Citadela Pro 5.0.3 - en to lt translation catalogue (555 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
lt: %s įskiepis ir PHP nesuderinamumas

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
lt: %s papildinys ir „WordPress“ nesuderinamumas

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
lt: %s papildinys išjungtas

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
lt: %s papildinio nesuderinamumas

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
lt: (Galite juos atsisiųsti iš savo „AitThemes“ paskyros)

en: 100% horizontal
lt: 100% horizontali

en: 100% vertical
lt: 100% vertikalus

en: Accept
lt: Priimti

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
lt: Pridėkite tuščią tarpą tarp blokų, kurie darbalaukyje ir mobiliuosiuose įrenginiuose atrodys skirtingai.

en: Additional text
lt: Papildomas tekstas

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
lt: Kartu su lauku rodomas papildomas tekstas. Jame gali būti HTML formatavimo, pvz., URL, nukreipiantys į jūsų sąlygas arba privatumo politiką.

[ctx: settings]
en: Advanced
lt: Išplėstinė

en: Advanced settings
lt: Pažangūs nustatymai

en: Align Text Center
lt: Lygiuoti teksto centrą

en: Align Text Left
lt: Lygiuoti tekstą į kairę

en: Align Text Right
lt: Lygiuoti tekstą į dešinę

en: Align logo section to the left side
lt: Sulygiuokite logotipo skiltį kairėje pusėje

en: All
lt: Visi

en: All Special Pages
lt: Visi specialieji puslapiai

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
lt: Visi blokai buvo perkelti į %s papildinį.

en: Allows you to easily add company services to your website.
lt: Leidžia lengvai įtraukti įmonės paslaugas į savo svetainę.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
lt: Leidžia įterpti tekstą su pasirinktiniais nustatymais ir šriftu.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
lt: Leidžia įdėti puslapio pavadinimą bet kur, kur norite. Pavyzdžiui, po antraštės vaizdas.

en: Announcements Bar
lt: Skelbimų juosta

en: Announcements bar
lt: Skelbimų juosta

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
lt: Skelbimų juosta leidžia pateikti visus svarbius pranešimus visų puslapių viršuje.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
lt: Pranešimų juosta rodoma po pasirinktos datos ir laiko.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
lt: Pranešimų juosta rodoma iki pasirinktos datos ir laiko.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
lt: Anonimizuoti savo svetainės lankytojų IP adresus.

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Appearance settings for your website
lt: Jūsų svetainės išvaizdos nustatymai

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
lt: Taikoma paprasto tipo pranešimų juostai.

en: Ascending
lt: Kylantis

en: Author biographical info
lt: Autoriaus biografinė informacija

en: Author name
lt: Autoriaus vardas

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
lt: Pasirinkto stiliaus prieinamumas priklauso nuo pasirinkto pavadinimų šrifto.

en: Available range
lt: Galimas asortimentas

en: Background Image Overlay
lt: Fono vaizdo perdanga

en: Background Settings
lt: Fono nustatymai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Background color type
lt: Fono spalvos tipas

en: Background gradient
lt: Fono gradientas

en: Background image
lt: Fono vaizdas

en: Background image repeat
lt: Fono vaizdas kartojamas

en: Background image size
lt: Fono vaizdo dydis

en: Background position
lt: Fono padėtis

en: Background settings for your website header
lt: Jūsų svetainės antraštės fono nustatymai

en: Bar Background color
lt: Juostos fono spalva

en: Black
lt: Juoda

en: Blog Page
lt: Tinklaraščio puslapis

en: Blog Posts
lt: Tinklaraščio įrašai

en: Blur radius
lt: Suliejimo spindulys

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Bold (700)
lt: Pusjuodis (700)

en: Border Settings
lt: Kraštinių nustatymai

en: Border color
lt: Krašto spalva

en: Border radius
lt: Sienos spindulys

en: Border radius options
lt: Krašto spindulio parinktys

en: Border width
lt: Krašto plotis

en: Borders color
lt: Kraštinių spalva

en: Borders width
lt: Kraštinių plotis

en: Bottom
lt: Apačia

[ctx: position]
en: Bottom
lt: Apačia

en: Bottom Left
lt: Apačioje kairėje

en: Bottom Right
lt: Apačioje dešinėje

en: Box layout
lt: Dėžutės išdėstymas

en: Box width
lt: Dėžutės plotis

en: Burger menu only
lt: Tik mėsainių meniu

en: Button Background color
lt: Mygtuko fono spalva

en: Button URL
lt: Mygtuko URL

en: Button background
lt: Mygtuko fonas

en: Button link
lt: Mygtuko nuoroda

en: Button settings
lt: Mygtukų nustatymai

en: Button text
lt: Mygtuko tekstas

en: Buttons Border Radius
lt: Mygtukų kraštinės spindulys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Carousel autoplay enabled
lt: Karuselės automatinis paleidimas įjungtas

en: Carousel loop mode enabled
lt: Karuselės ciklo režimas įjungtas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Category
lt: Kategorija

en: Category description
lt: Kategorijos aprašymas

en: Category title
lt: Kategorijos pavadinimas

en: Category:
lt: Kategorija:

en: Center
lt: centras

[ctx: header layout]
en: Center
lt: centras

en: Change HTML tag
lt: Pakeiskite HTML žymą

en: Change icon
lt: Keisti piktogramą

en: Change image
lt: Keisti vaizdą

en: Change image for desktop resolution
lt: Pakeiskite darbalaukio skiriamąją gebą

en: Change image for mobile resolution
lt: Pakeiskite vaizdą į mobiliojo telefono skiriamąją gebą

en: Citadela - Special Pages
lt: Citadela – specialūs puslapiai

en: Citadela Blocks
lt: Citadelos blokai

en: Citadela Content Settings
lt: „Citadela“ turinio nustatymai

en: Citadela Half Layout Settings
lt: „Citadela Half Layout“ nustatymai

en: Citadela Header Settings
lt: „Citadela“ antraštės nustatymai

en: Citadela Posts Blocks
lt: „Citadela“ pranešimų blokai

en: Citadela Service Block image size
lt: „Citadela Service Block“ vaizdo dydis

en: Citadela Special Pages
lt: „Citadela“ specialieji puslapiai

[ctx: header layout]
en: Classic
lt: Klasika

[ctx: theme layout]
en: Classic
lt: Klasika

en: Clear
lt: Aišku

en: Cluster
lt: Klasteris

en: Cluster Block
lt: Klasterio blokas

en: Collapse menu to button
lt: Sutraukti meniu iki mygtuko

en: Collapsible footer widgets options
lt: Sutraukiamų poraštės valdiklių parinktys

en: Color settings
lt: Spalvų nustatymai

en: Colors
lt: Spalvos

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
lt: Komentaro autoriaus vardas nebus susietas su URL, įterptu į svetainės lauką

en: Comment text field
lt: Komentaro teksto laukas

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
lt: Komentarų plėtinys gali būti naudojamas norint pridėti pagalbos tekstą prie kiekvienos įvesties „WordPress“ komentarų formoje.

en: Comments extension
lt: Komentarų plėtinys

en: Comments links settings
lt: Komentarų nuorodų nustatymai

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Contain
lt: Sudėtyje

en: Content
lt: Turinys

en: Content size
lt: Turinio dydis

en: Content size width
lt: Turinio dydžio plotis

en: Content width
lt: Turinio plotis

en: Content width sizes
lt: Turinio pločio dydžiai

en: Cookies expiration
lt: Slapukų galiojimo laikas

en: Cover
lt: Viršelis

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
lt: Viršelis

en: Cover column height
lt: Viršelio kolonos aukštis

en: Current block view
lt: Dabartinis bloko vaizdas

en: Current page title
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
lt: Pasirinktinė antraštė įjungta. Šios parinktys gali neturėti įtakos šiam puslapiui.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
lt: Šiame puslapyje įgalinta tinkinta antraštė su tinkintu logotipu. Logotipo vaizdo pakeitimas gali būti nematomas peržiūroje.

en: Custom Page Title
lt: Pasirinktinis puslapio pavadinimas

en: Custom codes
lt: Individualūs kodai

en: Custom image
lt: Pasirinktinis vaizdas

en: Custom logo
lt: Individualus logotipas

en: Custom logo image
lt: Pasirinktinis logotipo vaizdas

en: Customize colors
lt: Tinkinti spalvas

en: Customized options for mobile screen width.
lt: Pritaikytos mobiliojo telefono ekrano pločio parinktys.

en: Date
lt: Data

en: Date color
lt: Datos spalva

en: Date from
lt: Data nuo

en: Date to
lt: Data iki

en: Day hours color
lt: Dienos valandų spalva

en: Day title color
lt: Dienos pavadinimo spalva

en: Days without defined time will be hidden.
lt: Dienos be nustatyto laiko bus paslėptos.

en: Decoration Color
lt: Dekoravimo spalva

en: Decoration color
lt: Dekoravimo spalva

en: Default
lt: Numatytas

[ctx: theme design]
en: Default
lt: Numatytas

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
lt: Numatytasis dydis

en: Define border radius for different parts of design.
lt: Apibrėžkite skirtingų dizaino dalių kraštinės spindulį.

en: Delete row
lt: Ištrinti eilutę

en: Descending
lt: Mažėjantis

en: Design Options
lt: Dizaino parinktys

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Desktop settings
lt: Darbalaukio nustatymai

en: Desktop size
lt: Darbalaukio dydis

en: Disable author name link
lt: Išjungti autoriaus vardo nuorodą

en: Disable default margins
lt: Išjungti numatytąsias paraštes

en: Disable editor comment links
lt: Išjungti redaktoriaus komentarų nuorodas

en: Disable featured table
lt: Išjungti siūlomą lentelę

en: Disable guest comment links
lt: Išjungti svečių komentarų nuorodas

en: Disable image
lt: Išjungti vaizdą

en: Disable import/export
lt: Išjungti importą / eksportavimą

en: Disable link to featured image in blog post
lt: Išjungti nuorodą į panašų vaizdą tinklaraščio įraše

en: Disable non-editor comment links
lt: Išjungti ne redaktoriaus komentarų nuorodas

en: Disable separator
lt: Išjungti separatorių

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
lt: Lentelėje rodyti produktų, paslaugų ar paketų pasiūlymus. Nustatykite geriausią pasiūlymą, parodykite kainą su nuolaida ir palyginimui parašykite svarbias funkcijas.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
lt: Rodo pranešimų sąrašą pagal filtrus. Pavyzdžiui, įrašai tik iš konkrečios kategorijos.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
lt: Rodo puslapiuotą įrašų sąrašą „WordPress“ tinklaraščio puslapyje.

en: Do not use float numbers, please.
lt: Nenaudokite slankiųjų skaičių.

en: Downloading&#8230;
lt: Atsisiunčiama…

en: Drop Layout package here
lt: Nuleiskite maketo paketą čia

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
lt: Lengvai kurkite ir tvarkykite įvykių kalendorių naudodami %1$sThe Events Calendar%2$s nemokamą papildinį.

en: Edit Special Page
lt: Redaguoti specialų puslapį

en: Edit or update the image
lt: Redaguoti arba atnaujinti vaizdą

en: Email field
lt: El. pašto laukas

en: Enable
lt: Įgalinti

en: Enable collapsible footer wigets area
lt: Įgalinti sutraukiamą poraštės valdiklių sritį

en: Enable featured table
lt: Įgalinti panašų lentelę

en: Error
lt: Klaida

en: Events
lt: Renginiai

en: Expiration of saved cookies in days.
lt: Išsaugotų slapukų galiojimo laikas baigiasi dienomis.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
lt: Eksportuoti %s išdėstymą

en: Extra Bold (900)
lt: Ypač paryškintas (900)

en: Extra-bold
lt: Itin drąsus

en: Extra-light
lt: Itin lengvas

en: Featured
lt: Teminiai

en: Featured image link
lt: Panašaus vaizdo nuoroda

en: Field label
lt: Lauko etiketė

en: Filter special pages list
lt: Filtruoti specialių puslapių sąrašą

en: Filters
lt: Filtrai

en: Fixed background image
lt: Fiksuotas fono vaizdas

en: Fixed image
lt: Fiksuotas vaizdas

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Font size unit
lt: Šrifto dydžio vienetas

en: Footer Color
lt: Poraštės spalva

en: Footer code
lt: Poraštės kodas

en: Forced inside space
lt: Priverstas erdvėje

en: Friday
lt: penktadienis

en: From AitThemes:
lt: Iš AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
lt: Iš AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
lt: Iš WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
lt: Iš WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
lt: Full Sticky antraštė

en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: Full size width
lt: Viso dydžio plotis

en: Fullwidth
lt: Visas plotis

en: Fullwidth header
lt: Viso pločio antraštė

en: Fullwidth size
lt: Viso pločio dydis

en: General Border Radius
lt: Bendras pasienio spindulys

en: General Layout
lt: Bendras išdėstymas

en: General options for desktop.
lt: Bendrosios darbalaukio parinktys.

en: General settings
lt: Bendrieji nustatymai

en: Google Analytics
lt: Google analizė

en: Google Analytics tracking ID.
lt: Google Analytics stebėjimo ID.

en: Google font
lt: Google šriftas

en: Gradient
lt: Gradientas

en: Gradient degree
lt: Gradiento laipsnis

en: Gradient overlay
lt: Gradiento perdanga

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
lt: Gradientas po vaizdu, naudingas .png vaizdams fone.

en: HTML tag
lt: HTML žyma

en: Half layout page
lt: Pusės išdėstymo puslapis

en: Header Background
lt: Antraštės fonas

en: Header Color
lt: Antraštės spalva

en: Header Color Overlay
lt: Antraštės spalvų perdanga

en: Header Image
lt: Antraštės vaizdas

en: Header Image Position
lt: Antraštės vaizdo padėtis

en: Header Image Repeat
lt: Antraštės vaizdas Pakartokite

en: Header Image Size
lt: Antraštės vaizdo dydis

en: Header Layout
lt: Antraštės išdėstymas

en: Header background
lt: Antraštės fonas

en: Header code
lt: Antraštės kodas

en: Header text
lt: Antraštės tekstas

en: Height Settings
lt: Aukščio nustatymai

en: Height unit
lt: Aukščio vienetas

en: Hidden on desktop
lt: Paslėpta darbalaukyje

en: Hidden on mobile
lt: Paslėpta mobiliajame telefone

en: Hidden title in full sticky header on desktop
lt: Paslėptas pavadinimas visiškai lipnioje antraštėje darbalaukyje

en: Hidden title in full sticky header on mobile
lt: Paslėptas pavadinimas visiškai lipnioje antraštėje mobiliajame telefone

en: Hide Site title
lt: Slėpti svetainės pavadinimą

en: Hide button with link
lt: Slėpti mygtuką su nuoroda

en: Hide discount price
lt: Slėpti nuolaidos kainą

en: Hide empty days
lt: Paslėpti tuščias dienas

en: Hide only on mobile
lt: Slėpti tik mobiliajame telefone

en: Hide site title
lt: Slėpti svetainės pavadinimą

en: Hide site title and tagline
lt: Slėpti svetainės pavadinimą ir žymos eilutę

en: Hide tagline only
lt: Slėpti tik žymos eilutę

en: Horizontal offset
lt: Horizontalus poslinkis

en: Icon color
lt: Ikonos spalva

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
lt: Jei įjungta, priklijuoti įrašai bus rodomi sąrašo įrašų viršuje.

en: Image
lt: Vaizdas

en: Image overlay color
lt: Vaizdo perdangos spalva

en: Image position
lt: Vaizdo padėtis

en: Image repeat
lt: Vaizdo kartojimas

en: Image size
lt: Paveikslėlio dydis

en: Images
lt: Vaizdai

en: Import Layout
lt: Importuoti išdėstymą

en: Import and export layout settings pages will be disabled
lt: Importavimo ir eksportavimo išdėstymo nustatymų puslapiai bus išjungti

en: Import done!
lt: Importas baigtas!

en: Import layout from file
lt: Importuoti maketą iš failo

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
lt: Išdėstymo paketo importavimas <strong>ištrins visą turinį</strong> – visus įrašus, puslapius, mediją, žymas ir kategorijas.

en: In "em" unit
lt: „em“ vienete

en: Infobar
lt: Informacijos juosta

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
lt: Informacijos juosta gali būti naudojama norint jūsų svetainėje rodyti pranešimą apie slapukus. Jis rodomas visiems naujiems lankytojams, kurie ateina į jūsų svetainę. Jie gali spustelėti mygtuką, kad jį paslėptų. Tada informacijos juosta paslėpta dienų skaičiui, nustatykite lauką „Slapukų galiojimo laikas“.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
lt: Įterpti mygtuko URL. Palikite tuščią, kad paslėptumėte mygtuką.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
lt: Įveskite didesnį nei %1$s skaičių arba palikite tuščią numatytąją reikšmę.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
lt: Įveskite didesnį nei %1$s skaičių.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
lt: Įveskite skaičių, mažesnį nei %1$s, arba palikite tuščią numatytąją reikšmę.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
lt: Įveskite skaičių, mažesnį nei %1$s.

en: Insert row after
lt: Įterpti eilutę po

en: Insert text
lt: Įterpti tekstą

en: Insert valid number, please.
lt: Įveskite tinkamą numerį, prašau.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
lt: Įveskite „Google Analytics“ stebėjimo ID. „Google Analytics“ stebėjimo kodas bus pridėtas prie jūsų svetainės.

en: Inset shadow
lt: Įterptas šešėlis

en: Install required plugins
lt: Įdiekite reikiamus papildinius

en: Installing and activating plugins&#8230;
lt: Diegiami ir aktyvinami papildiniai…

en: It's not Citadela Layout package
lt: Tai ne „Citadela Layout“ paketas

en: Item subtitle
lt: Elemento paantraštė

en: Item title
lt: Prekės pavadinimas

en: Large
lt: Didelis

en: Large size
lt: Didelis dydis

en: Layout Exporter
lt: Maketavimo eksportuotojas

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
lt: „Layout Exporter“ funkcija eksportuoja „WordPress“ puslapius, įrašus ir visas „Citadela“ parinktis bei nustatymus. Galite naudoti „Layout Exporter“, kad sukurtumėte „Citadela“ maketą, kurį galėsite lengvai įdiegti kitoje „Citadela“ svetainėje.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
lt: Layout Importer turi turėti įdiegtą PHP ZIP plėtinį. Įdiekite jį arba susisiekite su prieglobos paslaugų teikėju.

en: Layout import/export settings
lt: Maketo importo/eksportavimo nustatymai

en: Layouts
lt: Maketai

en: Layouts import and export is disabled
lt: Maketų importavimas ir eksportavimas išjungtas

en: Left
lt: Kairė

en: Left align logo
lt: Logotipas lygiuoti kairėje

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Letter spacing
lt: Tarpai tarp raidžių

en: Light
lt: Šviesa

en: Light (100)
lt: Šviesa (100)

en: Line height
lt: Linijos aukštis

en: Lines color
lt: Linijų spalva

en: Link
lt: Nuoroda

en: List layout
lt: Sąrašo išdėstymas

en: Location
lt: Vieta

en: Location description
lt: Vietos aprašymas

en: Location title
lt: Vietos pavadinimas

en: Location:
lt: Vieta:

en: Logo font size
lt: Logotipo šrifto dydis

en: Logo image in custom header.
lt: Logotipo vaizdas tinkintoje antraštėje.

en: Logo image max width
lt: Maksimalus logotipo vaizdo plotis

en: Logo space max width
lt: Maksimalus logotipo plotis

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Medium size
lt: Vidutinis dydis

en: Membership
lt: Narystė

en: Menu button color
lt: Meniu mygtuko spalva

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
lt: Minimali reikšmė 1500 piks., palikite tuščią, jei norite neriboto pločio.

en: Mininum height
lt: Minimalus aukštis

en: Mobile
lt: Mobilusis

en: Mobile Settings
lt: Mobilieji nustatymai

en: Mobile settings
lt: Mobilieji nustatymai

en: Mobile size
lt: Mobilus dydis

en: Mobile width breakpoint
lt: Mobiliojo pločio lūžio taškas

[ctx: theme layout]
en: Modern
lt: Modernus

en: Monday
lt: pirmadienis

en: Move down
lt: Judėk žemyn

en: Move up
lt: Judėti aukštyn

en: Name field
lt: Vardo laukas

en: Next
lt: Kitas

en: No Repeat
lt: Nėra kartojimo

en: No borders
lt: Jokių sienų

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
lt: Jokio kartojimosi

en: No results found.
lt: Nieko nerasta.

en: No special pages found.
lt: Specialių puslapių nerasta.

en: None
lt: Nė vienas

en: Normal (400)
lt: Įprasta (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
lt: Pastaba: standartinis puslapio pavadinimas bus paslėptas.

en: Number of items
lt: Elementų skaičius

en: OK
lt: Gerai

en: Oops! That page can't be found.
lt: Oi! To puslapio nepavyko rasti.

en: Open in new window
lt: Atidaryti naujame lange

en: Open link in new tab
lt: Atidaryti nuorodą naujame skirtuke

en: Opened footer wigets area
lt: Atidaryta poraštės valdiklių sritis

en: Opening Hours
lt: Darbo valandos

en: Opening Hours settings
lt: Darbo valandų nustatymai

en: Order Options
lt: Užsakymo parinktys

en: Order by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Original
lt: Originalus

en: Overlay color
lt: Perdangos spalva

en: Overlay gradient
lt: Perdangos gradientas

en: Overlay opacity
lt: Perdangos neskaidrumas

en: PHP ZIP extension not found
lt: PHP ZIP plėtinys nerastas

en: Page Color
lt: Puslapio spalva

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
lt: Neuždarykite šio naršyklės lango, kol nebus visiškai importuotas maketo paketas.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
lt: Atminkite, kad „Layout Exporter“ neeksportuoja visko iš „WordPress“, pvz., „WooCommerce“ sąskaitų faktūrų ar duomenų iš kitų trečiųjų šalių papildinių. Perkėlimo tikslais yra daug kitų papildinių.

en: Position
lt: Padėtis

en: Position on website
lt: Pozicija svetainėje

en: Post Details
lt: Išsami informacija apie įrašą

en: Posts
lt: Įrašai

en: Posts navigation
lt: Įrašų navigacija

en: Posts settings
lt: Įrašų nustatymai

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
lt: Peržiūra rodoma tik tinkinimo priemonės ekrane.

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Price Table
lt: Kainų lentelė

en: Price table alignment
lt: Kainų lentelės derinimas

en: Radial gradient
lt: Radialinis gradientas

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Read more link
lt: Skaityti daugiau nuoroda

en: Ready to use Citadela layouts
lt: Paruošti naudoti Citadela maketai

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
lt: Paruošti naudoti „Citadela“ maketai ir blokai su daugybe tinkinimo parinkčių

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
lt: Neseniai suaktyvinta tema nesuderinama su %s papildiniu, todėl įskiepis buvo išjungtas.

en: Regular
lt: Reguliarus

en: Remove image
lt: Pašalinti vaizdą

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
lt: Pakartokite

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
lt: Pakartokite horizontaliai

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
lt: Pakartokite vertikaliai

en: Replace default label of the field.
lt: Pakeiskite numatytąją lauko etiketę.

en: Replace image
lt: Pakeisti vaizdą

en: Required plugins
lt: Reikalingi papildiniai

en: Reset
lt: Nustatyti iš naujo

en: Responsive Spacer
lt: Reaguojantis tarpiklis

en: Responsive Text
lt: Atsakingas tekstas

en: Responsive options applied under screen width
lt: Pagal ekrano plotį pritaikytos jautrios parinktys

en: Reusable Blocks
lt: Daugkartiniai blokai

en: Reusable blocks settings
lt: Daugkartinio naudojimo blokų nustatymai

en: Right
lt: Teisingai

en: Right side
lt: Dešinioji pusė

en: Saturday
lt: šeštadienis

en: Save Settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Search Special ages
lt: Ieškoti Specialūs amžiaus

en: Search results for:
lt: Pieškos rezultatai:

en: Select Google Font for your website
lt: Savo svetainei pasirinkite „Google“ šriftą

en: Select Layout package
lt: Pasirinkite maketo paketą

en: Select alignment
lt: Pasirinkite lygiavimą

en: Select alignment on mobile design
lt: Pasirinkite išlygiavimą mobiliajame dizaine

en: Select background type
lt: Pasirinkite fono tipą

en: Select color combinations for your website
lt: Pasirinkite savo svetainės spalvų derinius

en: Select font weight
lt: Pasirinkite šrifto svorį

en: Select image
lt: Pasirinkite vaizdą

en: Select layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Select layout for website header
lt: Pasirinkite svetainės antraštės išdėstymą

en: Select layout for your website
lt: Pasirinkite savo svetainės išdėstymą

en: Select size
lt: Pasirinkite dydi

en: Semi-bold
lt: Pusiau paryškintas

en: Service
lt: Aptarnavimas

en: Service Image
lt: Paslaugos vaizdas

en: Service description text
lt: Paslaugos aprašymo tekstas

en: Service header
lt: Paslaugos antraštė

en: Set background image
lt: Nustatyti fono paveikslėlį

en: Set custom image
lt: Nustatykite pasirinktinį vaizdą

en: Set custom logo image
lt: Nustatykite tinkintą logotipo vaizdą

en: Set header color as background image overlay
lt: Nustatyti antraštės spalvą kaip fono vaizdo perdangą

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
lt: Nustatoma, ar poraštėje esantys valdikliai atidaromi arba uždaromi pagal numatytuosius nustatymus mobiliajame įkėlus puslapį. Taikoma, jei įjungti sutraukiami valdikliai.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Settings Saved
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Settings for main menu in header
lt: Pagrindinio meniu nustatymai antraštėje

en: Settings for site header
lt: Svetainės antraštės nustatymai

en: Shadow Settings
lt: Šešėlių nustatymai

en: Shadow color
lt: Šešėlių spalva

en: Show always
lt: Rodyti visada

en: Show button with link
lt: Rodyti mygtuką su nuoroda

en: Show categories
lt: Rodyti kategorijas

en: Show date
lt: Rodyti datą

en: Show description
lt: Rodyti aprašymą

en: Show discount price
lt: Rodyti nuolaidą

en: Show featured image
lt: Rodyti panašų vaizdą

en: Show header over content
lt: Rodyti antraštę virš turinio

en: Show icon
lt: Rodyti piktogramą

en: Show image
lt: Rodyti vaizdą

en: Show image as icon
lt: Rodyti vaizdą kaip piktogramą

en: Show in menu
lt: Rodyti meniu

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
lt: Rodyti nuorodą, kad galėtumėte valdyti daugkartinio naudojimo blokus administratoriaus meniu

en: Show locations
lt: Rodyti vietas

en: Show only on mobile
lt: Rodyti tik mobiliajame telefone

en: Show opening hours on your website.
lt: Rodyti darbo valandas savo svetainėje.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
lt: Rodyti arba slėpti klasterio bloką tik mobiliojo telefono ekrane.

en: Show preview of Announcement Bar
lt: Rodyti pranešimų juostos peržiūrą

en: Show transparent header without additional background settings.
lt: Rodyti skaidrią antraštę be papildomų fono nustatymų.

en: Show website
lt: Rodyti svetainę

[ctx: settings]
en: Simple
lt: Paprasta

en: Simple layout
lt: Paprastas išdėstymas

en: Simple settings
lt: Paprasti nustatymai

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
lt: Paprasti nustatymai leidžia skelbimų juostoje rodyti paprastą tekstą ir mygtuką. Spalvas galima tinkinti naudojant „WordPress“ tinkinimo priemonę.

en: Simple text styles
lt: Paprasti teksto stiliai

en: Simplified typography styles for blog posts pages
lt: Supaprastinti tinklaraščio įrašų puslapių tipografijos stiliai

en: Single color
lt: Vienspalvis

en: Single color overlay
lt: Vienos spalvos perdanga

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
lt: Dizaine naudojami turinio, plataus ir viso pločio išdėstymo tipų dydžiai.

en: Skip number of posts from start
lt: Praleiskite pranešimų skaičių nuo pradžios

en: Small
lt: Mažas

en: Small size
lt: Mažas dydis

en: Space around logo
lt: Erdvė aplink logotipą

en: Space around menu button
lt: Erdvė aplink meniu mygtuką

en: Spacer height in
lt: Tarpiklio aukštis in

en: Spacer settings
lt: Tarpiklio nustatymai

en: Spacing Settings
lt: Tarpų nustatymai

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
lt: Specialus puslapis

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
lt: Specialūs puslapiai

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
lt: Specialūs puslapiai

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
lt: Specialus konteineris, kuris visada yra per visą plotį, jei nėra šoninės juostos ar stulpelių. Ten galite įterpti kitus blokus ir nustatyti konteinerio foną.

en: Special page updated.
lt: Atnaujintas specialus puslapis.

en: Special pages list
lt: Specialių puslapių sąrašas

en: Special pages list navigation
lt: Specialių puslapių sąrašo naršymas

en: Spread radius
lt: Skleidimo spindulys

en: Sticky header on desktop
lt: Lipni antraštė darbalaukyje

en: Sticky header on mobile
lt: Lipni antraštė mobiliajame telefone

en: Sticky header settings
lt: Lipnios antraštės nustatymai

en: Sticky posts first
lt: Pirmiausia lipnūs įrašai

en: Styles
lt: Stiliai

en: Subtitle
lt: Subtitrai

en: Subtitle color
lt: Subtitrų spalva

en: Sunday
lt: sekmadienis

en: Table subtitle
lt: Lentelės paantraštė

en: Table title
lt: Lentelės pavadinimas

en: Tag description
lt: Žymės aprašymas

en: Tag name
lt: Žymės pavadinimas

en: Tehre was an error with downloading layout
lt: Atsisiunčiant išdėstymą įvyko klaida

en: Text
lt: Tekstas

en: Text Font
lt: Teksto šriftas

en: Text alignment
lt: Teksto lygiavimas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Text color in custom header.
lt: Teksto spalva tinkintoje antraštėje.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
lt: Tekstas rodomas informacijos juostoje. Jame gali būti HTML formatavimo, pvz., URL, nukreipiantys į jūsų sąlygas arba privatumo politiką.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
lt: Pranešimų juostoje ant mygtuko rodomas tekstas. Palikite tuščią, kad paslėptumėte mygtuką.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
lt: Tekstas rodomas ant mygtuko. Jei tekstas nenurodytas, X ženklas bus naudojamas informacijos juostai uždaryti.

en: Text of announcement
lt: Skelbimo tekstas

en: Thank you for activating Citadela Pro.
lt: Dėkojame, kad suaktyvinote „Citadela Pro“.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
lt: Nepavyko suaktyvinti %s papildinio. Tai nesuderinama su dabartine aktyvia tema.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
lt: „Citadela Layout“ reikalauja šių įskiepių. Reikalingi papildiniai bus įdiegti ir suaktyvinti automatiškai. Jei neturite prieigos prie vieno iš papildinių, kai kurie puslapiai gali būti neužbaigti.

en: The content could not be imported.
lt: Nepavyko importuoti turinio.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
lt: Procesas gali trukti nuo 30 sekundžių iki 30 minučių, priklausomai nuo išdėstymo paketo dydžio ir ryšio greičio (daugiausia dėl demonstracinių vaizdų atsisiuntimo).

en: Theme Layout
lt: Temos išdėstymas

en: There was an error with installing plugins
lt: Įdiegiant papildinius įvyko klaida

en: Thick borders
lt: Storos kraštinės

en: Thin
lt: Plonas

en: Thin borders
lt: Plonos kraštinės

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
lt: Šis nustatymas apibrėžia, ar naudoti mūsų Citadela stilius %1$sThe Events Calendar%2$s papildinyje, ar naudoti papildinio stilius.

en: Thursday
lt: ketvirtadienis

en: Tile
lt: Plytelė

en: Tile Horizontally
lt: Plytelės horizontaliai

en: Tile Vertically
lt: Plytelės vertikaliai

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title color
lt: Pavadinimo spalva

en: Titles Font
lt: Pavadinimų šriftas

en: Titles Style
lt: Pavadinimo stilius

en: To edit the image, you need permission to upload media.
lt: Norėdami redaguoti vaizdą, jums reikia leidimo įkelti mediją.

en: Top
lt: Į viršų

[ctx: position]
en: Top
lt: Į viršų

en: Top Left
lt: Viršuje kairėje

en: Top Right
lt: Viršutinis dešinysis

en: Tracking ID
lt: Stebėjimo ID

en: Tracking privacy
lt: Privatumo stebėjimas

en: Transparent header
lt: Skaidri antraštė

en: Tueasday
lt: antradienis

en: Tuesday
lt: antradienis

en: Turn on Announcements bar functionality
lt: Įjunkite pranešimų juostos funkciją

en: Turn on Comments extension functionality
lt: Įjunkite komentarų plėtinio funkciją

en: Type
lt: Tipas

en: Type for search...
lt: Įveskite paieškai...

en: Typography
lt: Tipografija

en: Upload an image file or pick one from your media library.
lt: Įkelkite vaizdo failą arba pasirinkite jį iš savo medijos bibliotekos.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
lt: Įkeltas ZIP failas nėra „Citadela Layout“ paketas arba yra senas nesuderinamas išdėstymo paketas. Atsisiųskite naujausią paketą iš savo „AitThemes“ paskyros.

en: Uploading&#8230;
lt: Įkeliama…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
lt: URL iš redaktoriaus komentaro teksto bus pašalinti. Taikoma naudotojų vaidmenims su įrašų redagavimo galimybe, pvz., „Contributor“ ir naujesnėmis versijomis.

en: Urls from guest comment text will be removed
lt: URL iš svečių komentarų teksto bus pašalinti

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
lt: URL iš ne redaktoriaus komentaro teksto bus pašalinti. Taikoma vartotojo vaidmenims be galimybės redaguoti įrašą, pvz., Prenumeratorius.

en: Use Citadela styles
lt: Naudokite Citadela stilius

en: Use Infobar on your website
lt: Naudokite informacijos juostą savo svetainėje

en: Use custom header
lt: Naudokite pasirinktinę antraštę

en: Use custom width settings
lt: Naudokite pasirinktinius pločio nustatymus

en: Use default font
lt: Naudokite numatytąjį šriftą

en: Use default font weight
lt: Naudokite numatytąjį šrifto svorį

en: Use responsive options
lt: Naudokite reaguojančias parinktis

en: Using font size from theme design.
lt: Šrifto dydžio naudojimas iš temos dizaino.

en: Using letter spacing from theme design.
lt: Tarpų tarp raidžių naudojimas iš temos dizaino.

en: Using line height from theme design.
lt: Naudojant linijos aukštį nuo temos dizaino.

en: Vertical offset
lt: Vertikalus poslinkis

en: View Demo
lt: Žiūrėti demonstracinę versiją

en: View layouts
lt: Žiūrėti maketus

en: View more
lt: Peržiūrėti daugiau

en: Visibility on mobile
lt: Matomumas mobiliajame telefone

en: WP Button Block
lt: WP mygtukų blokas

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lt: Saugome jūsų el. paštą, kad galėtume su jumis susisiekti apie mūsų produktus ir paslaugas. Daugiau informacijos rasite <a href="#">mūsų privatumo politikoje</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lt: Saugome jūsų vardą, kad galėtume su jumis susisiekti apie mūsų gaminius ir paslaugas. Daugiau informacijos rasite <a href="#">mūsų privatumo politikoje</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lt: Saugome jūsų svetainės URL, kad galėtume su jumis susisiekti apie savo produktą ir paslaugas. Daugiau informacijos rasite <a href="#">mūsų privatumo politikoje</a> .

en: We're importing the Layout package...
lt: Importuojame maketo paketą...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
lt: Pastebėjome, kad naudojate pasenusią PHP versiją, kuri nebepalaikoma, todėl <em>papildinys buvo išjungtas</em> . Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra greita ir saugi, <a href='%1$s'>atnaujindami PHP į naujausią versiją</a> . Minimalus %2$s reikalavimas yra <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
lt: Pastebėjome, kad naudojate pasenusią „WordPress“ versiją, todėl <em>papildinys buvo išjungtas</em> . Įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra saugi ir atnaujinta, <a href='%1$s'>atnaujindami „WordPress“ į naujausią versiją</a> . Minimalus %2$s reikalavimas yra <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
lt: Svetainės URL laukas

en: Wednesday
lt: trečiadienį

en: Wide
lt: Platus

en: Wide size
lt: Platus dydis

en: Wide size width
lt: Platus dydis plotis

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
lt: Valdiklių sritį poraštėje galima atidaryti arba uždaryti mobiliajame įrenginyje.

en: Width Settings
lt: Pločio nustatymai

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
lt: Naudodami išplėstinius nustatymus galite visiškai valdyti HTML ir skelbimų juostos stilius.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
lt: Galite importuoti bet kurį iš galimų „Citadela Layouts“.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lt: Jūsų komentarai padeda mums tobulinti savo produktus ir paslaugas, todėl nuolat juos registruojame. Komentarą taip pat naudojame ateityje. Daugiau informacijos rasite <a href="#">mūsų privatumo politikoje</a> .

en: Your current content will be deleted
lt: Dabartinis jūsų turinys bus ištrintas

en: ZIP files
lt: ZIP failai

en: button text
lt: mygtuko tekstas

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
lt: arba

en: read more text
lt: skaitykite daugiau teksto

en: row text...
lt: eilutės tekstas...
