Citadela Pro 5.0.3 - en to uk translation catalogue (554 entries)

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and PHP incompatiblity
uk: Несумісність плагіна %s і PHP

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin and WordPress incompatiblity
uk: Несумісність плагіна %s і WordPress

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin has beed deactivated
uk: Плагін %s деактивовано

note: translators: %s plugin's name
en: %s plugin incompatibility
uk: Несумісність плагіна %s

note: translators: %s - list of required plugins
en: (You can download them from your AitThemes account)
uk: (Ви можете завантажити їх зі свого облікового запису AitThemes)

en: 100% horizontal
uk: 100% по горизонталі

en: 100% vertical
uk: 100% по вертикалі

en: Accept
uk: Прийняти

en: Add empty space between blocks that will look differently on desktop and on mobile devices.
uk: Додайте порожній простір між блоками, які виглядатимуть по-різному на комп’ютері та на мобільних пристроях.

en: Additional text
uk: Додатковий текст

en: Additional text displayed with the field. It can contain HTML formatting such as urls to link to your terms or privacy policy.
uk: Додатковий текст відображається разом із полем. Він може містити форматування HTML, наприклад URL-адреси для посилань на ваші умови або політику конфіденційності.

[ctx: settings]
en: Advanced
uk: Розширений

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Align Text Center
uk: Вирівняти текст по центру

en: Align Text Left
uk: Вирівняти текст ліворуч

en: Align Text Right
uk: Вирівняти текст праворуч

en: Align logo section to the left side
uk: Вирівняти розділ логотипу з лівою стороною

en: All
uk: всі

en: All Special Pages
uk: Усі спеціальні сторінки

note: translators: %s plugin's name
en: All blocks were moved to %s plugin.
uk: Усі блоки переміщено в плагін %s.

en: Allows you to easily add company services to your website.
uk: Дозволяє легко додавати послуги компанії на свій веб-сайт.

en: Allows you to insert text with custom settings and font.
uk: Дозволяє вставляти текст із користувацькими налаштуваннями та шрифтом.

en: Allows you to put page title anywhere you like. For example after header image.
uk: Дозволяє розміщувати заголовок сторінки будь-де. Наприклад, після зображення заголовка.

en: Announcements Bar
uk: Панель оголошень

en: Announcements bar
uk: Панель оголошень

en: Announcements bar allows you to present any important announcements on the top of all your pages.
uk: Панель оголошень дає змогу показувати будь-які важливі оголошення у верхній частині всіх ваших сторінок.

en: Announcements bar is displayed after selected date and time.
uk: Панель повідомлень відображається після вибраної дати та часу.

en: Announcements bar is displayed until selected date and time.
uk: Панель повідомлень відображається до вибраної дати та часу.

en: Anonymize IP address of your website visitors.
uk: Анонімізуйте IP-адресу відвідувачів вашого веб-сайту.

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Appearance settings for your website
uk: Налаштування зовнішнього вигляду вашого веб-сайту

en: Applied for Simple type of Announcements bar.
uk: Застосовується для панелі оголошень простого типу.

en: Ascending
uk: Висхідна

en: Author biographical info
uk: Біографічна інформація про автора

en: Author name
uk: Ім&#39;я автора

en: Availability of selected style depends on selected font for titles.
uk: Доступність вибраного стилю залежить від вибраного шрифту для заголовків.

en: Available range
uk: Доступний асортимент

en: Background Image Overlay
uk: Накладання фонового зображення

en: Background Settings
uk: Налаштування фону

en: Background color
uk: Колір фону

en: Background color type
uk: Тип кольору фону

en: Background gradient
uk: Градієнт фону

en: Background image
uk: Фонове зображення

en: Background image repeat
uk: Повторення фонового зображення

en: Background image size
uk: Розмір фонового зображення

en: Background position
uk: Фонове положення

en: Background settings for your website header
uk: Налаштування фону для заголовка вашого веб-сайту

en: Bar Background color
uk: Колір тла панелі

en: Black
uk: Чорний

en: Blog Page
uk: Сторінка блогу

en: Blog Posts
uk: Повідомлення в блозі

en: Blur radius
uk: Радіус розмиття

en: Bold
uk: Жирний

en: Bold (700)
uk: Жирний (700)

en: Border Settings
uk: Налаштування кордону

en: Border color
uk: Колір кордону

en: Border radius
uk: Радіус кордону

en: Border radius options
uk: Параметри радіусу кордону

en: Border width
uk: Ширина кордону

en: Borders color
uk: Колір меж

en: Borders width
uk: Ширина меж

en: Bottom
uk: Нижня частина

[ctx: position]
en: Bottom
uk: Нижня частина

en: Bottom Left
uk: Внизу зліва

en: Bottom Right
uk: Внизу справа

en: Box layout
uk: Макет коробки

en: Box width
uk: Ширина коробки

en: Burger menu only
uk: Тільки бургерне меню

en: Button Background color
uk: Колір фону кнопки

en: Button URL
uk: URL-адреса кнопки

en: Button background
uk: Фон кнопки

en: Button link
uk: Посилання на кнопку

en: Button settings
uk: Налаштування кнопки

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Buttons Border Radius
uk: Радіус кордону кнопок

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Carousel autoplay enabled
uk: Увімкнено автовідтворення каруселі

en: Carousel loop mode enabled
uk: Увімкнено режим циклу каруселі

en: Categories
uk: Категорії

en: Category
uk: Категорія

en: Category description
uk: Опис категорії

en: Category title
uk: Назва категорії

en: Category:
uk: категорія:

en: Center
uk: Центр

[ctx: header layout]
en: Center
uk: Центр

en: Change HTML tag
uk: Змінити тег HTML

en: Change icon
uk: Змінити значок

en: Change image
uk: Змінити зображення

en: Change image for desktop resolution
uk: Змінити зображення на роздільну здатність робочого столу

en: Change image for mobile resolution
uk: Змінити зображення для мобільного дозволу

en: Citadela - Special Pages
uk: Цитадела - спеціальні сторінки

en: Citadela Blocks
uk: Блоки Цитадели

en: Citadela Content Settings
uk: Налаштування вмісту Citadela

en: Citadela Half Layout Settings
uk: Налаштування половинного макета Citadela

en: Citadela Header Settings
uk: Налаштування заголовка Citadela

en: Citadela Posts Blocks
uk: Постові блоки Цитадели

en: Citadela Service Block image size
uk: Розмір зображення Citadela Service Block

en: Citadela Special Pages
uk: Спеціальні сторінки Цитадели

[ctx: header layout]
en: Classic
uk: Класичний

[ctx: theme layout]
en: Classic
uk: Класичний

en: Clear
uk: Ясно

en: Cluster
uk: Кластер

en: Cluster Block
uk: Кластерний блок

en: Collapse menu to button
uk: Згорнути меню до кнопки

en: Collapsible footer widgets options
uk: Параметри віджетів нижнього колонтитула

en: Color settings
uk: Налаштування кольору

en: Colors
uk: Кольори

en: Comment author name will not be linked to url inserted in Website field
uk: Ім’я автора коментаря не буде пов’язано з URL-адресою, вставленою в поле Веб-сайт

en: Comment text field
uk: Текстове поле коментаря

en: Comments Extension can be used to add help text to every single input in WordPress Comment form.
uk: Розширення коментарів можна використовувати для додавання тексту довідки до кожного окремого введення у формі коментаря WordPress.

en: Comments extension
uk: Розширення для коментарів

en: Comments links settings
uk: Налаштування посилань для коментарів

en: Confirm
uk: Підтвердьте

en: Contain
uk: Містити

en: Content
uk: Зміст

en: Content size
uk: Розмір вмісту

en: Content size width
uk: Ширина розміру вмісту

en: Content width
uk: Ширина вмісту

en: Content width sizes
uk: Розміри ширини вмісту

en: Cookies expiration
uk: Термін дії файлів cookie

en: Cover
uk: Обкладинка

[ctx: label for css property "cover": image in background cover entire place]
en: Cover
uk: Обкладинка

en: Cover column height
uk: Висота колони кришки

en: Current block view
uk: Поточний вид блоку

en: Current page title
uk: Поточна назва сторінки

en: Custom Header is enabled. Following options may not have effect for this page.
uk: Користувацький заголовок увімкнено. Наступні параметри можуть не мати значення для цієї сторінки.

en: Custom Header with Custom Logo is enabled for this page. Change of logo image may not be visible in preview.
uk: Для цієї сторінки ввімкнено спеціальний заголовок із власним логотипом. Зміна зображення логотипу може не відображатися в попередньому перегляді.

en: Custom Page Title
uk: Спеціальна назва сторінки

en: Custom codes
uk: Індивідуальні коди

en: Custom image
uk: Індивідуальне зображення

en: Custom logo
uk: Індивідуальний логотип

en: Custom logo image
uk: Індивідуальне зображення логотипу

en: Customize colors
uk: Налаштуйте кольори

en: Customized options for mobile screen width.
uk: Індивідуальні параметри для ширини екрана мобільного телефону.

en: Date
uk: Дата

en: Date color
uk: Колір дати

en: Date from
uk: Дата з

en: Date to
uk: Дата до

en: Day hours color
uk: Колір денних годин

en: Day title color
uk: Колір заголовка дня

en: Days without defined time will be hidden.
uk: Дні без визначеного часу будуть приховані.

en: Decoration Color
uk: Колір декору

en: Decoration color
uk: Колір декору

en: Default
uk: За замовчуванням

[ctx: theme design]
en: Default
uk: За замовчуванням

[ctx: default size of image in background]
en: Default size
uk: Розмір за замовчуванням

en: Define border radius for different parts of design.
uk: Визначте радіус межі для різних частин дизайну.

en: Delete row
uk: Видалити рядок

en: Descending
uk: Спадаючий

en: Design Options
uk: Варіанти дизайну

en: Desktop
uk: Робочий стіл

en: Desktop settings
uk: Налаштування робочого столу

en: Desktop size
uk: Розмір робочого столу

en: Disable author name link
uk: Вимкнути посилання на ім’я автора

en: Disable default margins
uk: Вимкнути поля за замовчуванням

en: Disable editor comment links
uk: Вимкнути посилання на коментарі редактора

en: Disable featured table
uk: Вимкнути пропоновані таблиці

en: Disable guest comment links
uk: Вимкнути посилання на коментарі гостей

en: Disable image
uk: Вимкнути зображення

en: Disable import/export
uk: Вимкнути імпорт/експорт

en: Disable link to featured image in blog post
uk: Вимкнути посилання на запропоноване зображення в дописі блогу

en: Disable non-editor comment links
uk: Вимкніть посилання на коментарі без редактора

en: Disable separator
uk: Вимкнути роздільник

en: Display product, service or packages offers in the table. Set the best deal, show discounted price and write important features for comparison.
uk: Відобразіть пропозиції продуктів, послуг або пакетів у таблиці. Установіть найкращу пропозицію, покажіть ціну зі знижкою та напишіть важливі характеристики для порівняння.

en: Displays list of posts based on filters. For example posts only from specific category.
uk: Відображає список дописів на основі фільтрів. Наприклад, повідомлення лише з певної категорії.

en: Displays paginated list of posts on WordPress Blog page.
uk: Відображає розбитий на сторінки список публікацій на сторінці блогу WordPress.

en: Do not use float numbers, please.
uk: Будь ласка, не використовуйте числа з плаваючою точкою.

en: Downloading&#8230;
uk: Завантаження…

en: Drop Layout package here
uk: Перекиньте пакет макета сюди

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: Easily create and manage an events calendar with %1$sThe Events Calendar%2$s free plugin.
uk: Легко створюйте календар подій і керуйте ним за допомогою безкоштовного плагіна %1$s Календар подій%2$s.

en: Edit Special Page
uk: Редагувати спеціальну сторінку

en: Edit or update the image
uk: Відредагуйте або оновіть зображення

en: Email field
uk: Поле електронної пошти

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Enable collapsible footer wigets area
uk: Увімкнути область відеток нижнього колонтитула

en: Enable featured table
uk: Увімкнути рекомендовану таблицю

en: Error
uk: Помилка

en: Events
uk: Події

en: Expiration of saved cookies in days.
uk: Закінчення терміну дії збережених файлів cookie в днях.

note: translators: %s site name
en: Export %s Layout
uk: Експортувати макет %s

en: Extra Bold (900)
uk: Дуже жирний (900)

en: Extra-bold
uk: Надзвичайно сміливий

en: Extra-light
uk: Надлегка

en: Featured
uk: Рекомендований

en: Featured image link
uk: Вибране посилання на зображення

en: Field label
uk: Мітка поля

en: Filter special pages list
uk: Відфільтруйте список спеціальних сторінок

en: Filters
uk: Фільтри

en: Fixed background image
uk: Виправлене фонове зображення

en: Fixed image
uk: Фіксований образ

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font size unit
uk: Одиниця розміру шрифту

en: Footer Color
uk: Колір нижнього колонтитула

en: Footer code
uk: Код нижнього колонтитула

en: Forced inside space
uk: Вимушений внутрішній простір

en: Friday
uk: п&#39;ятниця

en: From AitThemes:
uk: Від AitThemes:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From AitThemes: %s
uk: З AitThemes: %s

en: From WordPress.org:
uk: З WordPress.org:

note: translators: %s - list of required plugins
en: From WordPress.org: %s
uk: З WordPress.org: %s

en: Full Sticky header
uk: Повний липкий заголовок

en: Full size
uk: Повний розмір

en: Full size width
uk: Ширина повного розміру

en: Fullwidth
uk: Повна ширина

en: Fullwidth header
uk: Повношириний заголовок

en: Fullwidth size
uk: Розмір на всю ширину

en: General Border Radius
uk: Загальний радіус кордону

en: General Layout
uk: Загальний макет

en: General options for desktop.
uk: Загальні параметри для робочого столу.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Google Analytics tracking ID.
uk: Ідентифікатор відстеження Google Analytics.

en: Google font
uk: Шрифт Google

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Gradient degree
uk: Ступінь градієнта

en: Gradient overlay
uk: Накладення градієнта

en: Gradient under image, useful for .png images in background.
uk: Градієнт під зображенням, корисний для зображень .png у фоновому режимі.

en: HTML tag
uk: тег HTML

en: Half layout page
uk: Половина сторінки макета

en: Header Background
uk: Фон заголовка

en: Header Color
uk: Колір заголовка

en: Header Color Overlay
uk: Накладання кольору заголовка

en: Header Image
uk: Зображення заголовка

en: Header Image Position
uk: Позиція зображення заголовка

en: Header Image Repeat
uk: Повтор зображення заголовка

en: Header Image Size
uk: Розмір зображення заголовка

en: Header Layout
uk: Макет заголовка

en: Header background
uk: Фон заголовка

en: Header code
uk: Код заголовка

en: Header text
uk: Текст заголовка

en: Height Settings
uk: Налаштування висоти

en: Height unit
uk: Одиниця висоти

en: Hidden on desktop
uk: Приховано на робочому столі

en: Hidden on mobile
uk: Приховано на мобільному

en: Hidden title in full sticky header on desktop
uk: Прихована назва в повному липкому заголовку на робочому столі

en: Hidden title in full sticky header on mobile
uk: Прихована назва в повному липкому заголовку на мобільному пристрої

en: Hide Site title
uk: Приховати назву сайту

en: Hide button with link
uk: Приховати кнопку з посиланням

en: Hide discount price
uk: Приховати ціну зі знижкою

en: Hide empty days
uk: Приховати порожні дні

en: Hide only on mobile
uk: Приховати лише на мобільному

en: Hide site title
uk: Приховати назву сайту

en: Hide site title and tagline
uk: Приховати назву та слоган сайту

en: Hide tagline only
uk: Приховати лише слоган

en: Horizontal offset
uk: Горизонтальне зміщення

en: Icon color
uk: Колір значка

en: If enabled, sticky posts will be displayed on the top of listed posts.
uk: Якщо ввімкнено, прикріплені дописи відображатимуться вгорі дописів у списку.

en: Image
uk: Зображення

en: Image overlay color
uk: Колір накладання зображення

en: Image position
uk: Позиція зображення

en: Image repeat
uk: Повтор зображення

en: Image size
uk: Розмір зображення

en: Images
uk: Зображення

en: Import Layout
uk: Імпортувати макет

en: Import and export layout settings pages will be disabled
uk: Імпорт і експорт сторінок налаштувань макета буде вимкнено

en: Import done!
uk: Імпорт виконано!

en: Import layout from file
uk: Імпортувати макет з файлу

en: Import of Layout package will <strong>delete all your content</strong> - all Posts, Pages, Media, Tags and Categories.
uk: Імпорт пакету Layout <strong>видалить весь ваш вміст</strong> – усі публікації, сторінки, медіа, теги та категорії.

en: In "em" unit
uk: В одиниці «em».

en: Infobar
uk: Панель інформації

en: Infobar can be used to display cookies notification on your website. It is displayed to all new visitors that come to your website. They can click on the button to hide it. Infobar is then hidden for number of days set it “Cookie expiration” field.
uk: Інформаційну панель можна використовувати для відображення сповіщень про файли cookie на вашому веб-сайті. Він відображається всім новим відвідувачам, які заходять на ваш веб-сайт. Вони можуть натиснути на кнопку, щоб приховати її. Потім інформаційна панель буде прихована на кількість днів, указавши в ній поле «Термін дії файлів cookie».

en: Insert URL for button. Leave empty to hide the button.
uk: Вставити URL для кнопки. Залиште порожнім, щоб приховати кнопку.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s, or leave empty for default value.
uk: Вставте число більше за %1$s або залиште пустим для значення за замовчуванням.

note: translators: 1. minimum number value
en: Insert number larger than %1$s.
uk: Вставте число більше за %1$s.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s, or leave empty for default value.
uk: Вставте число, менше за %1$s, або залиште пустим для значення за замовчуванням.

note: translators: 1. maximum number value
en: Insert number smaller than %1$s.
uk: Вставте число менше ніж %1$s.

en: Insert row after
uk: Вставте рядок після

en: Insert text
uk: Вставте текст

en: Insert valid number, please.
uk: Введіть дійсний номер, будь ласка.

en: Insert your Google Analytics Tracking ID. Google Analytics tracking code will be added to your website.
uk: Вставте свій ідентифікатор відстеження Google Analytics. Код відстеження Google Analytics буде додано на ваш веб-сайт.

en: Inset shadow
uk: Вбудована тінь

en: Install required plugins
uk: Встановіть необхідні плагіни

en: Installing and activating plugins&#8230;
uk: Встановлення та активація плагінів…

en: It's not Citadela Layout package
uk: Це не пакет Citadela Layout

en: Item subtitle
uk: Підзаголовок елемента

en: Item title
uk: Назва предмета

en: Large
uk: Великий

en: Large size
uk: Великий розмір

en: Layout Exporter
uk: Експортер макетів

en: Layout Exporter feature exports WordPress pages, posts and all Citadela options and settings. You can use Layout Exporter to create a Citadela layout that you can easily install to another Citadela website.
uk: Функція експорту макетів експортує сторінки WordPress, публікації та всі параметри та налаштування Citadela. Ви можете використовувати Layout Exporter, щоб створити макет Citadela, який можна легко встановити на інший веб-сайт Citadela.

en: Layout Importer needs to have the PHP ZIP extension installed. Please install it or contact your hosting provider.
uk: Layout Importer має інсталювати розширення PHP ZIP. Будь ласка, встановіть його або зверніться до свого хостинг-провайдера.

en: Layout import/export settings
uk: Налаштування імпорту/експорту макета

en: Layouts
uk: Макети

en: Layouts import and export is disabled
uk: Імпорт та експорт макетів вимкнено

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left align logo
uk: Вирівнювання логотипу за лівим краєм

en: Left side
uk: Ліва сторона

en: Letter spacing
uk: Міжбуквенний інтервал

en: Light
uk: Світло

en: Light (100)
uk: Світло (100)

en: Line height
uk: Висота лінії

en: Lines color
uk: Колір ліній

en: Link
uk: Посилання

en: List layout
uk: Макет списку

en: Location
uk: Місцезнаходження

en: Location description
uk: Опис розташування

en: Location title
uk: Назва місця розташування

en: Location:
uk: Місцезнаходження:

en: Logo font size
uk: Розмір шрифту логотипу

en: Logo image in custom header.
uk: Зображення логотипу в спеціальному заголовку.

en: Logo image max width
uk: Максимальна ширина зображення логотипу

en: Logo space max width
uk: Максимальна ширина простору для логотипу

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Medium
uk: Середній

en: Medium size
uk: Середній розмір

en: Membership
uk: Членство

en: Menu button color
uk: Колір кнопки меню

en: Minimum value 1500px, leave empty for unlimited width.
uk: Мінімальне значення 1500 пікселів, залиште порожнім для необмеженої ширини.

en: Mininum height
uk: Мінімальна висота

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Mobile Settings
uk: Налаштування мобільного телефону

en: Mobile settings
uk: Мобільні налаштування

en: Mobile size
uk: Розмір мобільного

en: Mobile width breakpoint
uk: Мобільна точка розриву ширини

[ctx: theme layout]
en: Modern
uk: Сучасний

en: Monday
uk: понеділок

en: Move down
uk: Рухатися вниз

en: Move up
uk: Рухатися вгору

en: Name field
uk: Поле імені

en: Next
uk: Далі

en: No Repeat
uk: Без повтору

en: No borders
uk: Без кордонів

[ctx: label for css property "no-repeat": do not repeat image in background]
en: No repeat
uk: Без повтору

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: No special pages found.
uk: Спеціальних сторінок не знайдено.

en: None
uk: Жодного

en: Normal (400)
uk: Звичайний (400)

en: Note: standard page title will be hidden.
uk: Примітка: стандартна назва сторінки буде прихована.

en: Number of items
uk: Кількість елементів

en: OK
uk: в порядку

en: Oops! That page can't be found.
uk: Ой! Цю сторінку неможливо знайти.

en: Open in new window
uk: Відкрити в новому вікні

en: Open link in new tab
uk: Відкрити посилання в новій вкладці

en: Opened footer wigets area
uk: Відкрита область відеток нижнього колонтитула

en: Opening Hours
uk: Години роботи

en: Opening Hours settings
uk: Налаштування годин роботи

en: Order Options
uk: Параметри замовлення

en: Order by
uk: Сортувати за

en: Original
uk: Оригінал

en: Overlay color
uk: Колір накладання

en: Overlay gradient
uk: Накладення градієнта

en: Overlay opacity
uk: Непрозорість накладання

en: PHP ZIP extension not found
uk: PHP ZIP розширення не знайдено

en: Page Color
uk: Колір сторінки

en: Please do not close this browser window until the Layout package is imported completely.
uk: Будь ласка, не закривайте це вікно браузера, доки пакет Layout не буде повністю імпортований.

en: Please understand that Layout Exporter does not export everything from WordPress, such as WooCommerce invoices or data from other 3rd party plugins. There are many other plugins available for migration purposes.
uk: Зрозумійте, що Layout Exporter не експортує все з WordPress, наприклад рахунки-фактури WooCommerce або дані з інших плагінів сторонніх розробників. Існує багато інших плагінів, доступних для міграції.

en: Position
uk: Позиція

en: Position on website
uk: Позиція на сайті

en: Post Details
uk: Деталі публікації

en: Posts
uk: Публікації

en: Posts navigation
uk: Навігація дописів

en: Posts settings
uk: Налаштування публікацій

en: Preview is displayed only in Customizer screen.
uk: Попередній перегляд відображається лише на екрані налаштування.

en: Previous
uk: Попередній

en: Price Table
uk: Таблиця цін

en: Price table alignment
uk: Вирівнювання таблиці цін

en: Radial gradient
uk: Радіальний градієнт

en: Random
uk: Випадковий

en: Read more link
uk: Читати більше за посиланням

en: Ready to use Citadela layouts
uk: Готові до використання макети Citadela

note: Description of the plugin
en: Ready to use layouts and blocks for Citadela with many customization options
uk: Готові до використання макети та блоки для Citadela з багатьма параметрами налаштування

note: translators: %s plugin's name
en: Recently activated theme is not compatible with %s plugin, therefore the plugin was deactivated.
uk: Нещодавно активована тема не сумісна з плагіном %s, тому плагін було деактивовано.

en: Regular
uk: Звичайний

en: Remove image
uk: Видалити зображення

[ctx: label for css property "repeat": repeat image in background]
en: Repeat
uk: Повторюйте

[ctx: label for css property "repeat-x": repeat horizontally image in background]
en: Repeat horizontally
uk: Повторіть по горизонталі

[ctx: label for css property "repeat-y": repeat vertically image in background]
en: Repeat vertically
uk: Повторіть по вертикалі

en: Replace default label of the field.
uk: Замінити мітку поля за замовчуванням.

en: Replace image
uk: Замінити зображення

en: Required plugins
uk: Необхідні плагіни

en: Reset
uk: Скинути

en: Responsive Spacer
uk: Чуйний Spacer

en: Responsive Text
uk: Відповідний текст

en: Responsive options applied under screen width
uk: Адаптивні параметри застосовуються під шириною екрана

en: Reusable Blocks
uk: Багаторазові блоки

en: Reusable blocks settings
uk: Налаштування блоків багаторазового використання

en: Right
uk: Правильно

en: Right side
uk: Права сторона

en: Saturday
uk: субота

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Search Special ages
uk: Пошук Особливий вік

en: Search results for:
uk: Результати пошуку для:

en: Select Google Font for your website
uk: Виберіть шрифт Google для свого веб-сайту

en: Select Layout package
uk: Виберіть Пакет макета

en: Select alignment
uk: Виберіть вирівнювання

en: Select alignment on mobile design
uk: Виберіть вирівнювання на мобільному дизайні

en: Select background type
uk: Виберіть тип фону

en: Select color combinations for your website
uk: Виберіть поєднання кольорів для свого веб-сайту

en: Select font weight
uk: Виберіть щільність шрифту

en: Select image
uk: Виберіть зображення

en: Select layout
uk: Виберіть макет

en: Select layout for website header
uk: Виберіть макет для заголовка веб-сайту

en: Select layout for your website
uk: Виберіть макет для свого сайту

en: Select size
uk: Виберіть розмір

en: Semi-bold
uk: Напівжирний

en: Service
uk: Обслуговування

en: Service Image
uk: Сервісне зображення

en: Service description text
uk: Текст опису послуги

en: Service header
uk: Заголовок служби

en: Set background image
uk: Встановити фонове зображення

en: Set custom image
uk: Встановити власне зображення

en: Set custom logo image
uk: Встановити власне зображення логотипу

en: Set header color as background image overlay
uk: Встановити колір заголовка як накладання фонового зображення

en: Sets if widgets in footer are opened or closed by default on mobile after page load. Applicable if collapsible widgets are enabled.
uk: Встановлює, чи відкриваються чи закриваються віджети в нижньому колонтитулі за замовчуванням на мобільному пристрої після завантаження сторінки. Застосовується, якщо ввімкнено віджети, що згортаються.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Settings Saved
uk: Налаштування збережено

en: Settings for main menu in header
uk: Налаштування головного меню в заголовку

en: Settings for site header
uk: Налаштування заголовка сайту

en: Shadow Settings
uk: Налаштування тіні

en: Shadow color
uk: Колір тіні

en: Show always
uk: Показувати завжди

en: Show button with link
uk: Показати кнопку з посиланням

en: Show categories
uk: Показати категорії

en: Show date
uk: Показати дату

en: Show description
uk: Показати опис

en: Show discount price
uk: Показати ціну зі знижкою

en: Show featured image
uk: Показати обране зображення

en: Show header over content
uk: Показати заголовок над вмістом

en: Show icon
uk: Показати значок

en: Show image
uk: Показати зображення

en: Show image as icon
uk: Показати зображення як піктограму

en: Show in menu
uk: Показати в меню

en: Show link to manage Reusable blocks in admin menu
uk: Показати посилання для керування багаторазовими блоками в меню адміністратора

en: Show locations
uk: Показати місця

en: Show only on mobile
uk: Показувати лише на мобільному

en: Show opening hours on your website.
uk: Покажіть години роботи на своєму веб-сайті.

en: Show or hide Cluster block only on mobile screen size.
uk: Показати або приховати блок кластера лише на екрані мобільного телефону.

en: Show preview of Announcement Bar
uk: Показати попередній перегляд панелі оголошень

en: Show transparent header without additional background settings.
uk: Показати прозорий заголовок без додаткових налаштувань фону.

en: Show website
uk: Показати веб-сайт

[ctx: settings]
en: Simple
uk: Просто

en: Simple layout
uk: Простий макет

en: Simple settings
uk: Прості налаштування

en: Simple settings allow you to show simple text and button in your announcements bar. Colors can be customized via WordPress customizer.
uk: Прості налаштування дозволяють відображати простий текст і кнопку на панелі оголошень. Кольори можна налаштувати за допомогою настроювача WordPress.

en: Simple text styles
uk: Прості стилі тексту

en: Simplified typography styles for blog posts pages
uk: Спрощені стилі типографіки для сторінок публікацій блогу

en: Single color
uk: Одноколірний

en: Single color overlay
uk: Одноколірне накладення

en: Sizes for Content, Wide and Fullwidth layout types used in design.
uk: Розміри для типів макета &quot;Вміст&quot;, &quot;Широкий&quot; і &quot;Повношириний&quot;, які використовуються в дизайні.

en: Skip number of posts from start
uk: Пропустити кількість дописів із початку

en: Small
uk: Маленький

en: Small size
uk: Малий розмір

en: Space around logo
uk: Простір навколо логотипу

en: Space around menu button
uk: Пробіл навколо кнопки меню

en: Spacer height in
uk: Висота розпірки в

en: Spacer settings
uk: Налаштування прокладки

en: Spacing Settings
uk: Налаштування інтервалу

[ctx: post type singular name]
en: Special Page
uk: Спеціальна сторінка

[ctx: admin menu]
en: Special Pages
uk: Спеціальні сторінки

[ctx: post type general name]
en: Special Pages
uk: Спеціальні сторінки

en: Special container that is always on full width if there is no sidebar or columns. You can insert there other blocks and set container background.
uk: Спеціальний контейнер, який завжди на всю ширину, якщо немає бічної панелі чи стовпців. Ви можете вставити туди інші блоки та встановити фон контейнера.

en: Special page updated.
uk: Оновлено спеціальну сторінку.

en: Special pages list
uk: Список спеціальних сторінок

en: Special pages list navigation
uk: Навігація зі списком спеціальних сторінок

en: Spread radius
uk: Радіус розкидання

en: Sticky header on desktop
uk: Липкий заголовок на робочому столі

en: Sticky header on mobile
uk: Липкий заголовок на мобільному

en: Sticky header settings
uk: Налаштування липких заголовків

en: Sticky posts first
uk: Спершу липкі пости

en: Styles
uk: Стилі

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Subtitle color
uk: Колір субтитрів

en: Sunday
uk: неділя

en: Table subtitle
uk: Підзаголовок таблиці

en: Table title
uk: Назва таблиці

en: Tag description
uk: Опис тегу

en: Tag name
uk: Ім&#39;я тега

en: Tehre was an error with downloading layout
uk: Під час завантаження макета сталася помилка

en: Text
uk: Текст

en: Text Font
uk: Шрифт тексту

en: Text alignment
uk: Вирівнювання тексту

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Text color in custom header.
uk: Колір тексту в спеціальному заголовку.

en: Text displayed in the Infobar. It can contain HTML formatting such as URLs to link to your terms or privacy policy.
uk: Текст, що відображається на панелі інформації. Він може містити форматування HTML, наприклад URL-адреси для посилань на ваші умови або політику конфіденційності.

en: Text displayed on the button in announcements bar. Leave empty to hide the button.
uk: Текст, що відображається на кнопці на панелі оголошень. Залиште порожнім, щоб приховати кнопку.

en: Text displayed on the button. If no text is specified, X sign will be used to close Infobar.
uk: Текст відображається на кнопці. Якщо текст не вказано, для закриття інформаційної панелі буде використаний знак X.

en: Text of announcement
uk: Текст оголошення

en: Thank you for activating Citadela Pro.
uk: Дякуємо за активацію Citadela Pro.

note: translators: %s plugin's name
en: The %s plugin could not be activated. It is not compatible with the current active theme.
uk: Не вдалося активувати плагін %s. Вона несумісна з поточною активною темою.

en: The Citadela Layout requires these plugins. The required plugins will be installed and activated automatically. In case you don't have access to one of the plugins, some pages might be incomplete.
uk: Для розкладки Citadela потрібні ці плагіни. Необхідні плагіни будуть встановлені та активовані автоматично. Якщо у вас немає доступу до одного з плагінів, деякі сторінки можуть бути неповними.

en: The content could not be imported.
uk: Не вдалося імпортувати вміст.

en: The process can take anywhere between 30 seconds to 30 minutes depending on the size of the Layout package and speed of connection (mainly due to downloading demo images).
uk: Процес може тривати від 30 секунд до 30 хвилин залежно від розміру пакета Layout та швидкості з’єднання (в основному через завантаження демонстраційних зображень).

en: Theme Layout
uk: Макет теми

en: There was an error with installing plugins
uk: Під час встановлення плагінів сталася помилка

en: Thick borders
uk: Товсті межі

en: Thin
uk: Тонкий

en: Thin borders
uk: Тонкі межі

note: translators: 1. Start html anchor tag, 2. End html anchor tag
en: This setting defines whether to use our Citadela styles in %1$sThe Events Calendar%2$s plugin or use the plugin's styles.
uk: Це налаштування визначає, чи використовувати наші стилі Citadela у плагіні %1$sКалендар подій%2$s чи використовувати стилі плагіна.

en: Thursday
uk: четвер

en: Tile
uk: Плитка

en: Tile Horizontally
uk: Плитка по горизонталі

en: Tile Vertically
uk: Плитка по вертикалі

en: Title
uk: Назва

en: Title color
uk: Колір заголовка

en: Titles Font
uk: Шрифт заголовків

en: Titles Style
uk: Стиль заголовків

en: To edit the image, you need permission to upload media.
uk: Щоб редагувати зображення, потрібен дозвіл на завантаження медіа.

en: Top
uk: Топ

[ctx: position]
en: Top
uk: Топ

en: Top Left
uk: Зліва вгорі

en: Top Right
uk: Верхній правий

en: Tracking ID
uk: Ідентифікатор відстеження

en: Tracking privacy
uk: Відстеження конфіденційності

en: Transparent header
uk: Прозорий заголовок

en: Tueasday
uk: вівторок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Turn on Announcements bar functionality
uk: Увімкніть функцію панелі оголошень

en: Turn on Comments extension functionality
uk: Увімкніть функцію розширення Коментарів

en: Type
uk: Тип

en: Type for search...
uk: Введіть для пошуку...

en: Typography
uk: Типографіка

en: Upload an image file or pick one from your media library.
uk: Завантажте файл зображення або виберіть його зі своєї медіатеки.

en: Uploaded ZIP file is not Citadela Layout package or it is old incompatible Layout package. Please download the newest package from your AitThemes account.
uk: Завантажений ZIP-файл не є пакетом Citadela Layout або це старий несумісний пакет Layout. Будь ласка, завантажте найновіший пакет зі свого облікового запису AitThemes.

en: Uploading&#8230;
uk: Завантаження…

en: Urls from editor comment text will be removed. Applied for user roles with edit post capability like Contributor and higher.
uk: URL-адреси з тексту коментаря редактора буде видалено. Застосовується для ролей користувачів із можливістю редагування публікацій, як-от Contributor та вище.

en: Urls from guest comment text will be removed
uk: URL-адреси з тексту коментаря гостя буде видалено

en: Urls from non-editor comment text will be removed. Applied for user roles without edit post capability like Subscriber.
uk: URL-адреси з тексту коментарів, які не є редактором, буде видалено. Застосовується для ролей користувачів без можливості редагування публікацій, як-от підписка.

en: Use Citadela styles
uk: Використовуйте стилі Citadela

en: Use Infobar on your website
uk: Використовуйте інформаційну панель на своєму веб-сайті

en: Use custom header
uk: Використовуйте спеціальний заголовок

en: Use custom width settings
uk: Використовуйте власні налаштування ширини

en: Use default font
uk: Використовуйте шрифт за замовчуванням

en: Use default font weight
uk: Використовуйте товщину шрифту за замовчуванням

en: Use responsive options
uk: Використовуйте адаптивні параметри

en: Using font size from theme design.
uk: Використання розміру шрифту з дизайну теми.

en: Using letter spacing from theme design.
uk: Використання інтервалу між літерами в дизайні теми.

en: Using line height from theme design.
uk: Використання висоти рядка з дизайну теми.

en: Vertical offset
uk: Вертикальне зміщення

en: View Demo
uk: Переглянути демо

en: View layouts
uk: Перегляд макетів

en: View more
uk: Дивитись більше

en: Visibility on mobile
uk: Видимість на мобільному

en: WP Button Block
uk: Блок кнопок WP

en: We keep your email so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
uk: Ми зберігаємо вашу електронну пошту, щоб ми могли спілкуватися з вами про наші продукти та послуги. Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href="#">нашу політику конфіденційності</a> .

en: We keep your name so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
uk: Ми зберігаємо ваше ім’я, щоб ми могли спілкуватися з вами про наші продукти та послуги. Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href="#">нашу політику конфіденційності</a> .

en: We keep your website URL so we can communicate with you about our product and services. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
uk: Ми зберігаємо URL-адресу вашого веб-сайту, щоб ми могли спілкуватися з вами про наші продукти та послуги. Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href="#">нашу політику конфіденційності</a> .

en: We're importing the Layout package...
uk: Ми імпортуємо пакет Layout...

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is fast and secure, by <a href='%1$s'>upgrading PHP to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>PHP 5.6.20</strong>.
uk: Ми помітили, що ви використовуєте застарілу версію PHP, яка більше не підтримується, тому <em>плагін було деактивовано</em> . Переконайтеся, що ваш сайт працює швидко та безпечно, <a href='%1$s'>оновивши PHP до останньої версії</a> . Мінімальна вимога для %2$s – <strong>PHP 5.6.20</strong> .

note: translators: 1. url to upgrading guide, 2. plugin's name
en: We've noticed that you're running an outdated version of WordPress, therefore <em>the plugin was deactivated</em>. Make sure your site is secure and up to date, by <a href='%1$s'>updating WordPress to the latest version</a>. Minimal requirement for %2$s is <strong>WordPress 5.2</strong>.
uk: Ми помітили, що ви використовуєте застарілу версію WordPress, тому <em>плагін було деактивовано</em> . Переконайтеся, що ваш сайт безпечний і оновлений, <a href='%1$s'>оновивши WordPress до останньої версії</a> . Мінімальна вимога для %2$s – <strong>WordPress 5.2</strong> .

en: Website URL field
uk: Поле URL-адреси веб-сайту

en: Wednesday
uk: середа

en: Wide
uk: Широкий

en: Wide size
uk: Широкий розмір

en: Wide size width
uk: Широка ширина розміру

en: Widgets area in footer can be opened or closed on mobile.
uk: Область віджетів у нижньому колонтитулі можна відкривати або закривати на мобільному пристрої.

en: Width Settings
uk: Налаштування ширини

en: With advanced settings you have full control over html and styles for your announcements bar.
uk: Завдяки розширеним налаштуванням ви маєте повний контроль над HTML і стилями для панелі оголошень.

en: You can import any of the available Citadela Layouts.
uk: Ви можете імпортувати будь-який з доступних макетів Citadela.

en: Your comments help us to improve our products and services so we keep recording them. We use the comment also for future reference. For further details please see <a href="#">our privacy policy</a>.
uk: Ваші коментарі допомагають нам покращувати наші продукти та послуги, тому ми продовжуємо їх записувати. Ми також використовуємо коментар для подальшого використання. Для отримання додаткової інформації перегляньте <a href="#">нашу політику конфіденційності</a> .

en: Your current content will be deleted
uk: Ваш поточний вміст буде видалено

en: ZIP files
uk: ZIP файли

en: button text
uk: текст кнопки

[ctx: Uploader: Drop Layout package here - or - Select Layout package]
en: or
uk: або

en: read more text
uk: читати більше тексту

en: row text...
uk: текст рядка...
