

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
iw_IL: זמינות הסגנון הנבחר תלויה בגופן שנבחר עבור כותרות.

en: Available range
iw_IL: טווח זמין

en: Background Image Overlay
iw_IL: שכבת-על של תמונת רקע

en: Background Settings
iw_IL: הגדרות רקע

en: Background color
iw_IL: צבע רקע

en: Background color type
iw_IL: סוג צבע רקע

en: Background gradient
iw_IL: שיפוע רקע

en: Background image
iw_IL: תמונת רקע

en: Background image repeat
iw_IL: חזרה על תמונת רקע

en: Background image size
iw_IL: גודל תמונת רקע

en: Background position
iw_IL: מיקום רקע

en: Background settings for your website header
iw_IL: הגדרות רקע עבור כותרת האתר שלך

en: Bar Background color
iw_IL: צבע רקע בר

en: Black
iw_IL: שָׁחוֹר

en: Blog Page
iw_IL: עמוד הבלוג

en: Blog Posts
iw_IL: פוסטים של בלוג

en: Blur radius
iw_IL: רדיוס טשטוש

en: Bold
iw_IL: נוֹעָז

en: Bold (700)
iw_IL: מודגש (700)

en: Border Settings
iw_IL: הגדרות גבול

en: Border color
iw_IL: צבע גבול

en: Border radius
iw_IL: רדיוס גבול

en: Border radius options
iw_IL: אפשרויות רדיוס גבול

en: Border width
iw_IL: רוחב גבול

en: Borders color
iw_IL: צבע גבולות

en: Borders width
iw_IL: רוחב גבולות

en: Bottom
iw_IL: תַחתִית

[ctx: position]
en: Bottom
iw_IL: תַחתִית

en: Bottom Left
iw_IL: שמאל תחתון

en: Bottom Right
iw_IL: למטה מימין

en: Box layout
iw_IL: פריסת תיבה

en: Box width
iw_IL: רוחב קופסה

en: Burger menu only
iw_IL: תפריט המבורגרים בלבד

en: Button Background color
iw_IL: צבע רקע לחצן

en: Button URL
iw_IL: כתובת אתר של לחצן

en: Button background
iw_IL: רקע לחצן

en: Button link
iw_IL: קישור לחצן

en: Button settings
iw_IL: הגדרות כפתור

en: Button text
iw_IL: טקסט לחצן

en: Buttons Border Radius
iw_IL: רדיוס גבול לחצנים

en: Cancel
iw_IL: לְבַטֵל

en: Carousel autoplay enabled
iw_IL: הפעלה אוטומטית של קרוסלה מופעלת

en: Carousel loop mode enabled
iw_IL: מצב לולאת קרוסלה מופעל

en: Categories
iw_IL: קטגוריות

en: Category
iw_IL: קטגוריה

en: Category description
iw_IL: תיאור הקטגוריה

en: Category title
iw_IL: כותרת הקטגוריה

en: Category:
iw_IL: קטגוריה:

en: Center
iw_IL: מֶרְכָּז

[ctx: header layout]
en: Center
iw_IL: מֶרְכָּז

en: Change HTML tag
iw_IL: שנה תג HTML

en: Change icon
iw_IL: שנה סמל

en: Change image
iw_IL: שנה תמונה

en: Change image for desktop resolution
iw_IL: שנה תמונה לרזולוציית שולחן העבודה

en: Change image for mobile resolution
iw_IL: שנה תמונה לרזולוציה ניידת

en: Citadela - Special Pages
iw_IL: מצודה - דפים מיוחדים

en: Citadela Blocks
iw_IL: מצודה בלוקים

en: Citadela Content Settings
iw_IL: הגדרות תוכן של Citadela

en: Citadela Half Layout Settings
iw_IL: הגדרות פריסת חצי Citadela

en: Citadela Header Settings
iw_IL: הגדרות כותרת Citadela

en: Citadela Service Block image size
iw_IL: גודל תמונת בלוק שירות Citadela

en: Citadela Special Pages
iw_IL: דפים מיוחדים של מצודה

[ctx: header layout]
en: Classic
iw_IL: קלַאסִי

[ctx: theme layout]
en: Classic
iw_IL: קלַאסִי

en: Clear
iw_IL: ברור

en: Cluster
iw_IL: אֶשׁכּוֹל

en: Cluster Block
iw_IL: בלוק אשכול

en: Collapse menu to button
iw_IL: כווץ תפריט ללחצן

en: Collapsible footer widgets options
iw_IL: אפשרויות ווידג&#39;טים של כותרת תחתונה מתקפלת

en: Color settings
iw_IL: הגדרות צבע

en: Colors
iw_IL: צבעים

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
iw_IL: שם מחבר התגובה לא יקושר לכתובת האתר המוכנסת בשדה האתר

en: Comment text field
iw_IL: שדה טקסט הערה

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
iw_IL: ניתן להשתמש בתוסף הערות כדי להוסיף טקסט עזרה לכל קלט בודד בטופס הערות וורדפרס.

en: Comments extension
iw_IL: תוסף הערות

en: Comments links settings
iw_IL: הגדרות קישורי הערות

en: Confirm
iw_IL: לְאַשֵׁר

en: Contain
iw_IL: לְהַכִיל

en: Content
iw_IL: תוֹכֶן

en: Content size
iw_IL: גודל תוכן

en: Content size width
iw_IL: רוחב גודל התוכן

en: Content width
iw_IL: רוחב תוכן

en: Content width sizes
iw_IL: גדלי רוחב תוכן

en: Cookies expiration
iw_IL: תפוגת קובצי Cookie

en: Cover
iw_IL: כיסוי

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
iw_IL: כיסוי

en: Cover column height
iw_IL: גובה עמוד כיסוי

en: Current block view
iw_IL: תצוגת בלוק נוכחית

en: Current page title
iw_IL: כותרת העמוד הנוכחית

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
iw_IL: כותרת מותאמת אישית מופעלת. ייתכן שהאפשרויות הבאות לא ישפיעו על דף זה.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
iw_IL: כותרת מותאמת אישית עם לוגו מותאם אישית מופעלת עבור דף זה. ייתכן שהשינוי בתמונת הלוגו לא יהיה גלוי בתצוגה המקדימה.

en: Custom Page Title
iw_IL: כותרת עמוד מותאמת אישית

en: Custom codes
iw_IL: קודים מותאמים אישית

en: Custom image
iw_IL: תמונה מותאמת אישית

en: Custom logo
iw_IL: לוגו מותאם אישית

en: Custom logo image
iw_IL: תמונת לוגו מותאמת אישית

en: Customize colors
iw_IL: התאם אישית צבעים

en: Customized options for mobile screen width.
iw_IL: אפשרויות מותאמות אישית לרוחב מסך נייד.

en: Date
iw_IL: תַאֲרִיך

en: Date color
iw_IL: צבע תאריך

en: Date from
iw_IL: תאריך מ

en: Date to
iw_IL: תאריך ל

en: Day hours color
iw_IL: צבע שעות היום

en: Day title color
iw_IL: צבע כותרת היום

en: Days without defined time will be hidden.
iw_IL: ימים ללא זמן מוגדר יוסתרו.

en: Decoration Color
iw_IL: צבע קישוט

en: Decoration color
iw_IL: צבע קישוט

en: Default
iw_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

[ctx: theme design]
en: Default
iw_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
iw_IL: גודל ברירת מחדל

en: Define border radius for different parts of design.
iw_IL: הגדר רדיוס גבול עבור חלקים שונים של עיצוב.

en: Delete row
iw_IL: מחק שורה

en: Descending
iw_IL: יורד

en: Design Options
iw_IL: אפשרויות עיצוב

en: Desktop
iw_IL: שולחן עבודה

en: Desktop settings
iw_IL: הגדרות שולחן העבודה

en: Desktop size
iw_IL: גודל שולחן העבודה

en: Disable author name link
iw_IL: השבת את קישור שם המחבר

en: Disable default margins
iw_IL: השבת את שולי ברירת המחדל

en: Disable editor comment links
iw_IL: השבת את קישורי הערות עורך

en: Disable featured table
iw_IL: השבת טבלה מוצגת

en: Disable guest comment links
iw_IL: השבת את קישורי הערות אורחים

en: Disable image
iw_IL: השבת תמונה

en: Disable import/export
iw_IL: השבת את הייבוא/ייצוא

en: Disable link to featured image in blog post
iw_IL: השבת את הקישור לתמונה מוצגת בפוסט בבלוג

en: Disable non-editor comment links
iw_IL: השבת קישורי הערות שאינם עורכים

en: Disable separator
iw_IL: השבת את המפריד

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
iw_IL: הצג הצעות מוצרים, שירות או חבילות בטבלה. קבע את העסקה הטובה ביותר, הצג מחיר מוזל וכתוב תכונות חשובות להשוואה.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
iw_IL: מציג רשימה של פוסטים המבוססים על מסננים. למשל פוסטים רק מקטגוריה ספציפית.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
iw_IL: מציג רשימה מעומדת של פוסטים בדף הבלוג של וורדפרס.

en: Do not use float numbers, please.
iw_IL: אל תשתמש במספרים צפים, בבקשה.

en: Downloading&#8230;
iw_IL: מוריד...

en: Drop Layout package here
iw_IL: שחרר את חבילת ה-Layout כאן

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
iw_IL: צור ונהל בקלות יומן אירועים עם הפלאגין החינמי של %1$sThe Events Calendar%2$s.

en: Edit Special Page
iw_IL: ערוך דף מיוחד

en: Edit or update the image
iw_IL: ערוך או עדכן את התמונה

en: Email field
iw_IL: שדה אימייל

en: Enable
iw_IL: לְאַפשֵׁר

en: Enable collapsible footer wigets area
iw_IL: אפשר את אזור הוויגטס של כותרת תחתונה מתקפלת

en: Enable featured table
iw_IL: אפשר טבלה מוצגת

en: Error
iw_IL: שְׁגִיאָה

en: Events
iw_IL: אירועים

en: Expiration of saved cookies in days.
iw_IL: תפוגה של עוגיות שנשמרו בעוד ימים.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
iw_IL: ייצא פריסת %s

en: Extra Bold (900)
iw_IL: מודגש במיוחד (900)

en: Extra-bold
iw_IL: מודגש במיוחד

en: Extra-light
iw_IL: קל במיוחד

en: Featured
iw_IL: מומלצים

en: Featured image link
iw_IL: קישור לתמונה מוצגת

en: Field label
iw_IL: תווית שדה

en: Filter special pages list
iw_IL: סנן רשימת דפים מיוחדים

en: Filters
iw_IL: מסננים

en: Fixed background image
iw_IL: תמונת רקע מתוקנת

en: Fixed image
iw_IL: תמונה קבועה

en: Font size
iw_IL: גודל גופן

en: Font size unit
iw_IL: יחידת גודל גופן

en: Footer Color
iw_IL: צבע כותרת תחתונה

en: Footer code
iw_IL: קוד כותרת תחתונה

en: Forced inside space
iw_IL: מאולץ בתוך החלל

en: Friday
iw_IL: יוֹם שִׁישִׁי

en: From AitThemes:
iw_IL: מתוך AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
iw_IL: מ-AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
iw_IL: מתוך WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
iw_IL: מתוך WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
iw_IL: כותרת דביקה מלאה

en: Full size
iw_IL: גודל מלא

en: Full size width
iw_IL: רוחב בגודל מלא

en: Fullwidth
iw_IL: רוחב מלא

en: Fullwidth header
iw_IL: כותרת ברוחב מלא

en: Fullwidth size
iw_IL: גודל ברוחב מלא

en: General Border Radius
iw_IL: רדיוס גבול כללי

en: General Layout
iw_IL: פריסה כללית

en: General options for desktop.
iw_IL: אפשרויות כלליות לשולחן העבודה.

en: General settings
iw_IL: הגדרות כלליות

en: Google Analytics
iw_IL: גוגל ניתוח נתונים

en: Google Analytics tracking ID.
iw_IL: מזהה מעקב של Google Analytics.

en: Google font
iw_IL: גופן גוגל

en: Gradient
iw_IL: מִדרוֹן

en: Gradient degree
iw_IL: תואר שיפוע

en: Gradient overlay
iw_IL: שכבת שיפוע

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
iw_IL: שיפוע מתחת לתמונה, שימושי עבור תמונות .png ברקע.

en: HTML tag
iw_IL: תג HTML

en: Half layout page
iw_IL: חצי עמוד פריסה

en: Header Background
iw_IL: רקע כותרת

en: Header Color
iw_IL: צבע כותרת

en: Header Color Overlay
iw_IL: שכבת-על צבע כותרת

en: Header Image
iw_IL: תמונת כותרת

en: Header Image Position
iw_IL: מיקום תמונת כותרת

en: Header Image Repeat
iw_IL: חזור על תמונת כותרת

en: Header Image Size
iw_IL: גודל תמונת כותרת

en: Header Layout
iw_IL: פריסת כותרת

en: Header background
iw_IL: רקע כותרת

en: Header code
iw_IL: קוד כותרת

en: Header text
iw_IL: טקסט כותרת

en: Height Settings
iw_IL: הגדרות גובה

en: Height unit
iw_IL: יחידת גובה

en: Hidden on desktop
iw_IL: מוסתר על שולחן העבודה

en: Hidden on mobile
iw_IL: מוסתר בנייד

en: Hidden title in full sticky header on desktop
iw_IL: כותרת נסתרת בכותרת דביקה מלאה על שולחן העבודה

en: Hidden title in full sticky header on mobile
iw_IL: כותרת נסתרת בכותרת דביקה מלאה בנייד

en: Hide Site title
iw_IL: הסתר את כותרת האתר

en: Hide button with link
iw_IL: כפתור הסתר עם קישור

en: Hide discount price
iw_IL: הסתר מחיר הנחה

en: Hide empty days
iw_IL: הסתר ימים ריקים

en: Hide only on mobile
iw_IL: הסתר רק בנייד

en: Hide site title
iw_IL: הסתר את כותרת האתר

en: Hide site title and tagline
iw_IL: הסתר את כותרת האתר ואת שורת התיוג

en: Hide tagline only
iw_IL: הסתר את שורת התיוג בלבד

en: Horizontal offset
iw_IL: היסט אופקי

en: Icon color
iw_IL: צבע סמל

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
iw_IL: אם מופעל, פוסטים דביקים יוצגו בראש הפוסטים הרשומים.

en: Image
iw_IL: תמונה

en: Image overlay color
iw_IL: צבע שכבת-על תמונה

en: Image position
iw_IL: מיקום תמונה

en: Image repeat
iw_IL: חזרה על התמונה

en: Image size
iw_IL: גודל תמונה

en: Images
iw_IL: תמונות

en: Import Layout
iw_IL: פריסת ייבוא

en: Import and export layout settings pages will be disabled
iw_IL: ייבוא וייצוא של דפי הגדרות פריסה יושבתו

en: Import done!
iw_IL: הייבוא נעשה!

en: Import layout from file
iw_IL: ייבא פריסה מהקובץ

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
iw_IL: ייבוא של חבילת פריסה <strong>ימחק את כל התוכן שלך</strong> - כל הפוסטים, הדפים, המדיה, התגים והקטגוריות.

en: In "em" unit
iw_IL: ביחידת &quot;הם&quot;.

en: Infobar
iw_IL: סרגל מידע

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
iw_IL: ניתן להשתמש בסרגל המידע להצגת הודעות עוגיות באתר האינטרנט שלך. זה מוצג לכל המבקרים החדשים שמגיעים לאתר שלך. הם יכולים ללחוץ על הכפתור כדי להסתיר אותו. לאחר מכן, סרגל המידע מוסתר למשך מספר הימים. הגדר אותו בשדה &quot;תפוגה של קובצי Cookie&quot;.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
iw_IL: הוסף כתובת אתר עבור כפתור. השאר ריק כדי להסתיר את הכפתור.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
iw_IL: הוסף מספר גדול מ-%1$s, או השאר ריק לערך ברירת המחדל.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
iw_IL: הוסף מספר גדול מ-%1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
iw_IL: הוסף מספר קטן מ-%1$s, או השאר ריק לערך ברירת המחדל.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
iw_IL: הוסף מספר קטן מ-%1$s.

en: Insert row after
iw_IL: הכנס שורה אחרי

en: Insert text
iw_IL: הוסף טקסט

en: Insert valid number, please.
iw_IL: הכנס מספר חוקי בבקשה.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
iw_IL: הכנס את מזהה המעקב שלך ב-Google Analytics. קוד המעקב של Google Analytics יתווסף לאתר שלך.

en: Inset shadow
iw_IL: צל משובץ

en: Install required plugins
iw_IL: התקן תוספים נדרשים

en: Installing and activating plugins&#8230;
iw_IL: התקנה והפעלה של תוספים...

en: It's not Citadela Layout package
iw_IL: זו לא חבילת פריסת Citadela

en: Item subtitle
iw_IL: כותרת המשנה של הפריט

en: Item title
iw_IL: כותרת פריט

en: Large
iw_IL: גָדוֹל

en: Large size
iw_IL: מידה גדולה

en: Layout Exporter
iw_IL: יצואן פריסה

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
iw_IL: תכונת ייצואן פריסה מייצאת דפי וורדפרס, פוסטים וכל האפשרויות וההגדרות של Citadela. אתה יכול להשתמש ב-Layout Exporter כדי ליצור פריסת Citadela שתוכל להתקין בקלות באתר אחר של Citadela.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
iw_IL: לייבא פריסה צריך להתקין את תוסף ה-PHP ZIP. אנא התקן אותו או פנה לספק האירוח שלך.

en: Layout import/export settings
iw_IL: הגדרות ייבוא/ייצוא פריסה

en: Layouts
iw_IL: פריסות

en: Layouts import and export is disabled
iw_IL: ייבוא וייצוא של פריסות מושבתים

en: Left
iw_IL: שמאלה

en: Left align logo
iw_IL: לוגו יישור לשמאל

en: Left side
iw_IL: צד שמאל

en: Letter spacing
iw_IL: ריווח אותיות

en: Light
iw_IL: אוֹר

en: Light (100)
iw_IL: אור (100)

en: Line height
iw_IL: גובה קו

en: Lines color
iw_IL: צבע קווים

en: Link
iw_IL: קישור

en: List layout
iw_IL: פריסת רשימה

en: Location
iw_IL: מקום

en: Location description
iw_IL: תיאור מיקום

en: Location title
iw_IL: כותרת המיקום

en: Location:
iw_IL: מקום:

en: Logo font size
iw_IL: גודל גופן לוגו

en: Logo image in custom header.
iw_IL: תמונת לוגו בכותרת מותאמת אישית.

en: Logo image max width
iw_IL: רוחב מקסימלי של תמונת לוגו

en: Logo space max width
iw_IL: רוחב מקסימלי של חלל לוגו

en: Main Menu
iw_IL: תפריט ראשי

en: Medium
iw_IL: בינוני

en: Medium size
iw_IL: מידה מדיום

en: Membership
iw_IL: חֲבֵרוּת

en: Menu button color
iw_IL: צבע לחצן תפריט

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
iw_IL: ערך מינימלי 1500px, השאר ריק לרוחב בלתי מוגבל.

en: Mininum height
iw_IL: מינימום גובה

en: Mobile
iw_IL: נייד

en: Mobile Settings
iw_IL: הגדרות נייד

en: Mobile settings
iw_IL: הגדרות נייד

en: Mobile size
iw_IL: גודל נייד

en: Mobile width breakpoint
iw_IL: נקודת עצירה ברוחב נייד

[ctx: theme layout]
en: Modern
iw_IL: מוֹדֶרנִי

en: Monday
iw_IL: יוֹם שֵׁנִי

en: Move down
iw_IL: לרדת

en: Move up
iw_IL: לזוז למעלה

en: Name field
iw_IL: שדה שם

en: Next
iw_IL: הַבָּא

en: No Repeat
iw_IL: אין חזרה

en: No borders
iw_IL: אין גבולות

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
iw_IL: אין חזרה

en: No results found.
iw_IL: לא נמצאו תוצאות.

en: No special pages found.
iw_IL: לא נמצאו דפים מיוחדים.

en: None
iw_IL: אף אחד

en: Normal (400)
iw_IL: רגיל (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
iw_IL: הערה: כותרת העמוד הרגילה תהיה מוסתרת.

en: Number of items
iw_IL: מספר פריטים

en: OK
iw_IL: בסדר

en: Oops! That page can't be found.
iw_IL: אופס! לא ניתן למצוא את הדף הזה.

en: Open in new window
iw_IL: פתח בחלון חדש

en: Open link in new tab
iw_IL: פתח קישור בלשונית חדשה

en: Opened footer wigets area
iw_IL: אזור פתיח של כותרת תחתונה נפתחת

en: Opening Hours
iw_IL: שעות פתיחה

en: Opening Hours settings
iw_IL: הגדרות שעות פתיחה

en: Order Options
iw_IL: אפשרויות הזמנה

en: Order by
iw_IL: מיין לפי

en: Original
iw_IL: מְקוֹרִי

en: Overlay color
iw_IL: צבע שכבת-על

en: Overlay gradient
iw_IL: שיפוע שכבת-על

en: Overlay opacity
iw_IL: אטימות שכבת-על

en: PHP ZIP extension not found
iw_IL: סיומת PHP ZIP לא נמצאה

en: Page Color
iw_IL: צבע עמוד

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
iw_IL: נא לא לסגור את חלון הדפדפן הזה עד שהחבילת Layout תיובא לחלוטין.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
iw_IL: אנא הבינו ש-Layout Exporter לא מייצא הכל מוורדפרס, כגון חשבוניות WooCommerce או נתונים מתוספי צד שלישי אחרים. ישנם תוספים רבים אחרים זמינים למטרות העברה.

en: Position
iw_IL: עמדה

en: Position on website
iw_IL: תפקיד באתר

en: Post Details
iw_IL: פרטי פוסט

en: Posts
iw_IL: פוסטים

en: Posts navigation
iw_IL: ניווט פוסטים

en: Posts settings
iw_IL: הגדרות פוסטים

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
iw_IL: תצוגה מקדימה מוצגת רק במסך Customizer.

en: Previous
iw_IL: קודם

en: Price Table
iw_IL: טבלת מחירים

en: Price table alignment
iw_IL: יישור טבלת מחירים

en: Radial gradient
iw_IL: שיפוע רדיאלי

en: Random
iw_IL: אַקרַאִי

en: Read more link
iw_IL: קרא עוד קישור

en: Ready to use Citadela layouts
iw_IL: פריסות Citadela מוכנות לשימוש

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
iw_IL: מוכנים לשימוש בפריסות ובלוקים עבור Citadela עם אפשרויות התאמה אישית רבות

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
iw_IL: ערכת הנושא שהופעלה לאחרונה אינה תואמת לפלאגין %s, לכן הפלאגין הושבת.

en: Regular
iw_IL: רגיל

en: Remove image
iw_IL: הסר תמונה

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
iw_IL: חזור

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
iw_IL: חזור אופקית

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
iw_IL: חזור אנכית

en: Replace default label of the field.
iw_IL: החלף את תווית ברירת המחדל של השדה.

en: Replace image
iw_IL: החלף תמונה

en: Required plugins
iw_IL: תוספים נדרשים

en: Reset
iw_IL: אִתחוּל

en: Responsive Spacer
iw_IL: Spacer רספונסיבי

en: Responsive Text
iw_IL: טקסט רספונסיבי

en: Responsive options applied under screen width
iw_IL: אפשרויות רספונסיביות הוחלו תחת רוחב המסך

en: Reusable Blocks
iw_IL: בלוקים לשימוש חוזר

en: Reusable blocks settings
iw_IL: הגדרות בלוקים לשימוש חוזר

en: Right
iw_IL: ימין

en: Right side
iw_IL: צד ימין

en: Saturday
iw_IL: יום שבת

en: Save Settings
iw_IL: שמור הגדרות

en: Search Special ages
iw_IL: חפש גילאים מיוחדים

en: Search results for:
iw_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Select Google Font for your website
iw_IL: בחר גופן גוגל עבור האתר שלך

en: Select Layout package
iw_IL: בחר חבילת פריסה

en: Select alignment
iw_IL: בחר יישור

en: Select alignment on mobile design
iw_IL: בחר יישור בעיצוב נייד

en: Select background type
iw_IL: בחר סוג רקע

en: Select color combinations for your website
iw_IL: בחר שילובי צבעים עבור האתר שלך

en: Select font weight
iw_IL: בחר משקל גופן

en: Select image
iw_IL: בחר תמונה

en: Select layout
iw_IL: בחר פריסה

en: Select layout for website header
iw_IL: בחר פריסה עבור כותרת האתר

en: Select layout for your website
iw_IL: בחר פריסה עבור האתר שלך

en: Select size
iw_IL: בחר מידה

en: Semi-bold
iw_IL: חצי מודגש

en: Service
iw_IL: שֵׁרוּת

en: Service Image
iw_IL: תמונת שירות

en: Service description text
iw_IL: טקסט תיאור השירות

en: Service header
iw_IL: כותרת שירות

en: Set background image
iw_IL: הגדר תמונת רקע

en: Set custom image
iw_IL: הגדר תמונה מותאמת אישית

en: Set custom logo image
iw_IL: הגדר תמונת לוגו מותאמת אישית

en: Set header color as background image overlay
iw_IL: הגדר צבע כותרת כשכבת-על לתמונת רקע

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
iw_IL: מגדיר אם ווידג&#39;טים בכותרת התחתונה נפתחים או נסגרים כברירת מחדל בנייד לאחר טעינת העמוד. ישים אם ווידג&#39;טים מתקפלים מופעלים.

en: Settings
iw_IL: הגדרות

en: Settings Saved
iw_IL: הגדרות נשמרו

en: Settings for main menu in header
iw_IL: הגדרות לתפריט הראשי בכותרת

en: Settings for site header
iw_IL: הגדרות עבור כותרת האתר

en: Shadow Settings
iw_IL: הגדרות צל

en: Shadow color
iw_IL: צבע צל

en: Show always
iw_IL: הצג תמיד

en: Show button with link
iw_IL: הצג כפתור עם קישור

en: Show categories
iw_IL: הצג קטגוריות

en: Show date
iw_IL: הצג תאריך

en: Show description
iw_IL: הצג תיאור

en: Show discount price
iw_IL: הצג מחיר הנחה

en: Show featured image
iw_IL: הצג תמונה מוצגת

en: Show header over content
iw_IL: הצג כותרת מעל תוכן

en: Show icon
iw_IL: הצג סמל

en: Show image
iw_IL: הצג תמונה

en: Show image as icon
iw_IL: הצג תמונה כסמל

en: Show in menu
iw_IL: הצג בתפריט

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
iw_IL: הצג קישור לניהול בלוקים לשימוש חוזר בתפריט הניהול

en: Show locations
iw_IL: הצג מיקומים

en: Show only on mobile
iw_IL: הצג רק בנייד

en: Show opening hours on your website.
iw_IL: הצג שעות פתיחה באתר שלך.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
iw_IL: הצג או הסתר בלוק אשכול רק בגודל מסך נייד.

en: Show preview of Announcement Bar
iw_IL: הצג תצוגה מקדימה של סרגל ההודעות

en: Show transparent header without additional background settings.
iw_IL: הצג כותרת שקופה ללא הגדרות רקע נוספות.

en: Show website
iw_IL: הצג אתר

[ctx: settings]
en: Simple
iw_IL: פָּשׁוּט

en: Simple layout
iw_IL: פריסה פשוטה

en: Simple settings
iw_IL: הגדרות פשוטות

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
iw_IL: הגדרות פשוטות מאפשרות לך להציג טקסט פשוט וכפתור בסרגל ההודעות שלך. ניתן להתאים צבעים באמצעות התאמה אישית של וורדפרס.

en: Simple text styles
iw_IL: סגנונות טקסט פשוטים

en: Simplified typography styles for blog posts pages
iw_IL: סגנונות טיפוגרפיה פשוטים עבור דפי פוסטים בבלוג

en: Single color
iw_IL: צבע יחיד

en: Single color overlay
iw_IL: שכבת-על בצבע יחיד

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
iw_IL: גדלים עבור סוגי פריסה תוכן, רחב ורוחב מלא המשמשים בעיצוב.

en: Skip number of posts from start
iw_IL: דלג על מספר הפוסטים מההתחלה

en: Small
iw_IL: קָטָן

en: Small size
iw_IL: מידה קטנה

en: Space around logo
iw_IL: רווח סביב הלוגו

en: Space around menu button
iw_IL: כפתור רווח מסביב לתפריט

en: Spacer height in
iw_IL: גובה מרווח פנימה

en: Spacer settings
iw_IL: הגדרות מרווח

en: Spacing Settings
iw_IL: הגדרות ריווח

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
iw_IL: עמוד מיוחד

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
iw_IL: דפים מיוחדים

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
iw_IL: דפים מיוחדים

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
iw_IL: מיכל מיוחד שתמיד נמצא ברוחב מלא אם אין סרגל צד או עמודות. אתה יכול להכניס שם בלוקים אחרים ולהגדיר רקע של מיכל.

en: Special page updated.
iw_IL: עמוד מיוחד עודכן.

en: Special pages list
iw_IL: רשימת דפים מיוחדים

en: Special pages list navigation
iw_IL: ניווט ברשימת דפים מיוחדים

en: Spread radius
iw_IL: רדיוס התפשטות

en: Sticky header on desktop
iw_IL: כותרת דביקה בשולחן העבודה

en: Sticky header on mobile
iw_IL: כותרת דביקה בנייד

en: Sticky header settings
iw_IL: הגדרות כותרות דביקות

en: Sticky posts first
iw_IL: תחילה פוסטים דביקים

en: Styles
iw_IL: סגנונות

en: Subtitle
iw_IL: כתוביות

en: Subtitle color
iw_IL: צבע כתוביות

en: Sunday
iw_IL: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Table subtitle
iw_IL: כתובית שולחן

en: Table title
iw_IL: כותרת הטבלה

en: Tag description
iw_IL: תיאור תג

en: Tag name
iw_IL: תג שם

en: Tehre was an error with downloading layout
iw_IL: Tehre אירעה שגיאה בהורדת פריסה

en: Text
iw_IL: טֶקסט

en: Text Font
iw_IL: גופן טקסט

en: Text alignment
iw_IL: יישור טקסט

en: Text color
iw_IL: צבע טקסט

en: Text color in custom header.
iw_IL: צבע טקסט בכותרת מותאמת אישית.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
iw_IL: טקסט המוצג בסרגל המידע. זה יכול להכיל עיצוב HTML כגון כתובות אתרים לקישור לתנאים או למדיניות הפרטיות שלך.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
iw_IL: טקסט המוצג על הכפתור בסרגל ההודעות. השאר ריק כדי להסתיר את הכפתור.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
iw_IL: טקסט המוצג על הכפתור. אם לא צוין טקסט, סימן X ישמש לסגירת סרגל המידע.

en: Text of announcement
iw_IL: טקסט הודעה

en: Thank you for activating Citadela Pro.
iw_IL: תודה שהפעלת את Citadela Pro.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
iw_IL: לא ניתן היה להפעיל את הפלאגין %s. זה לא תואם לנושא הפעיל הנוכחי.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
iw_IL: פריסת Citadela דורשת תוספים אלה. התוספים הנדרשים יותקנו ויופעלו אוטומטית. במקרה שאין לך גישה לאחד התוספים, ייתכן שחלק מהדפים אינם שלמים.

en: The content could not be imported.
iw_IL: לא ניתן לייבא את התוכן.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
iw_IL: התהליך יכול לקחת בין 30 שניות ל-30 דקות תלוי בגודל חבילת ה-Layout ומהירות החיבור (בעיקר עקב הורדת תמונות הדגמה).

en: Theme Layout
iw_IL: פריסת נושא

en: There was an error with installing plugins
iw_IL: אירעה שגיאה בהתקנת תוספים

en: Thick borders
iw_IL: גבולות עבים

en: Thin
iw_IL: רזה

en: Thin borders
iw_IL: גבולות דקים

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
iw_IL: הגדרה זו מגדירה אם להשתמש בסגנונות Citadela שלנו בתוסף %1$sThe Events Calendar%2$s או להשתמש בסגנונות של הפלאגין.

en: Thursday
iw_IL: יוֹם חֲמִישִׁי

en: Tile
iw_IL: אָרִיחַ

en: Tile Horizontally
iw_IL: אריח אופקית

en: Tile Vertically
iw_IL: אריח אנכית

en: Title
iw_IL: כותרת

en: Title color
iw_IL: צבע הכותרת

en: Titles Font
iw_IL: גופן כותרות

en: Titles Style
iw_IL: סגנון כותרות

en: To edit the image, you need permission to upload media.
iw_IL: כדי לערוך את התמונה, אתה צריך הרשאה להעלות מדיה.

en: Top
iw_IL: חלק עליון

[ctx: position]
en: Top
iw_IL: חלק עליון

en: Top Left
iw_IL: שמאלי עליון

en: Top Right
iw_IL: למעלה מימין

en: Tracking ID
iw_IL: מזהה מעקב

en: Tracking privacy
iw_IL: מעקב אחר פרטיות

en: Transparent header
iw_IL: כותרת שקופה

en: Tueasday
iw_IL: יום שלישי

en: Tuesday
iw_IL: יוֹם שְׁלִישִׁי

en: Turn on Announcements bar functionality
iw_IL: הפעל את הפונקציונליות של סרגל ההודעות

en: Turn on Comments extension functionality
iw_IL: הפעל את הפונקציונליות של תוסף הערות

en: Type
iw_IL: סוּג

en: Type for search...
iw_IL: הקלד לחיפוש...

en: Typography
iw_IL: טיפוגרפיה

en: Upload an image file or pick one from your media library.
iw_IL: העלה קובץ תמונה או בחר אחד מספריית המדיה שלך.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
iw_IL: קובץ ZIP שהועלה אינו חבילת פריסת Citadela או שהוא חבילת פריסה ישנה שאינה תואמת. אנא הורד את החבילה החדשה ביותר מחשבון AitThemes שלך.

en: Uploading&#8230;
iw_IL: מעלה...

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
iw_IL: כתובות אתרים מטקסט הערות העורך יוסרו. הוחל על תפקידי משתמש עם יכולת עריכה של פוסטים כמו Contributor ומעלה.

en: Urls from guest comment text will be removed
iw_IL: כתובות אתרים מטקסט הערות אורח יוסרו

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
iw_IL: כתובות אתרים מטקסט תגובה שאינו עורך יוסרו. הוחל על תפקידי משתמש ללא יכולת עריכה של פוסטים כמו מנוי.

en: Use Citadela styles
iw_IL: השתמש בסגנונות Citadela

en: Use Infobar on your website
iw_IL: השתמש בסרגל המידע באתר שלך

en: Use custom header
iw_IL: השתמש בכותרת מותאמת אישית

en: Use custom width settings
iw_IL: השתמש בהגדרות רוחב מותאמות אישית

en: Use default font
iw_IL: השתמש בגופן ברירת המחדל

en: Use default font weight
iw_IL: השתמש במשקל גופן ברירת מחדל

en: Use responsive options
iw_IL: השתמש באפשרויות רספונסיביות

en: Using font size from theme design.
iw_IL: שימוש בגודל גופן מעיצוב ערכת נושא.

en: Using letter spacing from theme design.
iw_IL: שימוש במרווח אותיות מעיצוב ערכת נושא.

en: Using line height from theme design.
iw_IL: שימוש בגובה קו מעיצוב נושא.

en: Vertical offset
iw_IL: היסט אנכי

en: View Demo
iw_IL: צפה בהדגמה

en: View layouts
iw_IL: הצג פריסות

en: View more
iw_IL: ראה עוד

en: Visibility on mobile
iw_IL: נראות בנייד

en: WP Button Block
iw_IL: חסימת כפתור WP

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
iw_IL: אנו שומרים את הדוא&quot;ל שלך כדי שנוכל לתקשר איתך לגבי המוצר והשירותים שלנו. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
iw_IL: אנו שומרים על שמך כדי שנוכל לתקשר איתך לגבי המוצר והשירותים שלנו. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
iw_IL: אנו שומרים על כתובת האתר שלך כדי שנוכל לתקשר איתך לגבי המוצר והשירותים שלנו. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: We're importing the Layout package...
iw_IL: אנו מייבאים את חבילת ה-Layout...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
iw_IL: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של PHP שאינה נתמכת עוד, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מהיר ומאובטח, על ידי <a href='%1$s'>שדרוג PHP לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
iw_IL: שמנו לב שאתה מפעיל גרסה מיושנת של וורדפרס, לכן <em>התוסף הושבת</em> . ודא שהאתר שלך מאובטח ומעודכן, על ידי <a href='%1$s'>עדכון וורדפרס לגרסה העדכנית ביותר</a> . הדרישה המינימלית עבור %2$s היא <strong>וורדפרס 5.2</strong> .

en: Website URL field
iw_IL: שדה כתובת אתר

en: Wednesday
iw_IL: יום רביעי

en: Wide
iw_IL: רָחָב

en: Wide size
iw_IL: גודל רחב

en: Wide size width
iw_IL: רוחב גודל רחב

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
iw_IL: ניתן לפתוח או לסגור את אזור הווידג&#39;טים בכותרת התחתונה בנייד.

en: Width Settings
iw_IL: הגדרות רוחב

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
iw_IL: עם הגדרות מתקדמות יש לך שליטה מלאה על html וסגנונות עבור שורת ההכרזות שלך.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
iw_IL: אתה יכול לייבא כל אחד מהפריסות הזמינות של Citadela.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
iw_IL: ההערות שלך עוזרות לנו לשפר את המוצרים והשירותים שלנו ולכן אנחנו ממשיכים לתעד אותם. אנו משתמשים בהערה גם לעיון עתידי. לפרטים נוספים, עיין <a href="#">במדיניות הפרטיות שלנו</a> .

en: Your current content will be deleted
iw_IL: התוכן הנוכחי שלך יימחק

en: ZIP files
iw_IL: קבצי ZIP

en: button text
iw_IL: טקסט לחצן

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
iw_IL: אוֹ

en: read more text
iw_IL: קרא עוד טקסט

en: row text...
iw_IL: טקסט שורה...
