Citadela Pro 5.0.3 - en to mn translation catalogue (551 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
mn: %s залгаас болон PHP таарахгүй байна

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
mn: %s залгаас болон WordPress-ийн нийцгүй байдал

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
mn: %s залгаасыг идэвхгүй болгосон

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
mn: %s залгаас таарахгүй байна

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
mn: (Та тэдгээрийг AitThemes данснаасаа татаж авах боломжтой)

en: 100% horizontal
mn: 100% хэвтээ

en: 100% vertical
mn: 100% босоо

en: Accept
mn: Зөвшөөрөх

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
mn: Десктоп болон хөдөлгөөнт төхөөрөмж дээр өөр харагдах блокуудын хооронд хоосон зай нэмнэ үү.

en: Additional text
mn: Нэмэлт текст

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
mn: Нэмэлт текст талбартай хамт харагдана. Энэ нь таны нөхцөл эсвэл нууцлалын бодлоготой холбох URL зэрэг HTML форматыг агуулж болно.

[ctx: settings]
en: Advanced
mn: Дэвшилтэт

en: Advanced settings
mn: Нарийвчилсан тохиргоо

en: Align Text Center
mn: Текстийн төвд зэрэгцүүлэх

en: Align Text Left
mn: Текстийг зүүн тийш зэрэгцүүлнэ

en: Align Text Right
mn: Текстийг баруун тийш зэрэгцүүлнэ

en: Align logo section to the left side
mn: Логоны хэсгийг зүүн талд зэрэгцүүлнэ

en: All
mn: Бүгд

en: All Special Pages
mn: Бүх тусгай хуудас

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
mn: Бүх блокуудыг %s залгаас руу зөөсөн.

en: Allows you to easily add company services to your website.
mn: Компанийн үйлчилгээг вэбсайтдаа хялбархан нэмэх боломжийг танд олгоно.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
mn: Тусгай тохиргоо болон фонт бүхий текст оруулах боломжийг танд олгоно.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
mn: Хуудасны гарчгийг дуртай газар байрлуулах боломжийг танд олгоно. Жишээлбэл, толгойн зургийн дараа.

en: Announcements Bar
mn: Зарын самбар

en: Announcements bar
mn: Зарын самбар

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
mn: Зарын самбар нь бүх хуудсынхаа дээд талд ямар нэгэн чухал мэдэгдлийг танилцуулах боломжийг олгодог.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
mn: Сонгосон огноо, цагийн дараа зарлалын мөр гарч ирнэ.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
mn: Сонгосон огноо, цаг хүртэл зарлалын талбар харагдана.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
mn: Вэбсайтынхаа зочдын IP хаягийг нууцлах.

en: Appearance
mn: Гадаад төрх

en: Appearance settings for your website
mn: Таны вэбсайтын харагдах байдлын тохиргоо

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
mn: Энгийн төрлийн Зарын мөрөнд ашигласан.

en: Ascending
mn: Өгсөж байна

en: Author biographical info
mn: Зохиогчийн намтар мэдээлэл

en: Author name
mn: Зохиогчийн нэр

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
mn: Сонгосон хэв маяг нь гарчгийн сонгосон фонтоос хамаарна.

en: Available range
mn: Боломжтой хүрээ

en: Background Image Overlay
mn: Дэвсгэр зургийн давхарга

en: Background Settings
mn: Арын дэвсгэр тохиргоо

en: Background color
mn: Дэвсгэр өнгө

en: Background color type
mn: Арын дэвсгэр өнгөний төрөл

en: Background gradient
mn: Арын градиент

en: Background image
mn: Арын зураг

en: Background image repeat
mn: Дэвсгэр зургийг давтах

en: Background image size
mn: Дэвсгэр зургийн хэмжээ

en: Background position
mn: Суурь байрлал

en: Background settings for your website header
mn: Таны вэбсайтын толгой хэсгийн дэвсгэр тохиргоо

en: Bar Background color
mn: Барын дэвсгэр өнгө

en: Black
mn: Хар

en: Blog Page
mn: Блог хуудас

en: Blog Posts
mn: Блогын нийтлэлүүд

en: Blur radius
mn: Бүдгэрүүлэх радиус

en: Bold
mn: Зоригтой

en: Bold (700)
mn: Тод (700)

en: Border Settings
mn: Хилийн тохиргоо

en: Border color
mn: Хилийн өнгө

en: Border radius
mn: Хилийн радиус

en: Border radius options
mn: Хилийн радиусын сонголтууд

en: Border width
mn: Хилийн өргөн

en: Borders color
mn: Хүрээний өнгө

en: Borders width
mn: Хилийн өргөн

en: Bottom
mn: Доод талд

[ctx: position]
en: Bottom
mn: Доод талд

en: Bottom Left
mn: Зүүн доод

en: Bottom Right
mn: Баруун доод

en: Box layout
mn: Хайрцагны зохион байгуулалт

en: Box width
mn: Хайрцагны өргөн

en: Burger menu only
mn: Зөвхөн бургерын цэс

en: Button Background color
mn: Товчлуурын дэвсгэр өнгө

en: Button URL
mn: Товчлуурын URL

en: Button background
mn: Товчлуурын дэвсгэр

en: Button link
mn: Товчлуурын холбоос

en: Button settings
mn: Товчлуурын тохиргоо

en: Button text
mn: Товчлуурын текст

en: Buttons Border Radius
mn: Товчлуурын хүрээний радиус

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Carousel autoplay enabled
mn: Carousel автоматаар тоглуулахыг идэвхжүүлсэн

en: Carousel loop mode enabled
mn: Тойрог давталтын горимыг идэвхжүүлсэн

en: Categories
mn: Ангилал

en: Category
mn: Ангилал

en: Category description
mn: Ангиллын тодорхойлолт

en: Category title
mn: Ангиллын гарчиг

en: Category:
mn: Ангилал:

en: Center
mn: Төв

[ctx: header layout]
en: Center
mn: Төв

en: Change HTML tag
mn: HTML шошгыг өөрчлөх

en: Change icon
mn: Дүрсийг өөрчлөх

en: Change image
mn: Зургийг өөрчлөх

en: Change image for desktop resolution
mn: Ширээний нягтралд зориулж зургийг өөрчлөх

en: Change image for mobile resolution
mn: Гар утасны нарийвчлалд зориулж зургийг өөрчлөх

en: Citadela - Special Pages
mn: Citadela - Тусгай хуудас

en: Citadela Blocks
mn: Citadela блокууд

en: Citadela Content Settings
mn: Citadela контентын тохиргоо

en: Citadela Half Layout Settings
mn: Citadela хагас байршлын тохиргоо

en: Citadela Header Settings
mn: Citadela толгойн тохиргоо

en: Citadela Posts Blocks
mn: Citadela шуудангийн блокууд

en: Citadela Service Block image size
mn: Citadela Service Block зургийн хэмжээ

en: Citadela Special Pages
mn: Citadela тусгай хуудас

[ctx: header layout]
en: Classic
mn: Сонгодог

[ctx: theme layout]
en: Classic
mn: Сонгодог

en: Clear
mn: Тодорхой

en: Cluster
mn: Бөөгнөрөл

en: Cluster Block
mn: Кластер блок

en: Collapse menu to button
mn: Товчлуур руу цэсийг буулгана уу

en: Collapsible footer widgets options
mn: Эвхэгддэг хөл хэсгийн виджетийн сонголтууд

en: Color settings
mn: Өнгөний тохиргоо

en: Colors
mn: Өнгө

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
mn: Сэтгэгдлийн зохиогчийн нэрийг вэб сайтын талбарт оруулсан url хаягтай холбохгүй

en: Comment text field
mn: Тайлбар бичих талбар

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
mn: Сэтгэгдлийн өргөтгөлийг WordPress Тайлбарын маягтын оролт бүрт тусламжийн текст нэмэхэд ашиглаж болно.

en: Comments extension
mn: Сэтгэгдлийн өргөтгөл

en: Comments links settings
mn: Сэтгэгдлийн холбоосын тохиргоо

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Contain
mn: Агуулна

en: Content
mn: Агуулга

en: Content size
mn: Агуулгын хэмжээ

en: Content size width
mn: Агуулгын хэмжээ өргөн

en: Content width
mn: Агуулгын өргөн

en: Content width sizes
mn: Агуулгын өргөн хэмжээ

en: Cookies expiration
mn: Күүкийн хугацаа дууссан

en: Cover
mn: Хавтас

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
mn: Хавтас

en: Cover column height
mn: Хавтасны баганын өндөр

en: Current block view
mn: Одоогийн блокийн харагдац

en: Current page title
mn: Одоогийн хуудасны гарчиг

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
mn: Тусгай толгойг идэвхжүүлсэн. Дараах сонголтууд энэ хуудсанд нөлөөлөхгүй байж магадгүй.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
mn: Тусгай лого бүхий захиалгат толгой хэсгийг энэ хуудсанд идэвхжүүлсэн. Урьдчилан үзэхэд логоны зургийн өөрчлөлт харагдахгүй байж магадгүй.

en: Custom Page Title
mn: Тусгай хуудасны гарчиг

en: Custom codes
mn: Тусгай кодууд

en: Custom image
mn: Захиалгат зураг

en: Custom logo
mn: Захиалгат лого

en: Custom logo image
mn: Захиалгат лого зураг

en: Customize colors
mn: Өнгийг тохируулах

en: Customized options for mobile screen width.
mn: Хөдөлгөөнт дэлгэцийн өргөний тохируулсан сонголтууд.

en: Date
mn: Огноо

en: Date color
mn: Огнооны өнгө

en: Date from
mn: Огноо

en: Date to
mn: Огноо

en: Day hours color
mn: Өдрийн цагийн өнгө

en: Day title color
mn: Өдрийн гарчгийн өнгө

en: Days without defined time will be hidden.
mn: Тодорхой цаг хугацаагүй өдрүүдийг нуух болно.

en: Decoration Color
mn: Чимэглэлийн өнгө

en: Decoration color
mn: Чимэглэлийн өнгө

en: Default
mn: Өгөгдмөл

[ctx: theme design]
en: Default
mn: Өгөгдмөл

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
mn: Өгөгдмөл хэмжээ

en: Define border radius for different parts of design.
mn: Загварын янз бүрийн хэсгүүдийн хилийн радиусыг тодорхойлох.

en: Delete row
mn: Мөр устгах

en: Descending
mn: Бууж байна

en: Design Options
mn: Дизайн сонголтууд

en: Desktop
mn: Ширээний компьютер

en: Desktop settings
mn: Ширээний тохиргоо

en: Desktop size
mn: Ширээний хэмжээ

en: Disable author name link
mn: Зохиогчийн нэрийн холбоосыг идэвхгүй болгох

en: Disable default margins
mn: Өгөгдмөл захын зайг идэвхгүй болгох

en: Disable editor comment links
mn: Редакторын сэтгэгдлийн холбоосыг идэвхгүй болгох

en: Disable featured table
mn: Онцлох хүснэгтийг идэвхгүй болгох

en: Disable guest comment links
mn: Зочны сэтгэгдлийн холбоосыг идэвхгүй болгох

en: Disable image
mn: Зургийг идэвхгүй болгох

en: Disable import/export
mn: Импорт/экспортыг идэвхгүй болгох

en: Disable link to featured image in blog post
mn: Блог нийтлэл дэх онцолсон зургийн холбоосыг идэвхгүй болгох

en: Disable non-editor comment links
mn: Засварлагчийн бус сэтгэгдлийн холбоосыг идэвхгүй болгох

en: Disable separator
mn: Тусгаарлагчийг идэвхгүй болгох

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
mn: Бүтээгдэхүүн, үйлчилгээ эсвэл багцын саналыг хүснэгтэд харуул. Хамгийн сайн тохиролцоог тогтоож, хямдралтай үнийг үзүүлж, харьцуулахын тулд чухал шинж чанаруудыг бичээрэй.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
mn: Шүүлтүүр дээр суурилсан нийтлэлүүдийн жагсаалтыг харуулна. Жишээлбэл, зөвхөн тодорхой ангиллын нийтлэлүүд.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
mn: WordPress блог хуудсан дээрх нийтлэлүүдийн хуудасны жагсаалтыг харуулна.

en: Do not use float numbers, please.
mn: Хөвөгч тоо бүү ашиглаарай.

en: Downloading&#8230;
mn: Татаж авч байна…

en: Drop Layout package here
mn: Layout багцыг энд буулгана уу

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
mn: %1$sThe Events Calendar%2$s үнэгүй залгаасын тусламжтайгаар үйл явдлын календарийг хялбархан үүсгэж, удирдаарай.

en: Edit Special Page
mn: Тусгай хуудсыг засах

en: Edit or update the image
mn: Зургийг засах эсвэл шинэчлэх

en: Email field
mn: Имэйлийн талбар

en: Enable
mn: Идэвхжүүлэх

en: Enable collapsible footer wigets area
mn: Эвхэгддэг хөл хэсгийн wigets хэсгийг идэвхжүүлэх

en: Enable featured table
mn: Онцлох хүснэгтийг идэвхжүүлэх

en: Error
mn: Алдаа

en: Events
mn: Үйл явдал

en: Expiration of saved cookies in days.
mn: Хадгалсан жигнэмэгийн хугацаа хэд хоног дуусна.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
mn: %s байршлыг экспортлох

en: Extra Bold (900)
mn: Нэмэлт тод (900)

en: Extra-bold
mn: Хэт зоригтой

en: Extra-light
mn: Нэмэлт гэрэл

en: Featured
mn: Онцолсон

en: Featured image link
mn: Онцолсон зургийн холбоос

en: Field label
mn: Талбайн шошго

en: Filter special pages list
mn: Тусгай хуудасны жагсаалтыг шүүнэ үү

en: Filters
mn: Шүүлтүүр

en: Fixed background image
mn: Тогтмол дэвсгэр зураг

en: Fixed image
mn: Тогтмол зураг

en: Font size
mn: Үсгийн хэмжээ

en: Font size unit
mn: Фонтын хэмжээтэй нэгж

en: Footer Color
mn: Хөлийн өнгө

en: Footer code
mn: Хөлийн код

en: Forced inside space
mn: Орон зайн дотор албадан

en: Friday
mn: Баасан гараг

en: From AitThemes:
mn: AitThemes-аас:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
mn: AitThemes-аас: %s

en: From WordPress.org:
mn: WordPress.org сайтаас:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
mn: WordPress.org сайтаас: %s

en: Full Sticky header
mn: Бүрэн наалттай толгой

en: Full size
mn: Бүрэн хэмжээтэй

en: Full size width
mn: Бүрэн хэмжээний өргөн

en: Fullwidth
mn: Бүрэн өргөн

en: Fullwidth header
mn: Бүрэн өргөн толгой

en: Fullwidth size
mn: Бүрэн өргөн хэмжээ

en: General Border Radius
mn: Хилийн ерөнхий радиус

en: General Layout
mn: Ерөнхий зохион байгуулалт

en: General options for desktop.
mn: Ширээний компьютерийн ерөнхий сонголтууд.

en: General settings
mn: Ерөнхий Тохиргоо

en: Google Analytics tracking ID.
mn: Google Analytics хянах ID.

en: Google font
mn: Google фонт

en: Gradient
mn: Градиент

en: Gradient degree
mn: Градиент зэрэг

en: Gradient overlay
mn: Градиент давхарга

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
mn: Зургийн доорх градиент, арын дэвсгэр дээрх .png зурагт хэрэгтэй.

en: HTML tag
mn: HTML шошго

en: Half layout page
mn: Хагас байршлын хуудас

en: Header Background
mn: Толгой хэсгийн дэвсгэр

en: Header Color
mn: Толгойн өнгө

en: Header Color Overlay
mn: Толгой хэсгийн өнгөний давхардал

en: Header Image
mn: Толгойн зураг

en: Header Image Position
mn: Толгой хэсгийн зургийн байрлал

en: Header Image Repeat
mn: Толгой хэсгийн зургийг давтах

en: Header Image Size
mn: Толгой хэсгийн зургийн хэмжээ

en: Header Layout
mn: Толгой хэсгийн байршил

en: Header background
mn: Толгой хэсгийн дэвсгэр

en: Header code
mn: Толгойн код

en: Header text
mn: Толгойн текст

en: Height Settings
mn: Өндөр тохиргоо

en: Height unit
mn: Өндөр нэгж

en: Hidden on desktop
mn: Ширээний компьютер дээр нуугдсан

en: Hidden on mobile
mn: Гар утсан дээр нуугдсан

en: Hidden title in full sticky header on desktop
mn: Ширээний компьютер дээрх бүрэн наалттай толгой хэсэгт гарчгийг нуусан

en: Hidden title in full sticky header on mobile
mn: Гар утасны бүрэн наалттай толгой хэсэгт далд гарчиг

en: Hide Site title
mn: Сайтын нэрийг нуух

en: Hide button with link
mn: Холбоос бүхий нуух товч

en: Hide discount price
mn: Хөнгөлөлтийн үнийг нуух

en: Hide empty days
mn: Хоосон өдрүүдийг нуу

en: Hide only on mobile
mn: Зөвхөн гар утсан дээр нуух

en: Hide site title
mn: Сайтын нэрийг нуух

en: Hide site title and tagline
mn: Сайтын гарчиг болон хаягийг нуу

en: Hide tagline only
mn: Зөвхөн хаягийг нуу

en: Horizontal offset
mn: Хэвтээ офсет

en: Icon color
mn: Дүрс өнгө

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
mn: Идэвхжүүлсэн тохиолдолд наалттай нийтлэлүүд жагсаасан нийтлэлүүдийн дээд талд харагдах болно.

en: Image
mn: Зураг

en: Image overlay color
mn: Зургийн давхаргын өнгө

en: Image position
mn: Зургийн байрлал

en: Image repeat
mn: Зургийг давтах

en: Image size
mn: Зургийн хэмжээ

en: Images
mn: Зураг

en: Import and export layout settings pages will be disabled
mn: Бүдүүвчний тохиргооны хуудсыг импортлох, экспортлохыг идэвхгүй болгоно

en: Import done!
mn: Импорт хийж дууслаа!

en: Import layout from file
mn: Файлаас байршлыг импортлох

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
mn: Layout багцыг импортлох нь <strong>таны бүх контентыг устгах</strong> болно - бүх нийтлэл, хуудас, медиа, шошго, категори.

en: In "em" unit
mn: &quot;em&quot; нэгжид

en: Infobar
mn: Мэдээллийн самбар

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
mn: Мэдээллийн самбарыг вэбсайт дээрээ күүки мэдэгдлийг харуулахад ашиглаж болно. Энэ нь таны вэбсайтад ирсэн бүх шинэ зочдод харагдана. Тэд товчлуур дээр дарж нуух боломжтой. Инфобар дараа нь &quot;Күүки дуусах&quot; талбарт тохируулсан өдрийн тоогоор нуугдах болно.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
mn: Товчлуурын URL оруулна уу. Товчлуурыг нуухын тулд хоосон орхино уу.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
mn: %1$s-ээс том тоо оруулах эсвэл өгөгдмөл утгыг хоосон үлдээнэ үү.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
mn: %1$s-ээс том тоо оруулна уу.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
mn: %1$s-с бага тоо оруулах эсвэл өгөгдмөл утгыг хоосон үлдээнэ үү.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
mn: %1$s-с бага тоо оруулна уу.

en: Insert row after
mn: Дараа нь мөр оруулах

en: Insert text
mn: Текст оруулах

en: Insert valid number, please.
mn: Хүчинтэй дугаар оруулна уу.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
mn: Google Analytics Tracking ID-аа оруулна уу. Google Analytics хяналтын кодыг таны вэбсайтад нэмэх болно.

en: Inset shadow
mn: Сүүдэр оруулах

en: Install required plugins
mn: Шаардлагатай залгаасуудыг суулгана уу

en: Installing and activating plugins&#8230;
mn: Залгаасуудыг суулгаж, идэвхжүүлж байна...

en: It's not Citadela Layout package
mn: Энэ нь Citadela Layout багц биш юм

en: Item subtitle
mn: Зүйлийн хадмал гарчиг

en: Item title
mn: Зүйлийн гарчиг

en: Large
mn: Том

en: Large size
mn: Том хэмжээтэй

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
mn: Layout Exporter функц нь WordPress хуудас, нийтлэл болон Citadela-ийн бүх сонголт, тохиргоог экспортолдог. Та Layout Exporter-г ашиглан Citadela-ийн байршлыг үүсгэж, өөр Citadela вэбсайтад хялбархан суулгаж болно.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
mn: Layout Importer нь PHP ZIP өргөтгөл суулгасан байх шаардлагатай. Үүнийг суулгах эсвэл хостинг үйлчилгээ үзүүлэгчтэйгээ холбогдоно уу.

en: Layout import/export settings
mn: Импорт/экспортын тохиргоо

en: Layouts
mn: Байршил

en: Layouts import and export is disabled
mn: Бүдүүвчийг импортлох, экспортлохыг идэвхгүй болгосон

en: Left
mn: Зүүн

en: Left align logo
mn: Зүүн зэрэгцүүлэх лого

en: Left side
mn: Зүүн тал

en: Letter spacing
mn: Үсгийн хоорондын зай

en: Light
mn: Гэрэл

en: Light (100)
mn: Хөнгөн (100)

en: Line height
mn: Шугамын өндөр

en: Lines color
mn: Шугамын өнгө

en: Link
mn: Холбоос

en: List layout
mn: Жагсаалтын зохион байгуулалт

en: Location
mn: Байршил

en: Location description
mn: Байршлын тодорхойлолт

en: Location title
mn: Байршлын гарчиг

en: Location:
mn: Байршил:

en: Logo font size
mn: Логоны үсгийн хэмжээ

en: Logo image in custom header.
mn: Тусгай толгой хэсэгт лого зураг.

en: Logo image max width
mn: Логоны зургийн хамгийн их өргөн

en: Logo space max width
mn: Логоны хамгийн их өргөн

en: Main Menu
mn: Үндсэн цэс

en: Medium
mn: Дунд

en: Medium size
mn: Дундаж хэмжээ

en: Membership
mn: Гишүүнчлэл

en: Menu button color
mn: Цэсийн товчлуурын өнгө

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
mn: Хамгийн бага утга 1500px, хязгааргүй өргөнийг хоосон орхино уу.

en: Mininum height
mn: Хамгийн бага өндөр

en: Mobile
mn: Гар утас

en: Mobile Settings
mn: Гар утасны тохиргоо

en: Mobile settings
mn: Гар утасны тохиргоо

en: Mobile size
mn: Гар утасны хэмжээ

en: Mobile width breakpoint
mn: Хөдөлгөөнт өргөний таслах цэг

[ctx: theme layout]
en: Modern
mn: Орчин үеийн

en: Monday
mn: Даваа гараг

en: Move down
mn: Доош шилжих

en: Move up
mn: Дээш хөдөл

en: Name field
mn: Нэрийн талбар

en: Next
mn: Дараачийн

en: No Repeat
mn: Давтахгүй

en: No borders
mn: Хил хязгааргүй

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
mn: Давтахгүй

en: No results found.
mn: Илэрц олдсонгүй.

en: No special pages found.
mn: Тусгай хуудас олдсонгүй.

en: None
mn: Байхгүй

en: Normal (400)
mn: Ердийн (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
mn: Жич: хуудасны стандарт гарчиг нуугдах болно.

en: Number of items
mn: Эд зүйлсийн тоо

en: OK
mn: БОЛЖ БАЙНА УУ

en: Oops! That page can't be found.
mn: Өө! Тэр хуудсыг олох боломжгүй байна.

en: Open in new window
mn: Шинэ цонхонд нээх

en: Open link in new tab
mn: Холбоосыг шинэ таб дээр нээнэ үү

en: Opened footer wigets area
mn: Нээлттэй хөл хэсгийн wigets хэсэг

en: Opening Hours
mn: Нээлтийн цаг

en: Opening Hours settings
mn: Нээлтийн цагийн тохиргоо

en: Order Options
mn: Захиалгын сонголтууд

en: Order by
mn: Захиалга

en: Original
mn: Жинхэнэ

en: Overlay color
mn: Давхардсан өнгө

en: Overlay gradient
mn: Давхардсан градиент

en: Overlay opacity
mn: Давхардсан тунгалаг байдал

en: PHP ZIP extension not found
mn: PHP ZIP өргөтгөл олдсонгүй

en: Page Color
mn: Хуудасны өнгө

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
mn: Layout багцыг бүрэн импортлох хүртэл хөтчийн цонхыг хааж болохгүй.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
mn: Layout Exporter нь WooCommerce нэхэмжлэх эсвэл бусад гуравдагч талын залгаасуудын өгөгдөл гэх мэт WordPress-ээс бүгдийг экспортлохгүй гэдгийг ойлгоорой. Шилжилтийн зориулалтаар ашиглах боломжтой өөр олон залгаасууд байдаг.

en: Position
mn: Байрлал

en: Position on website
mn: Вэбсайт дахь байр суурь

en: Post Details
mn: Нийтлэлийн дэлгэрэнгүй

en: Posts
mn: Бичлэгүүд

en: Posts navigation
mn: Нийтлэлийн навигаци

en: Posts settings
mn: Нийтлэлийн тохиргоо

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
mn: Урьдчилан харах нь зөвхөн Customizer дэлгэц дээр харагдана.

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Price Table
mn: Үнийн хүснэгт

en: Price table alignment
mn: Үнийн хүснэгтийн уялдаа

en: Radial gradient
mn: Радиаль градиент

en: Random
mn: Санамсаргүй

en: Read more link
mn: Дэлгэрэнгүй линкээс уншина уу

en: Ready to use Citadela layouts
mn: Citadela байршлыг ашиглахад бэлэн байна

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
mn: Citadela-д зориулсан зохион байгуулалт, блокуудыг өөрчилсөн олон сонголттой ашиглахад бэлэн байна

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
mn: Саяхан идэвхжүүлсэн загвар нь %s залгаастай тохирохгүй байгаа тул залгаасыг идэвхгүй болгосон.

en: Regular
mn: Тогтмол

en: Remove image
mn: Зургийг устгах

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
mn: Давт

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
mn: Хэвтээ байдлаар давтана

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
mn: Босоо байдлаар давтана

en: Replace default label of the field.
mn: Талбайн үндсэн шошгыг солих.

en: Replace image
mn: Зургийг солих

en: Required plugins
mn: Шаардлагатай залгаасууд

en: Reset
mn: Дахин тохируулах

en: Responsive Text
mn: Хариуцлагатай текст

en: Responsive options applied under screen width
mn: Дэлгэцийн өргөний дагуу хариу үйлдэл үзүүлэх сонголтууд

en: Reusable Blocks
mn: Дахин ашиглах боломжтой блокууд

en: Reusable blocks settings
mn: Дахин ашиглах боломжтой блокуудын тохиргоо

en: Right
mn: Зөв

en: Right side
mn: Баруун тал

en: Saturday
mn: Бямба гариг

en: Save Settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Search Special ages
mn: Тусгай нас хайх

en: Search results for:
mn: Хайлтын үр дүн:

en: Select Google Font for your website
mn: Вэбсайтдаа Google фонтыг сонгоно уу

en: Select Layout package
mn: Layout багцыг сонгоно уу

en: Select alignment
mn: Тохируулга сонгох

en: Select alignment on mobile design
mn: Хөдөлгөөнт дизайн дээр тохируулгыг сонгоно уу

en: Select background type
mn: Арын дэвсгэр төрлийг сонгоно уу

en: Select color combinations for your website
mn: Вэбсайтынхаа өнгөний хослолыг сонго

en: Select font weight
mn: Үсгийн жинг сонгоно уу

en: Select image
mn: Зураг сонгох

en: Select layout
mn: Байршлыг сонгоно уу

en: Select layout for website header
mn: Вэб сайтын толгой хэсэгт байрлуулах байршлыг сонгоно уу

en: Select layout for your website
mn: Вэбсайтынхаа байршлыг сонгоно уу

en: Select size
mn: Хэмжээ сонгоно уу

en: Semi-bold
mn: Хагас зоригтой

en: Service
mn: Үйлчилгээ

en: Service Image
mn: Үйлчилгээний зураг

en: Service description text
mn: Үйлчилгээний тайлбарын текст

en: Service header
mn: Үйлчилгээний толгой

en: Set background image
mn: Арын дэвсгэр зургийг тохируулах

en: Set custom image
mn: Тусгай дүрсийг тохируулах

en: Set custom logo image
mn: Захиалгат лого дүрсийг тохируулах

en: Set header color as background image overlay
mn: Толгой хэсгийн өнгийг дэвсгэр зургийн давхарга болгон тохируулна уу

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
mn: Хуудсыг ачаалсны дараа гар утсан дээр анхдагчаар хөл хэсэгт байгаа виджетүүдийг нээх эсвэл хаахыг тохируулна. Эвхэгддэг виджетүүдийг идэвхжүүлсэн тохиолдолд хэрэгжинэ.

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Settings Saved
mn: Тохиргоог хадгалсан

en: Settings for main menu in header
mn: Толгой хэсэгт байрлах үндсэн цэсийн тохиргоо

en: Settings for site header
mn: Сайтын толгой хэсэгт зориулсан тохиргоо

en: Shadow Settings
mn: Сүүдрийн тохиргоо

en: Shadow color
mn: Сүүдрийн өнгө

en: Show always
mn: Үргэлж харуул

en: Show button with link
mn: Холбоос бүхий товчлуурыг харуулах

en: Show categories
mn: Ангилалуудыг харуулах

en: Show date
mn: Огноог харуулах

en: Show description
mn: Тайлбарыг харуулах

en: Show discount price
mn: Хөнгөлөлтийн үнийг харуулах

en: Show featured image
mn: Онцолсон зургийг харуулах

en: Show header over content
mn: Контент дээр гарчгийг харуулах

en: Show icon
mn: Дүрсийг харуулах

en: Show image
mn: Зураг харуулах

en: Show image as icon
mn: Зургийг дүрс хэлбэрээр харуулах

en: Show in menu
mn: Цэсэнд харуулах

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
mn: Админ цэсэнд дахин ашиглах боломжтой блокуудыг удирдах холбоосыг харуул

en: Show locations
mn: Байршлыг харуулах

en: Show only on mobile
mn: Зөвхөн гар утсан дээр харуулах

en: Show opening hours on your website.
mn: Өөрийн вэбсайт дээр ажиллах цагийг харуул.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
mn: Кластер блокыг зөвхөн гар утасны дэлгэцийн хэмжээгээр харуулах эсвэл нуух.

en: Show preview of Announcement Bar
mn: Зарын самбарыг урьдчилан харах

en: Show transparent header without additional background settings.
mn: Нэмэлт дэвсгэр тохиргоогүйгээр ил тод толгойг харуулах.

en: Show website
mn: Вэбсайтыг харуулах

[ctx: settings]
en: Simple
mn: Энгийн

en: Simple layout
mn: Энгийн зохион байгуулалт

en: Simple settings
mn: Энгийн тохиргоо

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
mn: Энгийн тохиргоонууд нь танд мэдэгдлийн талбарт энгийн текст болон товчлуурыг харуулах боломжийг олгоно. WordPress тохируулагчаар дамжуулан өнгийг өөрчлөх боломжтой.

en: Simple text styles
mn: Энгийн текстийн хэв маяг

en: Simplified typography styles for blog posts pages
mn: Блог нийтлэлийн хуудсуудад зориулсан хялбаршуулсан хэвлэх хэв маяг

en: Single color
mn: Ганц өнгө

en: Single color overlay
mn: Нэг өнгөт давхарга

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
mn: Загварт ашигласан Агуулга, Өргөн, Бүтэн өргөн хэлбэрийн байршлын хэмжээ.

en: Skip number of posts from start
mn: Бичлэгийн тоог эхнээс нь алгасах

en: Small
mn: Жижиг

en: Small size
mn: Жижиг хэмжээ

en: Space around logo
mn: Логоны эргэн тойрон дахь зай

en: Space around menu button
mn: Цэсний эргэн тойрон дахь зай товч

en: Spacer height in
mn: Сансрын өндөр

en: Spacer settings
mn: Сансрын тохиргоо

en: Spacing Settings
mn: Зайны тохиргоо

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
mn: Тусгай хуудас

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
mn: Тусгай хуудаснууд

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
mn: Тусгай хуудсууд

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
mn: Хажуугийн самбар эсвэл багана байхгүй бол үргэлж бүтэн өргөнтэй тусгай сав. Та тэнд бусад блокуудыг оруулж, савны дэвсгэрийг тохируулах боломжтой.

en: Special page updated.
mn: Тусгай хуудсыг шинэчилсэн.

en: Special pages list
mn: Тусгай хуудасны жагсаалт

en: Special pages list navigation
mn: Тусгай хуудсуудын жагсаалтын навигац

en: Spread radius
mn: Тархалтын радиус

en: Sticky header on desktop
mn: Ширээний компьютер дээрх наалттай толгой

en: Sticky header on mobile
mn: Гар утсан дээрх наалттай толгой

en: Sticky header settings
mn: Наалттай толгой хэсгийн тохиргоо

en: Sticky posts first
mn: Эхлээд наалттай нийтлэлүүд

en: Styles
mn: Загварууд

en: Subtitle
mn: Хадмал орчуулга

en: Subtitle color
mn: Хадмал орчуулгын өнгө

en: Sunday
mn: Ням гараг

en: Table subtitle
mn: Хүснэгтийн хадмал гарчиг

en: Table title
mn: Хүснэгтийн гарчиг

en: Tag description
mn: Шошгоны тайлбар

en: Tag name
mn: Тагийн нэр

en: Tehre was an error with downloading layout
mn: Tehre бүдүүвчийг татаж авахад алдаа гарлаа

en: Text
mn: Текст

en: Text Font
mn: Текстийн фонт

en: Text alignment
mn: Текстийн зэрэгцүүлэх

en: Text color
mn: Текстийн өнгө

en: Text color in custom header.
mn: Тусгай толгой хэсэгт текстийн өнгө.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
mn: Мэдээллийн самбарт харуулсан текст. Энэ нь таны нөхцөл эсвэл нууцлалын бодлоготой холбох URL зэрэг HTML форматыг агуулж болно.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
mn: Зарын самбар дээрх товчлуур дээр гарч буй текст. Товчлуурыг нуухын тулд хоосон орхино уу.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
mn: Текстийг товчлуур дээр харуулав. Хэрэв текст заагаагүй бол X тэмдэг нь Infobar-г хаах болно.

en: Text of announcement
mn: Зарын текст

en: Thank you for activating Citadela Pro.
mn: Citadela Pro-г идэвхжүүлсэнд баярлалаа.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
mn: %s залгаасыг идэвхжүүлж чадсангүй. Энэ нь одоогийн идэвхтэй загвартай тохирохгүй байна.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
mn: Citadela Layout нь эдгээр залгаасуудыг шаарддаг. Шаардлагатай нэмэлт өргөтгөлүүдийг суулгаж, автоматаар идэвхжүүлнэ. Хэрэв та залгаасуудын аль нэгэнд хандах эрхгүй бол зарим хуудас бүрэн бус байж магадгүй.

en: The content could not be imported.
mn: Контентыг импортлох боломжгүй.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
mn: Layout багцын хэмжээ, холболтын хурд зэргээс хамааран процесс нь 30 секундээс 30 минутын хооронд үргэлжилж болно (голчлон демо зургуудыг татаж авахтай холбоотой).

en: Theme Layout
mn: Сэдвийн зохион байгуулалт

en: There was an error with installing plugins
mn: Залгаасуудыг суулгахад алдаа гарлаа

en: Thick borders
mn: Зузаан хүрээ

en: Thin
mn: Нимгэн

en: Thin borders
mn: Нимгэн хүрээ

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
mn: Энэ тохиргоо нь манай Citadela хэв маягийг %1$sThe Events Calendar%2$s залгаас дээр ашиглах уу эсвэл залгаасын хэв маягийг ашиглах уу гэдгийг тодорхойлдог.

en: Thursday
mn: Пүрэв гараг

en: Tile
mn: Хавтанцар

en: Tile Horizontally
mn: Хавтанцар хэвтээ

en: Tile Vertically
mn: Босоо хавтанцар

en: Title
mn: Гарчиг

en: Title color
mn: Гарчгийн өнгө

en: Titles Font
mn: Гарчгийн фонт

en: Titles Style
mn: Гарчгийн хэв маяг

en: To edit the image, you need permission to upload media.
mn: Зургийг засахын тулд танд медиа байршуулах зөвшөөрөл шаардлагатай.

en: Top
mn: Топ

[ctx: position]
en: Top
mn: Топ

en: Top Left
mn: Зүүн дээд

en: Top Right
mn: Баруун дээд

en: Tracking ID
mn: Хяналтын ID

en: Tracking privacy
mn: Нууцлалыг хянах

en: Transparent header
mn: Ил тод толгой

en: Tueasday
mn: Мягмар гараг

en: Tuesday
mn: Мягмар гараг

en: Turn on Announcements bar functionality
mn: Зарын самбарын функцийг асаана уу

en: Turn on Comments extension functionality
mn: Сэтгэгдлийн өргөтгөлийн функцийг асаана уу

en: Type
mn: Төрөл

en: Type for search...
mn: Хайлт хийхийн тулд бичнэ үү...

en: Typography
mn: Типографи

en: Upload an image file or pick one from your media library.
mn: Зургийн файл байршуулах эсвэл медиа сангаас нэгийг нь сонгоно уу.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
mn: Байршуулсан ZIP файл нь Citadela Layout багц биш эсвэл хуучин Layout багцад нийцэхгүй байна. AitThemes бүртгэлээсээ хамгийн сүүлийн багцыг татаж авна уу.

en: Uploading&#8230;
mn: Байршуулж байна...

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
mn: Засварлагчийн сэтгэгдлийн текстээс URL хаягуудыг устгах болно. Хувь нэмэр оруулагч болон түүнээс дээш зэрэг нийтлэлийг засварлах чадвартай хэрэглэгчийн дүрд ашигласан.

en: Urls from guest comment text will be removed
mn: Зочны сэтгэгдлийн текстээс URL хаягуудыг устгах болно

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
mn: Засварлагчийн бус сэтгэгдлийн текстээс URL хаягуудыг устгах болно. Захиалагч гэх мэт нийтлэлийг засварлах чадваргүй хэрэглэгчийн дүрд зориулагдсан.

en: Use Citadela styles
mn: Citadela хэв маягийг ашигла

en: Use Infobar on your website
mn: Вэбсайт дээрээ Infobar ашиглана уу

en: Use custom header
mn: Тусгай толгойг ашиглана уу

en: Use custom width settings
mn: Тусгай өргөн тохиргоог ашиглана уу

en: Use default font
mn: Өгөгдмөл фонт ашиглана уу

en: Use default font weight
mn: Үндсэн үсгийн жинг ашиглана уу

en: Use responsive options
mn: Хариуцлагатай сонголтуудыг ашигла

en: Using font size from theme design.
mn: Загварын загвараас үсгийн хэмжээг ашиглах.

en: Using letter spacing from theme design.
mn: Загварын загвараас үсгийн хоорондын зайг ашиглах.

en: Using line height from theme design.
mn: Загварын дизайны шугамын өндрийг ашиглах.

en: Vertical offset
mn: Босоо тэнхлэг

en: View Demo
mn: Демо үзэх

en: View layouts
mn: Байршлыг харах

en: View more
mn: Илүү ихийг үзэх

en: Visibility on mobile
mn: Гар утсан дээр харагдах байдал

en: WP Button Block
mn: WP товчлуурын блок

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
mn: Бид тантай бүтээгдэхүүн, үйлчилгээнийхээ талаар харилцахын тулд таны имэйлийг хадгалдаг. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="#">манай нууцлалын бодлогыг</a> харна уу.

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
mn: Бид тантай бүтээгдэхүүн, үйлчилгээнийхээ талаар харилцахын тулд таны нэрийг хадгалдаг. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="#">манай нууцлалын бодлогыг</a> харна уу.

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
mn: Бид таны вэб сайтын URL-г хадгалдаг бөгөөд ингэснээр бид тантай бүтээгдэхүүн, үйлчилгээнийхээ талаар харилцах боломжтой болно. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="#">манай нууцлалын бодлогыг</a> харна уу.

en: We're importing the Layout package...
mn: Бид Layout багцыг оруулж ирж байна...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
mn: Бид таныг PHP-ийн хуучирсан хувилбарыг ажиллуулж байгааг анзаарсан бөгөөд энэ нь дэмжигдэхгүй болсон тул <em>залгаасыг идэвхгүй болгосон</em> . <a href='%1$s'>PHP-г хамгийн сүүлийн хувилбар болгон сайжруулснаар</a> таны сайт хурдан бөгөөд найдвартай эсэхийг шалгаарай. %2$s-д тавигдах хамгийн бага шаардлага нь <strong>PHP 5.6.20</strong> юм.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
mn: Таныг WordPress-ийн хуучирсан хувилбарыг ажиллуулж байгааг бид анзаарсан тул <em>залгаасыг идэвхгүй болгосон</em> . <a href='%1$s'>WordPress-ийг хамгийн сүүлийн хувилбар болгон шинэчилснээр</a> таны сайт найдвартай, шинэчлэгдсэн эсэхийг шалгаарай. %2$s-д тавигдах хамгийн бага шаардлага бол <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
mn: Вэб сайтын URL талбар

en: Wednesday
mn: Лхагва гараг

en: Wide
mn: Өргөн

en: Wide size
mn: Өргөн хэмжээтэй

en: Wide size width
mn: Өргөн хэмжээтэй өргөн

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
mn: Хөлийн хэсэг дэх виджетийн хэсгийг гар утсан дээр нээж эсвэл хааж болно.

en: Width Settings
mn: Өргөн тохиргоо

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
mn: Нарийвчилсан тохиргооны тусламжтайгаар та мэдэгдлийн талбарын html болон хэв маягийг бүрэн хянах боломжтой.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
mn: Та боломжтой Citadela Layouts-ийн аль нэгийг импортлох боломжтой.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
mn: Таны сэтгэгдэл бидэнд бүтээгдэхүүн, үйлчилгээгээ сайжруулахад тусалдаг тул бид тэдгээрийг бүртгэдэг. Бид сэтгэгдлийг ирээдүйд лавлах зорилгоор ашигладаг. Дэлгэрэнгүй мэдээллийг <a href="#">манай нууцлалын бодлогыг</a> харна уу.

en: Your current content will be deleted
mn: Таны одоогийн контент устах болно

en: ZIP files
mn: ZIP файлууд

en: button text
mn: товчлуурын текст

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
mn: эсвэл

en: read more text
mn: илүү текст уншина уу

en: row text...
mn: мөрийн текст...
