Citadela Pro 5.0.3 - en to lv translation catalogue (553 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
lv: %s spraudnis un PHP nesaderība

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
lv: %s spraudnis un WordPress nesaderība

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
lv: %s spraudnis ir deaktivizēts

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
lv: %s spraudņa nesaderība

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
lv: (Jūs varat tos lejupielādēt no sava AitThemes konta)

en: 100% horizontal
lv: 100% horizontāli

en: 100% vertical
lv: 100% vertikāli

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
lv: Pievienojiet tukšu vietu starp blokiem, kas galddatorā un mobilajās ierīcēs izskatīsies atšķirīgi.

en: Additional text
lv: Papildu teksts

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
lv: Kopā ar lauku tiek parādīts papildu teksts. Tajā var būt ietverts HTML formatējums, piemēram, vietrāži URL, kas novirza uz jūsu noteikumiem vai konfidencialitātes politiku.

[ctx: settings]
en: Advanced
lv: Papildu

en: Advanced settings
lv: Papildu iestatījumi

en: Align Text Center
lv: Izlīdzināt teksta centru

en: Align Text Left
lv: Izlīdzināt tekstu pa kreisi

en: Align Text Right
lv: Izlīdzināt tekstu pa labi

en: Align logo section to the left side
lv: Izlīdziniet logotipa sadaļu kreisajā pusē

en: All
lv: Visi

en: All Special Pages
lv: Visas īpašās lapas

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
lv: Visi bloki tika pārvietoti uz %s spraudni.

en: Allows you to easily add company services to your website.
lv: Ļauj viegli pievienot uzņēmuma pakalpojumus savai vietnei.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
lv: Ļauj ievietot tekstu ar pielāgotiem iestatījumiem un fontu.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
lv: Ļauj ievietot lapas nosaukumu jebkurā vietā, kur vēlaties. Piemēram, pēc galvenes attēla.

en: Announcements Bar
lv: Paziņojumu josla

en: Announcements bar
lv: Paziņojumu josla

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
lv: Paziņojumu josla ļauj parādīt visus svarīgus paziņojumus visu jūsu lapu augšdaļā.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
lv: Paziņojumu josla tiek parādīta pēc izvēlētā datuma un laika.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
lv: Paziņojumu josla tiek rādīta līdz atlasītajam datumam un laikam.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
lv: Anonimizēt savas vietnes apmeklētāju IP adreses.

en: Appearance
lv: Izskats

en: Appearance settings for your website
lv: Jūsu vietnes izskata iestatījumi

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
lv: Piemērots vienkārša veida paziņojumu joslai.

en: Ascending
lv: Augošā

en: Author biographical info
lv: Autora biogrāfiskā informācija

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
lv: Atlasītā stila pieejamība ir atkarīga no nosaukumiem izvēlētā fonta.

en: Available range
lv: Pieejamais diapazons

en: Background Image Overlay
lv: Fona attēla pārklājums

en: Background Settings
lv: Fona iestatījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background color type
lv: Fona krāsas tips

en: Background gradient
lv: Fona gradients

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Background image repeat
lv: Fona attēla atkārtojums

en: Background image size
lv: Fona attēla izmērs

en: Background position
lv: Fona pozīcija

en: Background settings for your website header
lv: Jūsu vietnes galvenes fona iestatījumi

en: Bar Background color
lv: Bāra Fona krāsa

en: Black
lv: Melns

en: Blog Page
lv: Emuāra lapa

en: Blog Posts
lv: Emuāra ziņas

en: Blur radius
lv: Aizmiglošanas rādiuss

en: Bold
lv: Treknrakstā

en: Bold (700)
lv: Treknraksts (700)

en: Border Settings
lv: Apmales iestatījumi

en: Border color
lv: Apmales krāsa

en: Border radius
lv: Robežas rādiuss

en: Border radius options
lv: Robežas rādiusa iespējas

en: Border width
lv: Apmales platums

en: Borders color
lv: Robežu krāsa

en: Borders width
lv: Robežu platums

en: Bottom
lv: Apakšā

[ctx: position]
en: Bottom
lv: Apakšā

en: Bottom Left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom Right
lv: Apakšējā labajā stūrī

en: Box layout
lv: Kastes izkārtojums

en: Box width
lv: Kastes platums

en: Burger menu only
lv: Tikai burgeru ēdienkarte

en: Button Background color
lv: Pogas fona krāsa

en: Button URL
lv: Pogas URL

en: Button background
lv: Pogas fons

en: Button link
lv: Pogas saite

en: Button settings
lv: Pogu iestatījumi

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Buttons Border Radius
lv: Pogu apmales rādiuss

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Carousel autoplay enabled
lv: Karuseļa automātiskā atskaņošana ir iespējota

en: Carousel loop mode enabled
lv: Karuseļa cilpas režīms ir iespējots

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Category
lv: Kategorija

en: Category description
lv: Kategorijas apraksts

en: Category title
lv: Kategorijas nosaukums

en: Category:
lv: Kategorija:

en: Center
lv: Centrs

[ctx: header layout]
en: Center
lv: Centrs

en: Change HTML tag
lv: Mainiet HTML tagu

en: Change icon
lv: Mainīt ikonu

en: Change image
lv: Mainīt attēlu

en: Change image for desktop resolution
lv: Mainiet attēlu uz darbvirsmas izšķirtspēju

en: Change image for mobile resolution
lv: Mainīt attēlu mobilajai izšķirtspējai

en: Citadela - Special Pages
lv: Citadela — īpašas lapas

en: Citadela Blocks
lv: Citadelas bloki

en: Citadela Content Settings
lv: Citadela satura iestatījumi

en: Citadela Half Layout Settings
lv: Citadela Half Layout iestatījumi

en: Citadela Header Settings
lv: Citadela galvenes iestatījumi

en: Citadela Service Block image size
lv: Citadela Service Block attēla izmērs

en: Citadela Special Pages
lv: Citadela īpašās lapas

[ctx: header layout]
en: Classic
lv: Klasika

[ctx: theme layout]
en: Classic
lv: Klasika

en: Clear
lv: Skaidrs

en: Cluster
lv: Klasteris

en: Cluster Block
lv: Klasteru bloks

en: Collapse menu to button
lv: Sakļaut izvēlni uz pogu

en: Collapsible footer widgets options
lv: Saliekamās kājenes logrīku iespējas

en: Color settings
lv: Krāsu iestatījumi

en: Colors
lv: Krāsas

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
lv: Komentāra autora vārds netiks saistīts ar vietni, kas ievietota laukā Vietne

en: Comment text field
lv: Komentāra teksta lauks

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
lv: Komentāru paplašinājumu var izmantot, lai pievienotu palīdzības tekstu katrai ievadei WordPress komentāru veidlapā.

en: Comments extension
lv: Komentāru paplašinājums

en: Comments links settings
lv: Komentāru saišu iestatījumi

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Contain
lv: Satur

en: Content
lv: Saturs

en: Content size
lv: Satura lielums

en: Content size width
lv: Satura izmēra platums

en: Content width
lv: Satura platums

en: Content width sizes
lv: Satura platuma izmēri

en: Cookies expiration
lv: Sīkdatņu derīguma termiņš

en: Cover
lv: Piesegt

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
lv: Piesegt

en: Cover column height
lv: Pārsega kolonnas augstums

en: Current block view
lv: Pašreizējais bloka skats

en: Current page title
lv: Pašreizējās lapas nosaukums

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
lv: Pielāgota galvene ir iespējota. Tālāk norādītās opcijas var nebūt spēkā šajā lapā.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
lv: Šai lapai ir iespējota pielāgota galvene ar pielāgotu logotipu. Logotipa attēla izmaiņas var nebūt redzamas priekšskatījumā.

en: Custom Page Title
lv: Pielāgots lapas nosaukums

en: Custom codes
lv: Pielāgoti kodi

en: Custom image
lv: Pielāgots attēls

en: Custom logo
lv: Pielāgots logotips

en: Custom logo image
lv: Pielāgots logotipa attēls

en: Customize colors
lv: Pielāgojiet krāsas

en: Customized options for mobile screen width.
lv: Pielāgotas iespējas mobilā ekrāna platumam.

en: Date
lv: Datums

en: Date color
lv: Datuma krāsa

en: Date from
lv: Datums no

en: Date to
lv: Datums līdz

en: Day hours color
lv: Dienas stundu krāsa

en: Day title color
lv: Dienas nosaukuma krāsa

en: Days without defined time will be hidden.
lv: Dienas bez noteikta laika tiks paslēptas.

en: Decoration Color
lv: Dekorācijas krāsa

en: Decoration color
lv: Dekorācijas krāsa

en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: theme design]
en: Default
lv: Noklusējums

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
lv: Noklusējuma izmērs

en: Define border radius for different parts of design.
lv: Nosakiet apmales rādiusu dažādām dizaina daļām.

en: Delete row
lv: Dzēst rindu

en: Descending
lv: Dilstoša

en: Design Options
lv: Dizaina iespējas

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Desktop settings
lv: Darbvirsmas iestatījumi

en: Desktop size
lv: Darbvirsmas izmērs

en: Disable author name link
lv: Atspējot autora vārda saiti

en: Disable default margins
lv: Atspējot noklusējuma piemales

en: Disable editor comment links
lv: Atspējot redaktora komentāru saites

en: Disable featured table
lv: Atspējot piedāvāto tabulu

en: Disable guest comment links
lv: Atspējot viesu komentāru saites

en: Disable image
lv: Atspējot attēlu

en: Disable import/export
lv: Atspējot importēšanu/eksportēšanu

en: Disable link to featured image in blog post
lv: Atspējot saiti uz piedāvāto attēlu emuāra ziņā

en: Disable non-editor comment links
lv: Atspējot komentāru saites, kas nav redaktori

en: Disable separator
lv: Atspējot atdalītāju

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
lv: Parādiet tabulā preču, pakalpojumu vai paku piedāvājumus. Iestatiet labāko piedāvājumu, parādiet cenu ar atlaidi un salīdzināšanai ierakstiet svarīgas funkcijas.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
lv: Parāda ziņu sarakstu, pamatojoties uz filtriem. Piemēram, ziņas tikai no noteiktas kategorijas.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
lv: Parāda WordPress emuāra lapā esošo ziņu lapu sarakstu.

en: Do not use float numbers, please.
lv: Lūdzu, neizmantojiet peldošos skaitļus.

en: Downloading&#8230;
lv: Notiek lejupielāde…

en: Drop Layout package here
lv: Nometiet izkārtojuma pakotni šeit

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
lv: Ērti izveidojiet un pārvaldiet notikumu kalendāru, izmantojot %1$sThe Events Calendar%2$s bezmaksas spraudni.

en: Edit Special Page
lv: Rediģēt īpašo lapu

en: Edit or update the image
lv: Rediģējiet vai atjauniniet attēlu

en: Email field
lv: E-pasta lauks

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable collapsible footer wigets area
lv: Iespējot saliekamo kājenes logrīku apgabalu

en: Enable featured table
lv: Iespējot piedāvāto tabulu

en: Error
lv: Kļūda

en: Events
lv: Pasākumi

en: Expiration of saved cookies in days.
lv: Saglabāto sīkfailu derīguma termiņš dienās.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
lv: Eksportēt %s izkārtojumu

en: Extra Bold (900)
lv: Īpaši treknrakstā (900)

en: Extra-bold
lv: Īpaši treknrakstā

en: Extra-light
lv: Īpaši viegls

en: Featured
lv: Piedāvātie

en: Featured image link
lv: Piedāvātā attēla saite

en: Field label
lv: Lauka etiķete

en: Filter special pages list
lv: Filtrēt īpašo lapu sarakstu

en: Filters
lv: Filtri

en: Fixed background image
lv: Fiksēts fona attēls

en: Fixed image
lv: Fiksēts attēls

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font size unit
lv: Fonta lieluma vienība

en: Footer Color
lv: Kājenes krāsa

en: Footer code
lv: Kājenes kods

en: Forced inside space
lv: Piespiedu iekšā kosmosā

en: Friday
lv: piektdiena

en: From AitThemes:
lv: No AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
lv: No AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
lv: No WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
lv: No WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
lv: Pilna lipīga galvene

en: Full size
lv: Pilna izmēra

en: Full size width
lv: Pilna izmēra platums

en: Fullwidth
lv: Pilnā platumā

en: Fullwidth header
lv: Pilna platuma galvene

en: Fullwidth size
lv: Pilna platuma izmērs

en: General Border Radius
lv: Vispārējais robežas rādiuss

en: General Layout
lv: Vispārējs izkārtojums

en: General options for desktop.
lv: Vispārīgas darbvirsmas opcijas.

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Google Analytics tracking ID.
lv: Google Analytics izsekošanas ID.

en: Google font
lv: Google fonts

en: Gradient
lv: Gradients

en: Gradient degree
lv: Gradienta pakāpe

en: Gradient overlay
lv: Gradienta pārklājums

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
lv: Gradients zem attēla, noder .png attēliem fonā.

en: HTML tag
lv: HTML tags

en: Half layout page
lv: Puse izkārtojuma lapa

en: Header Background
lv: Galvenes fons

en: Header Color
lv: Galvenes krāsa

en: Header Color Overlay
lv: Galvenes krāsu pārklājums

en: Header Image
lv: Galvenes attēls

en: Header Image Position
lv: Galvenes attēla pozīcija

en: Header Image Repeat
lv: Galvenes attēla atkārtošana

en: Header Image Size
lv: Galvenes attēla izmērs

en: Header Layout
lv: Galvenes izkārtojums

en: Header background
lv: Virsraksta fons

en: Header code
lv: Galvenes kods

en: Header text
lv: Virsraksta teksts

en: Height Settings
lv: Augstuma iestatījumi

en: Height unit
lv: Augstuma vienība

en: Hidden on desktop
lv: Paslēpts darbvirsmā

en: Hidden on mobile
lv: Paslēpts mobilajā ierīcē

en: Hidden title in full sticky header on desktop
lv: Slēpts virsraksts pilnā lipīgā galvenē uz darbvirsmas

en: Hidden title in full sticky header on mobile
lv: Slēpts virsraksts mobilajā ierīcē pilnībā lipīgā galvenē

en: Hide Site title
lv: Slēpt vietnes nosaukumu

en: Hide button with link
lv: Paslēpt pogu ar saiti

en: Hide discount price
lv: Paslēpt atlaides cenu

en: Hide empty days
lv: Paslēpiet tukšās dienas

en: Hide only on mobile
lv: Slēpt tikai mobilajā ierīcē

en: Hide site title
lv: Slēpt vietnes nosaukumu

en: Hide site title and tagline
lv: Slēpt vietnes nosaukumu un saukli

en: Hide tagline only
lv: Slēpt tikai aprakstu

en: Horizontal offset
lv: Horizontālā nobīde

en: Icon color
lv: Ikonas krāsa

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
lv: Ja iespējots, pielīmētās ziņas tiks parādītas sarakstā iekļauto ziņu augšdaļā.

en: Image
lv: Attēls

en: Image overlay color
lv: Attēla pārklājuma krāsa

en: Image position
lv: Attēla pozīcija

en: Image repeat
lv: Attēla atkārtojums

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Images
lv: Attēli

en: Import Layout
lv: Importēt izkārtojumu

en: Import and export layout settings pages will be disabled
lv: Importēšanas un eksportēšanas izkārtojuma iestatījumu lapas tiks atspējotas

en: Import done!
lv: Importēšana ir pabeigta!

en: Import layout from file
lv: Importēt izkārtojumu no faila

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
lv: Izkārtojuma pakotnes importēšana <strong>izdzēsīs visu jūsu saturu</strong> — visas ziņas, lapas, multividi, atzīmes un kategorijas.

en: In "em" unit
lv: Vienībā &quot;em&quot;.

en: Infobar
lv: Informācijas josla

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
lv: Informācijas joslu var izmantot, lai jūsu vietnē parādītu paziņojumus par sīkfailiem. Tas tiek parādīts visiem jaunajiem apmeklētājiem, kas ierodas jūsu vietnē. Viņi var noklikšķināt uz pogas, lai to paslēptu. Pēc tam informācijas josla tiek paslēpta uz noteiktu dienu skaitu, iestatiet lauku “Sīkfailu derīguma termiņš”.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
lv: Ievietojiet pogas URL. Atstājiet tukšu, lai paslēptu pogu.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
lv: Ievietojiet skaitli, kas ir lielāks par %1$s, vai atstājiet tukšu noklusējuma vērtībai.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
lv: Ievadiet skaitli, kas ir lielāks par %1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
lv: Ievietojiet skaitli, kas ir mazāks par %1$s, vai atstājiet tukšu noklusējuma vērtībai.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
lv: Ievadiet skaitli, kas ir mazāks par %1$s.

en: Insert row after
lv: Ievietojiet rindu pēc

en: Insert text
lv: Ievietojiet tekstu

en: Insert valid number, please.
lv: Lūdzu, ievietojiet derīgu numuru.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
lv: Ievietojiet savu Google Analytics izsekošanas ID. Google Analytics izsekošanas kods tiks pievienots jūsu vietnei.

en: Inset shadow
lv: Ievietota ēna

en: Install required plugins
lv: Instalējiet nepieciešamos spraudņus

en: Installing and activating plugins&#8230;
lv: Notiek spraudņu instalēšana un aktivizēšana…

en: It's not Citadela Layout package
lv: Tā nav Citadela Layout pakotne

en: Item subtitle
lv: Vienuma apakšvirsraksts

en: Item title
lv: Vienuma nosaukums

en: Large
lv: Liels

en: Large size
lv: Liels izmērs

en: Layout Exporter
lv: Izkārtojuma eksportētājs

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
lv: Funkcija Layout Exporter eksportē WordPress lapas, ziņas un visas Citadela opcijas un iestatījumus. Varat izmantot Layout Exporter, lai izveidotu Citadela izkārtojumu, ko varat viegli instalēt citā Citadela vietnē.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
lv: Izkārtojuma importētājam ir jābūt instalētam PHP ZIP paplašinājumam. Lūdzu, instalējiet to vai sazinieties ar mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

en: Layout import/export settings
lv: Izkārtojuma importēšanas/eksportēšanas iestatījumi

en: Layouts
lv: Izkārtojumi

en: Layouts import and export is disabled
lv: Izkārtojumu importēšana un eksportēšana ir atspējota

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left align logo
lv: Logotips līdzināts pa kreisi

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Letter spacing
lv: Burtu atstarpes

en: Light
lv: Gaisma

en: Light (100)
lv: Gaisma (100)

en: Line height
lv: Līnijas augstums

en: Lines color
lv: Līniju krāsa

en: Link
lv: Saite

en: List layout
lv: Saraksta izkārtojums

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location description
lv: Atrašanās vietas apraksts

en: Location title
lv: Atrašanās vietas nosaukums

en: Location:
lv: Atrašanās vieta:

en: Logo font size
lv: Logo fonta lielums

en: Logo image in custom header.
lv: Logotipa attēls pielāgotā galvenē.

en: Logo image max width
lv: Logotipa attēla maksimālais platums

en: Logo space max width
lv: Logo vietas maksimālais platums

en: Main Menu
lv: Galvenā izvēlne

en: Medium
lv: Vidēja

en: Medium size
lv: Vidēja izmēra

en: Membership
lv: Dalība

en: Menu button color
lv: Izvēlnes pogas krāsa

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
lv: Minimālā vērtība 1500 pikseļi, atstājiet tukšu, lai iegūtu neierobežotu platumu.

en: Mininum height
lv: Minimālais augstums

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Mobile Settings
lv: Mobilie iestatījumi

en: Mobile settings
lv: Mobilie iestatījumi

en: Mobile size
lv: Mobilais izmērs

en: Mobile width breakpoint
lv: Mobilā platuma pārtraukuma punkts

[ctx: theme layout]
en: Modern
lv: Mūsdienīgs

en: Monday
lv: pirmdiena

en: Move down
lv: Pārvietojieties uz leju

en: Move up
lv: Pārvietojieties uz augšu

en: Name field
lv: Nosaukuma lauks

en: Next
lv: Nākamais

en: No Repeat
lv: Nē Atkārtot

en: No borders
lv: Bez robežām

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
lv: Nav atkārtošanās

en: No results found.
lv: Nekas nav atrasts.

en: No special pages found.
lv: Nav atrasta neviena īpaša lapa.

en: None
lv: Nav

en: Normal (400)
lv: Parasts (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
lv: Piezīme: standarta lapas nosaukums tiks paslēpts.

en: Number of items
lv: Vienumu skaits

en: OK
lv: labi

en: Oops! That page can't be found.
lv: Ak! Šo lapu nevar atrast.

en: Open in new window
lv: Atvērt jaunā logā

en: Open link in new tab
lv: Atvērt saiti jaunā cilnē

en: Opened footer wigets area
lv: Atvērts kājenes logrīku apgabals

en: Opening Hours
lv: Darba laiks

en: Opening Hours settings
lv: Darba laika iestatījumi

en: Order Options
lv: Pasūtījuma iespējas

en: Order by
lv: Sakārtot pēc

en: Original
lv: Oriģināls

en: Overlay color
lv: Pārklājuma krāsa

en: Overlay gradient
lv: Pārklājuma gradients

en: Overlay opacity
lv: Pārklājuma necaurredzamība

en: PHP ZIP extension not found
lv: PHP ZIP paplašinājums nav atrasts

en: Page Color
lv: Lapas krāsa

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
lv: Lūdzu, neaizveriet šo pārlūkprogrammas logu, kamēr Layout pakotne nav pilnībā importēta.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
lv: Lūdzu, ņemiet vērā, ka Layout Exporter neeksportē visu no WordPress, piemēram, WooCommerce rēķinus vai datus no citiem trešās puses spraudņiem. Migrācijas nolūkiem ir pieejami daudzi citi spraudņi.

en: Position
lv: Pozīcija

en: Position on website
lv: Pozīcija vietnē

en: Post Details
lv: Sīkāka informācija

en: Posts
lv: Ziņas

en: Posts navigation
lv: Ziņu navigācija

en: Posts settings
lv: Ziņu iestatījumi

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
lv: Priekšskatījums tiek rādīts tikai pielāgotāja ekrānā.

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Price Table
lv: Cenu tabula

en: Price table alignment
lv: Cenu tabulas saskaņošana

en: Radial gradient
lv: Radiālais gradients

en: Random
lv: Nejauši

en: Read more link
lv: Lasīt vairāk saiti

en: Ready to use Citadela layouts
lv: Lietošanai gatavi Citadela izkārtojumi

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
lv: Lietošanai gatavi Citadela izkārtojumi un bloki ar daudzām pielāgošanas iespējām

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
lv: Nesen aktivizētais motīvs nav saderīgs ar spraudni %s, tāpēc spraudnis tika deaktivizēts.

en: Regular
lv: Regulāri

en: Remove image
lv: Noņemt attēlu

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
lv: Atkārtojiet

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
lv: Atkārtojiet to horizontāli

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
lv: Atkārtojiet vertikāli

en: Replace default label of the field.
lv: Aizstāt lauka noklusējuma etiķeti.

en: Replace image
lv: Aizstāt attēlu

en: Required plugins
lv: Nepieciešamie spraudņi

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Responsive Spacer
lv: Atsaucīgs starplika

en: Responsive Text
lv: Atsaucīgs teksts

en: Responsive options applied under screen width
lv: Adaptīvās opcijas tiek lietotas zem ekrāna platuma

en: Reusable Blocks
lv: Atkārtoti lietojami bloki

en: Reusable blocks settings
lv: Atkārtoti lietojamo bloku iestatījumi

en: Right
lv: Pa labi

en: Right side
lv: Labā puse

en: Saturday
lv: sestdiena

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Search Special ages
lv: Meklēt Īpašie vecumi

en: Search results for:
lv: Meklēšanas rezultāti:

en: Select Google Font for your website
lv: Savai vietnei atlasiet Google fontu

en: Select Layout package
lv: Atlasiet Izkārtojuma pakotne

en: Select alignment
lv: Izvēlieties līdzinājumu

en: Select alignment on mobile design
lv: Atlasiet līdzinājumu mobilajā dizainā

en: Select background type
lv: Izvēlieties fona veidu

en: Select color combinations for your website
lv: Izvēlieties krāsu kombinācijas savai vietnei

en: Select font weight
lv: Izvēlieties fonta svaru

en: Select image
lv: Izvēlieties attēlu

en: Select layout
lv: Izvēlieties izkārtojumu

en: Select layout for website header
lv: Izvēlieties vietnes galvenes izkārtojumu

en: Select layout for your website
lv: Izvēlieties savas vietnes izkārtojumu

en: Select size
lv: Izvēlieties izmēru

en: Semi-bold
lv: Daļēji trekns

en: Service
lv: apkalpošana

en: Service Image
lv: Pakalpojuma attēls

en: Service description text
lv: Pakalpojuma apraksta teksts

en: Service header
lv: Pakalpojuma galvene

en: Set background image
lv: Iestatiet fona attēlu

en: Set custom image
lv: Iestatiet pielāgotu attēlu

en: Set custom logo image
lv: Iestatiet pielāgotu logotipa attēlu

en: Set header color as background image overlay
lv: Iestatiet galvenes krāsu kā fona attēla pārklājumu

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
lv: Iestata, vai logrīki kājenē pēc lapas ielādes tiek atvērti vai aizvērti pēc noklusējuma mobilajā ierīcē. Piemērojams, ja ir iespējoti saliekamie logrīki.

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings Saved
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Settings for main menu in header
lv: Galvenās izvēlnes iestatījumi galvenē

en: Settings for site header
lv: Vietnes galvenes iestatījumi

en: Shadow Settings
lv: Ēnu iestatījumi

en: Shadow color
lv: Ēnu krāsa

en: Show always
lv: Rādīt vienmēr

en: Show button with link
lv: Rādīt pogu ar saiti

en: Show categories
lv: Rādīt kategorijas

en: Show date
lv: Rādīt datumu

en: Show description
lv: Rādīt aprakstu

en: Show discount price
lv: Rādīt atlaides cenu

en: Show featured image
lv: Rādīt piedāvāto attēlu

en: Show header over content
lv: Rādīt galveni virs satura

en: Show icon
lv: Rādīt ikonu

en: Show image
lv: Rādīt attēlu

en: Show image as icon
lv: Rādīt attēlu kā ikonu

en: Show in menu
lv: Rādīt izvēlnē

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
lv: Rādīt saiti, lai pārvaldītu atkārtoti lietojamos blokus administratora izvēlnē

en: Show locations
lv: Rādīt atrašanās vietas

en: Show only on mobile
lv: Rādīt tikai mobilajā ierīcē

en: Show opening hours on your website.
lv: Parādiet darba laiku savā vietnē.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
lv: Rādīt vai slēpt klastera bloku tikai mobilā ekrāna izmērā.

en: Show preview of Announcement Bar
lv: Rādīt paziņojumu joslas priekšskatījumu

en: Show transparent header without additional background settings.
lv: Rādīt caurspīdīgu galveni bez papildu fona iestatījumiem.

en: Show website
lv: Rādīt vietni

[ctx: settings]
en: Simple
lv: Vienkārši

en: Simple layout
lv: Vienkāršs izkārtojums

en: Simple settings
lv: Vienkārši iestatījumi

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
lv: Vienkārši iestatījumi ļauj paziņojumu joslā rādīt vienkāršu tekstu un pogas. Krāsas var pielāgot, izmantojot WordPress pielāgotāju.

en: Simple text styles
lv: Vienkārši teksta stili

en: Simplified typography styles for blog posts pages
lv: Vienkāršoti tipogrāfijas stili emuāra ziņu lapām

en: Single color
lv: Vienkrāsains

en: Single color overlay
lv: Vienkrāsains pārklājums

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
lv: Izmēri dizainā izmantotajiem satura, plata un pilna platuma izkārtojuma veidiem.

en: Skip number of posts from start
lv: Izlaist ziņu skaitu no sākuma

en: Small
lv: Mazs

en: Small size
lv: Mazs izmērs

en: Space around logo
lv: Telpa ap logotipu

en: Space around menu button
lv: Atstarpe ap izvēlnes pogu

en: Spacer height in
lv: Starplikas augstums collās

en: Spacer settings
lv: Starplikas iestatījumi

en: Spacing Settings
lv: Atstarpes iestatījumi

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
lv: Īpašā lapa

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
lv: Īpašas lapas

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
lv: Īpašas lapas

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
lv: Īpašs konteiners, kas vienmēr ir pilnā platumā, ja nav sānjoslas vai kolonnu. Tur varat ievietot citus blokus un iestatīt konteinera fonu.

en: Special page updated.
lv: Īpašā lapa ir atjaunināta.

en: Special pages list
lv: Īpašo lapu saraksts

en: Special pages list navigation
lv: Īpašo lapu saraksta navigācija

en: Spread radius
lv: Izkliedes rādiuss

en: Sticky header on desktop
lv: Lipīga galvene darbvirsmā

en: Sticky header on mobile
lv: Līmīga galvene mobilajā ierīcē

en: Sticky header settings
lv: Lipīgās galvenes iestatījumi

en: Sticky posts first
lv: Vispirms lipīgās ziņas

en: Styles
lv: Stili

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Subtitle color
lv: Subtitru krāsa

en: Sunday
lv: svētdiena

en: Table subtitle
lv: Tabulas apakšvirsraksts

en: Table title
lv: Tabulas nosaukums

en: Tag description
lv: Tags apraksts

en: Tag name
lv: Atzīmes nosaukums

en: Tehre was an error with downloading layout
lv: Lejupielādējot izkārtojumu, radās kļūda

en: Text
lv: Teksts

en: Text Font
lv: Teksta fonts

en: Text alignment
lv: Teksta izlīdzināšana

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Text color in custom header.
lv: Teksta krāsa pielāgotajā galvenē.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
lv: Informācijas joslā parādītais teksts. Tajā var būt ietverts HTML formatējums, piemēram, vietrāži URL, lai izveidotu saiti uz jūsu noteikumiem vai konfidencialitātes politiku.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
lv: Teksts, kas tiek parādīts uz pogas paziņojumu joslā. Atstājiet tukšu, lai paslēptu pogu.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
lv: Teksts tiek parādīts uz pogas. Ja teksts nav norādīts, informācijas joslas aizvēršanai tiks izmantota X zīme.

en: Text of announcement
lv: Paziņojuma teksts

en: Thank you for activating Citadela Pro.
lv: Paldies, ka aktivizējāt Citadela Pro.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
lv: Spraudni %s nevarēja aktivizēt. Tas nav saderīgs ar pašreizējo aktīvo motīvu.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
lv: Citadela izkārtojumam ir nepieciešami šie spraudņi. Nepieciešamie spraudņi tiks instalēti un aktivizēti automātiski. Ja jums nav piekļuves kādam no spraudņiem, dažas lapas var būt nepilnīgas.

en: The content could not be imported.
lv: Saturu nevarēja importēt.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
lv: Process var ilgt no 30 sekundēm līdz 30 minūtēm atkarībā no izkārtojuma pakotnes lieluma un savienojuma ātruma (galvenokārt demonstrācijas attēlu lejupielādes dēļ).

en: Theme Layout
lv: Motīva izkārtojums

en: There was an error with installing plugins
lv: Instalējot spraudņus, radās kļūda

en: Thick borders
lv: Biezas apmales

en: Thin
lv: Tievs

en: Thin borders
lv: Plānas apmales

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
lv: Šis iestatījums nosaka, vai izmantot mūsu Citadela stilus %1$sNotikumu kalendāra%2$s spraudnī vai izmantot spraudņa stilus.

en: Thursday
lv: ceturtdiena

en: Tile
lv: Flīze

en: Tile Horizontally
lv: Flīzes Horizontāli

en: Tile Vertically
lv: Flīzes Vertikāli

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title color
lv: Virsraksta krāsa

en: Titles Font
lv: Virsrakstu fonts

en: Titles Style
lv: Virsrakstu stils

en: To edit the image, you need permission to upload media.
lv: Lai rediģētu attēlu, jums ir nepieciešama multivides augšupielādes atļauja.

en: Top
lv: Tops

[ctx: position]
en: Top
lv: Tops

en: Top Left
lv: Augšējais kreisais

en: Top Right
lv: Augšējais pa labi

en: Tracking ID
lv: Izsekošanas ID

en: Tracking privacy
lv: Privātuma izsekošana

en: Transparent header
lv: Caurspīdīga galvene

en: Tueasday
lv: otrdiena

en: Tuesday
lv: otrdiena

en: Turn on Announcements bar functionality
lv: Ieslēdziet paziņojumu joslas funkcionalitāti

en: Turn on Comments extension functionality
lv: Ieslēdziet komentāru paplašinājuma funkcionalitāti

en: Type
lv: Tips

en: Type for search...
lv: Ierakstiet, lai meklētu...

en: Typography
lv: Tipogrāfija

en: Upload an image file or pick one from your media library.
lv: Augšupielādējiet attēla failu vai izvēlieties to no multivides bibliotēkas.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
lv: Augšupielādētais ZIP fails nav Citadela Layout pakotne, vai arī tā ir veca, nesaderīga izkārtojuma pakotne. Lūdzu, lejupielādējiet jaunāko pakotni no sava AitThemes konta.

en: Uploading&#8230;
lv: Notiek augšupielāde…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
lv: URL no redaktora komentāra teksta tiks noņemti. Piemērots lietotāju lomām ar iespēju rediģēt ziņas, piemēram, Contributor un jaunākas versijas.

en: Urls from guest comment text will be removed
lv: Viesu komentāra teksta URL tiks noņemti

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
lv: URL no komentāru teksta, kas nav redaktors, tiks noņemti. Piemērots lietotāju lomām bez rediģēšanas iespējām, piemēram, abonents.

en: Use Citadela styles
lv: Izmantojiet Citadela stilus

en: Use Infobar on your website
lv: Izmantojiet informācijas joslu savā vietnē

en: Use custom header
lv: Izmantojiet pielāgotu galveni

en: Use custom width settings
lv: Izmantojiet pielāgotus platuma iestatījumus

en: Use default font
lv: Izmantojiet noklusējuma fontu

en: Use default font weight
lv: Izmantojiet noklusējuma fonta svaru

en: Use responsive options
lv: Izmantojiet atsaucīgas opcijas

en: Using font size from theme design.
lv: Fonta lieluma izmantošana no motīva dizaina.

en: Using letter spacing from theme design.
lv: Burtu atstarpju izmantošana no tēmas dizaina.

en: Using line height from theme design.
lv: Motīva dizaina līnijas augstuma izmantošana.

en: Vertical offset
lv: Vertikālā nobīde

en: View Demo
lv: Skatīt demonstrāciju

en: View layouts
lv: Skatīt izkārtojumus

en: View more
lv: Skatīt vairāk

en: Visibility on mobile
lv: Redzamība mobilajā ierīcē

en: WP Button Block
lv: WP pogu bloks

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lv: Mēs saglabājam jūsu e-pastu, lai mēs varētu sazināties ar jums par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet <a href="#">mūsu privātuma politiku</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lv: Mēs saglabājam jūsu vārdu, lai mēs varētu sazināties ar jums par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet <a href="#">mūsu privātuma politiku</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lv: Mēs saglabājam jūsu vietnes URL, lai mēs varētu sazināties ar jums par mūsu produktiem un pakalpojumiem. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet <a href="#">mūsu privātuma politiku</a> .

en: We're importing the Layout package...
lv: Mēs importējam izkārtojuma pakotni...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
lv: Esam ievērojuši, ka jūs izmantojat novecojušu PHP versiju, kas vairs netiek atbalstīta, tāpēc <em>spraudnis tika deaktivizēts</em> . Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir ātra un droša, <a href='%1$s'>jauninot PHP uz jaunāko versiju</a> . Minimālā prasība %2$s ir <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
lv: Esam ievērojuši, ka izmantojat novecojušu WordPress versiju, tāpēc <em>spraudnis tika deaktivizēts</em> . Pārliecinieties, vai jūsu vietne ir droša un atjaunināta, <a href='%1$s'>atjauninot WordPress uz jaunāko versiju</a> . Minimālā prasība %2$s ir <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
lv: Vietnes URL lauks

en: Wednesday
lv: trešdiena

en: Wide
lv: Plašs

en: Wide size
lv: Plašs izmērs

en: Wide size width
lv: Plaša izmēra platums

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
lv: Logrīku apgabalu kājenē var atvērt vai aizvērt mobilajā ierīcē.

en: Width Settings
lv: Platuma iestatījumi

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
lv: Izmantojot papildu iestatījumus, varat pilnībā kontrolēt HTML un paziņojumu joslas stilus.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
lv: Varat importēt jebkuru no pieejamajiem Citadela izkārtojumiem.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
lv: Jūsu komentāri palīdz mums uzlabot mūsu produktus un pakalpojumus, tāpēc mēs tos turpinām reģistrēt. Mēs izmantojam komentāru arī turpmākai uzziņai. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, skatiet <a href="#">mūsu privātuma politiku</a> .

en: Your current content will be deleted
lv: Jūsu pašreizējais saturs tiks dzēsts

en: ZIP files
lv: ZIP faili

en: button text
lv: pogas teksts

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
lv: vai

en: read more text
lv: lasīt vairāk teksta

en: row text...
lv: rindas teksts...
