Citadela Pro 5.0.3 - en to nl translation catalogue (537 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
nl: %s plugin en PHP incompatiblity

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
nl: %s plugin en WordPress incompatiblity

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
nl: %s plugin is gedeactiveerd

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
nl: %s plugin incompatibiliteit

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
nl: (U kunt ze downloaden vanaf uw AitThemes account)

en: 100% horizontal
nl: 100% horizontaal

en: 100% vertical
nl: 100% verticaal

en: Accept
nl: Accepteren

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
nl: Voeg lege ruimte toe tussen blokken die er anders uitzien op desktop en op mobiele toestellen.

en: Additional text
nl: Extra tekst

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
nl: Extra tekst die bij het veld wordt weergegeven. Het kan HTML opmaak bevatten zoals url's om te linken naar uw voorwaarden of privacy beleid.

[ctx: settings]
en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Align Text Center
nl: Tekst uitlijnen midden

en: Align Text Left
nl: Tekst links uitlijnen

en: Align Text Right
nl: Tekst rechts uitlijnen

en: Align logo section to the left side
nl: Logo uitlijnen naar links

en: All
nl: Alle

en: All Special Pages
nl: Alle speciale pagina's

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
nl: Alle blokken zijn verplaatst naar %s plugin.

en: Allows you to easily add company services to your website.
nl: Hiermee kunt u gemakkelijk bedrijfsdiensten aan uw website toevoegen.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
nl: Hiermee kunt u tekst invoegen met aangepaste instellingen en lettertype.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
nl: Hiermee kunt u de paginatitel plaatsen waar u maar wilt. Bijvoorbeeld na de header afbeelding.

en: Announcements Bar
nl: Mededelingen Bar

en: Announcements bar
nl: Mededelingen bar

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
nl: Met de aankondigingenbalk kunt u belangrijke aankondigingen bovenaan al uw pagina's presenteren.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
nl: Aankondigingenbalk wordt weergegeven na geselecteerde datum en tijd.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
nl: Aankondigingenbalk wordt weergegeven tot geselecteerde datum en tijd.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
nl: Anonimiseer het IP adres van uw website bezoekers.

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Appearance settings for your website
nl: Uiterlijk instellingen voor uw website

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
nl: Aangebracht voor eenvoudige type Mededelingen bar.

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Author biographical info
nl: Biografische info over de auteur

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
nl: De beschikbaarheid van de geselecteerde stijl hangt af van het geselecteerde lettertype voor titels.

en: Available range
nl: Beschikbaar bereik

en: Background Image Overlay
nl: Achtergrondbeeld Overlay

en: Background Settings
nl: Achtergrond Instellingen

en: Background color
nl: Achtergrond kleur

en: Background color type
nl: Type achtergrondkleur

en: Background gradient
nl: Achtergrond gradiënt

en: Background image
nl: Achtergrondbeeld

en: Background image repeat
nl: Herhaling van achtergrondbeeld

en: Background image size
nl: Grootte achtergrondafbeelding

en: Background position
nl: Achtergrond positie

en: Background settings for your website header
nl: Achtergrondinstellingen voor uw website header

en: Bar Background color
nl: Bar Achtergrond kleur

en: Black
nl: Zwart

en: Blog Page
nl: Blog pagina

en: Blog Posts
nl: Blog Berichten

en: Blur radius
nl: Onscherpe straal

en: Bold (700)
nl: Vet (700)

en: Border Settings
nl: Grensinstellingen

en: Border color
nl: Kleur rand

en: Border radius
nl: Grensradius

en: Border radius options
nl: Opties voor randradius

en: Border width
nl: Breedte van de rand

en: Borders color
nl: Kleur randen

en: Borders width
nl: Breedte van de randen

en: Bottom
nl: Bodem

[ctx: position]
en: Bottom
nl: Bodem

en: Bottom Left
nl: Onderaan links

en: Bottom Right
nl: Onderaan rechts

en: Box layout
nl: Vakindeling

en: Box width
nl: Doosbreedte

en: Burger menu only
nl: Alleen hamburger menu

en: Button Background color
nl: Knop Achtergrond kleur

en: Button URL
nl: Knop URL

en: Button background
nl: Knop achtergrond

en: Button link
nl: Knop link

en: Button settings
nl: Knop instellingen

en: Button text
nl: Knop tekst

en: Buttons Border Radius
nl: Knoppen Rand Straal

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Carousel autoplay enabled
nl: Carrousel autoplay ingeschakeld

en: Carousel loop mode enabled
nl: Carrousel loop mode ingeschakeld

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Category description
nl: Categorie beschrijving

en: Category title
nl: Titel van de categorie

en: Category:
nl: Categorie:

en: Change HTML tag
nl: HTML-tag wijzigen

en: Change icon
nl: Pictogram wijzigen

en: Change image
nl: Afbeelding veranderen

en: Change image for desktop resolution
nl: Verander afbeelding voor desktop resolutie

en: Change image for mobile resolution
nl: Afbeelding wijzigen voor mobiele resolutie

en: Citadela - Special Pages
nl: Citadela - Speciale Pagina's

en: Citadela Blocks
nl: Citadela Blokken

en: Citadela Content Settings
nl: Citadela Inhoud Instellingen

en: Citadela Half Layout Settings
nl: Citadela Half Layout Instellingen

en: Citadela Header Settings
nl: Citadela Kop Instellingen

en: Citadela Posts Blocks
nl: Citadela Posten Blokken

en: Citadela Service Block image size
nl: Citadela Service Block beeldgrootte

en: Citadela Special Pages
nl: Citadela Speciale Pagina's

[ctx: header layout]
en: Classic
nl: Klassiek

[ctx: theme layout]
en: Classic
nl: Klassiek

en: Clear
nl: Duidelijk

en: Cluster Block
nl: Cluster Blok

en: Collapse menu to button
nl: Menu samenvouwen tot knop

en: Collapsible footer widgets options
nl: Inklapbare voettekst widgets opties

en: Color settings
nl: Kleur instellingen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
nl: Naam van auteur wordt niet gekoppeld aan url ingevoegd in Website veld

en: Comment text field
nl: Commentaar tekstveld

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
nl: Commentaar Extensie kan worden gebruikt om helptekst toe te voegen aan elke invoer in het WordPress Commentaar formulier.

en: Comments extension
nl: Commentaar uitbreiding

en: Comments links settings
nl: Opmerkingen links instellingen

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Contain
nl: Bevat

en: Content
nl: Inhoud

en: Content size
nl: Inhoud

en: Content size width
nl: Breedte inhoudsmaat

en: Content width
nl: Breedte van de inhoud

en: Content width sizes
nl: Inhoud breedte maten

en: Cookies expiration
nl: Verstrijken van cookies

en: Cover
nl: Dekking

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
nl: Dekking

en: Cover column height
nl: Hoogte afdekzuil

en: Current block view
nl: Huidige blokweergave

en: Current page title
nl: Titel van de huidige pagina

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
nl: Aangepaste koptekst is ingeschakeld. De volgende opties hebben mogelijk geen effect op deze pagina.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
nl: Aangepaste koptekst met aangepast logo is ingeschakeld voor deze pagina. Wijziging van logoafbeelding is mogelijk niet zichtbaar in preview.

en: Custom Page Title
nl: Aangepaste paginatitel

en: Custom codes
nl: Aangepaste codes

en: Custom image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Custom logo
nl: Aangepast logo

en: Custom logo image
nl: Aangepaste logo afbeelding

en: Customize colors
nl: Kleuren aanpassen

en: Customized options for mobile screen width.
nl: Aangepaste opties voor mobiele schermbreedte.

en: Date
nl: Datum

en: Date color
nl: Datum kleur

en: Date from
nl: Datum van

en: Date to
nl: Datum tot

en: Day hours color
nl: Dag uren kleur

en: Day title color
nl: Dag titel kleur

en: Days without defined time will be hidden.
nl: Dagen zonder vastgestelde tijd worden verborgen.

en: Decoration Color
nl: Decoratie Kleur

en: Decoration color
nl: Decoratie kleur

en: Default
nl: Standaard

[ctx: theme design]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
nl: Standaard grootte

en: Define border radius for different parts of design.
nl: Definieer randradius voor verschillende delen van het ontwerp.

en: Delete row
nl: Verwijder rij

en: Descending
nl: Aflopend

en: Design Options
nl: Ontwerpopties

en: Desktop settings
nl: Desktop instellingen

en: Desktop size
nl: Desktop formaat

en: Disable author name link
nl: Uitschakelen auteursnaam link

en: Disable default margins
nl: Standaard marges uitschakelen

en: Disable editor comment links
nl: Schakel editor commentaar links uit

en: Disable featured table
nl: Uitschakelen uitgelichte tabel

en: Disable guest comment links
nl: Schakel gast commentaar links uit

en: Disable image
nl: Beeld uitschakelen

en: Disable import/export
nl: Import/export uitschakelen

en: Disable link to featured image in blog post
nl: Schakel link naar uitgelichte afbeelding in blogbericht uit

en: Disable non-editor comment links
nl: Schakel niet-editor commentaar links uit

en: Disable separator
nl: Scheider uitschakelen

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
nl: Toon product, dienst of pakketten aanbiedingen in de tabel. Stel de beste deal in, toon de afgeprijsde prijs en schrijf belangrijke kenmerken ter vergelijking.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
nl: Toont lijst van berichten gebaseerd op filters. Bijvoorbeeld alleen berichten van een bepaalde categorie.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
nl: Geeft een gepagineerde lijst van berichten weer op de WordPress Blog pagina.

en: Do not use float numbers, please.
nl: Gebruik geen zwevende nummers, alsjeblieft.

en: Downloading&#8230;
nl: Downloaden&#8230;

en: Drop Layout package here
nl: Drop Layout pakket hier

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
nl: Maak en beheer eenvoudig een evenementenkalender met de gratis plugin %1$sDe evenementenkalender%2$s.

en: Edit Special Page
nl: Speciale pagina bewerken

en: Edit or update the image
nl: De afbeelding bewerken of bijwerken

en: Email field
nl: E-mail veld

en: Enable
nl: Activeer

en: Enable collapsible footer wigets area
nl: Inklapbaar voettekstgebied inschakelen

en: Enable featured table
nl: Uitgelichte tabel inschakelen

en: Error
nl: Fout

en: Events
nl: Evenementen

en: Expiration of saved cookies in days.
nl: Vervaldatum van opgeslagen cookies in dagen.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
nl: %s Lay-out exporteren

en: Extra Bold (900)
nl: Extra vet (900)

en: Extra-bold
nl: Extra vet

en: Extra-light
nl: Extra licht

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Featured image link
nl: Link naar aanbevolen afbeelding

en: Field label
nl: Veld label

en: Filter special pages list
nl: Lijst speciale pagina's filteren

en: Fixed background image
nl: Vaste achtergrondafbeelding

en: Fixed image
nl: Vast beeld

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Font size unit
nl: Eenheid lettergrootte

en: Footer Color
nl: Kleur voettekst

en: Footer code
nl: Code voettekst

en: Forced inside space
nl: Gedwongen binnenruimte

en: Friday
nl: Vrijdag

en: From AitThemes:
nl: Van AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
nl: Van AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
nl: Van WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
nl: Van WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
nl: Volledig klevende koptekst

en: Full size
nl: Volledige grootte

en: Full size width
nl: Volledige breedte

en: Fullwidth
nl: Volledige breedte

en: Fullwidth header
nl: Koptekst op volle breedte

en: Fullwidth size
nl: Volledige breedte

en: General Border Radius
nl: Algemene grensradius

en: General Layout
nl: Algemene indeling

en: General options for desktop.
nl: Algemene opties voor desktop.

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Google Analytics tracking ID.
nl: Google Analytics volg ID.

en: Google font
nl: Google lettertype

en: Gradient
nl: Gradiënt

en: Gradient degree
nl: Gradiënt graad

en: Gradient overlay
nl: Gradiënt overlay

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
nl: Kleurverloop onder afbeelding, handig voor .png afbeeldingen op achtergrond.

en: HTML tag
nl: HTML-tag

en: Half layout page
nl: Halve opmaakpagina

en: Header Background
nl: Koptekst Achtergrond

en: Header Color
nl: Kleur koptekst

en: Header Color Overlay
nl: Koptekst kleur overlay

en: Header Image
nl: Kop afbeelding

en: Header Image Position
nl: Kop Afbeeldings Positie

en: Header Image Repeat
nl: Koptekst afbeelding herhalen

en: Header Image Size
nl: Grootte van headerafbeelding

en: Header Layout
nl: Lay-out koptekst

en: Header background
nl: Koptekst achtergrond

en: Header code
nl: Kop code

en: Header text
nl: Koptekst

en: Height Settings
nl: Hoogte-instellingen

en: Height unit
nl: Hoogte-eenheid

en: Hidden on desktop
nl: Verborgen op bureaublad

en: Hidden on mobile
nl: Verborgen op mobiel

en: Hidden title in full sticky header on desktop
nl: Verborgen titel in volledige sticky header op desktop

en: Hidden title in full sticky header on mobile
nl: Verborgen titel in volledige sticky header op mobiel

en: Hide Site title
nl: Verberg Site-titel

en: Hide button with link
nl: Verberg knop met link

en: Hide discount price
nl: Verberg kortingsprijs

en: Hide empty days
nl: Verberg lege dagen

en: Hide only on mobile
nl: Verberg alleen op mobiel

en: Hide site title
nl: Verberg site titel

en: Hide site title and tagline
nl: Verberg sitetitel en slogan

en: Hide tagline only
nl: Alleen tagline verbergen

en: Horizontal offset
nl: Horizontale afwijking

en: Icon color
nl: Icoon kleur

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
nl: Indien ingeschakeld, zullen klevende berichten bovenaan de lijst met berichten worden weergegeven.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Image overlay color
nl: Kleur beeld overlay

en: Image position
nl: Beeldpositie

en: Image repeat
nl: Beeldherhaling

en: Image size
nl: Beeldgrootte

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import Layout
nl: Lay-out importeren

en: Import and export layout settings pages will be disabled
nl: Importeren en exporteren van lay-out instellingen pagina's zullen worden uitgeschakeld

en: Import done!
nl: Import gedaan!

en: Import layout from file
nl: Importeer lay-out uit bestand

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
nl: Import van Layout pakket zal <strong>alle inhoud verwijderen</strong> - alle Berichten, Pagina's, Media, Tags en Categorieën.

en: In "em" unit
nl: In "em" eenheid

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
nl: Infobalk kan worden gebruikt om cookies melding op uw website weer te geven. Het wordt getoond aan alle nieuwe bezoekers die op uw website komen. Zij kunnen op de knop klikken om het te verbergen. De infobalk wordt dan verborgen gedurende het aantal dagen dat is ingesteld in het veld "Vervaldatum cookie".

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
nl: Voeg URL voor knop in. Leeg laten om de knop te verbergen.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
nl: Voer een getal in dat groter is dan %1$s, of laat leeg voor de standaardwaarde.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
nl: Voeg nummer in dat groter is dan %1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
nl: Voeg een getal in dat kleiner is dan %1$s, of laat leeg voor de standaardwaarde.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
nl: Voeg nummer in dat kleiner is dan %1$s.

en: Insert row after
nl: Rij invoegen na

en: Insert text
nl: Tekst invoegen

en: Insert valid number, please.
nl: Vul een geldig nummer in, alstublieft.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
nl: Vul uw Google Analytics Tracking ID in. Google Analytics tracking code zal worden toegevoegd aan uw website.

en: Inset shadow
nl: Inzet schaduw

en: Install required plugins
nl: Installeer de vereiste plugins

en: Installing and activating plugins&#8230;
nl: Plugins installeren en activeren&#8230;

en: It's not Citadela Layout package
nl: Het is niet het Citadela Layout pakket

en: Item subtitle
nl: Item ondertitel

en: Item title
nl: Titel van het item

en: Large
nl: Groot

en: Large size
nl: Groot formaat

en: Layout Exporter
nl: Lay-out uitvoerder

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
nl: Layout Exporter exporteert WordPress pagina's, berichten en alle Citadela opties en instellingen. U kunt Layout Exporter gebruiken om een Citadela lay-out te maken die u eenvoudig op een andere Citadela website kunt installeren.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
nl: Voor Layout Importer moet de PHP ZIP extensie geïnstalleerd zijn. Installeer deze of neem contact op met uw hosting provider.

en: Layout import/export settings
nl: Lay-out import/export instellingen

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Layouts import and export is disabled
nl: Importeren en exporteren van lay-outs is uitgeschakeld

en: Left
nl: Links

en: Left align logo
nl: Logo links uitlijnen

en: Left side
nl: Links

en: Letter spacing
nl: Letterafstand

en: Light
nl: Licht

en: Light (100)
nl: Licht (100)

en: Line height
nl: Lijnhoogte

en: Lines color
nl: Lijnen kleur

en: List layout
nl: Lijst lay-out

en: Location
nl: Locatie

en: Location description
nl: Beschrijving van de plaats

en: Location title
nl: Titel van de plaats

en: Location:
nl: Locatie:

en: Logo font size
nl: Logo lettergrootte

en: Logo image in custom header.
nl: Logo afbeelding in aangepaste header.

en: Logo image max width
nl: Logo afbeelding max breedte

en: Logo space max width
nl: Logo ruimte max breedte

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Medium size
nl: Middelgroot

en: Membership
nl: Lidmaatschap

en: Menu button color
nl: Kleur menuknop

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
nl: Minimale waarde 1500px, leeg laten voor onbeperkte breedte.

en: Mininum height
nl: Minimale hoogte

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mobile Settings
nl: Mobiele instellingen

en: Mobile settings
nl: Mobiele instellingen

en: Mobile size
nl: Mobiel formaat

en: Mobile width breakpoint
nl: Mobiele breedte breekpunt

en: Monday
nl: Maandag

en: Move down
nl: Naar beneden.

en: Move up
nl: Schuif op.

en: Name field
nl: Naam veld

en: Next
nl: Volgende

en: No Repeat
nl: Geen herhaling

en: No borders
nl: Geen grenzen

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
nl: Geen herhaling

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: No special pages found.
nl: Geen speciale pagina's gevonden.

en: None
nl: Geen

en: Normal (400)
nl: Normaal (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
nl: Opmerking: de standaard paginatitel wordt verborgen.

en: Number of items
nl: Aantal artikelen

en: Oops! That page can't be found.
nl: Oeps! Die pagina kan niet gevonden worden.

en: Open in new window
nl: In nieuw venster openen

en: Open link in new tab
nl: Open link in nieuw tabblad

en: Opened footer wigets area
nl: Geopende voettekst wigets gebied

en: Opening Hours
nl: Openingstijden

en: Opening Hours settings
nl: Openingstijden instellingen

en: Order Options
nl: Bestel Opties

en: Order by
nl: Bestel door

en: Original
nl: Origineel

en: Overlay color
nl: Overlay kleur

en: Overlay gradient
nl: Overlay gradiënt

en: Overlay opacity
nl: Ondoorzichtigheid van overlay

en: PHP ZIP extension not found
nl: PHP ZIP extensie niet gevonden

en: Page Color
nl: Pagina Kleur

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
nl: Gelieve dit browservenster niet te sluiten tot het Layout pakket volledig geïmporteerd is.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
nl: Begrijp alsjeblieft dat Layout Exporter niet alles exporteert van WordPress, zoals WooCommerce facturen of gegevens van andere 3rd party plugins. Er zijn vele andere plugins beschikbaar voor migratie doeleinden.

en: Position
nl: Positie

en: Position on website
nl: Positie op website

en: Posts
nl: Berichten

en: Posts navigation
nl: Berichten navigatie

en: Posts settings
nl: Berichten instellingen

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
nl: Voorbeeld wordt alleen getoond in het Customizer scherm.

en: Previous
nl: Vorige

en: Price Table
nl: Prijs Tabel

en: Price table alignment
nl: Uitlijning prijstabel

en: Radial gradient
nl: Radiale gradiënt

en: Random
nl: Willekeurig

en: Read more link
nl: Lees meer link

en: Ready to use Citadela layouts
nl: Gebruiksklare Citadela lay-outs

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
nl: Gebruiksklare lay-outs en blokken voor Citadela met vele aanpassingsmogelijkheden

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
nl: Onlangs geactiveerd thema is niet compatibel met %s plugin, daarom werd de plugin gedeactiveerd.

en: Regular
nl: Regelmatig

en: Remove image
nl: Afbeelding verwijderen

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
nl: Herhaal

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
nl: Herhaal horizontaal

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
nl: Herhaal verticaal

en: Replace default label of the field.
nl: Standaardlabel van het veld vervangen.

en: Replace image
nl: Afbeelding vervangen

en: Required plugins
nl: Vereiste plugins

en: Responsive Spacer
nl: Responsieve afstandhouder

en: Responsive Text
nl: Responsieve tekst

en: Responsive options applied under screen width
nl: Responsieve opties toegepast onder schermbreedte

en: Reusable Blocks
nl: Herbruikbare blokken

en: Reusable blocks settings
nl: Herbruikbare blokken instellingen

en: Right
nl: Rechts

en: Right side
nl: Rechterkant

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Search Special ages
nl: Zoeken Speciale leeftijden

en: Search results for:
nl: Zoekresultaten voor:

en: Select Google Font for your website
nl: Selecteer Google Font voor uw website

en: Select Layout package
nl: Selecteer Lay-out pakket

en: Select alignment
nl: Selecteer uitlijning

en: Select alignment on mobile design
nl: Selecteer uitlijning op mobiel ontwerp

en: Select background type
nl: Selecteer achtergrondtype

en: Select color combinations for your website
nl: Kies kleurencombinaties voor uw website

en: Select font weight
nl: Kies lettertype gewicht

en: Select image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select layout
nl: Selecteer lay-out

en: Select layout for website header
nl: Selecteer lay-out voor website header

en: Select layout for your website
nl: Selecteer lay-out voor uw website

en: Select size
nl: Selecteer maat

en: Semi-bold
nl: Halfvet

en: Service
nl: Dienst

en: Service Image
nl: Service beeld

en: Service description text
nl: Dienst beschrijvingstekst

en: Service header
nl: Dienst koptekst

en: Set background image
nl: Achtergrondafbeelding instellen

en: Set custom image
nl: Aangepaste afbeelding instellen

en: Set custom logo image
nl: Aangepaste logo-afbeelding instellen

en: Set header color as background image overlay
nl: Stel header kleur in als achtergrondafbeelding overlay

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
nl: Stelt in of widgets in de voettekst standaard worden geopend of gesloten op mobiel na het laden van de pagina. Van toepassing als inklapbare widgets zijn ingeschakeld.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings Saved
nl: Opgeslagen instellingen

en: Settings for main menu in header
nl: Instellingen voor hoofdmenu in header

en: Settings for site header
nl: Instellingen voor site header

en: Shadow Settings
nl: Schaduw Instellingen

en: Shadow color
nl: Schaduw kleur

en: Show always
nl: Toon altijd

en: Show button with link
nl: Toon knop met link

en: Show categories
nl: Toon categorieën

en: Show date
nl: Toon datum

en: Show description
nl: Toon beschrijving

en: Show discount price
nl: Toon kortingsprijs

en: Show featured image
nl: Toon uitgelichte afbeelding

en: Show header over content
nl: Toon koptekst over inhoud

en: Show icon
nl: Pictogram tonen

en: Show image
nl: Toon afbeelding

en: Show image as icon
nl: Toon afbeelding als icoon

en: Show in menu
nl: Toon in menu

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
nl: Toon link om Herbruikbare blokken te beheren in admin menu

en: Show locations
nl: Toon locaties

en: Show only on mobile
nl: Alleen tonen op mobiel

en: Show opening hours on your website.
nl: Toon de openingsuren op uw website.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
nl: Toon of verberg Clusterblok alleen op mobiele schermgrootte.

en: Show preview of Announcement Bar
nl: Toon voorbeschouwing van Announcement Bar

en: Show transparent header without additional background settings.
nl: Toon transparante header zonder extra achtergrond instellingen.

en: Show website
nl: Website tonen

[ctx: settings]
en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Simple layout
nl: Eenvoudige lay-out

en: Simple settings
nl: Eenvoudige instellingen

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
nl: Eenvoudige instellingen kunt u eenvoudige tekst en knop in uw aankondigingen bar weer te geven. Kleuren kunnen worden aangepast via WordPress customizer.

en: Simple text styles
nl: Eenvoudige tekststijlen

en: Simplified typography styles for blog posts pages
nl: Vereenvoudigde typografie stijlen voor blogberichten pagina's

en: Single color
nl: Enkele kleur

en: Single color overlay
nl: Eén kleur overlay

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
nl: Maten voor Content, Wide en Fullwidth layout types gebruikt in het ontwerp.

en: Skip number of posts from start
nl: Aantal berichten overslaan vanaf het begin

en: Small
nl: Klein

en: Small size
nl: Klein formaat

en: Space around logo
nl: Ruimte rond logo

en: Space around menu button
nl: Ruimte rond menuknop

en: Spacer height in
nl: Afstandshouder hoogte in

en: Spacer settings
nl: Afstandhouder instellingen

en: Spacing Settings
nl: Afstand Instellingen

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
nl: Speciale pagina

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
nl: Speciale Pagina's

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
nl: Speciale Pagina's

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
nl: Speciale container die altijd op volle breedte is als er geen zijbalk of kolommen zijn. U kunt er andere blokken invoegen en de achtergrond van de container instellen.

en: Special page updated.
nl: Speciale pagina bijgewerkt.

en: Special pages list
nl: Lijst speciale pagina's

en: Special pages list navigation
nl: Speciale pagina's lijst navigatie

en: Spread radius
nl: Spreidingsstraal

en: Sticky header on desktop
nl: Klevende koptekst op desktop

en: Sticky header on mobile
nl: Klevende koptekst op mobiel

en: Sticky header settings
nl: Klevende koptekst instellingen

en: Sticky posts first
nl: Sticky berichten eerst

en: Styles
nl: Stijlen

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: Subtitle color
nl: Ondertitel kleur

en: Sunday
nl: Zondag

en: Table subtitle
nl: Tabel ondertitel

en: Table title
nl: Titel van de tabel

en: Tag description
nl: Tag omschrijving

en: Tag name
nl: Tag naam

en: Tehre was an error with downloading layout
nl: Er was een fout met het downloaden van de lay-out

en: Text
nl: Tekst

en: Text Font
nl: Tekst lettertype

en: Text alignment
nl: Tekst uitlijning

en: Text color
nl: Tekst kleur

en: Text color in custom header.
nl: Tekstkleur in aangepaste koptekst.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
nl: Tekst die in de infobalk wordt weergegeven. Het kan HTML-opmaak bevatten zoals URL's om te linken naar uw voorwaarden of privacybeleid.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
nl: Tekst weergegeven op de knop in de mededelingenbalk. Leeg laten om de knop te verbergen.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
nl: Tekst die op de knop wordt weergegeven. Als geen tekst is opgegeven, wordt het X-teken gebruikt om de infobalk te sluiten.

en: Text of announcement
nl: Tekst van de aankondiging

en: Thank you for activating Citadela Pro.
nl: Dank u voor het activeren van Citadela Pro.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
nl: De %s plugin kon niet worden geactiveerd. Het is niet compatibel met het huidige actieve thema.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
nl: De Citadela Layout vereist deze plugins. De benodigde plugins worden automatisch geïnstalleerd en geactiveerd. In het geval dat u geen toegang heeft tot één van de plugins, kunnen sommige pagina's onvolledig zijn.

en: The content could not be imported.
nl: De inhoud kon niet worden geïmporteerd.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
nl: Het proces kan 30 seconden tot 30 minuten duren, afhankelijk van de grootte van het Layout-pakket en de snelheid van de verbinding (voornamelijk door het downloaden van demo-beelden).

en: Theme Layout
nl: Thema-indeling

en: There was an error with installing plugins
nl: Er is een fout opgetreden bij het installeren van plugins

en: Thick borders
nl: Dikke randen

en: Thin
nl: Dunne

en: Thin borders
nl: Dunne grenzen

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
nl: Deze instelling bepaalt of onze Citadela stijlen gebruikt moeten worden in %1$sDe evenementenkalender%2$s plugin of dat de stijlen van de plugin gebruikt moeten worden.

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Tile
nl: Tegel

en: Tile Horizontally
nl: Horizontaal betegelen

en: Tile Vertically
nl: Verticaal betegelen

en: Title
nl: Titel

en: Title color
nl: Titel kleur

en: Titles Font
nl: Titels Lettertype

en: Titles Style
nl: Titels Stijl

en: To edit the image, you need permission to upload media.
nl: Om de afbeelding te bewerken, heb je toestemming nodig om media te uploaden.

en: Top Left
nl: Boven links

en: Top Right
nl: Boven rechts

en: Tracking ID
nl: Traceer ID

en: Tracking privacy
nl: Volgen van privacy

en: Transparent header
nl: Transparante koptekst

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Turn on Announcements bar functionality
nl: Zet de functionaliteit van de mededelingenbalk aan

en: Turn on Comments extension functionality
nl: Schakel Uitbreiding Commentaar functionaliteit in

en: Type for search...
nl: Type voor zoeken...

en: Typography
nl: Typografie

en: Upload an image file or pick one from your media library.
nl: Upload een afbeeldingsbestand of kies er een uit uw mediabibliotheek.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
nl: Het geuploade ZIP bestand is niet het Citadela Layout pakket of het is een oud incompatibel Layout pakket. Download het nieuwste pakket van uw AitThemes account.

en: Uploading&#8230;
nl: Uploaden&#8230;

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
nl: Urls in de editor commentaartekst zullen verwijderd worden. Van toepassing op gebruikersrollen met de mogelijkheid om berichten te bewerken, zoals Contributor en hoger.

en: Urls from guest comment text will be removed
nl: Urls uit gast commentaartekst zullen worden verwijderd

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
nl: Urls uit commentaartekst van niet-bewerkers worden verwijderd. Toegepast voor gebruikersrollen zonder de mogelijkheid om berichten te bewerken, zoals Abonnee.

en: Use Citadela styles
nl: Gebruik Citadela stijlen

en: Use Infobar on your website
nl: Gebruik een infobalk op uw website

en: Use custom header
nl: Gebruik aangepaste koptekst

en: Use custom width settings
nl: Gebruik aangepaste breedte-instellingen

en: Use default font
nl: Standaardlettertype gebruiken

en: Use default font weight
nl: Standaard lettertypegewicht gebruiken

en: Use responsive options
nl: Gebruik responsieve opties

en: Using font size from theme design.
nl: Gebruik lettergrootte van thema ontwerp.

en: Using letter spacing from theme design.
nl: Gebruik letterafstand van thema-ontwerp.

en: Using line height from theme design.
nl: Gebruik lijnhoogte van thema ontwerp.

en: Vertical offset
nl: Verticale afwijking

en: View Demo
nl: Demo bekijken

en: View layouts
nl: Bekijk lay-outs

en: View more
nl: Bekijk meer

en: Visibility on mobile
nl: Zichtbaarheid op mobiel

en: WP Button Block
nl: WP Knop Blok

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
nl: Wij houden uw e-mail, zodat we kunnen communiceren met u over onze producten en diensten. Voor meer informatie zie <a href="#">ons privacybeleid</a>.

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
nl: Wij houden uw naam zodat we met u kunnen communiceren over onze producten en diensten. Voor meer informatie zie <a href="#">ons privacybeleid</a>.

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
nl: We houden uw website URL, zodat we met u kunnen communiceren over onze producten en diensten. Voor meer informatie zie <a href="#">ons privacybeleid</a>.

en: We're importing the Layout package...
nl: We importeren het Layout pakket...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
nl: We hebben gemerkt dat u een verouderde versie van PHP gebruikt die niet langer wordt ondersteund, daarom is <em>de plugin gedeactiveerd</em>. Zorg ervoor dat uw site snel en veilig is, door <a href='%1$s'> PHP te upgraden naar de nieuwste versie</a>. Minimale vereiste voor %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
nl: We hebben gemerkt dat u een verouderde versie van WordPress gebruikt, daarom is <em>de plugin gedeactiveerd</em>. Zorg ervoor dat uw site veilig en up to date is, door <a href='%1$s'>update WordPress naar de laatste versie</a>. Minimale vereiste voor %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.

en: Website URL field
nl: Website URL veld

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Wide
nl: Breed

en: Wide size
nl: Breed formaat

en: Wide size width
nl: Brede maat

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
nl: Widgets gebied in footer kan worden geopend of gesloten op mobiel.

en: Width Settings
nl: Breedte-instellingen

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
nl: Met geavanceerde instellingen heb je volledige controle over html en stijlen voor je aankondigingenbalk.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
nl: U kunt elk van de beschikbare Citadela indelingen importeren.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
nl: Uw opmerkingen helpen ons om onze producten en diensten te verbeteren, dus we blijven ze registreren. We gebruiken de opmerking ook voor toekomstige referentie. Voor meer informatie zie <a href="#">ons privacybeleid</a>.

en: Your current content will be deleted
nl: Uw huidige inhoud zal worden verwijderd

en: ZIP files
nl: ZIP-bestanden

en: button text
nl: buttontekst

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
nl: of

en: read more text
nl: meer tekst lezen

en: row text...
nl: rij tekst...
