Citadela Pro 5.0.3 - en to snd translation catalogue (554 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
snd: %s پلگ ان ۽ PHP غير مطابقت

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
snd: %s پلگ ان ۽ ورڈپریس غير مطابقت

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
snd: %s پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو آهي

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
snd: %s پلگ ان غير مطابقت

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
snd: (توهان انهن کي پنهنجي AitThemes اڪائونٽ تان ڊائون لوڊ ڪري سگهو ٿا)

en: 100% horizontal
snd: 100٪ افقي

en: 100% vertical
snd: 100٪ عمودي

en: Accept
snd: قبول ڪريو

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
snd: بلاڪ جي وچ ۾ خالي جڳھ شامل ڪريو جيڪي ڊيسڪ ٽاپ ۽ موبائيل ڊوائيسز تي مختلف نظر اچن ٿا.

en: Additional text
snd: اضافي متن

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
snd: اضافي متن ڏيکاريل فيلڊ سان. اهو HTML فارميٽنگ تي مشتمل ٿي سگھي ٿو جهڙوڪ توهان جي شرطن يا رازداري پاليسي سان ڳنڍڻ لاءِ url.

[ctx: settings]
en: Advanced
snd: ترقي يافته

en: Advanced settings
snd: ڳوڙھي سيٽنگون

en: Align Text Center
snd: متن سينٽر کي ترتيب ڏيو

en: Align Text Left
snd: متن کي کاٻي طرف ترتيب ڏيو

en: Align Text Right
snd: متن کي ساڄي طرف ترتيب ڏيو

en: Align logo section to the left side
snd: لوگو سيڪشن کي کاٻي پاسي کي ترتيب ڏيو

en: All
snd: سڀ

en: All Special Pages
snd: سڀ خاص صفحا

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
snd: سڀ بلاڪ %s پلگ ان ۾ منتقل ڪيا ويا.

en: Allows you to easily add company services to your website.
snd: توهان کي توهان جي ويب سائيٽ تي آساني سان ڪمپني جون خدمتون شامل ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
snd: توهان کي ڪسٽم سيٽنگون ۽ فونٽ سان ٽيڪسٽ داخل ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿي.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
snd: توھان کي اجازت ڏئي ٿو صفحي جو عنوان جتي توھان چاھيو ٿا. مثال طور هيڊر تصوير کان پوءِ.

en: Announcements Bar
snd: اعلان بار

en: Announcements bar
snd: اعلان بار

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
snd: اعلانات وارو بار توهان کي توهان جي سڀني صفحن جي چوٽي تي ڪنهن به اهم اعلانن کي پيش ڪرڻ جي اجازت ڏئي ٿو.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
snd: اعلانات جو بار منتخب ٿيل تاريخ ۽ وقت کان پوءِ ڏيکاريو ويندو.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
snd: اعلان بار ڏيکاريل آهي جيستائين چونڊيل تاريخ ۽ وقت.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
snd: توهان جي ويب سائيٽ جي سياحن جي IP پتي کي گمنام ڪريو.

en: Appearance
snd: ظاهر

en: Appearance settings for your website
snd: توهان جي ويب سائيٽ لاء ظاهري سيٽنگون

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
snd: سادي قسم جي اعلانن واري بار لاءِ لاڳو ٿيل.

en: Ascending
snd: چڙهڻ

en: Author biographical info
snd: ليکڪ جي سوانح عمري جي ڄاڻ

en: Author name
snd: ليکڪ جو نالو

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
snd: منتخب ٿيل انداز جي دستيابي تي دارومدار رکي ٿو چونڊيل فونٽ عنوانن لاءِ.

en: Available range
snd: دستياب رينج

en: Background Image Overlay
snd: پس منظر جي تصوير اوورلي

en: Background Settings
snd: پس منظر سيٽنگون

en: Background color
snd: پس منظر رنگ

en: Background color type
snd: پس منظر رنگ جو قسم

en: Background gradient
snd: پس منظر گريجوئيٽ

en: Background image
snd: پسمنظر جي تصوير

en: Background image repeat
snd: پس منظر واري تصوير ورجائي

en: Background image size
snd: پس منظر واري تصوير جي سائيز

en: Background position
snd: پس منظر واري پوزيشن

en: Background settings for your website header
snd: توهان جي ويب سائيٽ هيڊر لاءِ پس منظر سيٽنگون

en: Bar Background color
snd: بار پس منظر رنگ

en: Black
snd: ڪارو

en: Blog Page
snd: بلاگ صفحو

en: Blog Posts
snd: بلاگ پوسٽون

en: Blur radius
snd: بلور ريڊيس

en: Bold
snd: بزدل

en: Bold (700)
snd: بولڊ (700)

en: Border Settings
snd: سرحد سيٽنگون

en: Border color
snd: سرحد جو رنگ

en: Border radius
snd: سرحد ريڊيس

en: Border radius options
snd: سرحد ريڊيس جا اختيار

en: Border width
snd: سرحد جي ويڪر

en: Borders color
snd: سرحدن جو رنگ

en: Borders width
snd: سرحدن جي چوٽي

en: Bottom
snd: هيٺيون

[ctx: position]
en: Bottom
snd: هيٺيون

en: Bottom Left
snd: هيٺيون کاٻي

en: Bottom Right
snd: هيٺيون ساڄي

en: Box layout
snd: باڪس جي ترتيب

en: Box width
snd: دٻي جي ويڪر

en: Burger menu only
snd: صرف برگر مينيو

en: Button Background color
snd: بٽڻ پس منظر رنگ

en: Button URL
snd: بٽڻ URL

en: Button background
snd: بٽڻ پس منظر

en: Button link
snd: بٽڻ لنڪ

en: Button settings
snd: بٽڻ سيٽنگون

en: Button text
snd: بٽڻ جو متن

en: Buttons Border Radius
snd: بٽڻون سرحد ريڊيس

en: Cancel
snd: منسوخ ڪريو

en: Carousel autoplay enabled
snd: Carousel autoplay فعال ڪيو ويو

en: Carousel loop mode enabled
snd: ڪارسيل لوپ موڊ کي فعال ڪيو ويو

en: Categories
snd: ڪيٽيگريون

en: Category
snd: زمرو

en: Category description
snd: درجي جي وضاحت

en: Category title
snd: زمرو عنوان

en: Category:
snd: زمرو:

en: Center
snd: مرڪز

[ctx: header layout]
en: Center
snd: مرڪز

en: Change HTML tag
snd: HTML ٽيگ تبديل ڪريو

en: Change icon
snd: آئڪن تبديل ڪريو

en: Change image
snd: تصوير تبديل ڪريو

en: Change image for desktop resolution
snd: ڊيسڪ ٽاپ جي قرارداد لاء تصوير تبديل ڪريو

en: Change image for mobile resolution
snd: موبائل ريزوليوشن لاءِ تصوير تبديل ڪريو

en: Citadela - Special Pages
snd: Citadela - خاص صفحا

en: Citadela Blocks
snd: Citadela بلاڪ

en: Citadela Content Settings
snd: Citadela مواد سيٽنگون

en: Citadela Half Layout Settings
snd: Citadela اڌ لي آئوٽ سيٽنگون

en: Citadela Header Settings
snd: Citadela هيڊر سيٽنگون

en: Citadela Posts Blocks
snd: Citadela پوسٽ بلاڪ

en: Citadela Service Block image size
snd: Citadela سروس بلاڪ تصوير جي سائيز

en: Citadela Special Pages
snd: Citadela خاص صفحا

[ctx: header layout]
en: Classic
snd: ڪلاسيڪل

[ctx: theme layout]
en: Classic
snd: ڪلاسيڪل

en: Clear
snd: پڌرو

en: Cluster
snd: ڪلستر

en: Cluster Block
snd: ڪلستر بلاڪ

en: Collapse menu to button
snd: بٽڻ تي مينيو کوليو

en: Collapsible footer widgets options
snd: کولڻ لائق فوٽر ويجيٽس جا اختيار

en: Color settings
snd: رنگ سيٽنگون

en: Colors
snd: رنگ

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
snd: تبصرو ليکڪ جو نالو ويب سائيٽ جي فيلڊ ۾ داخل ڪيل url سان ڳنڍيل نه هوندو

en: Comment text field
snd: تبصرو ٽيڪسٽ فيلڊ

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
snd: ورڈپریس تبصرو فارم ۾ هر هڪ ان پٽ تي مدد واري ٽيڪسٽ شامل ڪرڻ لاءِ تبصرن جي واڌ کي استعمال ڪري سگهجي ٿو.

en: Comments extension
snd: تبصرن جي واڌ

en: Comments links settings
snd: تبصرا لنڪ سيٽنگون

en: Confirm
snd: تصديق ڪريو

en: Contain
snd: تي مشتمل

en: Content
snd: مواد

en: Content size
snd: مواد جي ماپ

en: Content size width
snd: مواد جي ماپ جي چوٽي

en: Content width
snd: مواد جي چوٽي

en: Content width sizes
snd: مواد جي چوٽي جي ماپ

en: Cookies expiration
snd: ڪوڪيز جي ختم ٿيڻ

en: Cover
snd: ڍڪڻ

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
snd: ڍڪڻ

en: Cover column height
snd: ڪالمن جي اوچائي ڍڪڻ

en: Current block view
snd: موجوده بلاڪ ڏسڻ

en: Current page title
snd: موجوده صفحي جو عنوان

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
snd: ڪسٽم هيڊر فعال آهي. ھيٺ ڏنل اختيارن ھن صفحي تي اثر انداز نه ٿي سگھي.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
snd: ڪسٽم هيڊر هن صفحي لاءِ ڪسٽم لوگو سان فعال ٿيل آهي. علامت (لوگو) جي تصوير جي تبديلي شايد ڏيک ۾ نظر نه ايندي.

en: Custom Page Title
snd: ڪسٽم صفحي جو عنوان

en: Custom codes
snd: ڪسٽم ڪوڊس

en: Custom image
snd: حسب ضرورت تصوير

en: Custom logo
snd: ڪسٽم لوگو

en: Custom logo image
snd: ڪسٽم لوگو تصوير

en: Customize colors
snd: رنگن کي ترتيب ڏيو

en: Customized options for mobile screen width.
snd: موبائل اسڪرين جي چوٽي لاء ڪسٽمائيز اختيارن.

en: Date
snd: تاريخ

en: Date color
snd: تاريخ جو رنگ

en: Date from
snd: تاريخ کان

en: Date to
snd: تاريخ تائين

en: Day hours color
snd: ڏينهن جا ڪلاڪ رنگ

en: Day title color
snd: ڏينهن جو عنوان رنگ

en: Days without defined time will be hidden.
snd: مقرر وقت کان سواءِ ڏينهن لڪايا ويندا.

en: Decoration Color
snd: آرائشي رنگ

en: Decoration color
snd: آرائشي رنگ

en: Default
snd: ڊفالٽ

[ctx: theme design]
en: Default
snd: ڊفالٽ

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
snd: ڊفالٽ سائيز

en: Define border radius for different parts of design.
snd: ڊيزائن جي مختلف حصن لاء سرحد ريڊيس جي وضاحت ڪريو.

en: Delete row
snd: قطار کي ختم ڪريو

en: Descending
snd: نازل ٿيڻ

en: Design Options
snd: ڊيزائن جا اختيار

en: Desktop
snd: ڊيسڪ ٽاپ

en: Desktop settings
snd: ڊيسڪ ٽاپ سيٽنگون

en: Desktop size
snd: ڊيسڪ ٽاپ سائيز

en: Disable author name link
snd: ليکڪ جي نالي جي لنڪ کي بند ڪريو

en: Disable default margins
snd: ڊفالٽ مارجن کي بند ڪريو

en: Disable editor comment links
snd: ايڊيٽر تبصرن جي لنڪ کي بند ڪريو

en: Disable featured table
snd: نمايان ٽيبل کي بند ڪريو

en: Disable guest comment links
snd: مھمانن جي تبصري جي لنڪ کي بند ڪريو

en: Disable image
snd: تصوير کي بند ڪريو

en: Disable import/export
snd: درآمد / برآمد کي بند ڪريو

en: Disable link to featured image in blog post
snd: بلاگ پوسٽ ۾ نمايان تصوير جي لنڪ کي بند ڪريو

en: Disable non-editor comment links
snd: غير ايڊيٽر تبصري لنڪس کي بند ڪريو

en: Disable separator
snd: ڌار ڪندڙ کي بند ڪريو

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
snd: ڏيکاريو پراڊڪٽ، خدمت يا پيڪيجز جون آڇون ٽيبل ۾. بهترين ڊيل سيٽ ڪريو، رعايتي قيمت ڏيکاريو ۽ مقابلي لاءِ اهم خاصيتون لکو.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
snd: فلٽر جي بنياد تي پوسٽن جي لسٽ ڏيکاري ٿو. مثال طور پوسٽون صرف مخصوص درجي کان.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
snd: ورڈپریس بلاگ جي صفحي تي پوسٽن جي صفحي جي فهرست ڏيکاري ٿو.

en: Do not use float numbers, please.
snd: مهرباني ڪري فلوٽ نمبر استعمال نه ڪريو.

en: Downloading&#8230;
snd: ڊائون لوڊ ٿي رهيو آهي…

en: Drop Layout package here
snd: ڊراپ لي آئوٽ پيڪيج هتي

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
snd: %1$sThe Events Calendar%2$s مفت پلگ ان سان آساني سان هڪ واقعا ڪئلينڊر ٺاهيو ۽ منظم ڪريو.

en: Edit Special Page
snd: ترميم ڪريو خاص صفحو

en: Edit or update the image
snd: تصوير کي تبديل ڪريو يا تازه ڪاري ڪريو

en: Email field
snd: اي ميل جو ميدان

en: Enable
snd: فعال ڪريو

en: Enable collapsible footer wigets area
snd: کولڻ لائق فوٽر وجيٽس ايريا کي فعال ڪريو

en: Enable featured table
snd: خصوصيت واري ٽيبل کي فعال ڪريو

en: Error
snd: نقص

en: Events
snd: واقعا

en: Expiration of saved cookies in days.
snd: ڏينهن ۾ محفوظ ڪيل ڪوڪيز جي ختم ٿيڻ.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
snd: ايڪسپورٽ ڪريو %s لي آئوٽ

en: Extra Bold (900)
snd: اضافي بولڊ (900)

en: Extra-bold
snd: وڌاءُ

en: Extra-light
snd: اضافي روشني

en: Featured
snd: نمايان

en: Featured image link
snd: خاص تصويري لنڪ

en: Field label
snd: فيلڊ ليبل

en: Filter special pages list
snd: خاص صفحن جي فهرست کي فلٽر ڪريو

en: Filters
snd: فلٽر

en: Fixed background image
snd: مقرر ٿيل پس منظر واري تصوير

en: Fixed image
snd: ٺھيل تصوير

en: Font size
snd: فونٽ جي ماپ

en: Font size unit
snd: فونٽ سائيز يونٽ

en: Footer Color
snd: فوٽر رنگ

en: Footer code
snd: فوٽر ڪوڊ

en: Forced inside space
snd: مجبوري اندر خلا

en: Friday
snd: جمع

en: From AitThemes:
snd: AitThemes کان:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
snd: AitThemes کان: %s

en: From WordPress.org:
snd: WordPress.org کان:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
snd: WordPress.org کان: %s

en: Full Sticky header
snd: مڪمل چپچپا هيڊر

en: Full size
snd: مڪمل سائيز

en: Full size width
snd: مڪمل سائيز ويڪر

en: Fullwidth
snd: پوري ويڪر

en: Fullwidth header
snd: مڪمل ويڪر هيڊر

en: Fullwidth size
snd: پوري ويڪر جي ماپ

en: General Border Radius
snd: جنرل بارڊر ريڊيس

en: General Layout
snd: عام ترتيب

en: General options for desktop.
snd: ڊيسڪ ٽاپ لاءِ عام آپشن.

en: General settings
snd: عام سيٽنگون

en: Google Analytics tracking ID.
snd: Google Analytics ٽريڪنگ ID.

en: Google font
snd: گوگل فونٽ

en: Gradient
snd: گريجوئيٽ

en: Gradient degree
snd: گريجوئيٽ درجي

en: Gradient overlay
snd: گريجوئيٽ اوورلي

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
snd: تصوير جي هيٺان گريڊينٽ، پس منظر ۾ .png تصويرن لاءِ مفيد.

en: HTML tag
snd: HTML ٽيگ

en: Half layout page
snd: اڌ ترتيب وارو صفحو

en: Header Background
snd: هيڊر پس منظر

en: Header Color
snd: هيڊر جو رنگ

en: Header Color Overlay
snd: هيڊر رنگ اوورلي

en: Header Image
snd: هيڊر تصوير

en: Header Image Position
snd: هيڊر تصويري پوزيشن

en: Header Image Repeat
snd: هيڊر تصوير ورجائي

en: Header Image Size
snd: هيڊر تصويري سائيز

en: Header Layout
snd: هيڊر لي آئوٽ

en: Header background
snd: هيڊر پس منظر

en: Header code
snd: هيڊر ڪوڊ

en: Header text
snd: هيڊر ٽيڪسٽ

en: Height Settings
snd: اوچائي سيٽنگون

en: Height unit
snd: اوچائي يونٽ

en: Hidden on desktop
snd: ڊيسڪ ٽاپ تي لڪيل

en: Hidden on mobile
snd: موبائل تي لڪايو

en: Hidden title in full sticky header on desktop
snd: لڪيل عنوان ڊيسڪ ٽاپ تي مڪمل چپچپا هيڊر ۾

en: Hidden title in full sticky header on mobile
snd: لڪيل عنوان موبائل تي مڪمل چپچپا هيڊر ۾

en: Hide Site title
snd: سائيٽ جو عنوان لڪايو

en: Hide button with link
snd: لنڪ سان لڪايو بٽڻ

en: Hide discount price
snd: رعايتي قيمت لڪايو

en: Hide empty days
snd: خالي ڏينهن لڪايو

en: Hide only on mobile
snd: صرف موبائل تي لڪايو

en: Hide site title
snd: سائيٽ جو عنوان لڪايو

en: Hide site title and tagline
snd: سائيٽ جو عنوان ۽ ٽيگ لائن لڪايو

en: Hide tagline only
snd: صرف ٽيگ لائن لڪايو

en: Horizontal offset
snd: افقي اوطاق

en: Icon color
snd: آئڪن جو رنگ

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
snd: جيڪڏھن چالو ڪيو ويو، چست پوسٽون ڏيکاريون وينديون مٿي ڏنل پوسٽن جي مٿان.

en: Image
snd: تصوير

en: Image overlay color
snd: تصوير جي اوورلي رنگ

en: Image position
snd: تصوير جي پوزيشن

en: Image repeat
snd: تصوير ورجائي

en: Image size
snd: تصوير جي ماپ

en: Images
snd: تصويرون

en: Import Layout
snd: درآمد جي ترتيب

en: Import and export layout settings pages will be disabled
snd: درآمد ۽ برآمد لي آئوٽ سيٽنگون صفحا بند ڪيا ويندا

en: Import done!
snd: درآمد ڪيو ويو!

en: Import layout from file
snd: فائل مان ترتيب درآمد ڪريو

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
snd: لي آئوٽ پيڪيج جي درآمد <strong>توهان جي سڀني مواد کي ختم ڪري</strong> ڇڏيندو - سڀئي پوسٽون، صفحا، ميڊيا، ٽيگ ۽ زمرے.

en: In "em" unit
snd: &quot;ايم&quot; يونٽ ۾

en: Infobar
snd: ڄاڻ بار

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
snd: توهان جي ويب سائيٽ تي ڪوڪيز نوٽيفڪيشن ڏيکارڻ لاءِ Infobar استعمال ڪري سگھجي ٿو. اهو سڀني نون سنڌين کي ڏيکاريل آهي جيڪي توهان جي ويب سائيٽ تي ايندا آهن. اهي ان کي لڪائڻ لاء بٽڻ تي ڪلڪ ڪري سگهن ٿا. انفارميشن ان کان پوء لڪايو ويو آهي ڏينهن جي تعداد لاء ان کي مقرر ڪيو &quot;ڪوڪي ختم ٿيڻ&quot; فيلڊ.

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
snd: بٽڻ لاء URL داخل ڪريو. بٽڻ کي لڪائڻ لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
snd: %1$s کان وڏو نمبر داخل ڪريو، يا ڊفالٽ قدر لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
snd: %1$s کان وڏو نمبر داخل ڪريو.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
snd: %1$s کان ننڍو نمبر داخل ڪريو، يا ڊفالٽ قدر لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
snd: %1$s کان ننڍو نمبر داخل ڪريو.

en: Insert row after
snd: قطار کان پوء داخل ڪريو

en: Insert text
snd: متن داخل ڪريو

en: Insert valid number, please.
snd: صحيح نمبر داخل ڪريو، مھرباني ڪري.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
snd: پنھنجي Google Analytics ٽريڪنگ ID داخل ڪريو. Google Analytics ٽريڪنگ ڪوڊ شامل ڪيو ويندو توھان جي ويب سائيٽ تي.

en: Inset shadow
snd: ڇانو داخل ڪريو

en: Install required plugins
snd: گهربل پلگ ان انسٽال ڪريو

en: Installing and activating plugins&#8230;
snd: انسٽال ڪرڻ ۽ چالو ڪرڻ پلگ ان...

en: It's not Citadela Layout package
snd: اهو نه آهي Citadela Layout پيڪيج

en: Item subtitle
snd: مضمون جو ذيلي عنوان

en: Item title
snd: مضمون جو عنوان

en: Large
snd: وڏو

en: Large size
snd: وڏي ماپ

en: Layout Exporter
snd: ترتيب برآمد ڪندڙ

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
snd: لي آئوٽ ايڪسپورٽر فيچر برآمد ڪري ٿو ورڈپریس صفحا، تحريرون ۽ سڀ ڪيٽيڊيلا آپشن ۽ سيٽنگون. توهان استعمال ڪري سگهو ٿا لي آئوٽ ايڪسپورٽر هڪ Citadela layout ٺاهڻ لاءِ جنهن کي توهان آساني سان انسٽال ڪري سگهو ٿا ٻئي Citadela ويب سائيٽ تي.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
snd: لي آئوٽ امپورٽر کي PHP زپ ايڪسٽينشن انسٽال ڪرڻ جي ضرورت آهي. مھرباني ڪري ان کي انسٽال ڪريو يا پنھنجي ھوسٽنگ فراهم ڪندڙ سان رابطو ڪريو.

en: Layout import/export settings
snd: ترتيب درآمد / برآمد سيٽنگون

en: Layouts
snd: ترتيب

en: Layouts import and export is disabled
snd: لي آئوٽ درآمد ۽ برآمد بند ٿيل آهي

en: Left
snd: کاٻو

en: Left align logo
snd: کاٻي پاسي وارو لوگو

en: Left side
snd: کاٻو پاسو

en: Letter spacing
snd: خط جو فاصلو

en: Light
snd: روشني

en: Light (100)
snd: نور (100)

en: Line height
snd: ليڪ جي اوچائي

en: Lines color
snd: لڪير جو رنگ

en: Link
snd: ڳنڍ

en: List layout
snd: لسٽ ترتيب

en: Location
snd: مقام

en: Location description
snd: جڳھ جي وضاحت

en: Location title
snd: مقام جو عنوان

en: Location:
snd: جڳھ:

en: Logo font size
snd: لوگو فونٽ سائيز

en: Logo image in custom header.
snd: ڪسٽم هيڊر ۾ لوگو تصوير.

en: Logo image max width
snd: علامت (لوگو) تصوير جي وڌ ۾ وڌ ويڪر

en: Logo space max width
snd: لوگو خلا جي وڌ ۾ وڌ ويڪر

en: Main Menu
snd: مکيه فهرست

en: Medium
snd: وچولي

en: Medium size
snd: وچولي ماپ

en: Membership
snd: رڪنيت

en: Menu button color
snd: مينيو بٽڻ جو رنگ

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
snd: گھٽ ۾ گھٽ قدر 1500px، لامحدود ويڪر لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

en: Mininum height
snd: گھٽ ۾ گھٽ اونچائي

en: Mobile
snd: موبائيل

en: Mobile Settings
snd: موبائل سيٽنگون

en: Mobile settings
snd: موبائل سيٽنگون

en: Mobile size
snd: موبائل سائيز

en: Mobile width breakpoint
snd: موبائل ويڪر بريڪ پوائنٽ

[ctx: theme layout]
en: Modern
snd: جديد

en: Monday
snd: سومر

en: Move down
snd: ھيٺ لھي وڃو

en: Move up
snd: مٿي چر

en: Name field
snd: نالو ميدان

en: Next
snd: اڳيان

en: No Repeat
snd: نه ورجائي

en: No borders
snd: ڪابه سرحد

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
snd: نه ورجائي

en: No results found.
snd: ڪي به نتيجا نه مليا.

en: No special pages found.
snd: ڪي خاص صفحا نه مليا.

en: None
snd: ڪو به

en: Normal (400)
snd: عام (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
snd: نوٽ: معياري صفحي جو عنوان لڪايو ويندو.

en: Number of items
snd: شين جو تعداد

en: OK
snd: ٺيڪ

en: Oops! That page can't be found.
snd: اڙي! اهو صفحو نه ملي سگهي.

en: Open in new window
snd: نئين ونڊو ۾ کوليو

en: Open link in new tab
snd: نئين ٽيب ۾ لنڪ کوليو

en: Opened footer wigets area
snd: کوليو ويو فوٽر ويجٽ ايريا

en: Opening Hours
snd: افتتاح جا ڪلاڪ

en: Opening Hours settings
snd: اوپننگ ڪلاڪ سيٽنگون

en: Order Options
snd: آرڊر جا اختيار

en: Order by
snd: پاران آرڊر

en: Original
snd: اصل

en: Overlay color
snd: مٿي چڙهڻ جو رنگ

en: Overlay gradient
snd: اوورلي گريجوئيٽ

en: Overlay opacity
snd: اوورلي اوپيسيٽي

en: PHP ZIP extension not found
snd: PHP ZIP واڌ نه ملي

en: Page Color
snd: صفحي جو رنگ

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
snd: مھرباني ڪري ھن برائوزر ونڊو کي بند نه ڪريو جيستائين لي آئوٽ پيڪيج مڪمل طور تي درآمد نه ٿئي.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
snd: مھرباني ڪري سمجھو ته لي آئوٽ ايڪسپورٽر ورڈپریس مان ھر شيءِ برآمد نٿو ڪري، جھڙوڪ WooCommerce انوائسز يا ڊيٽا ٻئي ٽئين پارٽي پلگ ان مان. لڏپلاڻ جي مقصدن لاءِ ٻيا به ڪيترائي پلگ ان موجود آھن.

en: Position
snd: پوزيشن

en: Position on website
snd: ويب سائيٽ تي پوزيشن

en: Post Details
snd: پوسٽ تفصيل

en: Posts
snd: پوسٽون

en: Posts navigation
snd: پوسٽ نيويگيشن

en: Posts settings
snd: پوسٽ سيٽنگون

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
snd: ڏيک صرف ڪسٽمائيزر اسڪرين ۾ ڏيکاريل آهي.

en: Previous
snd: پويون

en: Price Table
snd: قيمت ٽيبل

en: Price table alignment
snd: قيمت ٽيبل جي ترتيب

en: Radial gradient
snd: ريڊيل گريجوئيٽ

en: Random
snd: بي ترتيب

en: Read more link
snd: وڌيڪ لنڪ پڙهو

en: Ready to use Citadela layouts
snd: Citadela layouts استعمال ڪرڻ لاءِ تيار

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
snd: Citadela لاءِ ڪيترن ئي ڪسٽمائيزيشن اختيارن سان ترتيب ۽ بلاڪ استعمال ڪرڻ لاءِ تيار

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
snd: تازو چالو ٿيل موضوع %s پلگ ان سان مطابقت نٿو رکي، ان ڪري پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو.

en: Regular
snd: باقاعدي

en: Remove image
snd: تصوير هٽايو

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
snd: ورجائي

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
snd: افقي طور تي ورجايو

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
snd: عمودي ورجايو

en: Replace default label of the field.
snd: فيلڊ جي ڊفالٽ ليبل کي تبديل ڪريو.

en: Replace image
snd: تصوير تبديل ڪريو

en: Required plugins
snd: گهربل پلگ ان

en: Reset
snd: ري سيٽ ڪريو

en: Responsive Spacer
snd: جوابي اسپيڪر

en: Responsive Text
snd: جوابي متن

en: Responsive options applied under screen width
snd: اسڪرين جي چوٽي جي تحت لاڳو ٿيل جوابي اختيار

en: Reusable Blocks
snd: ٻيهر استعمال ٿيندڙ بلاڪ

en: Reusable blocks settings
snd: ٻيهر استعمال ٿيندڙ بلاڪ سيٽنگون

en: Right
snd: ساڄو

en: Right side
snd: ساڄو پاسو

en: Saturday
snd: ڇنڇر

en: Save Settings
snd: سيٽنگون محفوظ ڪريو

en: Search Special ages
snd: خاص عمر جي ڳولا ڪريو

en: Search results for:
snd: لاءِ ڳولا جا نتيجا:

en: Select Google Font for your website
snd: پنھنجي ويب سائيٽ لاءِ گوگل فونٽ چونڊيو

en: Select Layout package
snd: منتخب ڪريو لي آئوٽ پيڪيج

en: Select alignment
snd: ترتيب چونڊيو

en: Select alignment on mobile design
snd: موبائيل ڊيزائن تي ترتيب چونڊيو

en: Select background type
snd: پس منظر جو قسم چونڊيو

en: Select color combinations for your website
snd: پنھنجي ويب سائيٽ لاءِ رنگن جو مجموعو چونڊيو

en: Select font weight
snd: فونٽ وزن چونڊيو

en: Select image
snd: تصوير چونڊيو

en: Select layout
snd: ترتيب چونڊيو

en: Select layout for website header
snd: ويب سائيٽ هيڊر لاءِ ترتيب چونڊيو

en: Select layout for your website
snd: پنھنجي ويب سائيٽ لاء ترتيب چونڊيو

en: Select size
snd: سائيز چونڊيو

en: Semi-bold
snd: اڌ گول

en: Service
snd: خدمت

en: Service Image
snd: خدمت تصوير

en: Service description text
snd: خدمت جي وضاحت جو متن

en: Service header
snd: خدمت سر

en: Set background image
snd: پس منظر واري تصوير سيٽ ڪريو

en: Set custom image
snd: ڪسٽم تصوير سيٽ ڪريو

en: Set custom logo image
snd: ڪسٽم لوگو تصوير سيٽ ڪريو

en: Set header color as background image overlay
snd: پس منظر واري تصوير جي اوورلي طور هيڊر رنگ سيٽ ڪريو

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
snd: سيٽ ڪري ٿو ته فوٽر ۾ ويجٽ کوليا ويا آهن يا بند ٿيل آهن ڊفالٽ موبائل تي صفحو لوڊ ٿيڻ کان پوءِ. قابل اطلاق جيڪڏهن ٽوڙڻ وارا ويجٽ فعال آهن.

en: Settings
snd: سيٽنگون

en: Settings Saved
snd: سيٽنگون محفوظ ڪيون ويون

en: Settings for main menu in header
snd: هيڊر ۾ مين مينيو لاءِ سيٽنگون

en: Settings for site header
snd: سائيٽ هيڊر لاءِ سيٽنگون

en: Shadow Settings
snd: ڇانو سيٽنگون

en: Shadow color
snd: ڇانو رنگ

en: Show always
snd: هميشه ڏيکاريو

en: Show button with link
snd: لنڪ سان بٽڻ ڏيکاريو

en: Show categories
snd: ڏيکاريو زمرو

en: Show date
snd: تاريخ ڏيکاريو

en: Show description
snd: وضاحت ڏيکاريو

en: Show discount price
snd: رعايتي قيمت ڏيکاريو

en: Show featured image
snd: نمايان تصوير ڏيکاريو

en: Show header over content
snd: مواد مٿان هيڊر ڏيکاريو

en: Show icon
snd: آئڪن ڏيکاريو

en: Show image
snd: تصوير ڏيکاريو

en: Show image as icon
snd: تصوير کي آئڪن طور ڏيکاريو

en: Show in menu
snd: مينيو ۾ ڏيکاريو

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
snd: منتظم مينيو ۾ ٻيهر استعمال ٿيندڙ بلاڪ کي منظم ڪرڻ لاءِ لنڪ ڏيکاريو

en: Show locations
snd: جڳھ ڏيکاريو

en: Show only on mobile
snd: صرف موبائيل تي ڏيکاريو

en: Show opening hours on your website.
snd: پنھنجي ويب سائيٽ تي کولڻ جا ڪلاڪ ڏيکاريو.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
snd: ڏيکاريو يا لڪايو ڪلستر بلاڪ صرف موبائل اسڪرين جي سائيز تي.

en: Show preview of Announcement Bar
snd: اعلان بار جو ڏيک ڏيکاريو

en: Show transparent header without additional background settings.
snd: ڏيکاريو شفاف هيڊر بغير اضافي پس منظر سيٽنگون.

en: Show website
snd: ويب سائيٽ ڏيکاريو

[ctx: settings]
en: Simple
snd: سادو

en: Simple layout
snd: سادي ترتيب

en: Simple settings
snd: سادي سيٽنگون

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
snd: سادي سيٽنگون توهان کي توهان جي اعلانن واري بار ۾ سادي متن ۽ بٽڻ ڏيکارڻ جي اجازت ڏين ٿيون. ورڈپریس ڪسٽمائيزر ذريعي رنگ ترتيب ڏئي سگھجن ٿا.

en: Simple text styles
snd: سادي ٽيڪسٽ اسلوب

en: Simplified typography styles for blog posts pages
snd: بلاگ پوسٽن جي صفحن لاءِ آسان ٽائپوگرافي اسلوب

en: Single color
snd: اڪيلو رنگ

en: Single color overlay
snd: اڪيلو رنگ جي اوورلي

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
snd: ڊيزائن ۾ استعمال ٿيل مواد، وسيع ۽ مڪمل ويڊٿ ترتيب جي قسمن لاءِ سائز.

en: Skip number of posts from start
snd: شروع کان پوسٽن جو تعداد ڇڏي ڏيو

en: Small
snd: ننڍو

en: Small size
snd: ننڍي ماپ

en: Space around logo
snd: لوگو جي چوڌاري خلا

en: Space around menu button
snd: مينيو بٽڻ جي چوڌاري خلا

en: Spacer height in
snd: Spacer جي اوچائي ۾

en: Spacer settings
snd: اسپيڪر سيٽنگون

en: Spacing Settings
snd: اسپيسنگ سيٽنگون

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
snd: خاص صفحو

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
snd: خاص صفحا

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
snd: خاص صفحا

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
snd: خاص ڪنٽينر جيڪو هميشه پوري چوٽي تي هوندو آهي جيڪڏهن ڪو سائڊبار يا ڪالم نه هجي. توھان اتي داخل ڪري سگھوٿا ٻيا بلاڪ ۽ سيٽ ڪنٽينر پس منظر.

en: Special page updated.
snd: خاص صفحو اپڊيٽ ڪيو ويو.

en: Special pages list
snd: خاص صفحن جي فهرست

en: Special pages list navigation
snd: خاص صفحا لسٽ نيويگيشن

en: Spread radius
snd: پکيڙ ريڊيس

en: Sticky header on desktop
snd: ڊيسڪ ٽاپ تي چپچپا هيڊر

en: Sticky header on mobile
snd: موبائيل تي اسٽيڪ هيڊر

en: Sticky header settings
snd: اسٽيڪ هيڊر سيٽنگون

en: Sticky posts first
snd: لچڪدار پوسٽون پهرين

en: Styles
snd: انداز

en: Subtitle
snd: ذيلي عنوان

en: Subtitle color
snd: ذيلي عنوان رنگ

en: Sunday
snd: آچر

en: Table subtitle
snd: ٽيبل ذيلي عنوان

en: Table title
snd: ٽيبل عنوان

en: Tag description
snd: ٽيگ جي وضاحت

en: Tag name
snd: ٽيگ جو نالو

en: Tehre was an error with downloading layout
snd: Tehre layout ڊائون لوڊ ڪرڻ ۾ هڪ غلطي هئي

en: Text
snd: متن

en: Text Font
snd: ٽيڪسٽ فونٽ

en: Text alignment
snd: متن جي ترتيب

en: Text color
snd: متن جو رنگ

en: Text color in custom header.
snd: ڪسٽم هيڊر ۾ متن جو رنگ.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
snd: انفارميشن بار ۾ ڏيکاريل متن. اهو HTML فارميٽ تي مشتمل ٿي سگھي ٿو جهڙوڪ URLs توهان جي شرطن يا رازداري پاليسي سان ڳنڍڻ لاء.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
snd: متن ڏيکاريل بٽڻ تي اعلانات واري بار ۾. بٽڻ کي لڪائڻ لاءِ خالي ڇڏي ڏيو.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
snd: بٽڻ تي ڏيکاريل متن. جيڪڏهن ڪو به متن بيان نه ڪيو ويو آهي، X نشان استعمال ڪيو ويندو Infobar کي بند ڪرڻ لاء.

en: Text of announcement
snd: اعلان جو متن

en: Thank you for activating Citadela Pro.
snd: Citadela Pro کي چالو ڪرڻ لاءِ مهرباني.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
snd: %s پلگ ان چالو نه ٿي سگھيو. اهو موجوده فعال موضوع سان مطابقت ناهي.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
snd: Citadela Layout انهن پلگ ان جي ضرورت آهي. گهربل پلگ ان انسٽال ڪيا ويندا ۽ خودڪار طور تي چالو ڪيو ويندو. ان صورت ۾ جيڪڏهن توهان وٽ ڪنهن هڪ پلگ ان تائين پهچ نه هجي ته ڪجهه صفحا نامڪمل ٿي سگهن ٿا.

en: The content could not be imported.
snd: مواد درآمد نه ٿي سگهيو.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
snd: اهو عمل 30 سيڪنڊن کان 30 منٽن جي وچ ۾ ڪٿي به وٺي سگھي ٿو لي آئوٽ پيڪيج جي سائيز ۽ ڪنيڪشن جي رفتار جي لحاظ سان (خاص طور تي ڊيمو تصويرون ڊائون لوڊ ڪرڻ جي ڪري).

en: Theme Layout
snd: موضوع جي ترتيب

en: There was an error with installing plugins
snd: پلگ ان انسٽال ڪرڻ ۾ غلطي ٿي وئي

en: Thick borders
snd: ٿلهي سرحدون

en: Thin
snd: پتلي

en: Thin borders
snd: پتلي سرحدون

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
snd: هي سيٽنگ وضاحت ڪري ٿي ته ڇا اسان جي Citadela اسلوب کي %1$sThe Events Calendar %2$s پلگ ان ۾ استعمال ڪجي يا پلگ ان جي اسلوب کي استعمال ڪجي.

en: Thursday
snd: خميس

en: Tile
snd: ٽائل

en: Tile Horizontally
snd: ٽائل افقي طور تي

en: Tile Vertically
snd: عمودي ٽائل

en: Title
snd: عنوان

en: Title color
snd: عنوان رنگ

en: Titles Font
snd: ٽائيٽل فونٽ

en: Titles Style
snd: عنوانن جو انداز

en: To edit the image, you need permission to upload media.
snd: تصوير کي تبديل ڪرڻ لاء، توهان کي ميڊيا اپلوڊ ڪرڻ جي اجازت جي ضرورت آهي.

en: Top
snd: مٿو

[ctx: position]
en: Top
snd: مٿو

en: Top Left
snd: مٿي کاٻي

en: Top Right
snd: مٿي ساڄي

en: Tracking ID
snd: ٽريڪنگ ID

en: Tracking privacy
snd: ٽريڪنگ رازداري

en: Transparent header
snd: شفاف هيڊر

en: Tueasday
snd: اڱارو

en: Tuesday
snd: اڱارو

en: Turn on Announcements bar functionality
snd: اعلان بار جي ڪارڪردگي کي چالو ڪريو

en: Turn on Comments extension functionality
snd: تبصرن جي واڌ جي ڪارڪردگي کي چالو ڪريو

en: Type
snd: قسم

en: Type for search...
snd: ڳولا لاءِ ٽائيپ ڪريو...

en: Typography
snd: ٽائپوگرافي

en: Upload an image file or pick one from your media library.
snd: ھڪڙي تصويري فائل اپلوڊ ڪريو يا پنھنجي ميڊيا لائبريري مان ھڪڙو چونڊيو.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
snd: اپ لوڊ ٿيل زپ فائل سيٽيڊلا لي آئوٽ پيڪيج نه آهي يا اهو پراڻو غير مطابقت رکندڙ لي آئوٽ پيڪيج آهي. مھرباني ڪري پنھنجي AitThemes اڪائونٽ مان نئون پيڪيج ڊائون لوڊ ڪريو.

en: Uploading&#8230;
snd: اپ لوڊ ٿي رهيو آهي…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
snd: ايڊيٽر جي تبصري جي متن مان يو آر ايل ڪڍيا ويندا. ايڊٽ پوسٽ جي صلاحيت سان صارف جي ڪردارن لاءِ لاڳو ڪيو ويو آهي جهڙوڪ Contributor ۽ اعلي.

en: Urls from guest comment text will be removed
snd: مھمانن جي تبصري جي متن مان يو آر ايل ڪڍيا ويندا

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
snd: غير ايڊيٽر تبصري جي متن مان يو آر ايل ڪڍيا ويندا. سبسڪرائبر وانگر پوسٽ جي صلاحيت کي ايڊٽ ڪرڻ کان سواءِ صارف جي ڪردارن لاءِ لاڳو ڪيو ويو.

en: Use Citadela styles
snd: استعمال ڪريو Citadela انداز

en: Use Infobar on your website
snd: پنهنجي ويب سائيٽ تي Infobar استعمال ڪريو

en: Use custom header
snd: ڪسٽم هيڊر استعمال ڪريو

en: Use custom width settings
snd: ڪسٽم ويڪر سيٽنگون استعمال ڪريو

en: Use default font
snd: ڊفالٽ فونٽ استعمال ڪريو

en: Use default font weight
snd: ڊفالٽ فونٽ وزن استعمال ڪريو

en: Use responsive options
snd: جوابي اختيارن کي استعمال ڪريو

en: Using font size from theme design.
snd: موضوع جي ڊيزائن مان فونٽ سائيز استعمال ڪندي.

en: Using letter spacing from theme design.
snd: موضوع جي ڊيزائن مان خط جي فاصلي کي استعمال ڪندي.

en: Using line height from theme design.
snd: موضوع جي ڊيزائن کان ليڪ جي اوچائي استعمال ڪندي.

en: Vertical offset
snd: عمودي بندش

en: View Demo
snd: ڏسو Demo

en: View layouts
snd: layouts ڏسو

en: View more
snd: وڌيڪ ڏسو

en: Visibility on mobile
snd: موبائل تي ڏسڻ

en: WP Button Block
snd: WP بٽڻ بلاڪ

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
snd: اسان توهان جي اي ميل رکون ٿا ته جيئن اسان توهان سان اسان جي پروڊڪٽ ۽ خدمتن جي باري ۾ ڳالهائي سگهون ٿا. وڌيڪ تفصيل لاءِ مهرباني ڪري ڏسو <a href="#">اسان جي رازداري پاليسي</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
snd: اسان توهان جو نالو رکون ٿا ته جيئن اسان توهان سان اسان جي پروڊڪٽس ۽ خدمتن بابت ڳالهائي سگهون. وڌيڪ تفصيل لاءِ مهرباني ڪري ڏسو <a href="#">اسان جي رازداري پاليسي</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
snd: اسان توهان جي ويب سائيٽ جو URL رکون ٿا ته جيئن اسان توهان سان اسان جي پروڊڪٽ ۽ خدمتن بابت ڳالهائي سگهون ٿا. وڌيڪ تفصيل لاءِ مهرباني ڪري ڏسو <a href="#">اسان جي رازداري پاليسي</a> .

en: We're importing the Layout package...
snd: اسان لي آئوٽ پيڪيج درآمد ڪري رهيا آهيون...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
snd: اسان ڏٺو آهي ته توهان PHP جو هڪ پراڻو ورزن هلائي رهيا آهيو جيڪو هاڻي سپورٽ نٿو ڪري، تنهن <em>ڪري پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو</em> . پڪ ڪريو ته توهان جي سائيٽ تيز ۽ محفوظ آهي، <a href='%1$s'>PHP کي جديد ورزن ۾ اپڊيٽ</a> ڪندي. %2$s لاءِ گھٽ ۾ گھٽ گھربل آھي <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
snd: اسان ڏٺو آهي ته توهان ورڈپریس جو هڪ پراڻو ورزن هلائي رهيا آهيو، تنهنڪري <em>پلگ ان کي غير فعال ڪيو ويو</em> . پڪ ڪريو ته توهان جي سائيٽ محفوظ ۽ تازه ترين آهي، <a href='%1$s'>WordPress کي تازه ترين ورزن ۾ تازه ڪاري ڪندي</a> . %2$s لاءِ گھٽ ۾ گھٽ گهربل آھي <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
snd: ويب سائيٽ URL جو ميدان

en: Wednesday
snd: اربع

en: Wide
snd: ويڪرو

en: Wide size
snd: وسيع سائيز

en: Wide size width
snd: ويڪر سائيز جي ويڪر

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
snd: فوٽر ۾ ويجيٽس جو علائقو موبائل تي کوليو يا بند ڪري سگھجي ٿو.

en: Width Settings
snd: ويڪر سيٽنگون

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
snd: ترقي يافته سيٽنگن سان توهان وٽ html تي مڪمل ڪنٽرول آهي ۽ توهان جي اعلانات واري بار لاءِ انداز.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
snd: توهان درآمد ڪري سگهو ٿا ڪنهن به دستياب Citadela Laouts.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
snd: توهان جا رايا اسان جي پروڊڪٽس ۽ خدمتن کي بهتر ڪرڻ ۾ اسان جي مدد ڪن ٿا ان ڪري اسان انهن کي رڪارڊ ڪندا رهون ٿا. اسان تبصرو پڻ استعمال ڪندا آهيون مستقبل جي حوالي سان. وڌيڪ تفصيل لاءِ مهرباني ڪري ڏسو <a href="#">اسان جي رازداري پاليسي</a> .

en: Your current content will be deleted
snd: توھان جو موجوده مواد ختم ڪيو ويندو

en: ZIP files
snd: ZIP فائلون

en: button text
snd: بٽڻ جو متن

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
snd: يا

en: read more text
snd: وڌيڪ متن پڙهو

en: row text...
snd: قطار متن...
