Citadela Pro 5.0.3 - en to ka translation catalogue (555 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
ka: %s მოდული და PHP შეუთავსებლობა

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
ka: %s მოდული და WordPress შეუთავსებლობა

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
ka: %s დანამატი გამორთულია

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
ka: %s მოდულის შეუთავსებლობა

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
ka: (შეგიძლიათ ჩამოტვირთოთ ისინი თქვენი AitThemes ანგარიშიდან)

en: 100% horizontal
ka: 100% ჰორიზონტალური

en: 100% vertical
ka: 100% ვერტიკალური

en: Accept
ka: მიღება

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
ka: დაამატეთ ცარიელი სივრცე ბლოკებს შორის, რომლებიც განსხვავებულად გამოიყურება დესკტოპზე და მობილურ მოწყობილობებზე.

en: Additional text
ka: დამატებითი ტექსტი

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
ka: ველთან ერთად ნაჩვენებია დამატებითი ტექსტი. ის შეიძლება შეიცავდეს HTML ფორმატირებას, როგორიცაა urls, რათა დაუკავშირდეს თქვენს პირობებს ან კონფიდენციალურობის პოლიტიკას.

[ctx: settings]
en: Advanced
ka: Მოწინავე

en: Advanced settings
ka: გაფართოებული პარამეტრები

en: Align Text Center
ka: ტექსტის ცენტრის გასწორება

en: Align Text Left
ka: ტექსტის გასწორება მარცხნივ

en: Align Text Right
ka: ტექსტის გასწორება მარჯვნივ

en: Align logo section to the left side
ka: ლოგოს განყოფილების გასწორება მარცხენა მხარეს

en: All
ka: ყველა

en: All Special Pages
ka: ყველა სპეციალური გვერდი

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
ka: ყველა ბლოკი გადატანილია %s დანამატში.

en: Allows you to easily add company services to your website.
ka: საშუალებას გაძლევთ მარტივად დაამატოთ კომპანიის სერვისები თქვენს ვებსაიტზე.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
ka: საშუალებას გაძლევთ ჩასვათ ტექსტი მორგებული პარამეტრებით და შრიფტით.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
ka: საშუალებას გაძლევთ განათავსოთ გვერდის სათაური სადაც გსურთ. მაგალითად, სათაურის სურათის შემდეგ.

en: Announcements Bar
ka: განცხადებების ბარი

en: Announcements bar
ka: განცხადებების ზოლი

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
ka: განცხადებების ზოლი საშუალებას გაძლევთ წარმოადგინოთ ნებისმიერი მნიშვნელოვანი განცხადება თქვენი ყველა გვერდის თავზე.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
ka: განცხადებების ზოლი გამოჩნდება არჩეული თარიღისა და დროის შემდეგ.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
ka: განცხადებების ზოლი გამოჩნდება არჩეულ თარიღამდე და დრომდე.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
ka: ანონიმური გახადეთ თქვენი ვებსაიტის ვიზიტორების IP მისამართი.

en: Appearance
ka: გარეგნობა

en: Appearance settings for your website
ka: თქვენი ვებსაიტის გარეგნობის პარამეტრები

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
ka: მიმართა მარტივი ტიპის განცხადებების ზოლს.

en: Ascending
ka: აღმავალი

en: Author biographical info
ka: ავტორის ბიოგრაფიული ინფორმაცია

en: Author name
ka: ავტორის სახელი

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
ka: არჩეული სტილის ხელმისაწვდომობა დამოკიდებულია სათაურების არჩეულ შრიფტზე.

en: Available range
ka: ხელმისაწვდომი დიაპაზონი

en: Background Image Overlay
ka: ფონის სურათის გადაფარვა

en: Background Settings
ka: ფონის პარამეტრები

en: Background color
ka: Ფონის ფერი

en: Background color type
ka: ფონის ფერის ტიპი

en: Background gradient
ka: ფონის გრადიენტი

en: Background image
ka: ფონის სურათი

en: Background image repeat
ka: ფონის სურათის გამეორება

en: Background image size
ka: ფონის სურათის ზომა

en: Background position
ka: ფონის პოზიცია

en: Background settings for your website header
ka: თქვენი ვებსაიტის სათაურის ფონის პარამეტრები

en: Bar Background color
ka: ზოლის ფონის ფერი

en: Black
ka: შავი

en: Blog Page
ka: ბლოგის გვერდი

en: Blog Posts
ka: ბლოგის პოსტები

en: Blur radius
ka: დაბინდვის რადიუსი

en: Bold
ka: თამამი

en: Bold (700)
ka: თამამი (700)

en: Border Settings
ka: საზღვრის პარამეტრები

en: Border color
ka: საზღვრის ფერი

en: Border radius
ka: საზღვრის რადიუსი

en: Border radius options
ka: საზღვრის რადიუსის ვარიანტები

en: Border width
ka: საზღვრის სიგანე

en: Borders color
ka: საზღვრების ფერი

en: Borders width
ka: საზღვრების სიგანე

en: Bottom
ka: ქვედა

[ctx: position]
en: Bottom
ka: ქვედა

en: Bottom Left
ka: Ქვედა მარცხენა

en: Bottom Right
ka: ქვედა მარჯვენა

en: Box layout
ka: ყუთის განლაგება

en: Box width
ka: ყუთის სიგანე

en: Burger menu only
ka: მხოლოდ ბურგერის მენიუ

en: Button Background color
ka: ღილაკის ფონის ფერი

en: Button URL
ka: ღილაკის URL

en: Button background
ka: ღილაკის ფონი

en: Button link
ka: ღილაკის ბმული

en: Button settings
ka: ღილაკის პარამეტრები

en: Button text
ka: ღილაკის ტექსტი

en: Buttons Border Radius
ka: ღილაკების საზღვრის რადიუსი

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Carousel autoplay enabled
ka: კარუსელის ავტომატური დაკვრა ჩართულია

en: Carousel loop mode enabled
ka: ჩართულია კარუსელის მარყუჟის რეჟიმი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Category
ka: კატეგორია

en: Category description
ka: კატეგორიის აღწერა

en: Category title
ka: კატეგორიის სათაური

en: Category:
ka: კატეგორია:

en: Center
ka: ცენტრი

[ctx: header layout]
en: Center
ka: ცენტრი

en: Change HTML tag
ka: შეცვალეთ HTML ტეგი

en: Change icon
ka: ხატის შეცვლა

en: Change image
ka: სურათის შეცვლა

en: Change image for desktop resolution
ka: სურათის შეცვლა დესკტოპის გარჩევადობისთვის

en: Change image for mobile resolution
ka: სურათის შეცვლა მობილური გარჩევადობისთვის

en: Citadela - Special Pages
ka: ციტადელა - სპეციალური გვერდები

en: Citadela Blocks
ka: ციტადელას ბლოკები

en: Citadela Content Settings
ka: Citadela-ს შინაარსის პარამეტრები

en: Citadela Half Layout Settings
ka: Citadela ნახევარი განლაგების პარამეტრები

en: Citadela Header Settings
ka: Citadela Header პარამეტრები

en: Citadela Posts Blocks
ka: ციტადელას პოსტების ბლოკები

note: Plugin Name of the plugin
en: Citadela Pro
ka: ციტადელა პრო

en: Citadela Service Block image size
ka: Citadela Service Block გამოსახულების ზომა

en: Citadela Special Pages
ka: ციტადელას სპეციალური გვერდები

[ctx: header layout]
en: Classic
ka: კლასიკური

[ctx: theme layout]
en: Classic
ka: კლასიკური

en: Clear
ka: წმინდა

en: Cluster
ka: კასეტური

en: Cluster Block
ka: კასეტური ბლოკი

en: Collapse menu to button
ka: მენიუს ჩაკეცვა ღილაკზე

en: Collapsible footer widgets options
ka: დასაკეცი ქვედა კოლონტიტული ვიჯეტების ვარიანტები

en: Color settings
ka: ფერის პარამეტრები

en: Colors
ka: Ფერები

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
ka: კომენტარის ავტორის სახელი არ იქნება მიბმული ვებსაიტის ველში ჩასმული url-თან

en: Comment text field
ka: კომენტარის ტექსტის ველი

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
ka: კომენტარების გაფართოება შეიძლება გამოყენებულ იქნას დახმარების ტექსტის დასამატებლად WordPress-ის კომენტარების ფორმაში თითოეული შეყვანისთვის.

en: Comments extension
ka: კომენტარების გაფართოება

en: Comments links settings
ka: კომენტარების ბმულების პარამეტრები

en: Confirm
ka: დაადასტურეთ

en: Contain
ka: შეიცავდეს

en: Content
ka: შინაარსი

en: Content size
ka: შინაარსის ზომა

en: Content size width
ka: შინაარსის ზომის სიგანე

en: Content width
ka: შინაარსის სიგანე

en: Content width sizes
ka: შინაარსის სიგანის ზომები

en: Cookies expiration
ka: ქუქიების ვადის გასვლა

en: Cover
ka: Საფარი

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
ka: Საფარი

en: Cover column height
ka: საფარის სვეტის სიმაღლე

en: Current block view
ka: მიმდინარე ბლოკის ხედი

en: Current page title
ka: ამჟამინდელი გვერდის სათაური

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
ka: მორგებული ჰედერი ჩართულია. შემდეგ ვარიანტებს შეიძლება არ ჰქონდეს ეფექტი ამ გვერდისთვის.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
ka: მორგებული სათაური მორგებული ლოგოთი ჩართულია ამ გვერდისთვის. ლოგოს სურათის შეცვლა შეიძლება არ იყოს ხილული წინასწარი გადახედვისას.

en: Custom Page Title
ka: მორგებული გვერდის სათაური

en: Custom codes
ka: მორგებული კოდები

en: Custom image
ka: მორგებული სურათი

en: Custom logo
ka: მორგებული ლოგო

en: Custom logo image
ka: მორგებული ლოგოს სურათი

en: Customize colors
ka: ფერების მორგება

en: Customized options for mobile screen width.
ka: მორგებული პარამეტრები მობილური ეკრანის სიგანისთვის.

en: Date
ka: თარიღი

en: Date color
ka: თარიღის ფერი

en: Date from
ka: თარიღი

en: Date to
ka: თარიღი

en: Day hours color
ka: დღის საათების ფერი

en: Day title color
ka: დღის სათაურის ფერი

en: Days without defined time will be hidden.
ka: დღეები განსაზღვრული დროის გარეშე დაიმალება.

en: Decoration Color
ka: დეკორაციის ფერი

en: Decoration color
ka: დეკორაციის ფერი

en: Default
ka: ნაგულისხმევი

[ctx: theme design]
en: Default
ka: ნაგულისხმევი

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
ka: ნაგულისხმევი ზომა

en: Define border radius for different parts of design.
ka: განსაზღვრეთ საზღვრის რადიუსი დიზაინის სხვადასხვა ნაწილისთვის.

en: Delete row
ka: მწკრივის წაშლა

en: Descending
ka: Დაღმავალი

en: Design Options
ka: დიზაინის პარამეტრები

en: Desktop
ka: სამუშაო მაგიდა

en: Desktop settings
ka: დესკტოპის პარამეტრები

en: Desktop size
ka: დესკტოპის ზომა

en: Disable author name link
ka: ავტორის სახელის ბმული გამორთეთ

en: Disable default margins
ka: გამორთეთ ნაგულისხმევი მინდვრები

en: Disable editor comment links
ka: გამორთეთ რედაქტორის კომენტარების ბმულები

en: Disable featured table
ka: გამორთეთ გამორჩეული ცხრილი

en: Disable guest comment links
ka: გამორთეთ სტუმრის კომენტარების ბმულები

en: Disable image
ka: გამოსახულების გამორთვა

en: Disable import/export
ka: გამორთეთ იმპორტი/ექსპორტი

en: Disable link to featured image in blog post
ka: ბლოგის პოსტში გამორჩეული სურათის ბმული გამორთეთ

en: Disable non-editor comment links
ka: გამორთეთ არარედაქტორის კომენტარების ბმულები

en: Disable separator
ka: გამორთეთ გამყოფი

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
ka: აჩვენეთ პროდუქტების, სერვისების ან პაკეტების შეთავაზებები ცხრილში. დააყენეთ საუკეთესო გარიგება, აჩვენეთ ფასდაკლებული ფასი და დაწერეთ მნიშვნელოვანი ფუნქციები შედარებისთვის.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
ka: აჩვენებს პოსტების სიას ფილტრებზე დაყრდნობით. მაგალითად პოსტები მხოლოდ კონკრეტული კატეგორიიდან.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
ka: აჩვენებს შეტყობინებების პაგინირებულ სიას WordPress ბლოგის გვერდზე.

en: Do not use float numbers, please.
ka: არ გამოიყენოთ მოძრავი ნომრები, გთხოვთ.

en: Downloading&#8230;
ka: მიმდინარეობს ჩამოტვირთვა…

en: Drop Layout package here
ka: ჩამოაგდეთ Layout პაკეტი აქ

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
ka: მარტივად შექმენით და მართეთ ღონისძიებების კალენდარი %1$sThe Events Calendar%2$s უფასო დანამატით.

en: Edit Special Page
ka: სპეციალური გვერდის რედაქტირება

en: Edit or update the image
ka: სურათის რედაქტირება ან განახლება

en: Email field
ka: ელფოსტის ველი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Enable collapsible footer wigets area
ka: ჩართეთ დასაკეცი ქვედა კოლონტიტული ვიგეტების არეალი

en: Enable featured table
ka: გამორჩეული ცხრილის ჩართვა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Events
ka: Ივენთი

en: Expiration of saved cookies in days.
ka: შენახული ქუქიების ვადა იწურება დღეებში.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
ka: %s განლაგების ექსპორტი

en: Extra Bold (900)
ka: ზედმეტი თამამი (900)

en: Extra-bold
ka: ექსტრა თამამი

en: Extra-light
ka: ზედმეტი მსუბუქი

en: Featured
ka: გამორჩეული

en: Featured image link
ka: გამორჩეული სურათის ბმული

en: Field label
ka: საველე ეტიკეტი

en: Filter special pages list
ka: სპეციალური გვერდების სიის გაფილტვრა

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Fixed background image
ka: დაფიქსირდა ფონის სურათი

en: Fixed image
ka: დაფიქსირებული სურათი

en: Font size
ka: Შრიფტის ზომა

en: Font size unit
ka: შრიფტის ზომის ერთეული

en: Footer Color
ka: ქვედა კოლონტიტულის ფერი

en: Footer code
ka: ქვედა კოდექსი

en: Forced inside space
ka: იძულებითი შიგნით სივრცეში

en: Friday
ka: პარასკევი

en: From AitThemes:
ka: AitThemes-დან:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
ka: AitThemes-დან: %s

en: From WordPress.org:
ka: WordPress.org-დან:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
ka: WordPress.org-დან: %s

en: Full Sticky header
ka: სრული წებოვანი სათაური

en: Full size
ka: სრული ზომა

en: Full size width
ka: სრული ზომის სიგანე

en: Fullwidth
ka: Სრული სიგანე

en: Fullwidth header
ka: სრული სიგანის სათაური

en: Fullwidth size
ka: სრული სიგანის ზომა

en: General Border Radius
ka: გენერალური სასაზღვრო რადიუსი

en: General Layout
ka: ზოგადი განლაგება

en: General options for desktop.
ka: ზოგადი პარამეტრები დესკტოპისთვის.

en: General settings
ka: Ძირითადი პარამეტრები

en: Google Analytics tracking ID.
ka: Google Analytics თვალთვალის ID.

en: Google font
ka: Google შრიფტი

en: Gradient
ka: გრადიენტი

en: Gradient degree
ka: გრადიენტური ხარისხი

en: Gradient overlay
ka: გრადიენტური გადაფარვა

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
ka: სურათის ქვეშ გრადიენტი, გამოსადეგია .png სურათებისთვის ფონზე.

en: HTML tag
ka: HTML ტეგი

en: Half layout page
ka: განლაგების გვერდის ნახევარი

en: Header Background
ka: სათაურის ფონი

en: Header Color
ka: სათაურის ფერი

en: Header Color Overlay
ka: ჰედერის ფერის გადაფარვა

en: Header Image
ka: სათაურის გამოსახულება

en: Header Image Position
ka: სათაურის გამოსახულების პოზიცია

en: Header Image Repeat
ka: სათაურის გამოსახულების გამეორება

en: Header Image Size
ka: სათაურის გამოსახულების ზომა

en: Header Layout
ka: სათაურის განლაგება

en: Header background
ka: სათაურის ფონი

en: Header code
ka: სათაურის კოდი

en: Header text
ka: სათაურის ტექსტი

en: Height Settings
ka: სიმაღლის პარამეტრები

en: Height unit
ka: სიმაღლის ერთეული

en: Hidden on desktop
ka: დამალულია დესკტოპზე

en: Hidden on mobile
ka: დამალულია მობილურზე

en: Hidden title in full sticky header on desktop
ka: დამალული სათაური სრულ წებოვან სათაურში დესკტოპზე

en: Hidden title in full sticky header on mobile
ka: დამალული სათაური სრულ წებოვან სათაურში მობილურზე

en: Hide Site title
ka: საიტის სათაურის დამალვა

en: Hide button with link
ka: ღილაკის დამალვა ბმულით

en: Hide discount price
ka: ფასდაკლების ფასის დამალვა

en: Hide empty days
ka: ცარიელი დღეების დამალვა

en: Hide only on mobile
ka: დამალვა მხოლოდ მობილურზე

en: Hide site title
ka: საიტის სათაურის დამალვა

en: Hide site title and tagline
ka: დამალე საიტის სათაური და სლოგანი

en: Hide tagline only
ka: მხოლოდ სლოგანის დამალვა

en: Horizontal offset
ka: ჰორიზონტალური ოფსეტური

en: Icon color
ka: ხატის ფერი

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
ka: თუ ჩართულია, წებოვანი პოსტები გამოჩნდება ჩამოთვლილი პოსტების ზედა ნაწილში.

en: Image
ka: გამოსახულება

en: Image overlay color
ka: სურათის გადაფარვის ფერი

en: Image position
ka: გამოსახულების პოზიცია

en: Image repeat
ka: გამოსახულების გამეორება

en: Image size
ka: Სურათის ზომა

en: Images
ka: სურათები

en: Import Layout
ka: განლაგების იმპორტი

en: Import and export layout settings pages will be disabled
ka: განლაგების პარამეტრების გვერდების იმპორტი და ექსპორტი გაითიშება

en: Import done!
ka: იმპორტი შესრულებულია!

en: Import layout from file
ka: განლაგების იმპორტი ფაილიდან

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
ka: Layout პაკეტის იმპორტი <strong>წაშლის მთელ თქვენს შინაარსს</strong> - ყველა პოსტს, გვერდს, მედიას, ტეგებსა და კატეგორიებს.

en: In "em" unit
ka: &quot;ემ&quot; ერთეულში

en: Infobar
ka: ინფობარი

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
ka: Infobar შეიძლება გამოყენებულ იქნას თქვენს ვებსაიტზე ქუქიების შესახებ შეტყობინების საჩვენებლად. ის ნაჩვენებია ყველა ახალ ვიზიტორზე, რომელიც მოდის თქვენს ვებსაიტზე. მათ შეუძლიათ დააწკაპუნონ ღილაკზე მის დასამალად. ამის შემდეგ, ინფორმაციის ზოლი იმალება რამდენიმე დღის განმავლობაში, დააყენეთ „ქუქი-ფაილების ვადის გასვლის“ ველი.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
ka: ჩადეთ URL ღილაკისთვის. დატოვეთ ცარიელი ღილაკის დასამალად.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
ka: ჩასვით %1$s-ზე მეტი რიცხვი ან დატოვეთ ცარიელი ნაგულისხმევი მნიშვნელობისთვის.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
ka: %1$s-ზე მეტი რიცხვის ჩასმა.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
ka: ჩადეთ %1$s-ზე ნაკლები რიცხვი ან დატოვეთ ცარიელი ნაგულისხმევი მნიშვნელობისთვის.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
ka: %1$s-ზე ნაკლები რიცხვის ჩასმა.

en: Insert row after
ka: ჩასვით მწკრივი შემდეგ

en: Insert text
ka: ტექსტის ჩასმა

en: Insert valid number, please.
ka: ჩადეთ სწორი ნომერი, გთხოვთ.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
ka: ჩადეთ თქვენი Google Analytics თვალთვალის ID. Google Analytics თვალთვალის კოდი დაემატება თქვენს ვებსაიტს.

en: Inset shadow
ka: ჩასმული ჩრდილი

en: Install required plugins
ka: დააინსტალირეთ საჭირო დანამატები

en: Installing and activating plugins&#8230;
ka: დანამატების ინსტალაცია და გააქტიურება…

en: It's not Citadela Layout package
ka: ეს არ არის Citadela Layout პაკეტი

en: Item subtitle
ka: ნივთის სუბტიტრები

en: Item title
ka: ნივთის სათაური

en: Large
ka: დიდი

en: Large size
ka: Დიდი ზომა

en: Layout Exporter
ka: განლაგების ექსპორტიორი

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
ka: Layout Exporter ფუნქცია ექსპორტს ახორციელებს WordPress გვერდებზე, პოსტებზე და Citadela-ს ყველა ვარიანტსა და პარამეტრზე. თქვენ შეგიძლიათ გამოიყენოთ Layout Exporter Citadela-ს განლაგების შესაქმნელად, რომელიც შეგიძლიათ მარტივად დააინსტალიროთ Citadela-ს სხვა ვებსაიტზე.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
ka: Layout Importer-ს უნდა ჰქონდეს დაინსტალირებული PHP ZIP გაფართოება. გთხოვთ დააინსტალიროთ ან დაუკავშირდით თქვენს ჰოსტინგის პროვაიდერს.

en: Layout import/export settings
ka: განლაგება იმპორტი/ექსპორტის პარამეტრები

en: Layouts
ka: განლაგება

en: Layouts import and export is disabled
ka: განლაგების იმპორტი და ექსპორტი გამორთულია

en: Left
ka: მარცხენა

en: Left align logo
ka: მარცხნივ გასწორება ლოგო

en: Left side
ka: Მარცხენა მხარე

en: Letter spacing
ka: ასოების ინტერვალი

en: Light
ka: Მსუბუქი

en: Light (100)
ka: სინათლე (100)

en: Line height
ka: Ხაზის სიმაღლე

en: Lines color
ka: ხაზების ფერი

en: Link
ka: Ბმული

en: List layout
ka: სიის განლაგება

en: Location
ka: მდებარეობა

en: Location description
ka: მდებარეობის აღწერა

en: Location title
ka: მდებარეობის სათაური

en: Location:
ka: მდებარეობა:

en: Logo font size
ka: ლოგოს შრიფტის ზომა

en: Logo image in custom header.
ka: ლოგოს სურათი მორგებულ სათაურში.

en: Logo image max width
ka: ლოგოს გამოსახულების მაქსიმალური სიგანე

en: Logo space max width
ka: ლოგოს სივრცის მაქსიმალური სიგანე

en: Main Menu
ka: Მთავარი მენიუ

en: Medium
ka: საშუალო

en: Medium size
ka: Საშუალო ზომის

en: Membership
ka: წევრობა

en: Menu button color
ka: მენიუს ღილაკის ფერი

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
ka: მინიმალური მნიშვნელობა 1500 პიქსელი, დატოვეთ ცარიელი შეუზღუდავი სიგანე.

en: Mininum height
ka: მინიმალური სიმაღლე

en: Mobile
ka: მობილური

en: Mobile Settings
ka: მობილურის პარამეტრები

en: Mobile settings
ka: მობილურის პარამეტრები

en: Mobile size
ka: მობილურის ზომა

en: Mobile width breakpoint
ka: მობილური სიგანის წყვეტის წერტილი

[ctx: theme layout]
en: Modern
ka: Თანამედროვე

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Move down
ka: ქვევით გადაადგილება

en: Move up
ka: ზევით გადაადგილება

en: Name field
ka: სახელის ველი

en: Next
ka: შემდეგი

en: No Repeat
ka: არა გამეორება

en: No borders
ka: არანაირი საზღვრები

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
ka: არარის გამეორება

en: No results found.
ka: Შედეგები არ მოიძებნა.

en: No special pages found.
ka: სპეციალური გვერდები ვერ მოიძებნა.

en: None
ka: არცერთი

en: Normal (400)
ka: ნორმალური (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
ka: შენიშვნა: სტანდარტული გვერდის სათაური დაიმალება.

en: Number of items
ka: ნივთების რაოდენობა

en: OK
ka: კარგი

en: Oops! That page can't be found.
ka: უი! ეს გვერდი ვერ მოიძებნა.

en: Open in new window
ka: გახსენით ახალ ფანჯარაში

en: Open link in new tab
ka: გახსენით ბმული ახალ ჩანართში

en: Opened footer wigets area
ka: ქვედა კოლონტიტულის ვიგეტების ზონა გახსნილია

en: Opening Hours
ka: გახსნის საათები

en: Opening Hours settings
ka: გახსნის საათების პარამეტრები

en: Order Options
ka: შეკვეთის პარამეტრები

en: Order by
ka: შეკვეთა მიერ

en: Original
ka: Ორიგინალური

en: Overlay color
ka: გადაფარვის ფერი

en: Overlay gradient
ka: გადაფარვის გრადიენტი

en: Overlay opacity
ka: გადაფარვის გამჭვირვალობა

en: PHP ZIP extension not found
ka: PHP ZIP გაფართოება ვერ მოიძებნა

en: Page Color
ka: გვერდის ფერი

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
ka: გთხოვთ, არ დახუროთ ბრაუზერის ეს ფანჯარა, სანამ Layout პაკეტი მთლიანად არ იმპორტირებულია.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
ka: გთხოვთ, გესმოდეთ, რომ Layout Exporter არ ახდენს ყველაფრის ექსპორტს WordPress-დან, როგორიცაა WooCommerce ინვოისები ან მონაცემები სხვა მესამე მხარის დანამატებიდან. არსებობს მრავალი სხვა დანამატი, რომელიც ხელმისაწვდომია მიგრაციის მიზნებისთვის.

en: Position
ka: თანამდებობა

en: Position on website
ka: პოზიცია საიტზე

en: Post Details
ka: პოსტის დეტალები

en: Posts
ka: პოსტები

en: Posts navigation
ka: პოსტების ნავიგაცია

en: Posts settings
ka: პოსტების პარამეტრები

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
ka: გადახედვა ნაჩვენებია მხოლოდ Customizer ეკრანზე.

en: Previous
ka: წინა

en: Price Table
ka: ფასების ცხრილი

en: Price table alignment
ka: ფასების ცხრილის გასწორება

en: Radial gradient
ka: რადიალური გრადიენტი

en: Random
ka: შემთხვევითი

en: Read more link
ka: წაიკითხეთ მეტი ბმული

en: Ready to use Citadela layouts
ka: მზადაა Citadela-ს განლაგების გამოსაყენებლად

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
ka: მზადაა Citadela-სთვის განლაგების და ბლოკების გამოსაყენებლად მრავალი პერსონალიზაციის ვარიანტით

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
ka: ახლახან გააქტიურებული თემა არ არის თავსებადი %s დანამატთან, ამიტომ დანამატი გამორთულია.

en: Regular
ka: რეგულარული

en: Remove image
ka: სურათის წაშლა

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
ka: გაიმეორეთ

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
ka: გაიმეორეთ ჰორიზონტალურად

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
ka: გაიმეორეთ ვერტიკალურად

en: Replace default label of the field.
ka: შეცვალეთ ველის ნაგულისხმევი ეტიკეტი.

en: Replace image
ka: სურათის შეცვლა

en: Required plugins
ka: საჭირო დანამატები

en: Reset
ka: გადატვირთვა

en: Responsive Spacer
ka: საპასუხო Spacer

en: Responsive Text
ka: საპასუხო ტექსტი

en: Responsive options applied under screen width
ka: საპასუხო ვარიანტები გამოიყენება ეკრანის სიგანეზე

en: Reusable Blocks
ka: მრავალჯერადი გამოყენების ბლოკები

en: Reusable blocks settings
ka: მრავალჯერადი გამოყენების ბლოკების პარამეტრები

en: Right
ka: უფლება

en: Right side
ka: Მარჯვენა მხარე

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Save Settings
ka: Პარამეტრების შენახვა

en: Search Special ages
ka: სპეციალური ასაკის ძიება

en: Search results for:
ka: Ძიების შედეგები:

en: Select Google Font for your website
ka: აირჩიეთ Google ფონტი თქვენი ვებსაიტისთვის

en: Select Layout package
ka: აირჩიეთ Layout პაკეტი

en: Select alignment
ka: აირჩიეთ გასწორება

en: Select alignment on mobile design
ka: აირჩიეთ გასწორება მობილურ დიზაინზე

en: Select background type
ka: აირჩიეთ ფონის ტიპი

en: Select color combinations for your website
ka: შეარჩიეთ ფერების კომბინაციები თქვენი ვებსაიტისთვის

en: Select font weight
ka: აირჩიეთ შრიფტის წონა

en: Select image
ka: აირჩიეთ სურათი

en: Select layout
ka: აირჩიეთ განლაგება

en: Select layout for website header
ka: აირჩიეთ განლაგება ვებსაიტის სათაურისთვის

en: Select layout for your website
ka: აირჩიეთ განლაგება თქვენი ვებსაიტისთვის

en: Select size
ka: Აირჩიეთ ზომა

en: Semi-bold
ka: ნახევრად თამამი

en: Service
ka: სერვისი

en: Service Image
ka: სერვისის სურათი

en: Service description text
ka: სერვისის აღწერილობის ტექსტი

en: Service header
ka: სერვისის სათაური

en: Set background image
ka: ფონის სურათის დაყენება

en: Set custom image
ka: მორგებული სურათის დაყენება

en: Set custom logo image
ka: დააყენეთ მორგებული ლოგოს სურათი

en: Set header color as background image overlay
ka: დააყენეთ სათაურის ფერი, როგორც ფონის სურათის გადაფარვა

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
ka: ადგენს, თუ ვიჯეტები ქვედა კოლონტიტულიდან იხსნება ან იხურება ნაგულისხმევად მობილურზე გვერდის ჩატვირთვის შემდეგ. გამოიყენება, თუ ჩართულია დასაკეცი ვიჯეტები.

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Settings Saved
ka: პარამეტრები შენახულია

en: Settings for main menu in header
ka: ძირითადი მენიუს პარამეტრები სათაურში

en: Settings for site header
ka: პარამეტრები საიტის სათაურისთვის

en: Shadow Settings
ka: ჩრდილის პარამეტრები

en: Shadow color
ka: ჩრდილის ფერი

en: Show always
ka: ყოველთვის აჩვენე

en: Show button with link
ka: ღილაკის ჩვენება ბმულით

en: Show categories
ka: კატეგორიების ჩვენება

en: Show date
ka: თარიღის ჩვენება

en: Show description
ka: აღწერილობის ჩვენება

en: Show discount price
ka: ფასდაკლების ფასის ჩვენება

en: Show featured image
ka: გამორჩეული სურათის ჩვენება

en: Show header over content
ka: სათაურის ჩვენება შინაარსზე

en: Show icon
ka: ხატის ჩვენება

en: Show image
ka: სურათის ჩვენება

en: Show image as icon
ka: სურათის ხატად ჩვენება

en: Show in menu
ka: მენიუში ჩვენება

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
ka: აჩვენეთ ლინკი ადმინისტრატორის მენიუში მრავალჯერადი გამოყენების ბლოკების სამართავად

en: Show locations
ka: ადგილების ჩვენება

en: Show only on mobile
ka: ჩვენება მხოლოდ მობილურზე

en: Show opening hours on your website.
ka: გახსნის საათების ჩვენება თქვენს ვებსაიტზე.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
ka: კლასტერული ბლოკის ჩვენება ან დამალვა მხოლოდ მობილური ეკრანის ზომაზე.

en: Show preview of Announcement Bar
ka: განცხადების ზოლის გადახედვის ჩვენება

en: Show transparent header without additional background settings.
ka: გამჭვირვალე სათაურის ჩვენება დამატებითი ფონის პარამეტრების გარეშე.

en: Show website
ka: ვებსაიტის ჩვენება

[ctx: settings]
en: Simple
ka: მარტივი

en: Simple layout
ka: მარტივი განლაგება

en: Simple settings
ka: მარტივი პარამეტრები

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
ka: მარტივი პარამეტრები საშუალებას გაძლევთ აჩვენოთ მარტივი ტექსტი და ღილაკი თქვენს განცხადებების ზოლში. ფერების მორგება შესაძლებელია WordPress პერსონალიზატორის საშუალებით.

en: Simple text styles
ka: მარტივი ტექსტის სტილები

en: Simplified typography styles for blog posts pages
ka: გამარტივებული ტიპოგრაფიის სტილები ბლოგის პოსტების გვერდებისთვის

en: Single color
ka: ერთი ფერი

en: Single color overlay
ka: ერთფეროვანი გადაფარვა

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
ka: ზომები კონტენტის, ფართო და სრული სიგანის განლაგების ტიპებისთვის, რომლებიც გამოიყენება დიზაინში.

en: Skip number of posts from start
ka: თავიდანვე გამოტოვეთ პოსტების რაოდენობა

en: Small
ka: Პატარა

en: Small size
ka: Მცირე ზომის

en: Space around logo
ka: სივრცე ლოგოს გარშემო

en: Space around menu button
ka: მენიუს ირგვლივ სივრცე

en: Spacer height in
ka: Spacer სიმაღლე in

en: Spacer settings
ka: Spacer პარამეტრები

en: Spacing Settings
ka: ინტერვალის პარამეტრები

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
ka: სპეციალური გვერდი

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
ka: სპეციალური გვერდები

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
ka: სპეციალური გვერდები

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
ka: სპეციალური კონტეინერი, რომელიც ყოველთვის სრულ სიგანეზეა, თუ არ არის გვერდითი ზოლი ან სვეტები. შეგიძლიათ იქ ჩასვათ სხვა ბლოკები და დააყენოთ კონტეინერის ფონი.

en: Special page updated.
ka: განახლებულია სპეციალური გვერდი.

en: Special pages list
ka: სპეციალური გვერდების სია

en: Special pages list navigation
ka: სპეციალური გვერდების სიის ნავიგაცია

en: Spread radius
ka: გავრცელების რადიუსი

en: Sticky header on desktop
ka: წებოვანი სათაური სამუშაო მაგიდაზე

en: Sticky header on mobile
ka: წებოვანი სათაური მობილურზე

en: Sticky header settings
ka: წებოვანი სათაურის პარამეტრები

en: Sticky posts first
ka: ჯერ წებოვანი პოსტები

en: Styles
ka: სტილები

en: Subtitle
ka: სუბტიტრები

en: Subtitle color
ka: სუბტიტრების ფერი

en: Sunday
ka: კვირა

en: Table subtitle
ka: მაგიდის სუბტიტრები

en: Table title
ka: ცხრილის სათაური

en: Tag description
ka: ტეგის აღწერა

en: Tag name
ka: ტეგის სახელი

en: Tehre was an error with downloading layout
ka: განლაგების ჩამოტვირთვისას მოხდა შეცდომა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Text Font
ka: ტექსტის შრიფტი

en: Text alignment
ka: ტექსტის გასწორება

en: Text color
ka: ტექსტის ფერი

en: Text color in custom header.
ka: ტექსტის ფერი მორგებულ სათაურში.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
ka: ტექსტი ნაჩვენებია ინფორმაციის პანელში. ის შეიძლება შეიცავდეს HTML ფორმატირებას, როგორიცაა URL-ები თქვენს პირობებთან ან კონფიდენციალურობის პოლიტიკასთან დასაკავშირებლად.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
ka: ტექსტი ნაჩვენებია ღილაკზე განცხადებების ზოლში. დატოვეთ ცარიელი ღილაკის დასამალად.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
ka: ღილაკზე ნაჩვენები ტექსტი. თუ ტექსტი არ არის მითითებული, X ნიშანი გამოყენებული იქნება ინფორმაციის ზოლის დახურვისთვის.

en: Text of announcement
ka: განცხადების ტექსტი

en: Thank you for activating Citadela Pro.
ka: გმადლობთ Citadela Pro-ს გააქტიურებისთვის.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
ka: %s დანამატის გააქტიურება ვერ მოხერხდა. ის არ არის თავსებადი მიმდინარე აქტიურ თემასთან.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
ka: Citadela Layout მოითხოვს ამ დანამატებს. საჭირო დანამატები ავტომატურად დაინსტალირდება და გააქტიურდება. იმ შემთხვევაში, თუ თქვენ არ გაქვთ წვდომა ერთ-ერთ დანამატზე, ზოგიერთი გვერდი შეიძლება არასრული იყოს.

en: The content could not be imported.
ka: კონტენტის იმპორტი ვერ მოხერხდა.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
ka: პროცესი შეიძლება გაგრძელდეს 30 წამიდან 30 წუთამდე, ეს დამოკიდებულია Layout პაკეტის ზომაზე და კავშირის სიჩქარეზე (ძირითადად დემო სურათების ჩამოტვირთვის გამო).

en: Theme Layout
ka: თემის განლაგება

en: There was an error with installing plugins
ka: დანამატების დაყენებისას მოხდა შეცდომა

en: Thick borders
ka: სქელი საზღვრები

en: Thin
ka: გამხდარი

en: Thin borders
ka: თხელი საზღვრები

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
ka: ეს პარამეტრი განსაზღვრავს, გამოვიყენოთ თუ არა ჩვენი Citadela-ს სტილები %1$sმოვლენების კალენდრის%2$s დანამატში, თუ გამოიყენოთ მოდულის სტილები.

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Tile
ka: ფილა

en: Tile Horizontally
ka: ფილა ჰორიზონტალურად

en: Tile Vertically
ka: ფილა ვერტიკალურად

en: Title
ka: სათაური

en: Title color
ka: სათაურის ფერი

en: Titles Font
ka: სათაურების შრიფტი

en: Titles Style
ka: სათაურების სტილი

en: To edit the image, you need permission to upload media.
ka: სურათის რედაქტირებისთვის საჭიროა მედიის ატვირთვის ნებართვა.

en: Top
ka: ზედა

[ctx: position]
en: Top
ka: ზედა

en: Top Left
ka: Ზედა მარცხენა

en: Top Right
ka: Ზედა მარჯვენა

en: Tracking ID
ka: თვალთვალის ID

en: Tracking privacy
ka: კონფიდენციალურობის თვალყურის დევნება

en: Transparent header
ka: გამჭვირვალე სათაური

en: Tueasday
ka: სამშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Turn on Announcements bar functionality
ka: ჩართეთ განცხადებების ზოლის ფუნქცია

en: Turn on Comments extension functionality
ka: ჩართეთ კომენტარების გაფართოების ფუნქცია

en: Type
ka: ტიპი

en: Type for search...
ka: ჩაწერეთ საძიებლად...

en: Typography
ka: ტიპოგრაფია

en: Upload an image file or pick one from your media library.
ka: ატვირთეთ სურათის ფაილი ან აირჩიეთ თქვენი მედია ბიბლიოთეკიდან.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
ka: ატვირთული ZIP ფაილი არ არის Citadela Layout პაკეტი ან არის ძველი შეუთავსებელი Layout პაკეტი. გთხოვთ, ჩამოტვირთოთ უახლესი პაკეტი თქვენი AitThemes ანგარიშიდან.

en: Uploading&#8230;
ka: მიმდინარეობს ატვირთვა…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
ka: urls რედაქტორის კომენტარის ტექსტიდან წაიშლება. გამოიყენება მომხმარებლის როლებისთვის პოსტის რედაქტირების შესაძლებლობით, როგორიცაა Contributor და უფრო მაღალი.

en: Urls from guest comment text will be removed
ka: სტუმრის კომენტარის ტექსტიდან URL წაიშლება

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
ka: URL-ები არარედაქტორული კომენტარის ტექსტიდან წაიშლება. გამოიყენება მომხმარებლის როლებისთვის პოსტის რედაქტირების შესაძლებლობის გარეშე, როგორიცაა Subscriber.

en: Use Citadela styles
ka: გამოიყენეთ ციტადელას სტილები

en: Use Infobar on your website
ka: გამოიყენეთ Infobar თქვენს ვებსაიტზე

en: Use custom header
ka: გამოიყენეთ მორგებული სათაური

en: Use custom width settings
ka: გამოიყენეთ მორგებული სიგანის პარამეტრები

en: Use default font
ka: გამოიყენეთ ნაგულისხმევი შრიფტი

en: Use default font weight
ka: გამოიყენეთ ნაგულისხმევი შრიფტის წონა

en: Use responsive options
ka: გამოიყენეთ საპასუხო ვარიანტები

en: Using font size from theme design.
ka: შრიფტის ზომის გამოყენება თემის დიზაინიდან.

en: Using letter spacing from theme design.
ka: ასოების ინტერვალის გამოყენება თემის დიზაინიდან.

en: Using line height from theme design.
ka: ხაზის სიმაღლის გამოყენება თემის დიზაინიდან.

en: Vertical offset
ka: ვერტიკალური ოფსეტური

en: View Demo
ka: დემოს ნახვა

en: View layouts
ka: განლაგების ნახვა

en: View more
ka: იხილეთ მეტი

en: Visibility on mobile
ka: ხილვადობა მობილურზე

en: WP Button Block
ka: WP ღილაკის ბლოკი

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
ka: ჩვენ ვინახავთ თქვენს ელფოსტას, რათა შეგვეძლოს დაგიკავშირდეთ ჩვენი პროდუქტისა და სერვისების შესახებ. დამატებითი დეტალებისთვის გთხოვთ იხილოთ <a href="#">ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკა</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
ka: ჩვენ ვინახავთ თქვენს სახელს, რათა შეგვეძლოს დაგიკავშირდეთ ჩვენი პროდუქტისა და სერვისების შესახებ. დამატებითი დეტალებისთვის გთხოვთ იხილოთ <a href="#">ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკა</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
ka: ჩვენ ვინახავთ თქვენი ვებსაიტის URL-ს, რათა შეგვეძლოს დაგიკავშირდეთ ჩვენი პროდუქტისა და სერვისების შესახებ. დამატებითი დეტალებისთვის გთხოვთ იხილოთ <a href="#">ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკა</a> .

en: We're importing the Layout package...
ka: ჩვენ ვაწარმოებთ Layout პაკეტის იმპორტს...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
ka: ჩვენ შევამჩნიეთ, რომ თქვენ იყენებთ PHP-ის მოძველებულ ვერსიას, რომელიც აღარ არის მხარდაჭერილი, ამიტომ <em>დანამატი დეაქტივირებული იყო</em> . დარწმუნდით, რომ თქვენი საიტი არის სწრაფი და უსაფრთხო, <a href='%1$s'>PHP-ის უახლეს ვერსიამდე განახლებით</a> . მინიმალური მოთხოვნა %2$s-ისთვის არის <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
ka: ჩვენ შევამჩნიეთ, რომ თქვენ იყენებთ WordPress-ის მოძველებულ ვერსიას, ამიტომ <em>მოდული დეაქტივირებული იყო</em> . დარწმუნდით, რომ თქვენი საიტი უსაფრთხო და <a href='%1$s'>განახლებულია, WordPress-ის უახლესი ვერსიის განახლებით</a> . %2$s-ის მინიმალური მოთხოვნაა <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
ka: ვებსაიტის URL ველი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Wide
ka: Ფართო

en: Wide size
ka: ფართო ზომა

en: Wide size width
ka: ფართო ზომის სიგანე

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
ka: ქვედა კოლონტიტულის ვიჯეტების არე შეიძლება გაიხსნას ან დაიხუროს მობილურზე.

en: Width Settings
ka: სიგანის პარამეტრები

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
ka: გაფართოებული პარამეტრებით თქვენ გაქვთ სრული კონტროლი html-ზე და თქვენი განცხადებების ზოლის სტილზე.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
ka: თქვენ შეგიძლიათ შემოიტანოთ ნებისმიერი ხელმისაწვდომი Citadela Layout.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
ka: თქვენი კომენტარები გვეხმარება გავაუმჯობესოთ ჩვენი პროდუქტები და სერვისები, ამიტომ ჩვენ ვაგრძელებთ მათ ჩაწერას. ჩვენ ვიყენებთ კომენტარს ასევე მომავალი მითითებისთვის. დამატებითი დეტალებისთვის გთხოვთ იხილოთ <a href="#">ჩვენი კონფიდენციალურობის პოლიტიკა</a> .

en: Your current content will be deleted
ka: თქვენი ამჟამინდელი კონტენტი წაიშლება

en: ZIP files
ka: ZIP ფაილები

en: button text
ka: ღილაკის ტექსტი

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
ka: ან

en: read more text
ka: წაიკითხეთ მეტი ტექსტი

en: row text...
ka: მწკრივის ტექსტი...
